Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Gondolom félidőben sorcsere Ajaxéknál aztán 2.-ban megszorják a kiscsapatot.
bár fene se tudja,ezért kerüldendő a bari meccs.
Azért ha over határ 2,5re csökenne(most 3,5)tolok rá.

Idézetet írta: laudrup Dátum június 30, 2012, 14:42:38
ÉLŐ 5.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 2.0,2.5   SV Huizen v Ajax
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   06/30/2012   Egyik sem   2.05   Függőben
Tét:  195,00   Nyer.:  204,75
ahogy igértem a reggeli over elemzésben,itt félidő overt kell nyomni,és nagyon sokáig nem is mertem várni,mert hollandusok játszanak,azok meg pikk-pakk berámolnák pár gólt az elején.
Nagy pénzt azért nem nyomok rá mert csak bari meccs,égtem már ilyenekkel,de azért elég erős tipp szerintem!
Opsza Huizen góllal 1-0! Milyen csapattal állt ki ez az ajax a "D"-vel? Valami nem kóser a meccsel,hagyom is!
(az előbb gondolkoztam hogy mostmár over 1,5 oddsa is 2 feletti félidőre,de így inkább hagyom!)
38.percben még akartam egy Huizen félidő +0,5-et ami még egy egyenlítéskor is lejön ugye,de addig agyaltam míg levették azt is.

Ilyenkor még tesztelnek, a nagyok szabin vannak

Idézetet írta: rensenbrink Dátum június 30, 2012, 15:22:37
Ilyenkor még tesztelnek, a nagyok szabin vannak
Igen gondoltam,de ezt a Huizent még C csapattal is illene verni(ahogy néztem saját köreiben is kapott ki 5-0ra..)
Már vezet is az ajax,persze hogy nem raktam még overt..vártam hogy 2,5 legyen..

ÉLŐ 67.perc
(Jelenlegi állás 1-3) Felett 5.0,5.5   SV Huizen v Ajax   1-3  :noway:
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   06/30/2012   Egyik sem   1.925   Függőben
Tét:  220,00   Nyer.:  203,50
Na beindult a gólgyártás mire kapcsoltam.
Az eredeti terveim szerint nyomni akartam még overt,most csak visszahoznám az első félidős ökörködésen elbukott pénzt. Egy gólnál még a tétem fele visszajön,másikat bukom,kettőnél lejött a tipp.
Ez hülyeség volt. 3 gól leesett már a 2.-ban és mind3mat az ajax rugta.ennek a meccsnek már fakereszt..

Köszi a tippet Oak! Ez nagyon sima volt!  79:51  :ok:
Idézetet írta: laudrup Dátum június 30, 2012, 11:55:36
Oak okfejtése meggyőzött hogy ezt tolni kell:
Japán - nők +4.0   Japán - nők v Dél-Korea - nők
(Pont hendikep)   06/30/2012   Egyik sem   1.83   Függőben
Tét:  400,00   Nyer.:  333,33
olimpiai kvalifikáció.


Bankomhoz viszonyított 17%-os nyereséggel zártam a napot(tegnap meg 10%-al elöző naphoz képest).
Ennek nagyon örülök! Kicsit még mindig sokat fogadok amikor itthon vagyok,és így korpa keveredik a kifejezetten jó minőségű tippek közé,de majd faragunk ezen is!
Holnap és holnapután meló,este esetleg apróval fogadok.
EB döntőt ki kellene hagyni,de muszáj lesz valamit fogadni rá!
Hátha egymásnak esnek és lesz valami jó kis döntő a végére..(álmodj királylány!!  :P  )
A realitást nézve,meg az EB eddigi meccseit, valószínűbb egy unalmas egygólos meccs,sőt még egy 0-0ás tizipárbaj is. Szögleteknek lehet érdemes majd utánajárni hogy rugdalták,és ha lassúmenetben kezdenek akkor úgyis lemegy az over határ félidőre és mondjuk egy baráti szögi overt megjátszunk,mert gólokra overt ezen az EB-n nem nagyon volt érdemes tenni!

ÉLŐ 29.percben
Felett: 6.0   Spanyolország v Olaszország   4  :noway:
(1. félidő szögletek
- ázsiai hendikep)   07/01/2012   Egyik sem   1.925   Függőben
Tét:  300,00   Nyer.:  277,50
alapból az olaszokra raktam volna hogy több szögletet rúgnak(ők is vezetnek jelenleg 3-1re),de így hogy a spanyolok vezetnek gyártani fogják a szögleteket,így meg merem fogadni hogy lesz még 2 szöglet félidőig minimum!
(ha csak 2 akkor tét visszajár)

ÉLŐ 38.perc
(Jelenlegi állás 1-0) Felett 1.5   Brampton United v Waterloo Region
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   07/01/2012   Egyik sem   3.00   Függőben
Tét:  100,00   Nyer.:  200,00
hagyjuk a szögiket,rakjunk gólra! Pont lemaradtam ez elsőről,de a statokat nézve itt 10percenként eshet 1.
nagyon overes a liga,és a hazai brampton különösen! (7 meccsen 24 gól)

Idézetet írta: laudrup Dátum június 30, 2012, 19:14:28
Bankomhoz viszonyított 17%-os nyereséggel zártam a napot(tegnap meg 10%-al elöző naphoz képest).

Ez csodálatos eredmény, gratulálok hozzá!
Ne azzal foglalkozz, h ez az eredmény a jelenlegi bankod mellett nem sokat ér, mert az idő Neked dolgozik! Ha azt nézed, h egy bank éves 10%-ot fizet a lekötésekre, Te pedig egy nap alatt hoztad ezt le, akkor ez bizony bizakodásra adhat okot. Csak így tovább :ok:

Idézetet írta: jaaas Dátum július 01, 2012, 21:51:01
Ez csodálatos eredmény, gratulálok hozzá!
Ne azzal foglalkozz, h ez az eredmény a jelenlegi bankod mellett nem sokat ér, mert az idő Neked dolgozik! Ha azt nézed, h egy bank éves 10%-ot fizet a lekötésekre, Te pedig egy nap alatt hoztad ezt le, akkor ez bizony bizakodásra adhat okot. Csak így tovább :ok:
Köszi! Hasonlóan gondolom! Szép lassan megint felhízlalom azt a bankot mint tavaly télen!
ÉLŐ 64.perc
Alatt 7.5   Spanyolország v Olaszország  6  :ok:
(Ázsiai szögletek)
   07/01/2012   Egyik sem   1.975   Függőben
Tét:  598,00   Nyer.:  583,05
18.percben volt az ucsó szöglet. Megkockáztatom hogy 1 max 2 lesz még! Valahogy úgy alakulnak a támadások hogy nem mennek szögletre a lövések!  ;D  (kapusba,fölé ezerrel stb..)
Ha fordulna a helyzet akkor levédem egy pontosan 8 szöglettel mondjuk.

ÉLŐ 21.perc
Felett: 1.5   Keflavik v Selfoss  1-0  :noway:
(További 1. félidő gólok)[/b]   07/02/2012   Egyik sem   4.33   Függőben
Tét:  300,00   Nyer.:  1 000,00
Csak egy gólra akartam félidőig,de ez az odds egy izlandi meccsen ajándék!
Simán jöhet a kettő is,pláne hogy megnéztem a statokat és mind2 csapat elég sok gólt rúg a 30-45.percig.
37.perc 1-0! még1et kérek!

halmstad-falkenberg svéd 2.-t követem még ott szöglet overt esetleg még1 gólt várok(4-5 góllal szokott nyerni a hamstad,keveslem az egy gólt.nyomnak is benne van mindkét over-szögi és gól) itt lejött a gól és szögi over is!

valamint a spanyol női u19 a szerbeknek rámolhat még,de a török-portugál csajszi meccs is jó lehet még gólra.

ÉLŐ 63.perc
(Jelenlegi állás 1-0) Felett 2.0   Spanyolország - női U19 v Szerbia - női U19
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   07/02/2012   Egyik sem   1.925   Függőben
Tét:  300,00   Nyer.:  277,50
nagyon mennek a spanyol csajszik.lesz még itt 1-2 gól!
71.perc 2-0! Ez is alakul!  ;)
88.perc 3-0 lejött!

ÉLŐ izlandi kombi:
1   Selfoss   Keflavik v Selfoss
(Első 9 szöglet)   07/02/2012   Egyik sem   1.66   Függőben
2   (Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5,1.0   Fylkir v Breidablik
(Alternatív gólok száma
(goal line))   07/02/2012   Egyik sem   1.35   Függőben
Többszörös
Fogadás típusa   Fogadások száma   Tétegység   Tét   Nyer.   Nyereség
2-es gyűjtő   1   200,00   200,00   250,00
selfoss hátrányban van,és eddig 6-0 nekik a szögletek aránya.
Másik meccsen félidő 0-0 után elvárható legalább 1 gól(izlandon pont a legutóbbi fordulóban szakadt meg a sorozat hogy 0-0ás félidő után mindig volt gól,reméljük hogy az volt a kivétel erősíti a szabályt meccs!)
egy gól már van a gólos meccsen.jöhetne szögi is már!
na azért! 8.szögletnél tart a selfoss! még1 kell az üdvösséghez! akkor már nyerő a szeló,igaz nem teljes szorzóval,mert ahhoz még1 gól is kellene!
szögik lejöttek.még 1 gól dobna az oddson!
megvan a gól is!  ;)

Mai over lista:ázsiai U22 selejtezők
10:45   South Korea U22   -   Vietnam U22     2-0
korea letarolja a vietnámiakat is tippem szerint.(nem lesz 10-0,de 4-5gólt vernek)
koreaiaknál fontos adat hogy 2.félidőben csak 6 gólt rugtak(mondjuk azt mind az ucsó negyed órában),
első félidőben viszont 15öt!
10:45   Taiwan U22   -   Philippines U22  2-1
fülöpék meg hivatalos pofozógépként tajvantól is kapnak 4-5gólt.ez van,ez a sorsuk..
14:00   Bahrain U22   -   Iran U22  1-1
nem sok gólos(de azért over) iráni győzelmet várok.
a csoport másik meccsén (maldív-kuvait) nem merek overt rakni,hiába maldív a leggyengébb láncszem itt.
mert csak irán verte őket nagyon meg,a többiekkel szoros meccset nyomtak.

svéd u21
17:00   Landskrona U21   -   Mjällby U21
4-es gólátlaga van a ligának! Ucsó fogadja az elsőt.gólarányuk valamiben hasonlít:
mjallby 25 gólt rugott 7 meccsen,landskrona 25 gólt kapott 8 meccsen.. very very over!

Európa liga selejtezők
17:30   Shkendija'79 - Portadown FC
makedón-északír párosítás.Makedónok azért hely szoktak állni és nem kapnak ki a nevesebb csapatoktól sem nagyon.
A északírek viszont..(jelen csapat 24 meccset játszott pl. az európa ligájában(főleg selejtezők) mérlege 12-51es gólarány.)

17:30   Vikingur Gota - FC Gomel
feröer szigetek-fehérorosz csata.ne mondjam ki az esélyes!

Mennek  a strandfoci európai vb selejtezői,moszkvában rendezik.Egyébként mi is érdekeltek vagyunk.
A spanyol-törököt néztem,elég szépen helytállnak a törökök,érdemes lesz rájuk odafigyelni.
Kifejezetten szoros a 4-2-es eredmény ellenére.(nagyjából átlag gólszám,egy strandfoci meccsen átlagban 7-8 gól esik).
5-3 lett a vége.

Görögország-Moldova . 6-1 a görögöknek(és még van 7perc)..mennyit fognak a moldávok akkor a portugáloktól kapni!?
8-2 lett a vége.