Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Mondják hogy okos ember más kárán,buta sajátján tanul(meg a makacs is).
Ezért elkezdtem visszaolvasni a fogadási naplóm tavaly januártól.
Milyen "fejlődésen" ment keresztül a fogadói hozzáállásom azt majd látjátok az idézetekből amit nem egyszerre hanem több részletben rakok majd be.
Lényeg hogy az elején csak a tétemelésben láttam fantáziát,és mindig arra fogtam a buktákat hogy kicsi volt a bankom hogy kibirjon 6-7 vesztes kört,majd ha több pénz lesz müködni fog..
Probálkoztam magas és alacsony oddsokkal is,Titti ihletésében az 1,20-as allin soraim még egy hónap tippmestere jelölést is hoztak,volt hogy 38! nyertes tipp jött zsinórban!
Mégis pár nap alatt elbuktam pár vesztes tippel.(ugye ment a szekér emeltem az alaptétet,azt hittem minden bejön).
Ez a leggyakoribb hibám: amikor megy rögtön tétet emelek,pedig egy hosszú nyertes sorozatban kell visszábbvenni,elvégre minden sorozat megszakad!
Szeptemberben kezdtem "profibb" szemlélettel fogadni a bet365ön,mégis a legnagyobb sikert és a legtöbb pénzt egy tétemeléses stratégia a brékvadászat hozta! Amit visszanézve nem volt veszélyes,mert amikor tartottam magam az alapszabályokhoz( csak női meccs,esélyes oddsa 1,10 körüli,esélyes motivált stb..) akkor 2-3 kör után jött a brék ,és minimális kockázattal csiptem meg szép oddsokat! Majdnem 60k-ig vittem ezzel a bankom 5200ról!
Majd decemberben kezdtem el a tenisz események ritkulása miatt gólokra fogadni Tomiszi ihletésében.
Ez a gólvadászat többszörös reinkarnáción ment már át.
Kezdve a gólindexel,folytatva a sorozatmegszakítással,most pedig a félidei eredmények függvényében 2.félidős fogadásokig.
A lényeg: ritkán tartok ki sokáig egy stratégia mellett! Ideje sincs bizonyítani hogy jó-e! Ha rövid időn belül nem ho zz nagy nyereséget váltok,ha gyorsan hozz nagy nyereséget akkor meg égig emelem a tétet,és persze hogy bukok vele! Majd azt mondom hogy rossz a stratégia és keresek másikat!
Probálok mérlegelni,újra próbálgatni régi,jónak látszó(másnak bevállt)stratégiákat.Ezért került pl. újra elő az 1,20-as allin sor,csak átültetve gólos fogadásokra,ez ha 1.gól megfogadásáról van szó,és nem ragaszkodom az 1,20-as eredő oddshoz akkor nagyon jónak tünik! Igaz már elég kicsi alaptétekkel tudok indulni,de nem is ez a lényeg,hanem a bankhoz viszonyított eredményesség!
Tehát jöjjenek az idézetek!

Visszatekintő I.rész:
2011.márc 17.
Idézet30 napig tartottam magam a szisztémámhoz,és apró lépésekkel,de nap nap után gyarapodott a bankom!
Most egy nap eltérés miatt hogy visszahozzam eltértem,és lavinaszerűen jöttek  a bukók! Nagyon deja vu,tavaly a porto bajnokija volt az ucsó csepp egy ilyen sor végén! Remélem holnap jönnek a tippek és akkor újra higgadtan,a szabályaim szerint nyomom tovább!

2011.május 4
IdézetA stratégia 2-3 meccsből 2 körüli oddssal szelókat összehozni,így tétduplázással lehet továbbmenni,és a bankkom 4-5 vesztes kört is kibír mert 2-2,5%-os induló téttel játszom.

2011.május 24.
IdézetA szavazásra feltett kérdés 1.pontját ki is vehetem(1 hónap után is nyereséges akkor müködik a szisztéma),mert 3.hónapban buktam be a bankom ezzel a fogadási stratégiával.(2 hónapig nyereséges volt.).
Nem tolok bele pénzt,hanem pénz nélkül tesztelgetem tovább,tehát továbbra is írok elemzéseket,tippeket,de ezek nem mennek élesbe!
A kombik átlag oddsát fogom csökkenteni,vmint a tétemelési szisztémán finomítani hogy több kört bírjon a bank,mert most egy hatos vesztes sorozatot nem élt túl(sajnos nem tartottam magam ahhoz hogy a bank fele a vésztartalék..)

2011.június 6.
IdézetAz egyenlegemhez hozzáfüzendő hogy jun.2.-tól nyomom a buster 8-as szisztéma szerint,de az előtte lévő buktákat is visszahozandóba írtam.Azóta 6 nyertes 4 vesztes szeló volt.
Valamint említendő hogy 697ft volt az egyenlegem induláskor(május közepe végefelé szinte teljesen lenuláztam a bankom a sürő tripla fogadásokkal(6-os bukta zsinórban),most pedig 1571ft van a számlámon,pedig lementem azóta is egész 300ft-ig(igaz tétként volt fenn több szelón is pénz),vagyis eléggé pengeélen táncolgatok még most is, nézve azt hogy 50 ft-os induló tét mellett ha martingaleznék 12ezer forint feletti bank kellene 7-8 kör kihuzásához.
Így hogy egyszerre egy max 2 bukó szelvényt akarok visszahozni,persze mindig legyen mellette minimális nyereség is,nem olyan veszélyes.Martingale-nél már nyomathatnám a több ezres téteket!(amit ugye nem is tudnék!).
2011.június 11.
IdézetIdei rekordom 17 nyertes tipp egymás után.(képen az excel táblámból),ez márciusban volt.
Most 11nél járok,szeretném megdönteni! (15ig jutottam,az amcsik bebuktatták a szép sorom!)

Mai overes kombi,a holland ifikben bízom:
1    fölött 2.5   AZ - tartalékos v Sparta Rotterdam - tartalékos  3-0  :ok:
(Összesített gólok)   04/23/2012   Egyik sem   1.18   Függőben
2    fölött 2.5   FC Twente - tartalékos v FC Groningen - tartalékos  2-1  :ok:
(Összesített gólok)   04/23/2012   Egyik sem   1.22   Függőben
3    fölött 2.5   Heracles - tartalékos v De Graafschap - tartalékos  3-1  :ok:
(Összesített gólok)   04/23/2012   Egyik sem   1.25   Függőben
Többszörös
Fogadás típusa   Fogadások száma   Tétegység   Tét   Nyer.   Nyereség
3-as gyűjtő   1   800,00   800,00   639,60

Idézetet írta: laudrup Dátum április 23, 2012, 09:05:07

A lényeg: ritkán tartok ki sokáig egy stratégia mellett! Ideje sincs bizonyítani hogy jó-e! Ha rövid időn belül nem ho zz nagy nyereséget váltok,ha gyorsan hozz nagy nyereséget akkor meg égig emelem a tétet,és persze hogy bukok vele! Majd azt mondom hogy rossz a stratégia és keresek másikat!
Ez mindenkinél alaphiba, elhűlve olvasom a stratégiás topikban, hogy milyen fasza módszereket építenek fel emberek 30-40 tipp után ;D ;D ;D. Komoly nagyságrendbeli tévedések vannak.
Sok sikert a továbbiakban!

ÉLŐ 71.percben szöglet állás 4-8
West Ham -4.0   Leicester v West Ham
(Szöglet hendikep)   04/23/2012   Egyik sem   2.37   Függőben
Tét:  300,00   Nyer.:  412,50

Gólra már nem merek fogadni,de próbálkozik a West Ham,egy szögletet még összehoznak!
88.percig kellett várni..
4 perc hosszabítás,mit meg kell izgulnom még a 400 forintomért hogy a leicester ne hozzon össze egy szögletet!  ;D

Idézetet írta: laudrup Dátum április 23, 2012, 22:36:15
ÉLŐ 71.percben szöglet állás 4-8
West Ham -4.0   Leicester v West Ham
(Szöglet hendikep)   04/23/2012   Egyik sem   2.37   Függőben
Tét:  300,00   Nyer.:  412,50

Gólra már nem merek fogadni,de próbálkozik a West Ham,egy szögletet még összehoznak!
88.percig kellett várni..
4 perc hosszabítás,mit meg kell izgulnom még a 400 forintomért hogy a leicester ne hozzon össze egy szögletet!  ;D

Ez teljesen logikátlan tipp volt, vezetett a WU, tolt a Leicester, mi motiválta ezt a tippet? Szerencsére jól sült el.

Idézetet írta: rensenbrink Dátum április 24, 2012, 01:12:35
Ez teljesen logikátlan tipp volt, vezetett a WU, tolt a Leicester, mi motiválta ezt a tippet? Szerencsére jól sült el.
Az hogy a west ham-nek kellett volna a jobb gólarány,ebből indultam ki hogy támadni fognak,probálni javítani az eredményen,mikor becsatlakoztam ez is történt,aztán a játék képe valóban megváltozott és a leicester többet támadott(de szerencsére a WH védők vigyáztak hogy ne vágjanak semmit szögletre ),de így utólag tényleg szerencse kellett hozzá! Mondjuk nem nagy összeg forgott kockán!  ;D

Egyik legsikeresebb stratégiámat két meccs erejéig bepróbáljuk!
Van két gondosan kiválasztott ITF tenisz párosítás ahol jókora különbség van 1-1 játékos javára.
(győztesek oddsa 1,083 ill. 1,050),és persze brékre vadászunk,szigorú szabályokkal:
3 lépcsőig megyünk el,tovább nem emelünk,induló tét 500ft!
helyszín olaszország,San Severo,salakos felület
SASNOVICH, Aliaksandra (BLR) - ALBANO, Silvia (ITA)   kezdés 11óra
a fehérorosz fiatal tehetség idén 7 salakos meccséből 7-et nyert meg,de fedett pályán is sikerült pl. szettet lopnia a mi Bacsinszky Timinktől.Jól nyomja,és csalóka hogy 659. világranglista helyezéssel rendelkezik.Lesz ő még előrébb!
Ellenfele egy fiatal jegyzetlen olasz lány,annyit lehet róla tudni hogy 17 éves,jegyzett tornán nem nagyon játszogat,salakon 4 győzelem 2 vereség a mérlege idén,de jegyzetlen játékosok ellen.
Tavaly találkoztak már,akkor Aliaksandra sima 6-1,6-2-vel küldte haza!

GISONNA, Alessandra (ITA) - PILLOT, Carolina (ITA)  kezdés 14óra
Gissona mindössze 15 éves,itt a Carolina Pillott akit nyomni kell,ő 20 éves és 433.a világranglistán.
Ő 8/6-os salakos mérleggel rendelkezik,de előrébb rangsorolt teniszezőktöl szenvedett vereséget,egyetlen kivételt látok az előbb említett fehérorosz tehetséggel is összefutott és simán kikapott(ez erősíti az elöző tippet is!)

Overre elég gyér a kinálat,két svéd u21-es meccset találtam,ami nem biztos hogy fogadható lesz,valamint az esti
barca-chelsea-t is annak érzem:
svéd U21(meccsenkénti gólátlag 4hez közelít,egyes csoportban meg is haladja azt!)
17:00   BK Häcken U21   -   GAIS U21   
18:15   Örebro SK U21   -   Norrköping U21

BL
20:45   FC Barcelona - Chelsea FC

szeretném majd folytatni az allin over sorom is,elvégre ott is sikeres volt a lépcső tegnapelőtt!
Most nosztalgia napokat tartunk,a régi stratégiáimat elővéve!
Nem fogunk elszállni,ésszel játszogatunk! Ami egyszer jó volt(a brékvadászattal MINDIG akkor buktam amikor olyan meccsre fogadtam amit nagy ívben el kellett volna kerülni ha ragaszkodom a stratégiai alapokhoz! Akit részletesebben érdekel a brékvadászat a főoldalon oldalt az elemzések,stratégiák között megtalálja a részletes cikkemet róla(de be is linkelem):
http://www.sportfogadas.org/cikk-Brekvadaszat-186.html

hát a brékvadászatról lemaradtam.lehet nem is baj.
Fociból viszont nagyon gyér a kinálat.
Egy kis ázsiai bajnokok ligáját lehet bepróbálok egy hong kongi-szingapúri párharc,két overes liga csapataival jó lehet!
;)
16.percben ott is a gól a citizien AA-home united meccsen.
Addig hezitáltam hogy rakjak-e félidőre vagy mérkőzés overra.. na mindegy!

Ezt nézzük,még stream is van rá:
Chonburi FC   0-0   Yangon United
thaiföldi,mianmari csata az ázsiai BL-ben.
Egy dán tartalékos csata is hozhat gólokat(3 felett van a dán tarcsi liga gólátlaga) Odense-Lingby tartalékos
valamint én még a hongkongi-szingapúri párharcon is várok gólt!
ÉLŐ 31.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Odense BK - tartalékos v Lyngby BK - tartalékos
(Alternatív gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   04/24/2012   Egyik sem   2.15   Függőben
Tét:  350,00   Nyer.:  402,50
végül a dánok félidei góljára raktam a tétem!

42.perc vendég gól!

ÉLŐ 32.percben
Felett: 0.5   Románia - U16 v Svájc - U16
(1. félidő gólok)[/b]   04/24/2012   Egyik sem   3.25   Függőben
Tét:  250,00   Nyer.:  562,50
Kicsit tulzónak találtam az oddsot,azért dobtam rá egy kis aprót. Ugye a dán tartalékosoknál kb.ilyenkor csupán 2,15öt adtak a félidei gólra.Pedig azért egy U16-os meccs sem a gólszegény kategória.
A statokat nézve meg 9 kapuralövésnél tartanak a románok. Simán benne van a gól,ilyen oddson meg hülye lennék nem megpróbálni!  ;)
(megfejtettem mire a magas odds: 80 perces a játékidő... de egy bambatök vagyok!)

Hál istennek megjátszottam Titti tippjét,ha nem is nagy pénzzel,de örülök hogy magyar sikerrel kerestem egy kis pénzt:
Attila Balazs   Attila Balazs v Lukas Lacko 6-7,7-6,6-4  :ok:
(Mérkőzés győztese)   04/24/2012   Egyik sem   2.25   Függőben
Tét:  552,00   Nyer.:  690,00

Már megy az overre kinézett svéd U21-es meccs
BK Häcken U21   -   GAIS U21
a hazaiak 7 meccsből 7 overt nyomtak,ez nem kérdés.
Amire még pályázok az a félidei gól,ugyanis az első fél órában össz 3 gólt szereztek,viszont az első félidő ucsó negyed óráját meg szokták húzni,ott ötöt vágtak.
Még amugy sem lehet csak goal line 1-et rakni 1,35ért félidőre(ahhoz meg ugye 2 gól kell).Várunk.

12.percben ott a gól...

ÉLŐ 28.percben
Felett: 2.5   BK Hacken - U21 v GAIS - U21
(1. félidő gólok)   [/b]04/24/2012   Egyik sem   1.57   Függőben
Tét:  700,00   Nyer.:  400,00
Még mindig tartom hogy  a félidő hajrájában lesz gól! Nagyon egymásnak estek és 1-1.
A Hacken 9 gólt rugott eddig 3 meccsen,a GAIS 10-et kapott.

Ez hülyeség volt.

Ajánlok neked overes gurunak egy bajnokságot, nagy durvulások vannak, és sokszor játszanak egymással...

Tasmania ;D ;D

http://www.socceraust.co.uk/2012/TAS/South/matrix.html (idei)
http://www.socceraust.co.uk/2011/TAS/South/matrix.html  (tavalyi)

Szokott lenni a bet365 live, hajrá

Igen szoktam figyelni az ilyen ausztrál sokadosztályt.Nyertem már over 9,5-es fogadást is velük.
De volt már hogy beégtem és 1-0 lett..(bár az a kivétel erősíti a szabályt eredmény lehetett..csak pont kifogtam)