Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: laudrup Dátum december 30, 2011, 13:21:05
Ezt raktam végül overra,élőben sajna nem fogadható meccs:
fölött 2.5   Al Jazira SC - tartalékos v Al Nasr SC - tartalékos
(Összesített gólok)   12/30/2011   Egyik sem   1.32   Függőben
Tét:  5 000,00   Nyer.:  1 625,00
nem szoktam 2,5 gólra tenni,de ez nagyon adja magát! Elemeztem miért(a két csapat meccsenkénti gólátlaga 5 felett van,itt nem bánom ha csak hármat rugnak!)

Nos nem hivatalos eredmény már van ( http://www.futbol24.com/national/UAE/UAE-Reserve-League/2011-2012/ )
az pedig 5-3 vagyis bőven over,de a bet365 még vár a hivatalos szervek eredményére,és csak utána írják jóvá(már 2x zaklattam őket chaten).

kihasználom a bet365 promót a city-pool meccsre:
Liverpool +1.5   Man City v Liverpool
(További ázsiai hendikep)   01/03/2012   Egyik sem   1.30   Függőben
Tét:  3 000,00   Nyer.:  900,00
Így élőben kockázatmentesen fogadhatok 3k-ért,és gyanús hogy ez a tipp is lejön. 
Az élő fogadásom pedig még az első félidőben 1-0nál:
(Jelenlegi állás 1-0) Felett 2.5   Man City v Liverpool
(Alternatív gólok száma (goal line))   01/03/2012   Egyik sem   1.525   Nyert
Tét:  3 000,00   Nyer.:  1 575,00   Nyereség:  4 575,00 

Mai napom számokban:
62 117 tétre  79 071 Ft nyeremény.Tisztán 17 ezer profit.

Idézetet írta: laudrup Dátum január 03, 2012, 22:58:14
Mai napom számokban:
62 117 tétre  79 071 Ft nyeremény.Tisztán 17 ezer profit.

Grat! Ügyes volt.

(ui: egy apró, jó szándékú megjegyzés: ha a tétemelést elfelejted, nem érhet nagy baj, és ahogy néztem, a tenisz nagy szerelem, de a focis over tippjeid sokkal stabilabbak, én azokat erőltetném a helyedben, pláne, hogy ügyes szűrőrendszert összehoztál magadnak...)

Sok sikert!!! (Ui: és ne felejtsd azt sem, hogy azért az elmúlt időszakod azért nem nélkülözte a szerencsét, jön majd sajnos szűkebb időszak, át kell majd okosan vészelni, nem mindig dob majd a kézikapus gólt  8), hajrá!

Idézetet írta: rensenbrink Dátum január 03, 2012, 23:08:24
Grat! Ügyes volt.

(ui: egy apró, jó szándékú megjegyzés: ha a tétemelést elfelejted, nem érhet nagy baj, és ahogy néztem, a tenisz nagy szerelem, de a focis over tippjeid sokkal stabilabbak, én azokat erőltetném a helyedben, pláne, hogy ügyes szűrőrendszert összehoztál magadnak...)

Sok sikert!!! (Ui: és ne felejtsd azt sem, hogy azért az elmúlt időszakod azért nem nélkülözte a szerencsét, jön majd sajnos szűkebb időszak, át kell majd okosan vészelni, nem mindig dob majd a kézikapus gólt  8), hajrá!
Köszi! Teljesen igazad van! Fociban kisebb a rizikó,(mondjuk női meccsnél nem kell ennyit izgulni brék ügyben),
a szerencse pedig pont azokhoz a meccsekhez jött(vagy nem),amikor eltértem a stratégiámtól,és olyan sportágakat vagy meccseket raktam meg amit nem ismerek,vagy nem ment át a szürőmön!

Mai overes válogatásom:
angol premiere league

21:00   Newcastle Utd   -   Manchester United gólindex 60  3-0  :ok:
mostanában min2 csapatra jellemző hogy sokat rúgnak és kapnak is.
over szempontjából más nem is érdekel!

arab emirátusok premiere liga

13:55   Emirates Club   -   Al Nasr Dubai  index  76!  1-3  :ok:
a hazaiak 11 forduló óta nyeretlenek,tömik a hálójukat.
A vendégek egy erősebb középcsapat,de kaptak ők már ki az Emirates Clubtól.
Ez is mindegy: sok gól lesz!


17:00   Shabab Dubai   -   Al Ain   index 61   1-1   :ok:   over 1,5 megvolt itt is.
az első 2 helyezett csatája.itt is az a szokás mint az angoloknál:
a rangadók sok gólt hoznak! Reméljük tartják a "hagyományt"!

spanyol kupa

22:00   FC Barcelona   -   CA Osasuna index 67
az index köszönhető a barcának aki a legutóbbi kupafordulóban 9-et vágott,
valamint a szeptemberi meccsüknek ahol 8-0ra nyert a barca otthon az osasuna ellen.
Az osasuna szenvedve jutott át a 2.osztályú Almeríán,és bár a bajnokságban
meglepően jó helyen állnak(5.-ek),azért mérfőldekre vannak egy barcától.
(ezt mutatja  a legutóbbi zakó is)de mi overre fogadunk,a sok gól pedig garantált!


Szaúdi premiere liga

17:50   Al Fateh (KSA)   -   Ittihad Jeddah index 55   3-2  :ok:
5.-6.helyezett,reméljük gyepálják egymást.a vendégek 13 meccsen 37! gólt vágtak!

17:50   Qadisiya Khubar   -   Ansar Medina  index 61  2-1  :ok:
a 9. az ucsó ellen.az ansar medina ebben az idényben még nem nyert meccset,sőt
14ből 14x kaptak ki! gólarányuk 7-33.
A hazaiak sem a szaúdi foci krémje,de nekik még ők is rugnak 2-3 gólt.


szaúdi divizió1

13:45   Dhamak   -   Al Shualah  index 61  1-4  :ok:
a vendégek motivációja miatt választottam(olyan szoros a mezőny hogy egy győzelemmel
akár 3.helyig mehetnek fel a 8.ról!)

u16-os barátságos
12:30    U16   U.A.E. U16   -   Iran U16 index kb.60   2-3  :ok:
egymás elleni meccsek gólátlaga becsült,de a sajátjaikon sok gól esett.

15:30   U16   Qatar U16   -   Japan U16 index kb.70   1-4  :ok:
itt sincs egymás elleni.a japán utánpótlás ázsiai szinten a legjobbak között van
(ha nem a legjobb),góldús meccsek várhatóak tölük!

Üdv,

délután a görögök háza táján az Olympiakosz meccsben nem látsz overfantáziát? :)
Nekem eléggé overesnek tűnik!  :ok: :cya:

Idézetet írta: Angelina87 Dátum január 04, 2012, 11:12:10
Üdv,

délután a görögök háza táján az Olympiakosz meccsben nem látsz overfantáziát? :)
Nekem eléggé overesnek tűnik!  :ok: :cya:
Alapból a görögöknél ritka az over(defenzív foci jellemző rájuk,azóta amióta német edzővel így nyertek EB-t),az olympiakos meccs sem olyan sima,ellenfelük ismeretlensége ellenére 4. a tabellán. Azért megnéztem neked nálam 52-es gólindex jött ki ami görög viszonylatban kiemelkedő.Fordított felállásban legutóbb az atromitos nyert 3-1re.
Igazad van benne lehet az over! Mivel görög meccs lehet jobban is fizet! egy 1,5 overt bátran lehet rá nyomni!  ;)
Annak 1,240 az oddsa. Vagy ha bátrabb vagy egy X2 is mehet,nem olyan egyértelmű hazai az mint ahogy az odds adja!

Jelölve vagyok a hónap tippmestere címre!   :) :king_125:
Ha gondoljátok szavazatok rám: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=4573.0

Idézetet írta: laudrup Dátum január 04, 2012, 13:41:00
Jelölve vagyok a hónap tippmestere címre!   :) :king_125:
Ha gondoljátok szavazatok rám: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=4573.0


Megvolt! Sok sikert, remélem Te nyered!  :ok:

Idézetet írta: Cavalorn Dátum január 04, 2012, 13:45:07
Megvolt! Sok sikert, remélem Te nyered!  :ok:
Köszi! Nagy szó lenne! De nagyon örülnék neki!  :)

ÉLŐ
Felett: 2.5   Emirates Club RAK v Al Nasr
(További mérkőzés gólok)   01/04/2012   Egyik sem   1.10   Függőben
Tét:  10 000,00   Nyer.:  1 000,00   
Az állás 1-1 félidőben,és miután a gyengébb hazai csapat egyenlített az Al Nasr olyan rohamokba kezdett hogy csoda hogy még nem vezet,de csak idő kérdése! A Walter Zenga (olasz) edző kezei között nevelt arab csapat igen támadó felfogásban focizik! A kezdőben ott van Rodrigo Careca brazil csatáruk is(ő szerezte a gólt).
(a keretben 4 brazíl van egyébként,valamint elefántcsontparti(2),guineai,ausztrál,argentin,nigériai,szerb,kolumbiai,román,egyiptomi! Van pénz a klubnál.
A hazaiaknak jelenleg nincs edzőjük(legutóbb egy iráni szakember volt),gondolom a rossz teljesítmény miatt küldték el. Az ő keretükben is van guineai,argentin,iráni,marokkói,algériai idegenlégiós.
Lényeg:hatalmas iram,várható a gól! Ha még emelkedik az odds akkor nyomok fel rá tétet!
65.percig kellett várni a gólra így 1-2,így már le is mondtam róla,nem tettem magasabb oddson,nem baj a kicsit is becsülni kell!

Idézetet írta: laudrup Dátum január 04, 2012, 14:51:22
ÉLŐ
Felett: 2.5   Emirates Club RAK v Al Nasr
(További mérkőzés gólok)   01/04/2012   Egyik sem   1.10   Függőben
Tét:  10 000,00   Nyer.:  1 000,00   
Az állás 1-1 félidőben,és miután a gyengébb hazai csapat egyenlített az Al Nasr olyan rohamokba kezdett hogy csoda hogy még nem vezet,de csak idő kérdése! A Walter Zenga (olasz) edző kezei között nevelt arab csapat igen támadó felfogásban focizik! A kezdőben ott van Rodrigo Careca brazil csatáruk is(ő szerezte a gólt).
(a keretben 4 brazíl van egyébként,valamint elefántcsontparti(2),guineai,ausztrál,argentin,nigériai,szerb,kolumbiai,román,egyiptomi! Van pénz a klubnál.
A hazaiaknak jelenleg nincs edzőjük(legutóbb egy iráni szakember volt),gondolom a rossz teljesítmény miatt küldték el. Az ő keretükben is van guineai,argentin,iráni,marokkói,algériai idegenlégiós.
Lényeg:hatalmas iram,várható a gól! Ha még emelkedik az odds akkor nyomok fel rá tétet!
65.percig kellett várni a gólra így 1-2,így már le is mondtam róla,nem tettem magasabb oddson,nem baj a kicsit is becsülni kell!


Szép !  :great:  Ha megkérdezhetem,honnan tudsz ennyi infót az ilyen kisebb csapatokról ?  :)

#1078 január 04, 2012, 15:52:35, Cavalorn
Nagyon jó választás volt ez a meccs, szépen hozott a konyhára!  :great:

Idézetet írta: Pikaa Dátum január 04, 2012, 15:28:30
Szép !  :great:  Ha megkérdezhetem,honnan tudsz ennyi infót az ilyen kisebb csapatokról ?  :)
Google! Ennyi,beírom a csapat nevét,megnézem a hivatalos oldalt,wikipédiát,meg amit kidob!
Rendszeresen látogatott oldalam statisztika miatt a futbol24.com ott aztán tényleg még a tunéziai 2.osztály,jamaicai bajnokság,thaiföld... stb.. tényleg minden fennt van!