Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


ÉLŐ 82.percben
(Jelenlegi állás 2-0) Felett 2.5   Cordoba v Cartagena
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   05/22/2012   Egyik sem   2.20   Függőben
Tét:  1 000,00   Nyer.:  1 200,00
A cordoba egykapuzik a 10 emberrel játszó Cartagena ellen.A statok szerint is 2-0 után közel 90% az esély hogy van még gól,valamint a cordoba góljai közel 30%-át az ucsó negyed órában szerzi.
A tipp stabil lábakon áll.reméljük megszakad a pechsorozatom és lesz végre egy nyerő megtett tippem!

Ne rakjátok! ahogy leokéztam a cordoba elkezdett hátul tologatni...

8.bukó volt! Új rekord!
Nincs az a jól felépített bank ami ilyen hosszú bukó sorozatot kibír! Az enyémen is kemény 800ft maradt.
Holnap felrakom valamire,ha bukom,hosszú szünet, mert én még innen akartam levenni,nemhogy feltoljak rá...
Pár napja még 15ezer volt rajta.Akkor le kellett volna venni és végleg abbahagyni!
Hiába számolgatok én itt minden oldalról,nem tudom keresztülvinni a sportfogadásban azt amit máshol az életben igen: mindent addig szedek apró részletekre,és finomitom tökélyig hogy a maximumot hozom ki belőle.
Innen hosszú távon ez nem sikerült! Pár hónapig hittem(novembertől-januárig),hogy igen sikerült! De mint kiderült csak szerencsém volt! tök mindegy hogy teniszre,focira,kimenetelre vagy gólra,első vagy 2.félidőre,sorozatra vagy sorozat ellen: egy a vége,az hogy a fogadóiroda jól jár!

Idézetet írta: laudrup Dátum május 22, 2012, 22:53:28
8.bukó volt! Új rekord!
Nincs az a jól felépített bank ami ilyen hosszú bukó sorozatot kibír! Az enyémen is kemény 800ft maradt.
Holnap felrakom valamire,ha bukom,hosszú szünet, mert én még innen akartam levenni,nemhogy feltoljak rá...
Pár napja még 15ezer volt rajta.Akkor le kellett volna venni és végleg abbahagyni!
Hiába számolgatok én itt minden oldalról,nem tudom keresztülvinni a sportfogadásban azt amit máshol az életben igen: mindent addig szedek apró részletekre,és finomitom tökélyig hogy a maximumot hozom ki belőle.
Innen hosszú távon ez nem sikerült! Pár hónapig hittem(novembertől-januárig),hogy igen sikerült! De mint kiderült csak szerencsém volt! tök mindegy hogy teniszre,focira,kimenetelre vagy gólra,első vagy 2.félidőre,sorozatra vagy sorozat ellen: egy a vége,az hogy a fogadóiroda jól jár!

Várd ki az egyetlen alkalmast a 800 ft-tal!  :ok:

ÉLŐ 82.percben
(Jelenlegi állás 2-0) Felett 2.5   Guadalajara v Barcelona B
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   05/23/2012   Egyik sem   4.50   Függőben
Tét:  100,00   Nyer.:  350,00
tegnap ugye megszakadt a  spanyol segunda 2-0ás félidő után gól sorozata.Mégis a 82.perc miatt nem raktam csak 100ft-ot rá.itt már ennyi bukta után ilyen nevetséges összegnél is megremeg a kéz..

Mai over lista:
Indonéz super liga
10:30   Persisam Putra   -   Persiba Balikpapan  0-1   :noway:

U18
11:30   Finland U18 - France U18  1-3  :ok:

bari
13:00   Indonesia - Inter Milano  bet365ön élőben fogadható lesz!   0-3  :ok:
az indonéz válogatott a palesztinoktól is kikapott,bahreintől meg kapott egy tizest.Az Inter
azért egy bahreini válogatottat cseresorral is simán ver.Gólparádét várok.

U18
17:00   Germany U18 - Russia U18  3-2  :ok:

finn veikkausliiga 2,61
17:30   Inter Turku   -   FC Haka    4-1  :ok:
17:30   JJK Jyväskylä   -   FF Jaro   1-1  :ok:

17:30   VPS Vaasa   -   HJK Helsinki  1-0  :noway:

Izlandi Premiere 2,68
21:15   Keflavik IF   -   IBV Vestmannaeyjar

Lau javaslom, hogy újból indulj sfgurun, vagy az EB versenyen, ezek mind jó bónusz szerzési lehetőségek.

Idézetet írta: hillandkimi Dátum május 24, 2012, 09:45:41
Lau javaslom, hogy újból indulj sfgurun, vagy az EB versenyen, ezek mind jó bónusz szerzési lehetőségek.
Köszi!
Azokkal az a baj hogy mindig kifutok az időből,meg elfelejtem.
Van még talán 4000ft-nyi euróm moneybookersen amit cikkírásért kaptak,talán még azt rászánom!

Indonézia-Inter
már megy!
Vagy félidő overre rakok,vagy mérkőzés over 3,5(annak éppen lefelé vitték az oddsát..)
ÉLŐ 4.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.5   Indonesia XI v Inter Milan
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   05/24/2012   Egyik sem   1.775   Függőben
Tét:  700,00   Nyer.:  542,50
Reméljük lejön vagy 20 perc alatt,és jóváírás után még 2.félidőre is tudunk rakni!  ;)

ááá én itt paráztam hogy nehogy lemaradjak az első gólról,ez a töketlen Inter meg fél óra alatt egyet sem tudott rúgni az ázsiai nulla válogatottnak.Lehet napozni mentek arra,vagy csak venni pár új tangát..
na 37.perc 0-1,remélem felébredtek csipkejózsikáék!

Idézetet írta: laudrup Dátum május 24, 2012, 14:12:25
Indonézia-Inter
már megy!
Vagy félidő overre rakok,vagy mérkőzés over 3,5(annak éppen lefelé vitték az oddsát..)
ÉLŐ 4.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.5   Indonesia XI v Inter Milan
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   05/24/2012   Egyik sem   1.775   Függőben
Tét:  700,00   Nyer.:  542,50
Reméljük lejön vagy 20 perc alatt,és jóváírás után még 2.félidőre is tudunk rakni!  ;)

ááá én itt paráztam hogy nehogy lemaradjak az első gólról,ez a töketlen Inter meg fél óra alatt egyet sem tudott rúgni az ázsiai nulla válogatottnak.Lehet napozni mentek arra,vagy csak venni pár új tangát..
na 37.perc 0-1,remélem felébredtek csipkejózsikáék!


Olaszok.... Kamu népség.... Mindenben megbízhatatlanok!  Naná, hogy nyaralni mentek.  :redchug:

+ 1 -et rúgnak biztosan még a 2 . félidőben és feladat teljesítve, nem fárasztják le magukat az esti csajozás előtt............

De most komolyan ilyen van?!  Tíz elbukott szelvény egymás után! Ez komolyan lehet?!
Ezt már tényleg nem hiszem el!
Ha 10ből nem tudok egy nyerőt összehozni akkor tényleg le kell húznom a rolót!
Szerintem ha szándékosan akartam volna 10 bukó szelvényt egymás után akkor tuti bejött volna egy 15.00ös odds és lett volna egy nyerő szelvényem!
De hogy overeket fogadva,ráadásul nem válogatás nélkül lövöldözve,hanem azért elemezgetve is a meccseket 10 bukóm legyen. Komolyan az agyam eldobom,és még jól meg is taposom!

Nos mivel nem kis időt öltem a második félidős statisztikákba,és napról napra 40 bajnokság számait frissítem(igaz most több mint a fele nem aktív már) még egy utolsó esélyt adok arra hogy pénzt is keressek megint ebből a sportból!
Kökemény szabályokkal!
A következő szürőn kell átmenni a megjátszott eseménynek:
1.Overes bajnokság meccse(2,60 feletti meccsenkénti gólátlag)
2.az adott félidei eredményből már van legalább 15 a bajnokság statisztikájában
3. az adott félidei eredmény után min. 85%ban esett gól a 2.félidőben
4.az adott félidei eredmény max 5ös nyerő szériában van 2.félidős gólokat tekintve.
5.mindkét csapat overes
6.egymás elleni meccsek között többségben vannak az overes meccsek
7.még legalább 20 perc van a meccsből!

Nem gond ha hetente csak 3-4 meccs felel meg a kritériáknak!
Türelmet kell tanulnom,abból van a legkevesebb!
Induló bank nem sok : 4000 Ft!
induló tét 500ft
Addig nem emelek tétet amíg 6000ft nem lesz a bank,akkor átérek a 10%-os tétre,de csak bizonyos következő kijelölt bank után emelem majd akkor is,nem folyamatosan!

Nagyon becsülöm a kitartásodat, elszántságodat, meg azt a rengeteg munkát, amit beleölsz a dologba, így csak halkan írom le a véleményemet.  ::) :ok:

Nagyon jók, és hasznosak ezek a szűrők, elemzések, statisztikák amiket használsz, és amikkel végül eljutsz ahhoz, amit meg fogsz fogadni, de én személy szerint pont a "lényeget" hiányolom belőle. Vegyünk engem, fogalmam sincs az albán ligáról, egyetlen csapatot sem láttam még 5 percnél tovább játszani, nem tudom ki a bajnokesélyes, hol volt nyáron sok távozó, mely pályák a bevehetetlen erődök, mennyi a gólátlag, stb. De ez engem nem zavar, fogadni akarok x bajnoki meccsükre, mondjuk gólok számára. Szándékosan kihangsúlyozom, hogy NEM NÉZEM MEG, hogy az over vagy az under oddsa magasabb. Órákig bújom a statisztikákat, grafikonokat, sérültek listáját, híreket, stb., majd megállapítom, hogy itt bizony "under lesz". (Vagy félidős under 0.5 után nem esik be két gól, vagy az utolsó 20 percben mindig van gól, stb.)

A lényeg pont itt következik. Ezek után (!) megnézem az u/o-re kínált oddsokat, és ha az under-é 1,5x, akkor nincs miről beszélni, erre nem érdemes fogadni. A bukik is elvégezték ugyanazt a kutatómunkát amit én (még jobbat is.), és ugyanazt szűrték le az adatokból, és húzták meg az oddsot ennek (legalábbis 1-2 tizedesre tökéletesen) megfelelően. Ennyi, ebben egyszerűen nincs érték, egyszerűen fogalmazva, olyan mintha fej vagy írást játszanék 1:1.95 kifizetéssel (számításba véve az oddsokban mindig jelen lévő házelőnyt is.), márpedig ilyet én nem játszanék.  ;D


Én tehát csak akkor fogadnék (ennél az esetnél maradva), ha 2 közeli, vagy inkább feletti oddsot találnék. (Nem valószínű, épp ezért nem is játszom én magam u/o-t.)


Még sok dolgot fel tudnék hozni a gólok számára való fogadások ellen, de már így is eleget szövegeltem, és nem akarom elvenni senkinek a kedvét semmitől.  :D


Kitartás, és remélem rámcáfolsz, és hamarosan ismét szép kövér bankod lesz!  ;) :beerchug:

Én csak egy idézetet másolnék be, mely szerintem mindent elmond:
"A hazugságnak három fajtája létezik: hazugság, szemérmetlen hazugság és a statisztika."

Idézetet írta: fcbayern Dátum május 24, 2012, 15:40:33
Én tehát csak akkor fogadnék (ennél az esetnél maradva), ha 2 közeli, vagy inkább feletti oddsot találnék. (Nem valószínű, épp ezért nem is játszom én magam u/o-t.)
Még sok dolgot fel tudnék hozni a gólok számára való fogadások ellen, de már így is eleget szövegeltem, és nem akarom elvenni senkinek a kedvét semmitől.  :D
Én pont azért váltottam az over fogadásra mert a kimenetelre való fogadásba belefáradtam.
Mindig volt egy bundázó csapat,egy szemét módon 2.sorral kiálló toronymagas esélyes aki a következő körre pihentetett,vagy egy rossz birói döntés,egy kulcsjátékos sérülése stb..
Overnél nem számít ki bundázik,ki játszik 2.sorral: a lényeg hogy lesz-e gól!
Még mindig ezt tartom a jobb fogadási formának.Remélem ezt tényleg bizonyítani fogom tudni!
Igazat adok abban neked hogy olyan bajnokságra nem szabad fogadni ahol legalább alapszinten nem vagy képben.
Nálam viszont a kis egzotikus ligák mindig is porondon voltak,rendszeresen fogadok olyan ligákra amit a többség nagy ívben elkerül,ezekben otthonosan mozgok.A statisztika rásegít,nem is kicsit,a választásban,de ha tudom hogy alapból szoros meccs várható,nem szívesen fogadok overt.

Lord: részben igazad van.Csalódtam már én is statisztikákban.Ezért készítem magam el! Nem hiszek másnak,interneten közölt adatokat pláne fentartással kezelem,inkább böngészek végig 150 eredményt az adott ligából és csinálok saját kimutatást!
Még mindig a legsikeresebb fogadási stratégiámnak tartom az overest!
Mit korábban írtam: remélem tudom újra bizonyítani!