Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Megbuktam megint türelemből,következetességből!
Megtetszett Titti tippje:
3-0nál (Daescu javára)
Andrei Daescu   Andrei Daescu - Catalin Gard
(Mérkőzés nyertes)   09/13/2011   Egyik sem   1.28   Függőben
Tét:  600,00   Nyer.:  171,43

Miután 6-1re lehozta az 1.szettet:
1   Andrei Daescu nyeri a(z) 2. szettet.   Andrei Daescu - Catalin Gard
(Jelenlegi szett nyertes)   09/13/2011   Egyik sem   1.36   Vesztett
Tét:  900,00   Nyer.:  327,27 

Elbukta 2-6ra..
Ekkor úgy éreztem a 3.-at hozza:

Andrei Daescu   Andrei Daescu - Catalin Gard
(Mérkőzés nyertes)   09/13/2011   Egyik sem   1.90   Függőben
Tét:  1 100,00   Nyer.:  1 000,00 

Majd mikor Gard rögtön brékelte,dühből a maradék bank ment:
Catalin Gard   Andrei Daescu - Catalin Gard
(Mérkőzés nyertes)   09/13/2011   Egyik sem   1.18   Függőben
Tét:  10 816,00   Nyer.:  1 966,55

Ha bukom,akkor belátom hogy nem tudok következetes lenni,és úgy is elszórom hülyeségekre amit nyerek,ezért ideje befejeznem!
(most 3-2 Gardnak és ő adogat)
-nagyon nehezen 4-2
-sajnos nincs újabb brék 4-3
-5-3
-5-4
-6-4re lehozta Gard!!!  :great: :D

Remélem azt azért tudod, hogy most "nagyon szívesen" felpofoználak... Hát hogy lehet ilyet? ???

Ideje lenne egy tízparancsolatot varratnod magadra! :police:

Szerk.: természetesen a saját tízparancsolatodat.

Laudrup kollega!

Szurkolok neked, mivel közel azonos helyzetben is vagyunk! Mindketten próbálunk jobb fogadók lenni és elindulni a számunkra megfelelő úton! De a tegnap esti "ámokfutásod" emlékeztet magamra, amikor elgurul a gyógyszer (szerencsére csak néha volt ilyen, és remélhetőleg már nem is lesz!).
Szóval csak 3 mondatot idéznék ide neked, (a hangsúly az elsőn van,) bízom benne kitalálod kitől vannak: ;)

-Bukószériában ne akard egyből visszanyerni a pénzed.hagyd elmenni,ne védd be,mert lehet azt is bukod...
-alapelvek tartása,mindenképpen 10% alatt maradva a bankhoz képest,de az eddigieknél nagyobb téttel játszva
-tétemelés nincs,vagy nagyon minimális a bank növekedésével arányosan

ÉLŐ(most ésszel)
Trabzonspor   Inter Milan v Trabzonspor
(Játékidő eredménye)   09/14/2011   Egyik sem   9.50   Függőben
Tét:  70,00   Nyer.:  595,00
erre bánom hogy nem raktam többet! de így is hozta a napi profitom.

Man City vagy döntetlen   Man City v Nápoly
(Dupla esély)   09/14/2011   Egyik sem   2.20   Nyert
Tét:  300,00   Nyer.:  360,00 
ezt pont a szabadrugásgól(egyenlítés),előtti percben sikerült megraknom!

Alma,és Csabus: köszi a helyrerakást!
Tudom én az alapszabályaim,de rendre eltérek! Ha nem így lenne igen jól állnék anyagilag..
Most még jól ki is jöttem belőle.. -360fttal zártam a tegnapi napot.

Oak felhívta a figyelmünket az ázsia bajnokság házigazdáinak meccsére:
Kína -39.5   Bahrain vs Kína  49:101  :great:
(Pont hendikep)   09/15/2011   1.83   Függőben
Tét:  2 200,00   Nyer.:  1 833,33 
Utánanéztem,elemezgettem.Kínáról azt írják idén esélyes a tornagyőzelemre(2009-ben döntőt játszottak, Irán ellen bukták el),ráadásul most ugye Olimpiai kvotáért is labdáznak.
Bahreinnek nem találtam korábbi eredményeit,de ranglistán nincsenek az első 75.ben(Kína 10. helyen van.,olyan csapatokat megelőzve mint Németország vagy Oroszország,az ázsia ranglistát pedig vezeti.),Indiát 2009-ben az első meccsükön 121-49-re verték,az bizony 70pontos különbség
most -39,5-ös hendikeppel adják a bahrain meccset  1,83ért,azért érdekes mert India 50.helyen van az aktuális ranglistán,tehát viszonyításképpen nézve egy nála gyengébb csapatot ha csak így ver el,már jók vagyunk,ez a kínai csapat pedig tényleg erős,komolyan veszik az ázsia bajnokságot,arra jutottam hogy Oak kolléga nagyon value betet szúrt ki,muszáj vele tartanom!
(Kína 2010-ben Quatarban nem indult? ott nem találtam eredményt,de bahrain 1999-ben indult kosárcsapattal utóljára ázsia bajnokságban!!)
Kezdés 14:00 bet365-ön élő fogadási lehetőség is van rá,valamint élő közvetítés is!
Tehát ha valami csoda folytán felnött bahrainban egy michael jordan és szorossá akarja tenni a meccset, akkor vissza lehet fogadni!

2 meccset elemezgetek,az egyik a slavia praha-dukla praha,slavia anyagi gondokkal küzdő valamikori nagycsapat,bűnrossz formában(6-ból 1 meccset hoztak le),a dukla igen motivált,régen szintén nagy név volt,de idén jutottak fel újra az élvonalba,mindenképpen van benne rivalizáció is,ezáltal motiváció is bőven.hajlok egy kétesélyes vendégre vagy egy mindkét csapat gólt lő,esetleg over. 0-0  :ok:
A vendégek biztos hajtani fognak.
A másik a Diósgyőr-Kaposvár,a diósgyőr otthon a fanatikus közönsége előtt gyilkos iramot diktál,jó passzjátékra képes focistáikkal tartják a labdát,és fejben,mentálisan rendben vannak.Bárkire veszélyesek! A kaposvár otthon vitézkedik csak a nagyok ellen is,idegenben minden meccsét elbukta 1-8-as gólaránnyal.Mit is kezdenének a diósgyőr ellen? beállnak bekkelni a diósgyőr meg kipasszolja a védőket és lő nekik pár gólt! Így levezetve már meg is van melyik az erősebb tipp!!

Diósgyőri VTK   Diósgyőri VTK v Kaposvári Rákóczi FC  2-1  :ok:
(Játékidő eredménye)   09/16/2011   Egyik sem   1.90   Függőben
Tét:  700,00   Nyer.:  636,36
510 a mai napra tervezett profitom,ezért nem játszom csak kisebb téttel(így is bőven meglesz ha jön).
De a tipperősség nálam nagy!

Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 16, 2011, 12:56:31
Diósgyőri VTK   Diósgyőri VTK v Kaposvári Rákóczi FC
(Játékidő eredménye)   09/16/2011   Egyik sem   1.90   Függőben
Tét:  700,00   Nyer.:  636,36
510 a mai napra tervezett profitom,ezért nem játszom csak kisebb téttel(így is bőven meglesz ha jön).
De a tipperősség nálam nagy!

Hello!

DVTK drukkerként nem is monddthatok mást mint fix hazai :)
Én is H-ba rakom!
Itthon elég jók vagyunk!

19/14  73% eddig a hónap
induló banhoz képest a nyereség 57,47%

(serena bukta nélkül,azzal -13,64%,lassan lefaragjuk,kár érte anélkül parádésan állnék!)

holnapra(mára) a 2 legerősebb tippnek érzem a debrecen hazaiját és a manchester city vendégjét.
érdekes módon a Lokit jobban érzem,pedig a fulham is bűn rosszul játszik,de minden sorozat megszakad 1x,a Lokié siófokon megszakadt,és pont ezután játszik hazai közönség előtt,verhető ellenféllel! a tipparányom is 20%-al jobb a magyar meccsekre.
Erős tipp még :
18:30 banik ostrava-sparta praha 2 1,44 
14:30 twente-ado den haag 1 1,28     5-2  :ok:     
17:30 terek grozni-lokomotiv moskva x2   0-4  :ok:

15:00 mersin idmaniyurdu-bursaspor x2  1-3  :ok:

Debreceni VSC   Debreceni VSC v Paksi FC  4-2  :ok:
(Játékidő eredménye)   09/18/2011   Egyik sem   1.44   Függőben
Tét:  1 160,00   Nyer.:  515,56 

Áldom az eszem(és a checklistám ahol a lokinak eggyel több pipája volt),hogy nem a Cityre fogadtam!
Ahogy írtam:minden győzelmi sorozat megszakad,és akárhogy is a Fulham-et soha nem szabad alábecsülni! Most is újra beigazolodott: ha nem muszáj nem kell angol focira fogadni! Van bőven más sokkal "papírabb" eredményeket hozó bajnokság(nálam ilyen a kevésbé kedvelt cseh,orosz,török).
Most is a bursas és a Lokomotiv is simán hozta(hozza).

Grat!  :great: Milyen szempontok szerepelnek a checklistádon?

ÉLŐ
7-13-mas állásnál
Fogadás visszaigazolása  - LH85203144F   Fogadás ideje:  2011/09/18 19:57:40   
Szá.   Választás   Esemény   Esemény időpontja   Gy/h feltételek   Szorzó   Eredmény
GB Packers -4.5   GB Packers @ CAR Panthers  30-23  :ok:
(Hendikep - kétesélyes)   09/18/2011   Egyik sem   2.00   Nyert
Tét:  600,00   Nyer.:  600,00   Nyereség:  1 200,00 

Idézetet írta: cseszko Dátum szeptember 18, 2011, 21:57:29
Grat!  :great: Milyen szempontok szerepelnek a checklistádon?
itt van egy korábbi hsz-emből:
megosztom a checklistámat amivel mostanában dolgozom,kicsit megkönnyítendő a tippek besorolását,de az eddigi elemzésekből azért láthatatok feltünni ismétlödő érveket mint formabeli különbség,játékosállománybeli különbség,motiváltság,ranglista/tabellakülönbség,a csapat gólerős,védelem kevés gólt kap ezek mind a cheklistám részei,minnél több pipát kap egy tipp annál előrébb sorolom a listán,aztán persze én döntök nem a számok.Ha már így belendültem akkor leírom még a maradékot a cheklisáról:ismert a bajnokság/teniszező,bajnokság tipparánya 70% feletti a statisztikáim alapján,
elemzést olvastam a tippről,több egybehangzó elemzést is olvastam a tippről(fontos a megerősítés),
nem szoros meccs,odds értéke reális(nem nyomott),focinál még-kezdő 11 ismert,kulcsjátékosok játszanak,támadó beállítottságú csapat,norvég formula szerint is ok a meccs(topcsapat aki otthon játszik és legutóbb pontot vesztett nyeretni kell,ez a norvég formula,e-szerint pl.a tampines meccs kiváló),tenisznél még:az aktuális borításon jól teljesít,és ami focinál is jó lehet head-to-head eredményekben jobb az ellenfélnél.