Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Szia, szép elemzés megint. Remélem jön.

A japán ligáról van gól statisztikád?

Idézetet írta: hillandkimi Dátum június 23, 2012, 10:22:43
Szia, szép elemzés megint. Remélem jön.

A japán ligáról van gól statisztikád?
A J-leauge-ről van,a kisebb osztályokról nincs.(de most nézem frissiteni kellene máj.26.ig van rendesen vezetve a japcsi liga)

ÉLŐ 2-0nál
Goran Tosic (adogat) nyeri a(z) 4. játékot   Attila Balazs - Goran Tosic
(Következő játék)   06/23/2012   Egyik sem   1.50   Függőben
Tét:  200,00   Nyer.:  100,00
Megszenvedett érte a srác,de lehozta.

formák alapján raktam két tippet, meglátjuk mennyire jó, a C-Osaka ha nem akar kiesni akkor gólt kell rúgnia, de így vannak ezzel a hazaiak is. Szóval mind két csapat lő gólt opciót választottam.
Kobe-Albirex, hazainak tűnik :) forma alapján és a statok alapján.

ÉLŐ 26.percben
(Jelenlegi állás 1-0) Felett 1.5   Irak - U22 v Türkmenisztán - U22
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   06/23/2012   Egyik sem   2.20   Függőben
Tét:  100,00   Nyer.:  120,00
lesz itt még akciógól is félidőig(büntetőből vezet irak).
apróval raktam,csak azért hogy kis pénzzel szakadjon meg a zöld sorom.(hülyén hangzik,de ha sok tipp jön egymás után akkor már azon parázok melyiket fogom elbukni,ezért ilyenkor szoktam olyanokat rakni-tegnapiban is volt olyan csak jött-ami azért necces.)
42.percben ott az iraki akciógól.maradtunk zöldek! ;D

Egy kis elemzés a spanyolország-franciaország meccsről:
ha 6 és 12 éves eredményeket nem nézünk akkor két spanyol győzelem a mérleg az elmúlt évekből 2-0 ill. 1-0,de egyik sem tétmeccs! Erőviszonyokat kár latolgatni,két erős csapatról van szó! Végeredmény bármi lehet!
1,90 és 4,50 egész jó oddsok bárkit is favorizálunk,de valjuk be az 1,90 a világbajnoki címnek köszönhető!
Az mondjuk nem semmi hogy a hispánok tétmeccsen 2010.06.16-án kaptak ki utoljára svájctól a vb-n.
(franciák ugye most a svédektől,de azt megelözően nekik is 2010ig kell visszamenni,és ott is egy kisebb csapatot találunk: fehéroroszország 0-1).
Gólokat tekintve a spanyolok a legtöbb gólt a 46-60 perc közötti negyedórában szerzik,
a franciák pedig 76-90ig de a 16-30ig terjedő időszakban közel ugyanannyit szereztek.

Nem tudok értelmes dolgot kiszedni a számokból.Látni kell a meccsből.
Amit látok: tulzó a franciák oddsa. Szeretem a spanyol focit,de az érzelmeket félretéve lehet francia győzelmet játszok meg!


ÉLŐ 12.percben
Franciaország   Spanyolország v Franciaország
(Nincs fogadás döntetlenre)   06/23/2012   Egyik sem   3.00   Függőben
Tét:  371,00   Nyer.:  742,00 
Túl jó ez az odds,és nem annyira egyértelmű ez a meccs! Valószínüleg egygólos meccs lesz!

a franciák már nem nyernek,de ez lejött.
Felett: 9.5   Spanyolország v Franciaország
(Kétesélyes szögletek)   
06/23/2012   Egyik sem   1.83   Függőben
Tét:  300,00   Nyer.:  250,00
a 94.percben,de le..

Idézetet írta: laudrup Dátum június 23, 2012, 22:39:39
a franciák már nem nyernek,de ez lejött.
Felett: 9.5   Spanyolország v Franciaország
(Kétesélyes szögletek)   
06/23/2012   Egyik sem   1.83   Függőben
Tét:  300,00   Nyer.:  250,00
a 94.percben,de le..


Gratulálok a szögletekhez! :ok: Én nem próbáltam már be. Sokszor ráfizettem már, hogy lemaradtam a legjobb kondícióról és aztán egy hajszállal de bukás lett a vége. :)

Idézetet írta: hurkabalint Dátum június 24, 2012, 08:26:16
Gratulálok a szögletekhez! :ok: Én nem próbáltam már be. Sokszor ráfizettem már, hogy lemaradtam a legjobb kondícióról és aztán egy hajszállal de bukás lett a vége. :)
Jól tetted hogy nem tetted mert ugye pont lefujás előtt végezték el a 10.szögletet.. igen necces volt..
de mikor megtettem úgy tünt simán lejön,és a franciák töketlenkedése legalább nem került sokba így.
De könnyen járhattam volna úgy hogy még ezt is bukom! Tehát: részemről hiba volt megtenni,még ha le is jött!
Te döntöttél jól hogy nem fogadtad már meg! A 7,5-en nem kellett volna agyalnunk egy percig sem hanem tolni nagy pénzzel,mert tudtuk hogy az már olyan alacsony határ amit tenni kell még sem tettük!!

a bet365 mai akcióját kihasználva mérkőzés előtti fogadásom az angol-olaszra:
Gól (mindkét csapat szerez gólt)   Anglia v Olaszország 0-0
(Gól/nincs gól)   06/24/2012   Egyik sem   2.10   Függőben
Tét:  450,00   Nyer.:  495,00
Nehéz megjósolni a meccs végeredményét,könnyen lehet döntetlen is(akkor viszont nem lesz gólnélküli).
Egyvalami tény: az angolok ritkán kapnak úgy ki hogy nem rugnak gólt.Ezzel kicsit ütközik hogy az olaszok gyakran nyernek nullára.
Harcos kis meccs lesz.Az angolok amugy is a keményebb foci hívei,az olaszok meg szeretnek provokálni.
Lap over sem lehet rossz.Lehet az élő ingyenes fogadásra azt próbálom majd be!
de terveim szerint egy neccesebb szöglet+gól over kombit próbálok be olyan 5-ös oddson!

Laudrup, ha jól tudom, akkor csak az egyszeri(nem kombi) első élő fogadás ingyenes... De ha biztosra akarsz menni, kérdezz rá.

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 24, 2012, 17:21:30
Laudrup, ha jól tudom, akkor csak az egyszeri(nem kombi) első élő fogadás ingyenes... De ha biztosra akarsz menni, kérdezz rá.
Az ajánlatban nem írták,de ha te ugy tudod akkor lehet még rákérdezek addig,vagy akkor csak szolót fogadok! Köszi!

"szokásos" barimeccs kombim a meccs végefelé (83.percben)
1   Alatt: 6.5   Dinamo Bucuresti v Austria Klagenfurt
(Mérkőzés gólok)   06/24/2012   Egyik sem   2.10   Függőben
2   Alatt 9.5   Dinamo Bucuresti v Austria Klagenfurt
(Kétesélyes szögletek)   06/24/2012   Egyik sem   2.20   Függőben
Többszörös
Fogadás típusa   Fogadások száma   Tétegység   Tét   Nyer.   Nyereség
2-es gyűjtő   1   50,00   50,00   181,00

nem lesz több gól,nem lesz több szöglet.minek hajtanának mikor 65.perc óta vertek 4-et. Persze apróval.

Thiemo De Bakker (adogat) nyeri a(z) 8. játékot   Thiemo De Bakker - Gerald Melzer
(Következő játék)   06/24/2012   Egyik sem   1.22   Függőben
Tét:  200,00   Nyer.:  44,44
remélem a holland srác most nem hagy cserben,és lehozza.