Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Elemzés az 1,20-as sorozatokról.Ebben a hónapban 10 sorozatom is bukott.
Ebből 7x foci(3 copa america tipp,2ifi vb,2 európa liga selejtező)
2 férfi tenisz,egyik magas odds,mindketőnél elkövettem azt a hibát hogy nem ismertem mindkét teniszezőt!
1 női tenisz.ez meglepi volt,nem csak nekem!
A 7ből hideg fejjel min.5 elkerülhető lett volna!
Egyik szabályom az hogy ha tehetem teniszre fogadok,focira pedig csak nagyon sima meccsre kétesélyben.
A 7ből 5 szoló fogadás volt,tehát 2 kisebb odds biztosabb mint egy "nagyobb",de ez csak az 1,20-as sorozatra igaz!
Tehát inkább 2x 1,10 mint egyszer 1,20! Persze ez meccsfüggő is!

Pár tenisz tipp még mára,egyenlőre nem gondolkozom egyik megfogadásában sem(van élő szelvényem mára).
Fabio Fognini-Rui Machado  1
Machado múlt héten egy lengyelországi challenger tornán vitézkedett(megnyerte),azután no pihi,hanem utazás ide.Fognini ellen tavaly játszott salakon Santiago-ban ahol sima 6-4,6-2 volt az eredmény Fabio barátunknak.(annyira azért nem csípem  ;D )
Alison Riske vs Eugenie Bouchard 1
Riske nem egy elveszett bige.Ellenfele pedig egy ismeretlen 376.helyezett,viszont Alison Riske ismeri,hiszen már találkoztak egyszer,akkor az amcsi csaj sima 6-2,6-4-re nyert


Holnapra 2 meglepit várok:
Benfica v Trabzonspor trabzon gólt szerez vagy X2
A trabzon nem lebecsülendő ellenfél!
Rosenborg v Viktoria Plzen X2
A csehek szerintem simán továbbmennek!

Idézetet írta: laudrup Dátum július 24, 2011, 23:55:14
Július 41.fogadás
1,20-as sorozat 2.lépcső
Még jó hogy a mai meccseket listáztam,ezek meg holnapiak...
Muller G. v Johnson S.   Muller G. 1.12 2-1   :ok:
A langaléta luxemburgi 23.-án még a másik termetes legény Isner ellen ütögetett,szintén kemény borításon,elég jó formában(ott ugyan Isner nyert),most egy amerikai fiatal 572.helyre rangsorolt ellenfelet kapott,aki még kisebb tornákon is első körben szokott bucsúzni,pláne ha egy balkezes óriást kap rögtön! Egy nap pihi ilyen szinten elég kell lennie,az 1,12-es odds pedig kiváló!
Williams S. v Rodionova A.   Williams S. 1.08 2-0 (6-0,6-0!!)  :ok:
A fiatalabbik csokilány valószínüleg már a US Openre melegítget.Méghozzá egy bűnrosz formában lévő ausztrál ellen.Ha nincs is már csúcson,és a nagyoktól elbukik majd,de ezt szerintem még behúzza!

Combined odds: 1.21
Cost (USD): $2.45
Possible payout (USD): $2.96
Megvan.

Na, zsír, most már igazán beindulhatna, ennyi cumi után szerintem jönni fog most már zsinórban akár 20 tipp is! :beerchug:

Idézetet írta: almafa Dátum július 27, 2011, 10:19:30
Na, zsír, most már igazán beindulhatna, ennyi cumi után szerintem jönni fog most már zsinórban akár 20 tipp is! :beerchug:
Köszi! Összehozom,ezt a hónapot ne csúfosan zárjam.Még van pár napom tornázni kicsit a bankomon.Aztán augusztusban mindent bele! (bár ott lehet lesz egy kis szünet költözés miatt).

Július 42.fogadás
1,20-as sorozat 3.lépcső

Kirilenko M. v Williams S.   Williams S. 1.10        1-2  :ok:
Serena bombaformában 48perc  alatt rakott biciglit Rodionova alá az első fordulóban,Kirilenkoval legutóbb wimbledonban futottak össze akkor is a csokilány nyert 6-3,6-2-re.
Kirilenko számomra ugyan meglepetésre legyőzte a mostanában gyengélkedő Julia Georgest,de attól még itt nem sok labdát fog győztesként leütni.

Paszek T. v Brengle M. [At Least One Set]  Paszek T. 1.08    2-0  :ok:
Paszek jól teniszezget,a hazai lány ennek ellenére talán meglepheti,ezért az egy szettes fogadást választottam,nem hiszem hogy 0-2-ra kapna ki,annál azért több van köztük(valszeg sima Tamira győzelem lesz,de nekem elég az 1,08 is!)

Combined odds: 1.19
Cost (USD): $3.00
Possible payout (USD): $3.57


   

Nem sportfogadás,ugyan,de sport:
Költözés előtti pakolás közben előkerültek a szabadfogású birkozóként szerzett érmeim(18 ilyen volt).
Lefotóztam gyorsan hogy dicsekedjek vele.(1988 és 1992 között űztem a sportot serdülőként 50 és 67 kg között mozogva különböző súlycsoportokban,aztán egy térdmütét után abbahagytam).



Idézetet írta: laudrup Dátum július 28, 2011, 06:22:23
Július 42.fogadás
1,20-as sorozat 3.lépcső

Kirilenko M. v Williams S.   Williams S. 1.10 1-2  :ok:
Serena bombaformában 48perc  alatt rakott biciglit Rodionova alá az első fordulóban,Kirilenkoval legutóbb wimbledonban futottak össze akkor is a csokilány nyert 6-3,6-2-re.
Kirilenko számomra ugyan meglepetésre legyőzte a mostanában gyengélkedő Julia Georgest,de attól még itt nem sok labdát fog győztesként leütni.

Paszek T. v Brengle M. [At Least One Set]  Paszek T. 1.08 2-0  :ok:
Paszek jól teniszezget,a hazai lány ennek ellenére talán meglepheti,ezért az egy szettes fogadást választottam,nem hiszem hogy 0-2-ra kapna ki,annál azért több van köztük(valszeg sima Tamira győzelem lesz,de nekem elég az 1,08 is!)

Combined odds: 1.19
Cost (USD): $3.00
Possible payout (USD): $3.57
ez is megvan.

Ma teniszből nem találtam semmit,foci felhozatal:

20ó RB Leipzig v VfL Wolfsburg 2 1,33
A wolsburg 3.osztályú csapatot kapott a kupában,úgy érzem ők komolyan fogják venni a kupát.
19ó Gyor ETO FC v Haladas 1x
sajna most néztem az odds kétesélyben 1,05,amugy inkább under lenne a meccs.
18ó Portugal v Poland 1 1,30 strandfoci
21ó England (U20) v North Korea (U20) 1x 1,14
elindul az u20 vb kolumbiában.
Az angoloknak ezt hozni kell mert elég nehéz csoportba kerültek(argentina,mexikó van még velük)
4ó  Brazil (U20) v Egypt (U20) 1 1,30
braziloknak könnyebb dolga van,ausztria és panama van még velük 1 csoportban,szerintem ők 100%-osan mennek tovább.

Majd 15 perc múlva csekkold meg a darts topikot.

Július 43.fogadás
1,20-as sorozat 4.lépcső

200m Backstroke - Men  Lochte R. 1.20
tömegtippet játszunk,jártasság nélkül,a gamebookersen több az odds mint máshol ahogy néztem a naplókat,viszont itt csak szolóban köthető! A szám toronymagas esélyese,reméljük nem bánom meg hogy nem zártam a sorozatot. 
Cost (USD): $3.57
Possible payout (USD): $4.28


hajnalra csak találtam két teniszt is amit még átgondolhatok:
1ó Fish M. v Kunitsyn I. 1 1,13
4ó Gulbis E. v Del Potro J.M. 2 1,13
Valamint almafa ajánlásával egy kis darts:
23ó Newton W. v Smith A. 1 1,35
Még nem tudom mit játszok meg,de úgy döntöttem hogy ezt a sorozatot végigviszem vasárnapig ha 7 lépcső akkor hét(persze ha nem bukok),mert szépíteni kell a havi eredményen!

Következő tippnek vagy a ramos-vinolas-Dolgopolov 2 vagy az angol-észak korea u20 1-est gondoltam.Dolgopolov teljesítménye tehetsége ellenére is mostanság elég gyengus,Titti bizik benne hogy végre elkapja a fonalat,én még várok,nem bizom a srácban.
Az U20-as angol csapat az euro u19-es bajnokság elödöntős csapatára épül(ott a spanyolok ütötték el őket a döntőbe jutástól),az u20-as vb-ken nagyon rossz múlttal rendelkező angolok (ucsó 10 meccsükön nem nyertek,utoljára 1997-ben mexikó ellen arattak 1-0ás győzelmet),változtatni szeretnének ezen.
Az észak-koreai csapat viszont nála jobb kvalitású csapatokat legyőzve nyerte az ázsiai sorozatot,maga mögé utasítva Ausztráliát,japánt,Iránt vagy éppen dél-koreát!
Lendületes kis csapat,tele önbizalommal.Sajnos itt bármi lehet,akár egy több gólos angol siker is persze,de simán belefuthatnak egy vereségbe is(akkor pedig valószínüleg most is a csoportkörben bucsúznak mert az argentin-mexikói duó utánpótlás terén igen erős!)
Tehát nálam végül mindkettő No bet lett.
A Portugál-Lengyel strandfocin gondolkozom,az 18-tól lesz.Addig még van időm szemezgetni!
Lehet marad a hajnali két tenisz Fish  és Del Potro  győzelem.
Dartsban sem vagyok otthon,és bár Almafa barátom a házát rakná a Newton győzelemre,most inkább maradok az ismert terepen! (így is eltértem az uszó vb-vel,hál istenek az jött,nem kockáztatunk most hosszú sorozatot kell végigvinnem hogy jól zárjam az eddig gyenge hónapot!)
A következő fogadás a sorozat 5.lépcsője lesz.