Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Nagyon jó ez az over/ under stb, Rengeteg munkád fekszik benne és kitartás, ahhoz képest, hogy a türelmed elfogy fogadás közben, mégis hosszútávon nézve nagyon sok embert lekörözöl a türelem fogalmában.
Mindig és mindig újrakezded ezt az overes dolgot!

De! Én is csináltam egy darabig az overezést, ami nekem itt kitűnik egyből:

- 4000 ft bankkal kezdesz újra: 500 ft-os téttel... Nem sok egy kicsit? Annak idején 100,150 ft-os tétekkel kezdtél- Igen, ma már ez kevés, lehetséges...
- Viszont nekem az vált be az overezéssel, hogy nem egységes téteket vittem föl! Nem tudom, annak idején, láttad vagy nem láttad:
Reggel kikerestem, kb hasonló módon, mint Te, hogy mi lehet overes, külön lebontottam, hogy mi lehet félidő overes: 8-10-ig.. több időt nem igen szántam rá!

Majd, amikor elkezdtem: 10.000 a bankom, akkor raktam : 500-at egy kettes oddsra, abból jött 1000, majd egy hármas odds.. jött 3000... stb..
De a 3. lépcső után visszaálltam kis összegre vagy mindig az adott bankom apróját raktam vissza: 12750- jó akkor a köv. 1. lépcső 750 volt!

Ezt azért tartom nagyon fontosnak, mert kivédi a hosszú sorozatokat, minden rossz tippnél újrakezdted volna: és nem tettél volna: 5000-et, hanem csak 750-et, és ha jön, akkor szépen vitted volna tovább!

Mondanom sem kell, ehhez is kell türelem, én kitűztem egy napi célt: 3000 pl.- jó, megvan, és kinyomtam a gépet!
Így szépen tudtam haladni!

Most jóideje hanyagolom, mert nem lenne türelmem, gyorsan akarnék sokat- ezért bele sem kezdem: átmenne játékgépezésbe!! :)

Ez az, amit én látok, hogy : jön a bukó széria, ami benne van, és ezzel van gondod,

Jó a stratégia, jó minden, a bank emészt föl! 

Szerintem, lehet, hogy nem jól látom és persze jóval tapasztalatlanabb is vagyok! De én itt keresném a hibát elsősorban! :-)

Sok szerencsét kívánok, ne hagyd elúszni a munkádat! :ok:

Angelina87:
Igazad is van meg nem is!  :)
Tétemelést semmilyen formában! Azzal már megégettem magam párszor!
Abban lehet igazad van hogy a 10% sok induló tétnek.De ha csak erős tippeket játszom meg ,és nem szorom el "játékgépes" tippekre akkor nem lesz gond! Ez a tízes bukószéria olyan szinten kuriózum hogy még életemben nem fordult elő(remélem nem is fog),ez persze hogy elvitte a bankom!
De 150ft-os téteknek egyenlőre nem látom értelmét.Csináltam én 800ft-ból is 9000ezret,de ha akkor is nem aprózom el lehetett volna 28ezer is belőle.Ha nem hajszolom bele magam átgondolatlan tippekbe egy bukó után akkor nem szabad gondnak lenni! Én ezt látom a legnagyobb gondnak: a bukást nem tudom kezelni!
Az örök fogadóhiba: rögtön vissza akarom hozni!

Ez a két meccs megfelelt a kritériumoknak a finnektől:

55'   JJK Jyväskylä 0-1 (0-0)   FF Jaro
FIN D1   54'   VPS Vaasa  1-0 (0-0)   HJK Helsinki
de már mindkettőn le is esett a gól.

Laudrup, nem szeretnék belepofázni a dolgokba, de ez nincs átfedésben,

Idézetet írta: laudrup Dátum május 24, 2012, 18:40:15
Csináltam én 800ft-ból is 9000ezret,de ha akkor is nem aprózom el lehetett volna 28ezer is belőle.

az aláírásodban szereplő mondattal: Csak keveset kockáztass abból amid van,azért ami lehet!

Ne érts félre, én nagyra becsülöm a munkádat, de én magamon szoktam észrevenni azt, hogy olyan hibákat követek el, amikről másokat le akarok/szeretnék beszélni. Ennél pedig bosszantóbb nincsen. Ilyenkor valójában hosszútávon magam és a pénzem ellen megyek, pedig tudom, hogyan tudnám az adott problémát kijavítani.

Ha megengeded, hogy folytassam a belepofázást, folytatnám. 

IdézetAbban lehet igazad van hogy a 10% sok induló tétnek.De ha csak erős tippeket játszom meg ,és nem szorom el "játékgépes" tippekre akkor nem lesz gond!

Ezzel az a problémám, hogy hiába jó a statisztika kimutatása, hiába klappol minden, ha azon a meccsen tényleg semmi nem megy be. Hosszútávon nagyobb valószínűséggel fogja magát igazolni a statisztika, mint az éppen adott meccsen. Épp ezért én is sokallom a 10%-os téteteket, nálam is előfordul természetesen ez, de nyugodtabb vagyok, ha 2-5%os tétekkel nyomom. A nyugalom pedig tényleg qrva fontos. Nyugodt körülmények között képes vagyok jobb tippeket gyártani, bátrabban nyúlok bele a szorzókba, könnyebben építek bankot.

Kívánom, járj sikerrel! Tényleg jó belenézni ebbe a naplóba, és bár most vesztő sorozatban vagy, de ne erre emlékezz, amikor feltöltöd a pénzt.

Jaaas: teljesen igazad van.Ragaszkodtam is évekig a kis tétekhez(kivéve mikor elszállt az agyam,és össze-vissza fogadtam).de most mégis azt mondom inkább kicsit nagyobb tét,átgondolt tippekkel.
Ez mindig megosztja az embereket,és hosszú távon biztos eredményesebb a 2-5%,mégis most nagyobb téttel kezdek,és csak nagyon erős tippeket játszom meg!

Egyébként minden kritikát szívesen veszek! Tetszik amikor gond van akkor jön mindenki és segíteni akar! Jó közösség van itt!  ;)

Idézetet írta: laudrup Dátum május 24, 2012, 19:18:10
Jaaas: teljesen igazad van.Ragaszkodtam is évekig a kis tétekhez(kivéve mikor elszállt az agyam,és össze-vissza fogadtam).de most mégis azt mondom inkább kicsit nagyobb tét,átgondolt tippekkel.
Ez mindig megosztja az embereket,és hosszú távon biztos eredményesebb a 2-5%,mégis most nagyobb téttel kezdek,és csak nagyon erős tippeket játszom meg!

Az a baj, hogy a nagyobb tétekkel nem fogsz valós képet kapni a stratégiád működéséről. Ha ne adj' Isten folytatódik a rossz sorozat, és gyorsan elmegy ez a feltöltés is, lehet úgy döntesz majd, hogy inkább nem foglalkozol ezzel, miközben lehet, hogy hosszútávon gyönyörű hasznot termelne. De lehet úgy döntesz majd, hogy töltesz ismét, és ekkor bekerülsz egy mókuskerékbe. Ha az sem sikerül, ismét ott állsz, hogy vagy töltesz, vagy elfelejted.
Ha csak egy hónapig is, de nem 10%kal játszanál, hanem egy olyan téttel, melyről úgy érzed, hogy kényelmes, tehát nem a profitot hajtanád, hanem csak és kizárólag azt néznéd meg, hogy mekkora hasznot hajthatna ez százalékosan, akkor szerintem sokkal élesebb képet kaphatnál.

Sok sikert kívánok!

Idézetet írta: jaaas Dátum május 24, 2012, 19:26:13
Az a baj, hogy a nagyobb tétekkel nem fogsz valós képet kapni a stratégiád működéséről. Ha ne adj' Isten folytatódik a rossz sorozat, és gyorsan elmegy ez a feltöltés is, lehet úgy döntesz majd, hogy inkább nem foglalkozol ezzel, miközben lehet, hogy hosszútávon gyönyörű hasznot termelne. De lehet úgy döntesz majd, hogy töltesz ismét, és ekkor bekerülsz egy mókuskerékbe. Ha az sem sikerül, ismét ott állsz, hogy vagy töltesz, vagy elfelejted.
Ha csak egy hónapig is, de nem 10%kal játszanál, hanem egy olyan téttel, melyről úgy érzed, hogy kényelmes, tehát nem a profitot hajtanád, hanem csak és kizárólag azt néznéd meg, hogy mekkora hasznot hajthatna ez százalékosan, akkor szerintem sokkal élesebb képet kaphatnál.

Sok sikert kívánok!
Megyőztél!
Nem vagyok egy makacs strucc aki csak a maga igazát hajtja,és homokba dugja a fejét mások véleménye elől!  :)
Bár én pont azért játszanék magasabb téteket mert hiszek a stratégiámban! Vezetek statisztikát a fogadásaimról is.Eddig második félidő overt 45x fogadtam,ebből 31 nyert ez 68,88%
Erre azért lehet építeni,pláne hogy láttad nem kicsi oddsokkal szórakozok hanem az átlag 1,80 felett van.
Most a bukó 10ből 6 nem is ilyen fogadás volt... kettőt 80.perc után játszottam meg,egy olyanra is emlékszem amikor 14?-es nyerő sorozat után vártam a 15.-et.. vagyis nem a stratégia buktatott be.

Idézetet írta: laudrup Dátum május 24, 2012, 20:09:46
Megyőztél!
Nem vagyok egy makacs strucc aki csak a maga igazát hajtja,és homokba dugja a fejét mások véleménye elől!  :)
Bár én pont azért játszanék magasabb téteket mert hiszek a stratégiámban! Vezetek statisztikát a fogadásaimról is.Eddig második félidő overt 45x fogadtam,ebből 31 nyert ez 68,88%
Erre azért lehet építeni,pláne hogy láttad nem kicsi oddsokkal szórakozok hanem az átlag 1,80 felett van.
Most a bukó 10ből 6 nem is ilyen fogadás volt... kettőt 80.perc után játszottam meg,egy olyanra is emlékszem amikor 14?-es nyerő sorozat után vártam a 15.-et.. vagyis nem a stratégia buktatott be.

Én is azt látom az eredmények alapján, h életképes lehet a stratégiád. Épp ezért lenne rossz az, ha a bankodhoz képest nagyobb összegekkel játszanál, mert egy rossz sorozat után elmenne a kedved ettől. Ez pedig szerintem hiba lenne. Ha egy hónapig, feszes játékot folytatva, az mm betartásával, profitot érsz el, akkor el lehetne gondolkodni szerintem azon, h ne csak 4,000et nyomj erre a célra. A sportfogadói bankod is egy eszköz, mely jó irányítás mellett profitot hoz :ok:

Na nézzük megfelel-e a kritériumoknak:

HT   UD Almería 2-0 (2-0)   CD Numancia
a 2-0ás félidei állás jó a spanyol segunda divizióban.és sajnos saját bőrömön tapasztaltam hogy két ucsó alkalommal meg is szakadt a sorozat(2x is).
bajnokság gólátlaga 2,63
a statisztikámban 33 ilyen félidei eredmény szerepel már vagyis a minta is elég nagy.
megvan a 85% és nincs hosszú sorozat(sőt nincs sorozat jelenleg)
overesnek mondható csapatok a mezőnyhöz viszonyítva.egymás elleni meccseik:
15.10.2011   D2   CD Numancia   1-0   UD Almería   
25.04.2009   D1   UD Almería   2-1   CD Numancia   
07.12.2008   D1   CD Numancia   2-1   UD Almería   
25.03.2007   D2   UD Almería   3-0   CD Numancia   
22.10.2006   D2   CD Numancia   1-1   UD Almería   
29.01.2006   D2   UD Almería   1-2   CD Numancia
a legfrissebet leszámítva jó.
bet365ön stream is van rá,tehát reális képet kapunk a játékról!
Most van félidő,tehát még várunk 10-20 percet az oddsok alakulásától függően!

ÉLŐ 65.percben
Felett: 2.5   Almeria v Numancia
(Mérkőzés gólok)   05/24/2012   Egyik sem   1.53   Függőben
Tét:  200,00   Nyer.:  106,67
Hajtós meccs,volt már helyzet bőven,a hazaiak szimpatikusak hogy 2-0 ellenére is rohamoznak!
ember hogy miket hagytak már ki!!
az elfekvő kapuson akarja átgurítani!! egy enyhe emeléssel már gól lett volna.....

megvan a 11.bukóm zsinórban!
Mennyi lehet a guiness rekord?!
Mostmár kezdjétek nagy pénzzel nyomni a tippjeim! Nem létezik hogy ne szakadjon meg ez a negatív sorozat!!

Következő állomás Izland:

UMF Selfoss 1-1 (1-1)   UMF Grindavik
-bajnokság gólátlaga: 2,68
-46db 1-1es eredmény van a statomban
-89%ban van gól ilyen eredmény  után
-kettes nyerő széria csupán
-overes csapatok,egymás elleni eredmények is biztatóak:
28.01.2012   CF   UMF Selfoss   0-4   UMF Grindavik   
25.09.2010   D1   UMF Selfoss   5-2   UMF Grindavik   
08.07.2010   D1   UMF Grindavik   1-1   UMF Selfoss   
29.03.2009   LC   UMF Grindavik   4-3   UMF Selfoss

46.percben ott is  a gól.még nem tudtam megfogadni.

Mai over lista:
ausztrál brisbane premiere liga
12:30   North Pine   -   Brisbane City  3-2  :ok:
ucsó fogadja az 5.helyezettet. North Pine komoly(talan) 13:43mas gólaránnyal feszít(11 meccsen)
vendégek 34:20at tudtak eddig.

Maláj premiere liga
14:45   USM Staff FC   -   MBJB FC  3-0(1-0)  :ok:
Nagy kedvenceim a maláj tigrisek! Hihetetlen overes banda! Übereli az izlandi bajnokságot!
Itt hasonló felállás mint az ausztráloknál: 5.az ucsó ellen,csak itt az esélyesek játszanak otthon!
a vendégek 15 meccsen 52 gólt tudtak a kapujukba engedni.Otthon még ugy ahogy helytállnak,de idegenben
5-7 gólos meccseken kapnak ki.(egy 0-0át produkáltak a szintén "tabellavégi" harimau muda ellen)

U20 bari
18:00   South Africa U20 - Argentina U20  1-3  :ok:
ahogy nézem az eredményeket a dél afrikai utánpótlás nem nagy szám.(bár érdekes eredményeket tudnak produkálni:
zambiától 5-1re kikapnak,a brazíl utánpótlást meg 3-2re megverik...éppen az is bari volt,ki tudja milyen céllal)
Arra ne fogadjunk ki nyer,mert szó szerinti fekete lovakkal játszanak a kék-fehér csíkosok.
Ami biztos: over!


félidő eredménye alapján majd japán,kínai,maláj,dán1st,svéd2,izlandi női focit figyelem(róluk van részletes statisztikám)

Mai első állomásunk Japán lesz:

HT   Nagoya Grampus 0-0 (0-0)   Cerezo Osaka

-bajnokság gólátlaga: 2,67
-35db 0:0ás eredmény van a statomban
-84%ban van gól ilyen eredmény  után(ez határeset,ugye 85%nál huztam meg a határt
-1 meccsel ezelőtt szakadt meg a nyerő sorozat
-egymás elleni eredmények vegyesek:
03.11.2011   D1   Nagoya Grampus   3-1   Cerezo Osaka   
22.06.2011   D1   Cerezo Osaka   2-3   Nagoya Grampus   
30.10.2010   D1   Nagoya Grampus   1-0   Cerezo Osaka   
26.05.2010   LC   Nagoya Grampus   1-1   Cerezo Osaka   
25.04.2010   D1   Cerezo Osaka   0-1   Nagoya Grampus   
23.11.2006   D1   Cerezo Osaka   1-1   Nagoya Grampus Eight
de az ucsó meccseik külön-külön overesek voltak,és még ami plusz pont:
mindkét csapat 30-34%-át a góljainak az ucsó negyed órában szerzi!

49.percben ott a gól,sajna hamar! Valószínüleg lesz még gól a végefelé,de azt már nem fogadjuk meg!
Várjuk a kínai félidőket!(most kezdődtek a meccsek)

Rádobtak egy pirosat is a vendégek részére. 2,5 felettben lehet érték 2,2ért?

Szerintem hagyd,nem lesz már gól,ezek japánok..
Következő állomás a kínai szuper liga:

HT   Beijing Guoan 1-0 (1-0)   Dalian Aerbin
-bajnokság gólátlaga: 2,43  ez határ alatt van!
-11db 1:0ás eredmény van a statomban  ez is határ alatt
-90%ban van gól ilyen eredmény  után
-5 meccsel ezelőtt szakadt meg a nyerő sorozat
-egymás elleni eredmények vegyesek,de elég nagy a tabellakülönbség a hazaiak javára.

Én nem játszom mert nem ment át a szürőn,de jónak érzem!