Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: laudrup Dátum május 06, 2012, 22:47:37
ma nem kellett volna fogadnom..amire raktam elment,amire akartam volna de nem sikerült meg jött...:
be volt készítve a nagy tét (3900ft) a
74'   FH Hafnarfjordur -   UMF Grindavik meccsre,de csak 1,90 volt az over 0,5;1 odds,és 2nél akartam megtenni.
Ahogy nyomtam az OK-t szürke minden,0-1.........áááááááááááááááááááááá

na hogy itt ne legyen vége,mivel az esélytelen csapat vezetett a végigtámadó hazaiak ellen,fel akartam rakni 1,5 overre ugyanezt,bekészítem,nyomom az ok-t,erre hazai büntető! már nem tudtam megrakni,persze berugták!  :bash:
ez már nem igaz!!!!

Nem jó volt ma az időjárás..... erre felé sem  ;)

ÉLŐ 20.perc
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 2.0,2.5   Guatemala - női U17 v Kanada - női U17
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   05/07/2012   Egyik sem   1.825   Függőben
Tét:  3 900,00   Nyer.:  3 217,50

22.perc 0-1
27.perc 1-1!!!
30.perc 1-2 mehetek aludni!

Idézetet írta: laudrup Dátum május 07, 2012, 00:57:51
ÉLŐ 20.perc
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 2.0,2.5   Guatemala - női U17 v Kanada - női U17
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   05/07/2012   Egyik sem   1.825   Függőben
Tét:  3 900,00   Nyer.:  3 217,50

22.perc 0-1
27.perc 1-1!!!
30.perc 1-2 mehetek aludni!


:)  Már másnap volt.... és bejött  ;)

Na melóból megjöttem.
A Will-FC Winterthur meccsen statok alapján nagy eséllyel lesz gól!

Ami kicsit elbizonytalanít hogy a 12 ucsó félidőben 1-0ás meccsen volt gól a svájci challenge ligában!
Túl hosszú sorozat,nehogy most szakadjon meg!

találtam stream-et: http://lsh.lshunter.tv/static/popups/9459202653780.html
pörögnek a skacok!

még valamit találtam: 76-90.percig egyik csapat góljainak 27,másik 26%-át szerzi,ez elég magas szám!

na mire meggyőztem magam ott is a gól! csak nem fogadtam meg!

fram vs. valur meccset figyelem épp, tavaly és tavaly előtt is 3:1 lett

Idézetet írta: hillandkimi Dátum május 07, 2012, 22:12:50
fram vs. valur meccset figyelem épp, tavaly és tavaly előtt is 3:1 lett
néztem én is,de mivel félidő 0-1 lett nem fogadtam.(izlandiaknál az nem sok jót jelent 2.félidőre nézve).
És ahogy ma reggel nézem a statok nem is hazudtak,mert 0-1 maradt.

Mai over lista:
ausztrál brisbane premiere liga 4,66!
12:30   Rochedale Rovers   -   Souths United  12-0!!  :ok: félidőben csak 2-0 volt!
első 12.ellen(14fős bajnokság),vendégek idegenben 5-6góllal szoktak kikapni erős csapattól.
(9 meccsen 39gólt kaptak eddig).ilyen felállásban tavaly 4-1 volt,de most szerintem több lesz!


török ifi 2,61
14:30   Elazığspor Youth   -   MKE Ankaragücü Youth  1-1(0-0)  :ok:
esélyes,overes vendégek.viszont underes közös meccsek.

osztrák d2 2,85
18:30   WAC St. Andrä   -   Hartberg  1-4(1-0)  :ok:
első-ucsó.

ÉLŐ 37.perc
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Impuls Dilijan v Ulisses Yerevan
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))   05/08/2012   Egyik sem   4.50   Vesztett
Tét:  562,00   Nyer.:  1 967,00 
Nem fogadtam még örményekre.elég underes banda.de a nagy tabellakülönbség,és a hazaiak azon statja hogy a legtöbb gólt verték a ligában arra ösztönzött hogy ilyen oddson bepróbáljam kisebb téttel.
Amolyan lottó volt.nem stilusom az underes bajnokságokra fogadni,nem is hiszem hogy lesz még szerencsém örmény meccsre tenni,de elmondhatom hogy ilyenre is fogadtam már!  ;D
indonéz,szingapúri,arab emirátusok,szaudi,katari,indiai,kínai,dél-koreai,új-zélandi,boliviai,chilei,dél-afrikai,moldáv,máltai hogy csak azokat a kevésbé ismert nemzetek ligáit soroljam amire már fogadtam valaha,nos bővült a lista az örményekkel!  :beerchug:

Kaptam egy privát üzit,amire itt válaszolok,hátha másnak is segít!
IdézetSzia LAUDRUP!
Ne haragudj hogy ismét zavarlak,először is gratulálni szeretnék az eredményeidhez.
Kaptam én tőled linket az eredményekre vonatkozóan,de úgy tapasztalom igazából nagyon sok kétes mérkőzés van,ami nekem gyanús.Nem mondom hogy bunda de nem találok rá magyarázatot.
Így egy esélyt adtam magamnak a fogadásra még megpróbálom az overezést,ha ez sem jön be akkor feladom.Sajnos élőbe nem tudok fogadni mert,külföldre járok furgonnal s csak mikor van egy kevés időm akkor tudok tenni fogadást.
Azt szeretném kérni tőled ha megmondanád,milyen oldalakról szeded le a statisztikákat,s mik azok a %-ok amelyeknél érdemes overt tenni,vagy te mit nézel meg egy mérkőzés előtt amire azt mondod hogy ez jöhet.Tudom fogadásba nincs 100%-ék,de nagy esély.
Én  élőbe nem tudok tenni ezért gondoltam arra is hogy elsősorban 1.5+ teszek,tudom kisebb az oddsz de 2-3 mérkőzést össze szedek meg van 1.6-1.7.
Az lenne a célom hogy hosszú távon nyereséges legyen, meg bankrolt építsek.
Ha ebben nekem tudnál segíteni előre is köszönöm!További sok zöldet kívánok. 
A statisztikákat nagyrészt magam készítem,és legtöbbet a futbol24 oldalát használom,itt egy példa:
http://www.futbol24.com/teamCompare/Armenia/Impuls-Dilijan/vs/Armenia/Ulisses-Yerevan/
Ha overre keresek meccseket,akkor eleve csak overes bajnokságokból válogatok.
Egy példa az osztrák liga statisztikája: http://www.futbol24.com/national/Austria/Bundesliga/2011-2012/statistics/
ez a sor nagyon fontos: total goals   399   2.42
a 2,42 a gólok átlaga,ebből adodik hogy az osztrák első osztály nem az igazi overre,sogóroknál inkább a másodosztályt preferálom!
Nagyon sok egzotikus liga is kiváló(pl.maláj,indiai,szigapúri,szaúdi stb..) a lényeg hogy a meccsenkénti gólátlag 2,7 felett legyen! Ez az első szürő!
Aztán jönnek az egymás elleni meccsek,itt sem árt ha hemzseg a sok gólos meccsektől.
A legjobb ha jókora helyezésbeli különbség ,és formabeli különbség is van.Na és persze sok rugott és kapott gól!
Régen ezt számokba öntöttem,ez adta az "elhíresült" gólindexet.Már nem számolok ki konkrétan,mert nagyon sok idő,de ugyanazon elvek szerint válogatok overre,csak ezt már rutinból az eredményekre ránézve is látom!
Nem kell összeadni a gólokat!
Tehát overes bajnokság,lehetőleg tabella és formabeli különbség,lehetőleg a hazai csapat javára.
Overes egymás elleni eredmények,overes ucsó meccsek mind2 csapatnál! Nagyjából ennyi!

Ezeket figyelem:

50'   FC Lustenau  1-0 (1-0)   SCR Altach
   
AUT D2   50'   Grödig   0-3 (0-3)   Blau Weiss Linz
   
AUT D2   50'   SKN St. Pölten  0-1 (0-1)   First Vienna
   
AUT D2   50'   WAC St. Andrä  1-0 (1-0)   Hartberg

leginkább az ucsó 2ön várok gólt,de mindegyiken lehet még!
Mindegyiken volt még gól!  ;)

Ezt a hangot hogy szeretjük! (már aki bet365ön fogad):
Bet 365 goal sound.wmv

Idézetet írta: laudrup Dátum május 08, 2012, 19:36:07
Ezeket figyelem:

50'   FC Lustenau  1-0 (1-0)   SCR Altach
   
AUT D2   50'   Grödig   0-3 (0-3)   Blau Weiss Linz
   
AUT D2   50'   SKN St. Pölten  0-1 (0-1)   First Vienna
   
AUT D2   50'   WAC St. Andrä  1-0 (1-0)   Hartberg

leginkább az ucsó 2ön várok gólt,de mindegyiken lehet még!
a wac st.andrán már van gól,az Altach meg két piros lapot gyüjtött be 3 perc alatt.. 1-1 piros mind2 oldalt..csak szokás szerint elirták

ÉLŐ 76.percben
Felett: 1.5   FC Lustenau v SCR Altach
(Mérkőzés gólok)   05/08/2012   Egyik sem   2.10   Függőben
Tét:  1 500,00   Nyer.:  1 650,00
Itt remélem a piroslapos átok nem jön ki,gólt várok.
83.perc az Altach bödületes nagy góllal egyenlít!!

Eddig a félidő eredménye alapján 2.félidőben gólra fogadás elég jól jön.
Eddigi statisztika 28 alkalomból 21 nyerő,ez 75%
Így indult a sorozatmegszakadás is,aztán 50%-ra visszaesett..
Reméljük ezzel 100 fogadás után is 65-70% körül leszek!