Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


3 meccs tünik jónak a most játszottak közül félidei eredmény alapján:
izlandi premiere
HT   IBV Vestmannaeyjar 1-1 (1-1)   Fylkir FC
1-1 után 90% hogy lesz gól náluk.

norvég tippeligaen
HT   Aalesund FK 1-0 (1-0)   SK Brann
itt 13 félidőben 1-0ás meccsen 11ből volt még gól a 2.ban,és 2 meccsel ezelőtt szakadt meg a legutóbbi sorozat.
Egész jónak tünik.

norvég adeccoligaen
HT   Notodden FK 2-0 (2-0)   Strommen IF
idén 8ból 7x volt még gól ilyen félidei eredmény után. 4 meccsel ezelőtt fordult elő utoljára hogy nem.

MIndhárom meccs tabella alapján kiegyenlített.
Bajnokság gólátlaga kb. ilyen sorrend(jelenleg az izlandiak nehezen indultak be ők még csak 2,60-as átlagot tudnak idén,norvég tippeligaen 2,80 és az adecco 3,10 meccsenként.)
Aalesund meccs felé hajlok,aztán mára vége.
Hát az Aalesund rögtön góllal kezdte a félidőt..így ők kiesnek.


ÉLŐ 81.percben
(Jelenlegi állás 1-1) Felett 2.5   IBV Vestmannaeyjar v Fylkir
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   05/20/2012   Egyik sem   2.75   Függőben
Tét:  1 800,00   Nyer.:  3 150,00
Na reméljük hozzák végül a statisztikát,és lesz még gól!
Ezt se kellett volna már a 81.percben megfogadni..újabb hiba. 5 bukó zsinórban.

Hát ez van.
Amikor nyerésben vagyok akkor általában meg tudom állni hogy aznap nem fogadok többet.
Viszont amikor bukok akkor görcsösen vissza akarom hozni,és egymás után rakom meg azokat a tippeket amiket nem raknék meg egyébként!
Akkor leszek jó sportfogadó amikor bukószériában is csak 1-2 erős tippet játszok meg! (ezt évek óta nem tudom elérni!!)
Most is két hét munkáját buktam vissza 2 nap alatt! Az 5 vesztes tippből józan ésszel 4-et meg sem fogadtam volna!
Most azért vagyok görcsös mert ténylegesen pénzt akartam keresni! Ilyet meg végképp nem szabad hogy nyerni kell!
Szükség lett volna a családi kasszába egy kis levehető pénzre,de nem tudtam összenyerni.
40 bajnokságról van félidő-vége statisztikám naprakészen vezetve.Egy kisebb vagyont ér(szerintem),de nem tudok vele élni mert újra meg újra elbukok amikor egy nem jön és le kellene állnom!

Idézetet írta: laudrup Dátum május 20, 2012, 20:17:43
Hát ez van.

Jól csináljátok, ez nem kétséges. Sajnos én rosszkor fogadom meg a jó tanácsokat. Pechem van. Nálad 100% a nem találati arányom, Tittinél most már nyolcvan százalék fölött vannak a nemek. De ne hagyjátok abba, mert rossz tipp nincs. Én is gyakran melléfogok.

Szóval rossz tipp nincs, csak rosszkor csatlakozik az ember a jónak tűnő tipphez.  :)

Idézetet írta: laudrup Dátum május 20, 2012, 20:17:43
Hát ez van.
Amikor nyerésben vagyok akkor általában meg tudom állni hogy aznap nem fogadok többet.
Viszont amikor bukok akkor görcsösen vissza akarom hozni,és egymás után rakom meg azokat a tippeket amiket nem raknék meg egyébként!
Akkor leszek jó sportfogadó amikor bukószériában is csak 1-2 erős tippet játszok meg! (ezt évek óta nem tudom elérni!!)
Most is két hét munkáját buktam vissza 2 nap alatt! Az 5 vesztes tippből józan ésszel 4-et meg sem fogadtam volna!
Most azért vagyok görcsös mert ténylegesen pénzt akartam keresni! Ilyet meg végképp nem szabad hogy nyerni kell!
Szükség lett volna a családi kasszába egy kis levehető pénzre,de nem tudtam összenyerni.
40 bajnokságról van félidő-vége statisztikám naprakészen vezetve.Egy kisebb vagyont ér(szerintem),de nem tudok vele élni mert újra meg újra elbukok amikor egy nem jön és le kellene állnom!

Szia Lau!

A sportfogadás rendszere nagyon hasonlít a tőzsdéhez, de a tőzsdei tapasztalatok, felállított szabályok sokkal régebbi keletűek és kidolgozottabbak mint csak elmúlt 1-2-3 évtizede világméretűvé fejlődött sportfogadásé. Rátaláltam néhány alapvető tőzsdei arany (alap) szabályra és egy kicsit átpofozva a  csináltam egy 11 +1 pontos sportfogadó szabályzatot amit mindenkinek magára lehetne húzni....  Ime;

1. A legnehezebb feladat az érzelmi döntések kiküszöbölése!
2. Sikeres fogadót nem befolyásol mások véleménye!
3. Állandó törekvés a türelem, kitartás, eltökéltség és ésszerű cselekvés elérésére!
4. Minél kisebb legyen a veszteség – veszteség csökkentő stratégia szükségessége!
5. Sikeres fogadó pusztán azért nem ugrik bele valamelyik fogadásba, mert nincs türelme kivárni az alkalmast!
6. Minden veszteséges fogadásból lehet, és kell is tanulni!
7. Minden körülmények között követni kell az előre meghatározott szabályainkat!
8. Szükséges, hogy legyen stratégiánk, amit mindig alkalmazunk, és minden körülmények között betartunk!
9. Kerüljük el a ,,reménykedem"-hibát!
10. Tanuljuk meg kezelni a nyereséget is! Jelentősebb nyereségből ne engedjünk vissza  50%-nál többet, hogy ne csak emlék maradjon.
11. Állandó törekvés a türelem, kitartás, eltökéltség és ésszerű cselekvés elérésére!
+1 Ittasan, ünneplések közben, fokozott izgalmi állapotban, másnaposan, fáradtan ne fogadjunk!

Bakter! Ez kiváló!
Velem az a gond hogy képtelen vagyok betartani a szabályokat!

Ha dejavu-tök van a következő meccsel,nem csodálom:
50'   IA Akranes 1-1 (1-1)   Keflavik IF
újabb izlandi meccs,ami félidőben 1-1re áll.
Ucsó fogadásom egy ilyenen ment el! Vagyis egy hosszú sorozat szakadt meg,de még így is 88%-ban gólt igér az eredmény! Nagyon erősíti a tippet hogy ma megszakadt a sorozat!

Jelenleg az over 2,5 oddsa: 1,30
kicsit várunk,és toljuk!
sajnos sokat vártunk! 64.percben ott a gól!

Idézetet írta: laudrup Dátum május 20, 2012, 22:30:51
Bakter! Ez kiváló!
Velem az a gond hogy képtelen vagyok betartani a szabályokat!

Ha dejavu-tök van a következő meccsel,nem csodálom:
50'   IA Akranes 1-1 (1-1)   Keflavik IF
újabb izlandi meccs,ami félidőben 1-1re áll.
Ucsó fogadásom egy ilyenen ment el! Vagyis egy hosszú sorozat szakadt meg,de még így is 88%-ban gólt igér az eredmény! Nagyon erősíti a tippet hogy ma megszakadt a sorozat!
Jelenleg az over 2,5 oddsa: 1,30
kicsit várunk,és toljuk!

bejött, vedd elő a zöld ceruzád :)

 :great: 2-1 itt is a gól!!!

Hogy dögölne meg az összes izlandi focista.  ;D
Buktam veled az előzőt, így már ezt is mindenképp felraktam.

Kellett nagyon! ::)

Idézetet írta: bancho Dátum május 20, 2012, 22:42:40
:great: 2-1 itt is a gól!!!

Hogy dögölne meg az összes izlandi focista.  ;D
Buktam veled az előzőt, így már ezt is mindenképp felraktam.

Kellett nagyon! ::)
Sőt már 2-2! Örülök hogy te nyertél vele.én lekéstem!

Van még 1 izlandi meccs ahol most van félidő:

HT   FH Hafnarfjordur 1-0 (1-0)   Breidablik UBK
1-0 után durva hogy milyen százalékban van gól!!
Ami kicsit zavar hogy 7 meccs óta zsinórban volt,nehogy most szakadjon meg.
hafna az ucsó fél órában góljai 41%-át lövi,a vendégek pedig 42%át.
53.percben itt is gól.hamar sajnos.


na melóból megjöttem.
Ír premiereből jó lehet:
Derry City   0-1   Bray Wanderers  72.percben 2-2..kár volt félni
íreknél ez gólt jelent a 2.félidőben.a 7-es pozitív sorozat szól ellene.ami 12 eddigi ilyen eredménynél bizony hosszú sorozat.Lehet megvárjuk az izlandi félidőket!  ;)

Na ezt azért beírom:
Fram Reykjavik   0-0   UMF Selfoss
vendégek góljaik felét az 1.félidő ucsó negyed órájában szerzik! Aki bátor tolja!  ;)
ÉLŐ 37.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Fram Reykjavik v Selfoss
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))[/b]   05/21/2012   Egyik sem   3.70   Függőben
Tét:  1 000,00   Nyer.:  2 700,00 
Megtoltam.
6.bukó megtett fogadásom is meglett.közelít a hetes rekordomhoz..

Mai over válogatásom elég gyér lesz,de a kinálat is az:
ari nemzetközi
19:30   Egypt - Togo  3-0(1-0)  :ok:
Egyiptom jól nyomja.utolsó 12 meccsükből 1-et vesztettek el(a brazílok ellen),9-et megnyertek,2 döntetlen.
Ami még fontos: meccseik 70%-a over volt.
Togo amolyan fekete ló,de világranglista helyezése 88.,megelőzik Kongót,Szaud-Arábiát,Litvániát.Én overnek érzem.
de a statok nem támasztják 100%-ig alá!

A mai slágermeccs szerintem is over gyanús:
Bayern-Hollandia 3-2  :ok:

Bayern-Hollandiát nézem.a 20.perc körül akartam overt rakni,de akkor már 3 gól volt.
Amilyen gálameccshez illő hozzáállással fociznak itt gólparádé lesz.Szerintem még az elsőben is esik vagy kettő.
de mire ezt beírtam ott is a gól..

ÉLŐ 32.percben
(Jelenlegi állás 2-2) Felett 6.5   Bayern München v Hollandia  3-2  :noway:
(Alternatív gólok száma (goal line))   05/22/2012   Egyik sem   2.15   Függőben
Tét:  1 000,00   Nyer.:  1 150,00

bár szerintem még lesz félidőig,de azt már nem fogadom meg,inkább egy mérkőzés overt.szerintem simán lejön.
Ugy is csinálnak majd pár sorcserét(ilyenkor korlátlan csere van),és a friss emberek is tömik majd a kapukat!
Kiszolgálják a közönséget ez nem kérdés! lesz vagy 3-4 hollandiának.de egy 6-4en sem csodálkoznék!
7.bukó,eddigi rekord beállítva.