Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Mai kinálatból ezt szemezgettem össze,még nem tudom melyiket válasszam:
13ó Greuther Fürth v Dynamo Dresden 1x 1,10
német 2.o-ban a Fürth  az élmezőnyben volt,a friss feljutó drezda otthon nem szabad hogy gond legyen(a cottbus  2-1re verte őket,a rostockkal x-eltek)

19ó BFC Siófok v Gyor ETO FC x2 1,32
ahogy kezdett a győr,nem kérdés,a siófok győzelme a harmatos újpest ellen pedig semmit nem jelent,szerintem nem kell tartani a piros-feketéktől idén sem.az odds pedig még 2esélyben is jó!
16ó45p Anzhi v Tomsk 1x 1,05
Itt az odds a bibi,egyedül kevés.a tipp erős,a tomsk idegenben nulla,az anzsi pedig már a fogadóirodák szerint is topcsapat(még idény elején simán 1,70-et adtak volna az anzsi győzelemre)
16ó Popa v PK-35 x2 1,24
finn 2.osztály egyik topcsapata a támadójátékot szerető,de igen gyenge defenzitással rendelkező hazaiakhoz látogat.csalóka a PK-35 legutóbbi botlása hiszen erős csapatok ellen játszott(a lahti 1. az ops 3.a tabellán).a popa 15 meccsből 10 vereséggel  16:30-as gólaránnyal a 10.helyen kószál,nem ellenfél!

18ó30p Hertha Berlin v FC Nurnberg 1x 1,28
a nürnbergből alapemberek hiányoznak,a frissen és magabiztosan feljutó Hertha darálos támadójátékával otthon deszertet készít a közönségnek amit a Ramos-Raffael páros szervíroz majd!

Augusztus 10.fogadás
megjátszott/nyertes szelvény 10/9  90%
induló/jelenlegi bank 728/1376
1,20-as sorozat 2.lépcső
(1,50-es oddsa volt az első lépcsőnek,ezért nem all in)

Popa v PK-35  X or 2 1.24 0-3  :ok:
előbb indokoltam.sima vendég lesz.

Cost (HUF): 260.00
Possible payout (HUF): 322.40


U20 vb kolumbia,esélylatolgatás
Természetesen a dél-amerikaiak fognak domborítani,első számú esélyes Brazilia,az egyiptom elleni 1-1 abszolút nem kudarc! Az észak-afrikai csapat nagyon okosan,lelkesen játszik,és gond nélkül verték panamát,ausztriát 6-1-es gólarányt összehozva.(érdemes majd rájuk figyelni)
Kolumbia nagyon eredményes rövidpasszos,labdatartós,kicsit altatós focit játszik ahol Muriel és Valencia nagyon gyors,és ha ritmust váltanak minden védelmet képesek megzavarni.
Uruguay nagyon gyenge.Meglepetéscsapat lehet még Nigéria(régen nem lett volna az,de mostanában annyira nem tudnak eredményt felmutatni semmilyen szinten hogy nekem meglepi a jó szereplésük).
Számolni az európabajnok franciákkal érdemes,bár a kolumbia elleni 1-4 kicsit sokk volt nekik,de csoportmásodikként továbbmennek.
Portugália támadásban nem mutatott meggyözőt(7ponttal csoportelsők de 2-0-ás gólaránnyal,ez mindent elmond..),de ott lehetnek a 8 között.
Ha európa akkor persze Spanyolország is esélyes,nem láttam őket játszani de 2 meccsen 6 gólt vágva náluk nincsenek elől gondok!
Ázsiából egyedül Szaud-Arábia mutatott valamit a horvátoknak kettőt Guatemalanak 6-ot(!) rúgva kapott gól nélkül állnak a 10-2-es gólarányt összehozó Nigéria mögött!
a 16 közötti párosításokból 1 már biztos:
Argentina-Egyiptom(argentináról nem írtam,de őket sem láttam még),ez nálam NO BET,egyiptom simán okozhat meglepit a brazílok ellen mutatott játék alapján!)
A franciák a C csoportból játszanak majd a 2.helyezettel valszeg Costa Rica lesz,tehát ők továbbmennek.
Kamerun-Mexikóval játszik,itt egyértelmű a dél-amerikai siker,kamerun nem igazán mutatott semmi említésre méltót.
Brazília a D csoport 2.helyezettjét kapja,ez vagy szaud-arábia,vagy Nigéria,mindenképpen nagyon nehéz ellenfél! Ez  a párharc is NO BET!
A spanyolok az A B vagy F csoport harmadikját kapják,jelen állás szerint dél-korea,új-zéland vagy anglia,talán ez utóbbi jelenthet kisebb akadályt,de a mutatott játék alapján őket is le kell mossák!
A D első (nigéria v. szaud-arábia) a B E v.F csoport harmadikját kapja(új-zéland,panama,anglia jelenleg),szerintem itt a D1 megy tovább.
Kolumbiát hagytam ki ő a C,D v.E csoportból kap valakit(a fifa oldalon nem egyértelmű hogy hányadik helyezettet,de biztos nem csoportelsőt!),ők is továbbmennek.
Vagyis a 8 között a legvalószínűbb párosítások:
Kolumbia-mexikó
brazília-spanyolo.
franciao.-nigéria
portugália-argentina
itt már bármi lehet,én nem fogadnék egyikre sem!

Augusztus 11.fogadás
1,20-as sorozat 3.lépcső
megjátszott/nyertes szelvény 11/10  90,9%
induló/jelenlegi bank 728/1128

BFC Siófok v Gyor ETO FC 0-1  :ok:
X or 2 1.28

Mint írtam a siófok újpest elleni győzelme nem nagy fegyvertény,nagyon gyengék a lilák,a győr viszont stabílan teljesít,100%-osak,ha most becsúszik egy X az is belefér a kétesélybe!
322.00 HUF
Cost (HUF): 322.00
Possible payout (HUF): 412.16


   

Augusztus 12.fogadás
bonusz forgatós szeló

BFC Siófok v Gyor ETO FC   X or 2 1.28 0-1  :ok:

Bayern Munich v Borussia M'gladbach    Bayern Munich 1.20

FSV Mainz 05 v Bayer Leverkusen [Draw No Bet]   Bayer Leverkusen 1.41


Combined odds: 2.17
Cost (HUF): 120.00
Possible payout (HUF): 260.40

   

Augusztus 13.fogadás
1,20-as sorozat 1.lépcső
megjátszott/nyertes szelvény 12/10  83%
induló/jelenlegi bank 728/578

Croatia (U20) v Guatemala (U20)  Croatia (U20) 1.20 0-1  :noway: :crazy:
A horvátok esélye a továbbjutásra a legjobb harmadik státusz.ehhez nagyon meg kell szórni Guatemalát akik hatot kaptak a szaudiaktól és 5-öt nigériától.Amilyen szinten guatemala játszott,még egy magyar megyei 1-es csapat is legyőzte volna őket! Mindenesetre a horvátok nagyon fognak hajtani! Nekem meg mindegy hogy 1,2 vagy 5 góllal sikerül-e nyerniük,és végül továbbjutnak-e! de hogy nyernek az a u20 vb napi fixe!(én 1,05-ös oddssal raktam volna ki)

Cost (HUF): 250.00
Possible payout (HUF): 300.00

   

Augusztus 14.fogadás
1,20-as sorozat 1.lépcső
megjátszott/nyertes szelvény 14/10  71%
induló/jelenlegi bank 728/208

FSV Mainz 05 v Bayer Leverkusen [To score/not to score] 2-0  :noway:
Bayer Leverkusen to score 1.20

Cost (HUF): 250.00
Possible payout (HUF): 300.00


   

Augusztus 15.fogadás
1,20-as sorozat 1.lépcső
megjátszott/nyertes szelvény 15/10   
induló/jelenlegi bank 728/0
live
Bayern Munich v Borussia M'gladbach 0-1
Bayern Munich 1.22

Cost (HUF): 208.00
Possible payout (HUF): 253.76

Mint látható sikeresen lenulláztam a gamebookers bankomat is,még a bonusz kiforgatás előtt(nem sok esélyem volt rá 1,20-as szorzókkal).
Egyébként nekem nem jött be az iroda.A kinálat a unibet után kifejezetten szegényes,ha egy elmenni látszó meccset élőben vissza akartam fogadni akkor nézhettem,mert élő fogadási lehetőség nagyon gyér van.Igazából egy erős közepes,az erős 4-es felé unibet után,ahová szívesen visszatérek majd, ha megint élesben sportfogadásra adom a fejem.Most elöszőr azt kell helyreraknom magamban hogy milyen fogadási stratégiával kisérletezzek pénz nélkül,és csak akkor fogadok újra ha az több hónapon keresztül megállja a helyét,mert nekem ez csak 1 hónapig ment aztán ha jött egy többkörös bukó széria akkor megdölt az egész.itt ugye tétemeléses szisztéma nem müködhet,bankmenedzsment nélkül meg minden szisztémát megehet a penész...

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 08, 2011, 20:55:58
Mint látható sikeresen lenulláztam a gamebookers bankomat is,még a bonusz kiforgatás előtt(nem sok esélyem volt rá 1,20-as szorzókkal).
Egyébként nekem nem jött be az iroda.A kinálat a unibet után kifejezetten szegényes,ha egy elmenni látszó meccset élőben vissza akartam fogadni akkor nézhettem,mert élő fogadási lehetőség nagyon gyér van.Igazából egy erős közepes,az erős 4-es felé unibet után,ahová szívesen visszatérek majd, ha megint élesben sportfogadásra adom a fejem.Most elöszőr azt kell helyreraknom magamban hogy milyen fogadási stratégiával kisérletezzek pénz nélkül,és csak akkor fogadok újra ha az több hónapon keresztül megállja a helyét,mert nekem ez csak 1 hónapig ment aztán ha jött egy többkörös bukó széria akkor megdölt az egész.itt ugye tétemeléses szisztéma nem müködhet,bankmenedzsment nélkül meg minden szisztémát megehet a penész...

Szia laudrup!

Látom, te azért képes vagy arra, hogy akár kicsiben is játssz és nem egyik-napról a másikra akarsz meggazdagodni. Ha nem működnek a stratégiák akkor hagyd rá, ne erőltesd. Próbáld ki, hogy befizetsz egy irodába ahol bónuszt is adnak és elkezdesz szabadon fogadni. Nem tartod magad a "hülye" stratégiákhoz, meg semmihez sem. Persze itt most nem azt mondom, hogy fejjel menj a falnak...de sokan (köztük én is) nem szeretek stratégia alapján fogadni. Sokkal jobban bejön, hogy néha single-be teszek valamit, néha egy nagyobb kombit, néha így néha úgy, élő ide élő oda... szabadon. Az sem feltétlenül mindig előnyös ha óriási a kínálat. Akkor hajlamos az ember rá, hogy az első gondolatát megváltoztassa. Pl kinézed hogy X nyer, elkezdesz lapozni lefelé, júúj erre is lehet fogadni és de jónak néz ki...megjátszod azt, elmegy és utána jön a káromkodás. Szóval szerintem próbáld ki, hogy keresel valami jó irodát ahol normális bónusz van (nem ilyen fortunawin féléket ahol 600-as oddson kell 180* megforgatni...) és szabad fogadsz. :)
Sok sikert, sok zöldet! :beerchug:

ui.: és bocsi az offért...

IdézetSok sikert, sok zöldet!

ui.: és bocsi az offért...

Nem volt off! Van igazad,elvégre a kötetlenség,amikor nem nézem hogy milyen az odds,csak egyszerűen erősnek érzem a tippet,sokszor többet ér!

Létezik hogy bet365-re utalással 35k a minimum?

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 08, 2011, 23:38:04
Létezik hogy bet365-re utalással 35k a minimum?

Igen, nekem is annyit írnak..Ezt nem is tudtam  ;D

akkor moneybookers lesz,van ott számlám,csak még sosem használtam! Mindjárt utánanézek feltöltés után hogyan kell eljárni!

manyman által adott jó kis link leírással:
http://mone​ybookers.int​ernetesfizet​es.com/szaml​afeltoltes.h​tml

Még mindig nincs pénzem egyik irodánál sem(sztem a héten a moneybookersen lesz,onnan meg pár kattintás és fel lesz töltve a bet365-ott tervezem hogy kiforgatom a bonuszom).
Addig is hogy ne zökkenjek ki irogatok tippeket:
Strandfoci
Portugália-Mexikó 1 1,50
Nehezebb dolguk lesz mint Moszkvában volt,de szerintem simán hozzák mexikó ellen.

Djokovic-Cilic 1 1,12
cilic nem igazán gyözött meg mostanában,nem véletlen az alacsony odds,esélye nincs ezen a meccsen!

Federer-Tsonga  Tsonga nyer legalább 1 szettet
Ez szerintem nagyon benne van,ugye wimbledonban ennél több is sikerült,de mindenképpen szoros meccset várok most is.

Stosur-Na Li  Na Li nyer legalább 1 szettet
Ezt nem indoklom,sokkal kiegyenlítettebb lesz ez mint ahogy az oddsok sugalják!

Sarapova-Voskobeova 1 1,12
Marija szőkeség lepörgi Galinát,ez nem hiszem hogy kérdés lenne.

Serena Williams-Jie Cseng  Serena 2-0ra nyer :topbet_125:
Az ifjabb csokicsajszi meggyöző mostanság,itt eddig Bondarenkot és Georgest győzte le nagyon simán,az senkit ne zararjon meg hogy a jelenlegi ranglistán Serena 80. a kínai pedig 82.,Serena hosszú szünet után tért vissza,fel kell küzdenie magát,reálisan azért első 20-30ban simán lenne.Cseng Briantin túllépve Clijsterst kapta aki feladta úgy hogy az első szettet hozta 6-3ra(mármint Clijsters hozta),tehát játékerőben Cseng nagyon messze ál Serena-tól,ez erős alaptipp mára! Már nyomnám rá a lovét ha lenne!