Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Segítsetek:olyan oldalt keresek ahol a foci eredményeknél írja zárójelben a félidei eredményt is,és lehetőleg egy teljes évadnyi eredmény fenn van nem csak a lefrissebbek!
(wettpoint pont ezért kilőve mert csak a legutóbbi forduló eredményei vannak fenn így)
Az olyan megoldás mint pl. a futbol24-en van hogy külön kattintásra hozza  a félidei eredményt kizárva!
(nem lehet copy-paste módszerrel másolni,és ez lenne a lényeg!)

http://www.soccerway.com/national/germany/bundesliga/2011-2012/regular-season/

Szerintem ez az egyik legjobb oldal focira.Fent vannak a forduló mérkőzései és az meccsek mellett az i gombnál rákattintassz akkor a meccs infóit kidobja.Ott megtalálod a félidei eredményeket.Remélem tudtam segíteni!További sok zöldet!  :beerchug:

Köszi!
használom,ismerem,csak macerás kibontogatni a félidei eredményeket,olyat keresek ahol rögtön utána írja,és tudom másolni excelbe!
kettőt is találtam:
http://www.scorespro.com/soccer/singapore/s-league-div-1/2011-2012/results/
http://info.nowgoal.com/football/en/league.aspx?sclassid=194
(ez utóbbiért köszönet pisti200-nak)

Idézetet írta: Eich86 Dátum április 19, 2012, 11:56:21
http://www.soccerway.com/national/germany/bundesliga/2011-2012/regular-season/

Szerintem ez az egyik legjobb oldal focira.Fent vannak a forduló mérkőzései és az meccsek mellett az i gombnál rákattintassz akkor a meccs infóit kidobja.Ott megtalálod a félidei eredményeket.Remélem tudtam segíteni!További sok zöldet!  :beerchug:

Rögtön nyomok is egy kis statisztikát:
eddig különböző okokból(elsősorban overes fogadásokra való statisztikázás) 3194 meccset vizsgáltam meg félidő-vége szempontból.
Ebből 970 esetben volt csak 0-0 a félidő! Ez 30% vagyis a többi 70%-ban volt gól!
Hozzátartozik a statisztika általánosításához hogy CSAK overes bajnokságokat követek! Ahol a meccsenkénti gólátlag 2,60-2,70 felett van(egy két ismertebb bajnoksággal tettem kivételt).
Vagyis itt még mindig nyereségesnek lehet lenni ha jól szelektál az ember!

Titti elemzése alapján tett szeló,kicsit turbózott oddssal:
Jo-Wilfried Tsonga 2-0-ra nyer   Fernando Verdasco v Jo-Wilfried Tsonga
(Fogadás szettre)   04/19/2012   Egyik sem   2.37   Függőben
Tét:  600,00   Nyer.:  825,00 
Még tegnap este megraktam.Most néztem rá az eredményre és jutott eszembe hogy van egy ilyen szelóm!  ;D

ÉLŐ 73.percben 1-2nél
Felett: 3.5   Szerbia - U18 v Skócia - U18
(Mérkőzés gólok)
   04/19/2012   Egyik sem   2.00   Függőben
Tét:  600,00   Nyer.:  600,00
A szerbek nagyon hajtanak,nem tetszik nekik az 1-2(félidőig esett a 3 gól,nem hiszem hogy így marad az eredmény!)

87.percben skót gól!  :)

ÉLŐ 20.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Sporting v Athletic Bilbao
(Gólok száma az 1. félidőben[/b] (goal line))   04/19/2012   Egyik sem   1.90   Függőben
Tét:  700,00   Nyer.:  630,00
Az este legoveresebbnek várt meccsén reményeim szerint félidőig is leesik egy gól!(vagy beesik,behullik,beszáll,berepül,berobban,benyesődik)

Hello!

Nem tudom ezt nézted-e már: http://www.stats.betradar.com/statistics/unibet2/?language=hu
Én szoktam használni. Megkeresed az adott bajnokságot és fönt az O/U lapon tudsz nézni over-under statokat összesen is, meg külön első/második félidőre is. Lehet állítani a 0.5/1.5/2.5-re is. Látszik a teljes bajnokság statja, meg csapatonként is mutatja, hogy mi a helyzet. Sajnos nincs meg benne minden bajnokság. De szerintem elég hasznos.

Ez valami fizetős dolog? mert regisztráció nélkül semmit nem mutat.vagy reg. kell csak hozzá?
Idézetet írta: bancho Dátum április 19, 2012, 21:35:47
Hello!

Nem tudom ezt nézted-e már: http://www.stats.betradar.com/statistics/unibet2/?language=hu
Én szoktam használni. Megkeresed az adott bajnokságot és fönt az O/U lapon tudsz nézni over-under statokat összesen is, meg külön első/második félidőre is. Lehet állítani a 0.5/1.5/2.5-re is. Látszik a teljes bajnokság statja, meg csapatonként is mutatja, hogy mi a helyzet. Sajnos nincs meg benne minden bajnokság. De szerintem elég hasznos.

ÉLŐ 20.percben
ez statisztikailag alátámasztott lottószelvény kategória!
Ugye a meccsek 30%-ban nem esik gól az 1.félidőben,másik 30%-ban 1gól esik,és kb.40%-ban több mint egy gól!
(ezt mondjuk kevesen hinnénk,de ez overes bajnokságokra vetitett statisztika),
nos az alábbi meccsekből kettőn már volt gól,a másik kettőn meg szerintem már nem lesz.(van egy 5.török ifi is,már azon is volt,tehát 3/5 megvan a meccsek 60%-án a gól,a maradékon reméljük tényleg nem lesz már!
a két v.több gólos félidőket most kihagyjuk a statból,ettől lottó!
1   (Jelenlegi állás 0-0) alatt 0.5,1.0   Ankaraspor - U23 v Sivasspor - U23  (0-0)
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))   04/20/2012   Egyik sem   1.75   Függőben
2   (Jelenlegi állás 1-0) alatt 1.5,2.0   Boluspor - U23 v Giresunspor - U23  (2-0)
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))   04/20/2012   Egyik sem   1.75   Függőben
3   (Jelenlegi állás 1-0) alatt 1.5,2.0   Bursaspor - U23 v Tavsanli Linyitspor - U23   (2-0)
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))   04/20/2012   Egyik sem   1.95   Függőben
4   (Jelenlegi állás 0-0) alatt 0.5,1.0   Orduspor - U23 v Trabzonspor - U23     (0-0)
(Alternatív gólok száma az 1. félidőben (goal line))   04/20/2012   Egyik sem   1.70   Függőben
Többszörös
Fogadás típusa   Fogadások száma   Tétegység   Tét   Nyer.   Nyereség
4-es gyűjtő   1   100,00   100,00   915,22

hát igen,az egynél több gólos meccsekkel nem kalkuláltunk ugye,persze hogy lett!  ;D
de ez is azt mutatja hogy bizony overre mindig érdemesebb pakolni!

Az elöző kis kisérlet ami csupán 100ft-omba került,akaratlanul is igazolta amit mostanában a statisztikákat bújva fedeztem fel:
ha nincs gól kb. 70% esély hogy lesz még
ha 1 gól leesik akkor már 80% az esély hogy lesz még 1!
ha 2 gól esik le akkor 90% körüli az esély hogy lesz 3.gól!!  (ezért fogjuk a 2.félidőben nyomni over 2,5re a két török ifi meccset ahol 2-0 az állás!)
Nem győzöm hangsúlyozni: minden statisztikámat csak és kizárólag overes bajnokságokra készítek!
Ne általánosítsatok! Ha használjátok csak olyan bajnokságok meccseire ahol legalább 2,60-2,70 a meccsenkénti gólátlag!

A Bursaspor ifin le is esett a 3.gól.A számok megint nem hazudtak.
Ezért a Boluspor ifi meccsre koncentrálunk,ahol sajna volt egy vendég piros,ami nekem rossz omen szokott lenni.
De most az esélyes csapat hátha simán feltöri azt a védelmet! Még muszáj várni mert a 60.perc ellenére csak 1,18 az over 2,5
ÉLŐ 67.perc
2.5 felett   Boluspor - U23 v Giresunspor - U23
(További mérkőzés gólok)
   04/20/2012   Egyik sem   1.28   Függőben
Tét:  2 400,00   Nyer.:  685,71
jelentősen eltértem az alaptéttől(kb. 3szorosát raktam fel) remélem Murphy éppen alszik!

A két félidőben 0-0ás meccs,még mindig 0-0
a másik félidőben 2-0ás meccsen már 4-2 az állás.remélem Boluspor ifjai sem hagynak cserben! (Murphy hagyj ma békénl! Nyerni akarok!)

Murphy! Kegyelmezz! Visszatérek a normál tétekhez csak engedj most nyerni!

Murphy te beteg állat!!  >:(
Hogy a bánatba lehet statisztikai alapon hogy ha nagyobb téttel játszom az mindig bukó!   :bash:
Vezesse le valaki nekem matematikailag mert most már tényleg azért raktam mert nem hittem el hogy ilyen hosszú sorozat létezik(kb.februárban volt utoljára hogy alaptéttől eltérve nyertem...)!!

anything that can go wrong, will go wrong. mondta 1952-ben az a köcsög!(aki saját elmondása szerint optimista volt!!)
Chuck Norris féle kiegészítése: Ha mégsem, akkor jön Chuck Norris és elrontja. Egyetlen pörgőrúgással.

Magyar, hajnal hasad! – Csokonai meglátása
Máma már nem hasad tovább. – József Attila pontosítása
Hasad, mint a zafirokkal rakott elefánttetemnek drága tündöklése. – Babits szerint
A nyolcadik utas kiegészítése: A hasad is jól hasad.
Bin Laden hackelménye: Az urán is jól hasad, csak meg kell szereznünk.
Zeppo törvénye: ha a bankok bukásra állnak, ne aggódj, az állam készségesen megmenti őket az adódból.

Csak arról nem szól a fáma hogy mi köze van Murphynek a sportfogadáshoz és a nagyobb tétekhez?!

Na kerestem pár Murphy-t amiért keresztbetett nekem:
,, A biztosítás mindenre kiterjed, csak arra nem, ami megtörténik. "
,, A véletlenszerű események többnyire sorozatban fordulnak elő. "
,, Ami jól kezdődik, rosszul fog végződni. "
,, Nyomás alatt a dolgok tovább rosszabbodnak. "
,, Ha számolás közben fölfedezel egy hibát, és kijavítod, rá fogsz jönni, hogy szó sem volt hibáról. "
,, Ha jól érzed magad, ne aggódj. El fog múlni. "

,, Ha rájöttél, hogy egy mővelet négyféle módon mondhat csıdöt, s mindegyiket kivéded, menten
fellép az ötödik. "
,, A hintőpor - a nevével ellentétben - nem por alakú, hanem darabos. A darabok csak kicsival nagyobbak mint a szórófejen lévő lyukak. "
"Egy lányosztályban a legártatlanabb a tanító néni."

ÉLŐ 17.percben
Újabb kisérlet,nem egy meccsre rakjuk fel az egységnyi tétet hanem megosztjuk
(elvégre ha 10ből 7 meccsen van 1.félidőben gól,és 4 meccsen több mint 1 gól akkor jó ötlet lehet több meccsre fogadni szolóban kisebb tétekkel):
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.0,1.5   Dukla Praha v Banik Ostrava
(Alternatív gólok száma az 1. félidőben (goal line))   04/20/2012   Egyik sem   3.35   Függőben
Tét:  100,00   Nyer.:  235,00 


(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.0,1.5   Budapest Honvéd FC v BFC Siofok
(Alternatív gólok száma az 1. félidőben (goal line))   04/20/2012   Egyik sem   2.85   Függőben
Tét:  100,00   Nyer.:  185,00

(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Eintracht Braunschweig v MSV Duisburg
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))   04/20/2012   Egyik sem   1.825   Függőben
Tét:  100,00   Nyer.:  82,50 

Felett: 0.5   Cottbus v Bochum
(1. félidő gólok)
   04/20/2012   Egyik sem   1.80   Függőben
Tét:  110,00   Nyer.:  88,00

a dukla meccsen már esett is egy gól.
Már kettő!  ;)