Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


szerdai over lista:
ausztrál ifi 3,76
05:00   Northcote City U21   -   Dandenong Thunder U21   1-0  :noway:


ausztrál brisbane premiere liga 4,66!
11:30   Brisbane Wolves   -   North Star  4-2(1-2)  :ok:

nem túl hosszú!

talán az európa liga spanyol torreádorait hiányolhatjátok,de ott a tét miatt lehet nem esnek egymásnak,nem várok overt!

csütörtöki over lista.ez már szép nagy!
13ból 10 lett zöld 77%

orosz női foci 3,17
10:00   Mordovochka (W) FK Rossiyanka (W)  0-5(0-2)
utolsó az első ellen.Hazaiak 21 meccsen 75!! gólt kaptak! Vendégek 20 meccsen
64-et rugtak.nem kérdés..a kérdés hogy milyen oddsot kapunk egy jó over határra!


török ifi 3,49
14:30   Göztepe Youth   -   Bucaspor Youth  1-1  :ok:
csoport ucsó az első ellen.
14:30   Giresunspor Youth   -   Trabzonspor Youth  2-3  :ok:
14:30   MKE Ankaragücü Youth   -   Adanaspor Youth  6-1  :ok:
csoportelső-ucsó.és mivel legutóbbi meccsük ennek ellenére 0-0 volt,ez csak erősíti a tippet
(még 1x ilyen nem lesz.)

női U19 bari
17:00   Hungary (W) U19 - Turkey (W) U19  1-5  :ok:
ez nagybetüs over.az egy dolog hogy egymás ellen 3-2 az egyetlen eredmény(de az 2006ból).
a mi lányaink miatt az! Hol kikapnak az írektől 6-0,hol nyernek 7-0ra a lettek ellen,vagy éppen
3-3mat nyomnak a portugálokkal.Ucsó 12 meccsükből 2-öt találtam ahol kevesebb mint 3 gól volt.
török oldalon is majdnem 70% az over 2,5 aránya.

norvég kupa
18:00   FK Jerv - Viking FK   1-1(1-0)  :ok:
divizió 3ba frissen feljutó csapat az első osztályú viking ellen.

18:00   Floro SK - SK Brann 1-6(0-4)  :ok:
divizió 4-es hazaiak az első osztályú Brann ellen.
A Floro nagyon overes!(2-4,6-2,4-4,1-2)


18:00   Mo IL - Alta IF  0-1(0-1)  :noway:
div.3 és 2,de egymás ellen nagyon overes meccsek.

18:00   Skarbovik IF - Aalesund FK  0-1(0-0)  :noway:
divizió 4-es hazaiak az első osztályú Aalesund FK ellen.

izlandi premiere 3,04(tavalyi átlag,idei még nem mérvadó)
21:15   FH Hafnarfjordur   -   Fram Reykjavik  1-0  :noway:
a hafna jobb az első meccsen mutatottnál.

21:15   Stjarnan FC   -   Fylkir FC  2-2  :ok:
hazaiak tavaly a legtöbb gólt szerezték.Reméljük e szép hagyományt idén is folytatják!
egymás ellen szépen szorták,3-5 gólos meccseik voltak.


22:00   IA Akranes   -   KR Reykjavik 3-2(1-1)  :ok:
újonc a tavalyi bajnok ellen.


CONCACAF női U17
21:30   USA (W) U17 - Panama (W) U17  7-0  :ok:
nincs egymás elleni,de kanadától Panama 6ot kapott,és kanadától jobbak az amcsik.
Nem szeretem az ilyen hasonlitgatásokat,de ezen a szinten ennyi elég!
Félidő over 2,5-3,5 ha nem esik korán gól nagyon jó lehet,mert valszeg az elején örült magas over
határ lesz(9,5ről fognak szerintem indulni,annyi meg nem biztos hogy lesz! Bahamánál azért jobbak a panamai bigék)

Szia laudrup! Milyen értékekkel számolod az over-t? Pl. a 10 órás nőinél.
Sok sikert kívánok a mai napra is :ok:

Idézetet írta: jaaas Dátum május 10, 2012, 09:53:01
Szia laudrup! Milyen értékekkel számolod az over-t? Pl. a 10 órás nőinél.
Sok sikert kívánok a mai napra is :ok:
a bajnokság gólátlaga az érték amit látsz.Én a csapatok helyezését,rugott góljait a mérközések számához viszonyítva nézem,illetve formát,egymás elleni meccseket.Ez adta régen a gólindexet.Ma már csak átnézem az adatokat és látom hogy ez over lesz.Nem számolgatok már!  ;)
Sajnos mire gépközelbe jutottam az orosz női már 0-2 lett,de lehet teszek még egy félidő gólra,mert a mérkőzés over 5,5 még azért necces lehet.

A magyar-török meccshez:
http://www.mlsz.hu/rossz-napot-fogtunk-ki-a-torokok-ellen

Egyébként én a fradista Csiszár Henin kívül nem nagyon látok olyan játékost, aki igazán meghatározó lenne. Csiszár már akkor kitűnt, amikor 2, vagy 3 éve kupadöntőztek az MTK ellen. Pedig akkor sem volt túl idős, mégis látszott rajta, hogy lesz belőle vmi. aztán lám, most az U19-esek egyik, ha nem a legjobbja.

U.i.: Melyik irodánál nézted a meccset lau??? Bet365-nél nem találom...

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 10, 2012, 10:37:52
A magyar-török meccshez:
http://www.mlsz.hu/rossz-napot-fogtunk-ki-a-torokok-ellen

Egyébként én a fradista Csiszár Henin kívül nem nagyon látok olyan játékost, aki igazán meghatározó lenne. Csiszár már akkor kitűnt, amikor 2, vagy 3 éve kupadöntőztek az MTK ellen. Pedig akkor sem volt túl idős, mégis látszott rajta, hogy lesz belőle vmi. aztán lám, most az U19-esek egyik, ha nem a legjobbja.

U.i.: Melyik irodánál nézted a meccset lau??? Bet365-nél nem találom...
Még nem néztem meg hogy lesz-e fogadható,egyenlőre csak végigböngésztem a mai meccseket a futbol24-en.
A ruszki csajok mennek élőben,pedig az sem volt programban jelezve,lehet a magyar csajszikra is lehet majd fogadni,de csak később teszik fel!

Idézetet írta: laudrup Dátum május 10, 2012, 10:36:09
a bajnokság gólátlaga az érték amit látsz.Én a csapatok helyezését,rugott góljait a mérközések számához viszonyítva nézem,illetve formát,egymás elleni meccseket.Ez adta régen a gólindexet.Ma már csak átnézem az adatokat és látom hogy ez over lesz.Nem számolgatok már!  ;)
Sajnos mire gépközelbe jutottam az orosz női már 0-2 lett,de lehet teszek még egy félidő gólra,mert a mérkőzés over 5,5 még azért necces lehet.

Köszönöm! A kérdésem inkább arra irányult volna, hogy pl azt írtad az izlandi bajnokságnál, hogy 3,04 az átlag. Mire rakod akkor az overt? 2,5re vagy 3ra? Esetleg több fogadást is elhelyezel, biztosítva a statisztikailag várhatót?

Idézetet írta: jaaas Dátum május 10, 2012, 10:45:01
Köszönöm! A kérdésem inkább arra irányult volna, hogy pl azt írtad az izlandi bajnokságnál, hogy 3,04 az átlag. Mire rakod akkor az overt? 2,5re vagy 3ra? Esetleg több fogadást is elhelyezel, biztosítva a statisztikailag várhatót?
Szinte mindig élőben fogadok,és ritkán a meccs elején.Így általában elég egy gólra tenni!
Vagy félidő over 0,5 a 20.perc körül,vagy az 1.félidő eredménye alapján még egy gólra teszek a 2.félidőben ha már jó rá az odds.

Idézetet írta: laudrup Dátum május 10, 2012, 10:46:32
Szinte mindig élőben fogadok,és ritkán a meccs elején.Így általában elég egy gólra tenni!
Vagy félidő over 0,5 a 20.perc körül,vagy az 1.félidő eredménye alapján még egy gólra teszek a 2.félidőben ha már jó rá az odds.

Köszönöm ;)

ÉLŐ 23.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Jerv v Viking FK
(Alternatív gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   05/10/2012   Egyik sem   1.575   Függőben
Tét:  1 650,00   Nyer.:  948,75 
Itt még nincs gól.remélem nem a viking nem akarja a gólt.
a többi norvég kupameccsen már volt gól.a magyar-török csajok meg már megrugták egymásnak az overt mire kapcsoltam.
45.perc Jerv góóóól! A töketlen vikingek miatt majdnem elment a szeló,de a divizió 3mas csapat megmentette!
Köszönöm!


21:30   USA (W) U17 - Panama (W) U17
Ez CONCACAF elödöntő,tehát nem bari,nem tétnélküli csoportmeccs.Valszeg az amcsik meghúzzák az elejét,mert a könnyebb ágra kerültek,aztán pihi (másik ágon kanada-mexikó).
Ami érdekes,mivel elödöntő a bukik azt gondolják Panamára is adni kell over 2,5-es határt is.
Igaz csak 1,14 rá az odds,de arra akár allin mehet! Én inkább félidő 1,5-et javaslok finomabb oddsért,de aki mai tutit keres nyomja az over 2,5-et,valszeg már félidőig lejön!  :)
ezt nem tudtam kihagyni:
fölött 2.5   Egyesült Államok - női U17 v Panama - női U17  7-0(3-0)  :ok:
(Összesített gólok)
   05/10/2012   Egyik sem   1.14   Függőben
Tét:  9 599,00   Nyer.:  1 371,29
mivel az over 3,5re meg 1,16-ot adnak,ez nagyon elnézett odds.sztem ajándék!  ;)
8.perc 1-0
43.perc 2-0
45.perc 3-0
lehozták a csajok!

upsz elfelejtettem beírni a mai over tippeket,pedig már az egyik meccs le is ment,most akartam zöldre színezni,és szembesültem hogy még be sem írtam őket:
kínai  női foci
08:00   Xinjiang (W)   -   Sichuan Jiannanchun (W)  0-4(0-0)
hazaiak ucsók 7 meccsen 26 kapott góllal.a szecsuáni vendég banda nem túl acélos idegenben,de nekik
talán ők is rugnak párat.(utolsó 7 meccsből csak 2x uszták meg nagy zakó nélkül.még 8-0 is volt benne)

Maláj premiere liga 3,72
10:45   MBJB FC   -   Johor FA  0-2  :ok:
hazaiak 14 meccsen 50 gólt kaptak,a vendégek pedig elég kvalitással rendelkeznek hogy hízlalják ezt a számot!

14:45   Harimau Muda B   -   ATM FA  0-1  :noway:
itt megint a vendégek az esélyesek,14 meccsen 45 rugott góllal messze ők szerezték a legtöbbet a ligában,a
hazai maláj tigris banda ucsó előtti 30 kapott góllal.
A liga gólátlaga miatt a szorosabb maláj meccseket is ajánlom amit itt nem soroltam fel,de ez a kettő
a legerősebb tippem belőle!


Máltai premiere liga 3,19
16:00   Birkirkara FC   -   Balzan Youths   3-0  :ok:
mostanában figyelgetem komolyan a máltai ligát.overes rendesen.itt a hazaiak jóval esélyesebbek
a vendégek ucsók,és nagyon sok gólt kapnak még a középcsapatoktól is.egymás ellen még
fordított felállásban is 5-0 és 4-0 volt a birkirkara javára.

afrikai ifi selejtező
18:00   Libya U20 - Tunisia U20  1-2  :ok:
nem kérdés hogy a tunéziai fiatalok az esélyesek.Libiai ifiknek 7 meccsét találtam,mindegyiket
elvesztették,tunéziával 2x találkoztak 3-0 ill. nemrég áprilisban 3-2 volt.biztató előjelek overre.
Nem erős tipp,de jó lehet!

magyar nb1 2,70
18:00   Paksi FC   -   Vasas SC   2-1  :ok:
két kifejezetten overes csapat.(vasas inkább sokat kap,paks sokat is rúg).
utolsó 6 olyan meccsen ahol a paks volt a pályaválasztó a vasas nem tudott nyerni,sőt 6x kikaptak.
ami nekünk lényeg egy 2-0át leszámítva mindegyik bőven over 2,5 volt!(4-2 is volt benne)

holland női foci 3,81
19:30   SC Heerenveen (W)   -   ADO Den Haag (W)  0-2  :ok:
vendégek vezetik a bajnokságot,heerenveen ucsó előtti.előre mondom: gyakran előfordul hogy félidőben
nincs gól,vagy csak 1,aztán a végén belehúznak.de a bajnokság gólátlaga is mutatja hogy nem kell félni
hogy under lesz!

osztrák d2 2,87
20:30   First Vienna   -   WAC St. Andrä
vendégek a listavezetők, és legutóbb otthon 4-1re kaptak ki a sereghajtó hartbergtől,ideje javítani,
a 1st vienna erre jó alany lehet.mi ugye azt sem bánjuk ha megint sok gólos meccsen kikapnak.

szingapúri meccs a 78.percben tart és 0-1:
78'   Woodlands Wellington 0-1 (0-1)   Tanjong Pagar Utd  0-1  :noway:
Ez azt jelenti a statok szerint hogy még gólnak kell lennie.ami ellene szól az a piros lap amit a vezető vendégek kaptak.

Nem tudom mennyire öli meg a játékot hogy ki akarják majd bekkelni gondolom az ucsó 10 percet.
Talán 5,00ös oddson apróval megdobom,mert bízom  a statokban.
Ami szintén igéretes az egy török ifi meccs ami félidőben 1-1:
Fenerbahçe Youth   1-1   Bursaspor Youth   2-3  :ok:


Most megy a libia-tunézia U20 meccs,ahol rögtön az elején büntetőből szereztek vezetést a libiai ifik.(csak sárga lap volt),nost egyértelműen a tunéziaiak az esélyesek,vagyis lesz itt még gól!
ÉLŐ 27.percben
(Jelenlegi állás 1-0) Felett 1.5   Líbia - U20 v Tunézia - U20
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   05/11/2012   Egyik sem   2.20   Függőben
Tét:  1 600,00   Nyer.:  1 920,00
38.perc Tunéziai büntetővel 1-1!

Ez még az első félidőben meglesz.sőt lehet a fordítás is:
Felett: 2.5   Líbia - U20 v Tunézia - U20
(További 1. félidő gólok)   05/11/2012   Egyik sem   8.00   Függőben
Tét:  100,00   Nyer.:  700,00

Most megy,osztrák d1:
20:30   First Vienna   1-1   WAC St. Andrä   1-3  :ok:
20:30   LASK Linz   1-0   Grödig  1-1  :ok:
mindkét meccsen várok még gólt,most félidő van.Grödig piros lap volt félidő végén.Majd meglátjuk ez mit jelent.
Én csak az eredmények alapján mondom hogy lesz!  ;)