Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egy kis atlétika is Virpi mester tippjei alapján(mind szolóban)


Piotr Malachowski (POL) Top3 1.70 (Férfi Diszkoszvetés)
Yelena Isinbayeva (RUS) Top3 1.16 (Női Rúdugrás)

annyi hogy a bet365nél pl.a ffi diszkoszvetésnél ha nyer Malachowski akkor 4,50-ös oddsal fizet,ha első kettőben van akkor 1/3 oddsal fizet.Hasonló van a női rúdugrásnál is!

Észak-Írországba utazunk,mert value betet keresünk!  ;)
Lisburn Distillery - Linfield 2 1,44
Érdekes statisztikával büszkélkednek az északír első osztályban: a hazai pálya hátrányt jelent!!
Átlagban 1 pontot szereznek otthon,ha ehhez még hozzáteszük a tényt hogy a Linfield listavezetőként utazik az ucsó előtti Lisburnhöz,ráadásul  a hazaiak még soha nem nyertek a Linfield ellen,sőt az ucsó 5 meccs gólaránya 0-16 a vendégek javára persze.Mit is várhat az ember ezekután?
Ugyan még soha nem fogadtam északír meccsre,és általában kerülöm az ismeretlen bajnokságokat,de ez igen erős value bet a fennt említett adatok alapján!


A teljesség kedvéért:tegnap még játszottam egy barcelona-villareal over 2,5-et még az első gól után élőben megfogadva,valamint két atlétika tippet ami sajna nem jött(Ostapcsuk női súlylökés győzelmét ill. a francia Lavillenie győzelmér rúdugrásban(mindkettő elment),ezzel együtt a még függőben lévő fogadásokat nem számolva minusz 15fttal sikerült zárnom.Augusztusban a bonusz kiforgatás bohóckodásait nem számolva 1100ft pluszban vagyok kb.,de ugye ez azt jelenti hogy 5200ft bonusz is sikeresen ki lett forgatva.

Titti weboldaláról vettem még egy tippet mára:
1   Sloane Stephens      2011 US Open - nők - Reka-Luca Jani vs Sloane Stephens
(Mérkőzés nyertese)   08/30/2011   Egyik sem   1.36
Tét:  500,00   Nyer.:  181,82
Sajnos a salakos Jani Réka nem lesz ellenfél a kemény borításon edzett amerikai tehetség ellen..
Ha mégis,örömmel bukom el a pénzem! Furcsa lesz ezek után amit írok: Réka mindent bele!

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 29, 2011, 12:19:40
Galina Voskoboeva   2011 US Open - nők - Galina Voskoboeva vs Francesca Schiavone
(Mérkőzés nyertese)   08/30/2011      3.25   
Tét:  50,00   Nyer.:  112,50
Itt meglepetést várok,Galina úthenger módjára hasít mostanában,Schiavone "olasz szépség" pedig hektikus játékos,alapból nem várnám hogy rögtön az elején kiesik,de nincs szerencséje azzal hogy Voskoboevát kapta!

Éppen nézem a meccset,és hihetetlen mekkorát küzd Galina! 4-0ról állt fel és bár 3-6ra bukta az első szettet,a 2.-at 6-1re hozta!! Bármi is lesz az eredmény,ez a csaj nagy tehetség,idő kérdése és feljön a nagyokhoz! Jól éreztem hogy benne van a meglepi,de még csak benne van,jön a döntő szett!

Mai tenisz tippem amit Oak tippversenyére is beírtam:
Venus Williams-Sabine Lisicki 2 1,57   venus visszalépett!
iroda bet365
Az idősebb Williams csajszi nem a régi már,Sabine viszont szélvésztitánlányként tör fel mint valami most kidugaszolt vulkán! Venuszt ma betemeti a láva! 
ui.:Serena ellen viszont nem ajánlanám a fogadást,a hugit én tornagyőzelemre várom!! (ezt meg is fogadtam már 2,45-ös oddsért!)

Hogy legyen egy foci tipp is:
SC 07 Idar Oberstein-Schalke II 2 1,80
Ugyan még az elején vagyunk a regionális ligáknak is,és semmit nem jelent hogy a hazaiak még nem nyertek meccset és az ucsó helyen állnak,a Schalke II pedig egész jól teljesít,de value bet voltát mutatja hogy a kétesély oddsa vendégre csak 1,18..
az over 2,5 is jól fizet 1,66,ha valakinek az szimpik,simán játszható!
Ez nem tény,csak agyalás,senki ne vegye kp-nak,de egy Schalke II játékos azért jóval motiváltabb,és bizonyítani akar,mert ha stabilan jól teljesít könnyen az első csapatban találhatja magát. ez hülyeség,most nézem hogy az  a Schalke amatőr csapata!

holnapra:
1   Ernests Gulbis   2011 US Open - férfiak - Ernests Gulbis vs Gilles Muller
(Mérkőzés nyertese)   09/01/2011   Egyik sem   1.25
Tét:  600,00   Nyer.:  150,00
Gulbis nagy formában,Juzsnijon 3 szettben simán lépett túl,a langaléta luxemburgit leüti!

Hátha valakinek segít,fogadási alapszabályaim(más is leírhatja):
-Bukószériában ne akard egyből visszanyerni a pénzed.hagyd elmenni,ne védd be,mert lehet azt is bukod...
-szoló vagy dupla
-tenisznél a sokadik fordulóban borul a papírforma..
-Ne terj el jol bevalt szisztemadtol, ha jon egy rossz sorozat!
-Sose fogadj baratsagos vagy kupa meccsekre!
-Csak az általam ismert focibajnokságokra és sportágakra fogadok, azoknál is priorizálok a statisztikáim alapján
-türelem,önfegyelem
-bajnokságok első pár fordulóját hagyd ki(foci)

A Gulbis meccs csak ma lesz.Benéztem.
Mától kipróbálok valamit: nem szórakozásnak veszem a sportfogadást, hanem mintha a megélhetésem függne tőle: pénzt akarok vele keresni.Váltunk hozzáállásban!
Alapos tippkiválasztó vagyok,aki tud jó tippeket kiválasztani, ha tényleg odafigyel,és türelmes!
Egyenlőre egy hetet nézünk,nem érdekelnek az oddsok,megalapozott,nem alulértékelt eseményeket keresünk!

Ezeket szürtem első körben,majd meglátom melyiket,vagy melyeket játszom mára:
Rogerio dutra Silva-alex bogomolov 2 1,14
a brazíl föleg dél-amerikai tornákon vitézkedett(brazília,ekvádor,kolumbia),bogomolov viszont a nagyok ellen sem vall szégyent(Tsonga-t nemrég legyőzte,de Murray ellen is szépen helyt állt),nagyon sima kettes,igaz alacsony oddson.


christina Mchale-maria kirilenko 1 1,9
ez már sokkal rizikósabb,de formabeli különbséget nézve mégis azt látom hogy ha a tehetséges amcsi lányban pörög még a lendkerék akkor nem gond neki az orosz csajszi sem.(nagyobb falatokat is elrágott mostanság)


bulgária-anglia 2 1,53*
Igaz hogy az angolok sem tettek le semmit az asztalra a közelmúltban,de a bolgárok aztán tényleg nem tehetik az ablakba a teljesítményüket! Lothar Matthaus szövetségi kapitánysága nekik sem túl sok jót hozott,most ugyan fogadkoznak,de megnézzük hogy Capelloéknak mennyire kell a 3 pont(11-11pontjuk van Montenegroval),nem hiszem hogy pont a bolgárok állítják majd meg Rooney-ékat! Nem várok gólzáport,de sima angol győzelmet,az odds pedig kifejezetten value-bet! Legutóbb a wembley-ben 4-0ra nyertek a háromoroszlánosok!

Hollandia-San Marino (0-3)hendivel*
ezt nem magyarázom! Ha mi elkalapáltuk őket,a hollandok meg mindket...

Németország-ausztria 1 1,14*
ez a német csapat most nagyon össze van rakva,az osztrákok pedig valjuk be az élmezőny közelében sincsenek

ukrajna-uruguay x2 or 2DNB 1,80*
a sima vendég odds 2,50,ami azért meglepő mert az ukránoknál tartalékos a felállás,mig uruguaynál Forlan ugyan hiányzik,de a suarez cavani páros bőven elég hogy gólt szerezzenek.Nagyon value bet ize van annak ellenére hogy barátságos meccs!

Anglia   Bulgária v Anglia
(Játékidő eredménye)   09/02/2011      1.53   
Tét:  800,00   Nyer.:  426,67

A hollandokra nem kinál hendis győzelmet a bet365,a bogomolov,német győzelem még együtt sem túl nagy odds(most nem 1,20 all int játszunk)
a Mchale,Uruguay meccsek pedig azért ennél jóval nagyobb rizikót hordoznak!
A motivált,csoportelsőbbségre hajtó angolokra voksolunk!(csak akkor biztos a továbbjutásuk ha csoportelsők,2.-ként rájátszásban,vagy legjobb 2.ként mehetnek tovább),ami a lényeg a bolgároknak a tisztes helytállás lehet a céljuk,mert ugyan egyenlő ponttal állnak Svájccal,de egyiküknek sincs már esélye,és a következő meccset pont egymás ellen játszák,ahol esetleg eldönthetik ki lesz a csoportharmadik!

Bankhoz viszonyított nyereség: 6,8%

Hogyan is fogadok most:
-alapos tippkiválasztás
-alapelvek tartása,mindenképpen 10% alatt maradva a bankhoz képest,de az eddigieknél nagyobb téttel játszva
-tétemelés nincs,vagy nagyon minimális a bank növekedésével arányosan(mivel számítok rá hogy ha következetesen tartom az alaposságot akkor 70-80% körül maradok).
-foci vagy tenisz(a ki-ki meccsek kihagyásával)

Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 02, 2011, 08:09:48
Mától kipróbálok valamit: nem szórakozásnak veszem a sportfogadást, hanem mintha a megélhetésem függne tőle: pénzt akarok vele keresni.Váltunk hozzáállásban!
Alapos tippkiválasztó vagyok,aki tud jó tippeket kiválasztani, ha tényleg odafigyel,és türelmes!
Egyenlőre egy hetet nézünk,nem érdekelnek az oddsok,megalapozott,nem alulértékelt eseményeket keresünk!


Végre! :ok: Ezt már régóta szerettem volna, ha tudatosulna benned.

Korábban írtad, hogy mindenkinek vannak szabályai, íme néhány a sajátjaim közül:
- Nincs all-in, se 50%, se semmi nagyobb tét, mint az alapoknál lefektetett! Ezt nagyon sokára sikerült megtanulnom, és bár egy ideje nem jöttem ki belőlük rosszul, most már sikerült olyan szintre eljutnom, ahol ez nem megengedhető semmilyen körülmények közt, hisz ez a véget is jelenhetné.
- Légy türelmes! Hosszútávon a stratégiád téged fog igazolni, előbb-utóbb megérik a termésed.
- Ne fogadj szettre, pontra! Ha igen, csakis élőben. Tudom magamról, hogy pl. kosárban borzalmas vagyok, csak ezért van eme szabályom.
- Nem kellene említeni, mert ez a legfontosabb szabály: légy alapos! Van, amikor lehet, hogy tuti a meccs, de keresem még, hogy miért lehetne tutibb, kellenek a biztos előzmények.
- Ne csak a sportolóktól, hanem magadtól is várd el, hogy fejben erős légy!

2.pénzkereső tipp:
Elefántcsontpart    Ruanda v Elefántcsontpart   0-5!  :great:
(Játékidő eredménye)   09/03/2011   2.37   
Tét:  800,00   Nyer.:  1 100,00 
kezdés 15:30
Tények:
Ruanda már kiesett,Elefántcsontpart már kijutott az afrikai nemzetek kupájára.
Ruanda első számu,"baby"-nek becézett csatára személyes okokra hivatkozva nem lesz ott,helyette
az eddig össz.25percet játszó Bokota áll majd be.
Ruanda az ucsó 15meccsből össz. kettőt nyert meg.
Tehát csoportelső a csoportutolsó ellen.
Az elefántok 100%-os teljesítménnyel 12-3-mas gólaránnyal,mig Ruanda egy győzelem 3 vereséggel 4-10-es gólaránnyal.
Utolsó két meccsükön 3 ill 2-0ra nyertek Drogbáék.
összegzés:
Azért nem kis blama lenne kikapniuk! Ha tétje nincs is már,egy gálameccs azért kinéz!
Pláne hogy játszik Drogba(Chelsea),Gervinho(arsenal),Kalou(chelsea),
Touré(manchester city),Boka(stuttgart) is.
Első számú csapattal álltak ki,ez azért jelzi hogy komolyan veszik a meccset,mégha tétje már nincs is! A tétnélküliség az egyetlen rizikója a meccsnek,de a hatalmas képességbeli különbség a játékosok között ki kell hogy jöjjön 90perc alatt,és ha Drogbáék már kijönnek a fűre nem hiszem hogy hagyják egy 138.világranglistahelyen álló nemzeti válogatott legyőzze őket.(nepál és bangladesh közöli ruandát. Mi 45.helyen állunk,elefántcsontpart viszonyításképpen 15. az aktuális ranglistán!)


Ezt a meccset én is kinéztem magamnak. Ilyen oddsért ez nálam eléggé value bet. Sok sikert!

Idézetet írta: slow Dátum szeptember 03, 2011, 11:12:57
Ezt a meccset én is kinéztem magamnak. Ilyen oddsért ez nálam eléggé value bet. Sok sikert!
Ez a célom mostanában: value betet keresni,nem alulértékelt oddson megjátszani toronymagas favoritokat,hanem jó oddsért ugyanezt!  ;)