Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ma dolgoztam,de a válogatott tippjeim jöttek:

IdézetLaudrup (12/8, 66.66%)

*****Birkirkara FC - Balzan Youths  3-0  :ok:
Labdarúgás, máltai bajnokság
kezd.idő: szombat, 16.00
tipp: over 2.5gól
odds: 1.33

Debrecen - Pécs   4-0  :ok:
Labdarúgás, NB I
kezd.idő: szombat, 17.30.
tipp: over 2.5gól
odds: 1.65


Jó hír(legalábbis nekem biztos az) a héten szabin vagyok!
Mai over listám:
Maláj premiere liga 3,72
14:45   Pahang FA   -   Perlis FA   7-2!!
nagy tabellakülönbség

indonéz premiere liga(2.osztály náluk) 2,58
14:00   Persema Malang   -   Semen Padang 2-3  :ok:
1. a 7.ellen(12 fős bajnokság) vendégeknél 29-14-es gólarány 15 meccsen,ami biztató.
idegenben is vezetik a tabellát.overes közös meccs(egy van de az 6-2 volt)

holland ifi 3,97
18:30   Jong Twente   -   Jong Heerenveen/Emmen  4-1(1-0)  :ok:
1.-6. twente 70 gólt vágott 25 meccsen,12 hazain 38-at.ucsó közös meccsük 1-0 volt a mostani
vendégeknek(de akkor idegenben játszott a twente),az amolyan kivétel erősiti a szabályt eredmény szerintem!

barátságos
20:45   Limerick FC - Liverpool FC
ír 2.osztályú csapat fogadja a Poolt.szerintem nem lesz gond az overral még ha kisérletezgetnek is.
de tény hogy bari meccsre nagy pénzt nem szabad!

Két maláj meccs is fogadható a bet365ön most.

44'   ATM FA 1-0 (-)   Sime Darby

MAS PL   45+'   Pos Malaysia  0-0 (-)   PDRM FA

1-0 után eddig 12ből 12x volt gól a 2.félidőben náluk, 0-0 után is 92%-ban,ott 6 meccsel ezelőtt fordult elő utoljára hogy nem volt gól 0-0ás félidő után.
Túl hosszú sorozat az 1-0ásoké ott lehet megszakad a 13.nál.(de lehet nem)
én a 0-0ás meccsre szavazok!


jól választottam mert 65.percben gól(csak elszórakoztam az időt és nem fogadtam meg...)

Holland ifi meccsek mennek,köztük az overre kinézett
Jong Twente   -   Jong Heerenveen/Emmen
is. ez félidőben 1-0.
nincs statisztikám a holland ifi meccsekre,de vettem a fáradtságot és visszanéztem az eredményeket,16 félidőben 1-0ás állásu meccset kellett keresnem mire találtam olyat ahol nem volt már gól,a megelöző 15 meccsen volt.
félidőben 1,062 az over 1,5 oddsa.  ;D
na lesz az még több is!
Twente góljainak 63%-át a 2.félidőben rugja,ebből ennek a felét az utolsó negyed órában! Vagyis érdemes kivárni.

ÉLŐ 63.percben
(Jelenlegi állás 1-0) Felett 2.5   FC Twente - tartalékos v Heerenveen/Emmen - tartalékos
(Alternatív gólok száma (goal line))   05/14/2012   Egyik sem   2.15   Függőben
Tét:  1 620,00   Nyer.:  1 863,00
A statisztikára alapozva,na meg nem 1 holland ifi hajráját végigizgulva már tapasztaltam hogy 2 gól még simán beeshet! (elég jó esélyt látok rá!)
Mire ezeket beirogattam az egyik meg is van! 64.perc 2-0!
66.perc 3-0!!!!!
Régen kerestem már ilyen hamar gólvadászattal! Ez 3 perc alatt lejött! Köszönöm srácok:

Mai over lista:

barátságos női
17:00   Montenegro (W) - Albania (W)  2-4  :ok:
nem tudom egymáshoz képest milyen játékerőt képviselnek,de mindkét csapat elég overes meccseket játszik.
(4 gól alatt nem volt meccsük,igaz nem sokat jegyzenek a statok).


bari meccs
18:30   Altona FC 1893 - St. Pauli  2-8(0-6)  :ok:
hamburgi oberliga középcsapata(az kb.ötödosztályt jelent).Nem tudom milyen céllal treniroznak pont velük,de
ilyen nagy tudásbeli különbségű csapatot általában a támadások gyakorlására/támadósor tesztelgetésére használnak.
Ha lehet normális over határt fogadni akkor nem kérdés!

19:00   TSV Havelse - Hannover 96  0-4  :ok:
északi regionális liga(4.osztály) ott 6.-ak,de igéretesen sok rugott,és kapott góllal.ráadásul van közös eredményük
a hannoverrel:2010 szeptemberében 5-1 volt.

20:30   Irish League XI - Manchester United
Ír ligaválogatott lehet a hazai.ezt csak beírom,de nem tudok semmilyen statot,konkrét adatot,az írekről még csak korábbi meccset sem.

majd az izlandi meccsekbe érdemes belenézni negyed 10 után este.ott még nagyon nem bocsátkoznék jóslatokba,nagyon az elején a bajnokság.
félidei eredmények alapján viszont fogok fogadni rá!

Szia!

Gratulálok az eddigiekhez. Egy kérdésem lenne. A Citizen AA - Hong Kong Sapling mérkőzésről mi a véleményed? Mind a bajnkság (3.37) mind a csapatok nagyon overesek.. :)

További sok zöldet!

Idézetet írta: BvB_09 Dátum május 15, 2012, 13:41:25
Szia!

Gratulálok az eddigiekhez. Egy kérdésem lenne. A Citizen AA - Hong Kong Sapling mérkőzésről mi a véleményed? Mind a bajnkság (3.37) mind a csapatok nagyon overesek.. :)

További sok zöldet!
Már gondolom késő a válasz mert lejátszották, és 0-2 lett,vagyis a tökucsó csapat nyert idegenben.
ÉN azt mondtam volna hogy jó overre,de valamiért nem raktam mégsem bele a mai válogatásba,de ha megkínoznának sem tudnám miért,talán a hazaiak bűnrossz formája miatt..(ugye ha a gyenge csapat van rossz formában az nem gond overnél,de ha az esélyes...)

Nem baj, utólag is lehet rajta tanulni. Én sohasem szerettem az ilyen tök utolsós meccseket, de valamiért megtettem 5.5-re :-\

Köszönöm a válaszod!  :)


az izlandiak közül ezen várok gólt a 2.félidőben:

44'   KR Reykjavik 1-0 (-)   IBV Vestmannaeyjar  3-2 a 82.percben.

a többi már lefutott,és a 0-0 nem jó omen félidőben amugy sem!


Finn és norvég meccsek lesznek nemsokára ahol félidei eredmény alapján érdemes majd tolni.
Ezen kivül 2 meccs érdemelte ki az over jelölést mára:

18:30   FC Vaduz  - USV Eschen/Mauren  2-2  :ok:
egy svájci 2. és 3.osztályú csapat barimeccse.Egyszer találkoztak akkor 0-0ás félidő után 3-0 lett a vége.
19:15   Kuwait - Real Madrid  0-2  :ok:
Nem tudom a kezdőket,de gálameccsnek jó lesz.Nem hiszem hogy kevés gól lesz.
Kuwait nem egy világverő csapat,még egy real madrid tartalékok is el kell hogy intézze.

Idézetet írta: laudrup Dátum május 16, 2012, 17:09:09
Finn és norvég meccsek lesznek nemsokára ahol félidei eredmény alapján érdemes majd tolni.
Ezen kivül 2 meccs érdemelte ki az over jelölést mára:

18:30   FC Vaduz  - USV Eschen/Mauren
egy svájci 2. és 3.osztályú csapat barimeccse.Egyszer találkoztak akkor 0-0ás félidő után 3-0 lett a vége.
19:15   Kuwait - Real Madrid
Nem tudom a kezdőket,de gálameccsnek jó lesz.Nem hiszem hogy kevés gól lesz.
Kuwait nem egy világverő csapat,még egy real madrid tartalékok is el kell hogy intézze.

Szia Lau!

Melyik irodánál van ez a két meccs?

ÉLŐ 74.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Ham-Kam v Bodo/Glimt  0-0  :noway:

(Gólok száma (goal line)[/b] - élő fogadás)   05/16/2012   Egyik sem   2.00   Függőben
Tét:  1 683,00   Nyer.:  1 683,00
norvég 2.osztályban idén 9 félidőben 0-0ás meccsből 9-en volt még gól.reméljük nem most szakad meg a listavezető idegenbeli látogatásán egy 6 meccsen 10-10es gólaránnyal középen tartozkodó szendvicsre aszociálható nevű csapat ellen!
Most szakadt meg a sorozat.természetesen ezt pont ezért nem kellett volna megtenni! Egy 90%-os jobb mint a 100% mert ez utóbbinak meg kell szakadnia előbb utóbb.Murphy meg tesz róla hogy pont most legyen az!  ;D

Bakter: nem biztos hogy fogadható lesz,én csak a mai meccsekből mazsoláztam! ahogy nézem még a real madrid meccset sem rakta be a bet365 sem.

Idézetet írta: laudrup Dátum május 16, 2012, 19:37:25
ÉLŐ 74.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Ham-Kam v Bodo/Glimt
(Gólok száma (goal line)
- élő fogadás)   05/16/2012   Egyik sem   2.00   Függőben
Tét:  1 683,00   Nyer.:  1 683,00
norvég 2.osztályban idén 9 félidőben 0-0ás meccsből 9-en volt még gól.reméljük nem most szakad meg a listavezető idegenbeli látogatásán egy 6 meccsen 10-10es gólaránnyal középen tartozkodó szendvicsre aszociálható nevű csapat ellen!

Bakter: nem biztos hogy fogadható lesz,én csak a mai meccsekből mazsoláztam! ahogy nézem még a real madrid meccset sem rakta be a bet365 sem.

Köszi.
A Vaduz Lichtenstein-i meccs volna, de úgy sem találtam. A Real Madrid az Unibet-en van csak nem élőben.

A Los Millionarios - Atletico Madrid viszont lesz a Bet365-ön csak hajnal kettőkor. Az is valami hasonló gólparádés meccs lehet.. :)

ÉLŐ 67.percben
(Jelenlegi állás 1-0) Felett 2.0   Fluminense - U20 v Resende RJ - U20  1-1
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   05/16/2012   Egyik sem   1.925   Függőben
Tét:  1 800,00   Nyer.:  1 665,00 
Brazíl ifiknél jártam már úgy hogy a 82.percben 3-0ás meccs végül 7-0 lett..(azért nem fogadtam a meccsre overt a 2.félidőben mert piros lap volt az esélyes csapatnál,de ennek ellenére nyertek-félidő 0-0 volt..)
Nos most megfogadtam hogy lesz még 2! (ill. a goal line miatt ha egy lesz akkor tét visszajár!)
A Fluminensétől várhatóak a gólok:

87.perc 1-1 na még1 fluminense és jó vagyok!  ;)