Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


ÉLŐ 57.percben 3-0nál
Felett: 5.5   Spanyolország - nők v Törökország - nők  4-0  :noway:
(Mérkőzés gólok)   06/21/2012   Egyik sem   1.83   Függőben
Tét:  334,00   Nyer.:  278,33
Félidőben azt mondtam hogy 5,5 milyen jó,most meg kicsit elhamarkodottnak érzem,mert lehet nemsokára leviszik az over határt 4,5re(feltéve ha nem lesz mostanában gól,ha lesz akkor még lehet feljebb).Mindegy már megfogadtam!

ÉLŐ 3-6,4-2nél
   8.5 játék felett a(z) 2. szettben   Gilles Muller - Xavier Malisse
(Jelenlegi szett játékai)   06/21/2012   Egyik sem   1.083   Függőben
Tét:  2 000,00   Nyer.:  166,67
egy malisse adogatás és lejön.most ő adogat,mire beírtam már le is hozta..

Inditok két allin sort,kiváncsi vagyok melyik életképesebb,abszolút teszt jelleg,apróval
egyik tenisz aktuális szett gém over,vagy adogatás fogadásokat fog tartalmazni(legtöbbször 1,10 alatti oddsokkal)
a másik pedig mérközés over 0,5 fogadásokat,ez is hasonló oddsokkal.
tenisz 1.lépcső
Michael Look (adogat) nyeri a(z) 27. játékot   Rudy Coco - Michael Look
(Következő játék)   06/21/2012   Egyik sem   1.20   Függőben
Tét:  266,00   Nyer.:  53,20 
a mérkőzés igen szoros,1-1 a szettállás is és stabilan hozzák az adogatásaikat.

Mérkőzés over 1.lépcső
Felett: 0.5   Tanjong Pagar United v Albirex Niigata
(További mérkőzés gólok)   06/21/2012   Egyik sem   1.071   Függőben
Tét:  266,00   Nyer.:  19,00
Szingapúrban nem divat a 0-0,nem véletlen hogy csak 19 forintot fogunk keresni ha beesik egy.
Sokkal jobb oddsokat mondjuk mérkőzés elején nem nagyon fogunk kapni.
Induljon a foci vonal is! Hajrá!

Tenisz 2.lépcső
Thiemo De Bakker (adogat) nyeri a(z) 4. játékot   Michael Ryderstedt - Thiemo De Bakker
(Következő játék)   06/21/2012   Egyik sem   1.25   Függőben
Tét:  318,00   Nyer.:  79,50
élőben 2-0nál.Hollandia salakjára utazunk,ahol az esélyesebb név adogatására rakjuk a következő lépcső tétjét!

hát ez a 2.körben elvérzett..durva..

ebbe nem nyugodtam bele:
Thiemo De Bakker (adogat) nyeri a(z) 6. játékot   Michael Ryderstedt - Thiemo De Bakker
(Következő játék)   06/21/2012   Egyik sem   1.28   Függőben
Tét:  2 100,00   Nyer.:  600,00
csak nem bukik esélyesként el 2 adogatást egymás után!
Lehozta 15re!

ÉLŐ 28.percben 0-1nél
Megint elcsábultam egy női foci meccs overra is,remélem nem bánom meg:
(Jelenlegi állás 0-1) Felett 1.5   Bulgária - nők v Izland - nők
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   06/21/2012   Egyik sem   1.95   Függőben
Tét:  200,00   Nyer.:  190,00
Ugye statisztika a spanyol csajoknál nem jött be,ők letudták az 1.félidőben a gólok javát.
Nost a számok alapján az izlandi lányoknak eleve az elsőben kellene többet lőniük,remélem ők nem játszanak fonák Franciskát..
29.percben góóól! Szeretjük az izlandi focit!
0-10 lett a vége

mai over listám:
maláj premiere liga
14:45   MBJB FC   -   PDRM FA  2-5  :ok:   
14:45   Pahang FA   -   USM Staff FC  1-1  :ok:
overes bandák,remélhetőleg overes meccsei


ázsiai U22 selejtezők
14:25   Jordan U22 - Nepal U22  0-3  :ok:
jordán ifik elég megbizhatóan,gólt sem kapva szortak végig mindenkit,azt a yement is akik megverték nepalt.
Nem egy kategória a két csapat. Mellé lehet azért nyúlni ilyen ázsiai ifi meccseknél,de eddig az overek elég megbízhatóan jöttek!

ÉLŐ 2-2nél
8.5 játék felett a(z) 1. szettben   Fabio Fognini - Andy Roddick
(Jelenlegi szett játékai)   06/22/2012   Egyik sem   1.062   Függőben
Tét:  1 600,00   Nyer.:  100,00
nincs stream a meccsre,de oda vissza brékelgetik egymást,valószínüleg a nagy szél miatt(a bartoli-paszek meccsbe néztem bele,ott szinte játszhatatlan mértékben fúj a szél).
Egy adogatás kell még fognini részéről is megvan az over,a lényeg hogy 6-3nál simábban ne nyerjen senki.
Azóta Roddick lehozta az adogatását.(ezért írtam hogy csak fognininak kell egyet hoznia)

Még akartam egy Fognini bréket rakni 7,0-es(!!) oddson,de lekéstem,pedig a szél miatt azért ez nem annyira lehetetlen!
Ez utóbbinak lett is volna értelme,de minek rakok ilyen 100ft-okért ilyen fogadásokat..
lényeg hogy lehozta 15re. huuh,merthogy 5-2re vezetett Roddick..ha brékel vége a szettnek és bukom a fogadást,de így 6-3lesz.Szoktam ilyet de szett elején,ezt kicsit benéztem,ilyenkor már necces! Nem is értem miért volt ilyen alacsony az odds(közben 1,32re is felment persze..)

Zakapalova zakót kap,ez már nem kérdés(6-0 az első szett Kerbernek),de hogy ne hozzon le egy adogatást sem,az még nőknél is gáz. Öngyilkosság ugyan ilyet fogadni csajoknál,pláne ilyen előzmények után,de ekkora oddsot arra hogy valaki hozza az adogatását.. (hapsiknál 1,15 körül szokott lenni,itt is olyan 1,30 az átlag nőknél)
Klara Zakopalova (adogat) nyeri a(z) 8. játékot   Klara Zakopalova - Angelique Kerber
(Következő játék)   06/22/2012   Egyik sem   2.20   Függőben
Tét:  1 000,00   Nyer.:  1 200,00 
Most látom a statokat Zakonak 74%ban jönnek az első szervák,Kerbernek 60%-ban.A szél ahogy láttam sokszor szívatta Zako-t,Hátha most nem!
30-30 most,a szél fújt ide meg oda is egy pontot.
lehozta.a döntő pontot is a szél csinálta.
Eastbourne-i fogadásokat mára ezzel be is fejeztem,nem is értem miért játszanak ilyen szélben...gáz

EURO 2012
Németország-Görögország
Egy meglepő fogadást fogok tenni a ma esti meccsre:
Mindkét csapat gólt szerez!
Miért is?
Mindenhol azt olvasom hogy ennek a német csapatnak ez a nulla görög csapat nem rúg gólt!
1. miért is nulla csapat ez a görög? 2010 júniusa óta 2 meccsen kaptak ki összesen.(egyik egy barátságos meccs a románok ellen,de akkor is rugtak gólt,másik most a csehek ellen,de akkor is rugtak gólt).
Ja és 2010 júniusában argentinától kaptak ki.. az azért belefér!
2. amit már el kezdtem fejtegetni az ucsó 1 évben 1 olyan meccs volt amikor nem rugtak gólt(egy 0-0 a bosnyákokkal bari meccsen,ami nálam nem is számít,elvégre bari meccs volt)
tétmeccseket nézve csak 2010 szeptemberéig kell visszamenni hogy olyan meccset találjunk ahol nem rúgtak legalább 1 gólt! Az is egy 0-0 volt a horvátokkal!

Tehát azzal egyetértek hogy ki fognak kapni(de nagy pénzt nem raknék rá),de abban nem hogy nem rúgnak gólt.
Tévedés ne essék nem szeretem a görögöket,mert nem szeretem az antifocit,de a tények alapján mindkét csapat gólt fog szerezni!

A másik oldal:
A  németek az elmúlt egy évben 3 meccsen nem kaptak gólt (14 meccset játszottak ezidő alatt)
tehát annyira nem is jellemző rájuk a clean sheet.

Mindkét csapat   Németország v Görögország  1-1 az 55.percben!  :great:
(Gólt szerző csapat)   06/22/2012   Egyik sem   2.50   Függőben
Tét:  370,00   Nyer.:  555,00

ÉLŐ 82.percben
1   Lierse 7-1   KFC Katelijne v Lierse
(Végeredmény)   06/22/2012   Egyik sem   1.90   Függőben
2   Alatt: 10.0   KFC Katelijne v Lierse
(Összesített szögletek)   06/22/2012   Egyik sem   2.50   Függőben
Többszörös
Fogadás típusa   Fogadások száma   Tétegység   Tét   Nyer.   Nyereség
2-es gyűjtő   1   60,00   60,00   226,36
Mondanom sem kell hogy 7-1nél és 9 szögletnél fogadtam meg.Bari meccs,ilyen eredménynél minek hajtanának már a végén..

Jó látni a sok zöld tippet grat hozzá :ok: Görög meccs pedig jó tippvolt és jó érvek is hozzá szóval igrat hozzá.

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 22, 2012, 23:59:32
Jó látni a sok zöld tippet grat hozzá :ok: Görög meccs pedig jó tippvolt és jó érvek is hozzá szóval igrat hozzá.

Köszi! Remélem eltart még egy ideig a zöldhullám!  :)

Mai over listámon az ázsiai ifi meccsek dominálnak.van bőven jó kis overt sejtető párosítás!

ausztrál brisbane premiere liga
09:00   Peninsula Power   -   Taringa Rovers  2-1  :ok:

10:00   North Pine   -   Rochedale Rovers   elhalasztva mégsem,most 1-0át írnak

ázsiai U22 selejtezők
10:45   Vietnam U22   -   Taiwan U22  1-2  :ok:
kezdődnek a következő fordulók,vietnam eddig jól szerepelt,tajvan most csatlakozik be.
erőviszonyok még csak sejthetők,de overt várok.

11:00   Indonesia U22   -   Australia U22
nem írtak sehol közös meccset,de én nem adtam fel az afc.com-on korábbi tornák eredményei között találtam
tavaly októberit,ott 4-1 volt az ausziknak!(ausztrálok ott még játszottak egy 3-0át kína ellen és egy
kiütéses győzelmet makaó ellen 12-0,7-0ás félidővel.
(indonézek 3-0ra verték makaót,0-0át kínával)

11:00   Japan U22   -   Macau U22
makaóról írtam már az előbb,nem igazán tényezők az ázsiai focipalettán.
Japán utánpótlást nem kell bemutatni.elég jól szerepelnek minden szintem.
ugye ők produkálták a tavalyi tornán a 26-0ás meccset Guam ellen!!

14:00   Laos U22   -   China U22
tavaly a kínai fiatalok pechje az volt hogy az uthengerként vonuló ausztrálokkal voltak egy csoportban,
amúgy jól szerepeltek,nem ugy mint laosz akik inkább a pofozógép kategória volt.

17:00   Saudi Arabia U22   -   Pakistan U22
18:00   Iraq U22   -   Turkmenistan U22
irak 4 meccsen 22 gólt rugva minden meccsét nyerve ment tovább a selejtezőkből.
a türkmén csapat utolsó lett csoportjában,indiától 3mat,irántól 4-et,üzbégektől 2öt kapva.
Nem lesz durva over de 2-3 gól simán lejön.