Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


ÉLŐ 34.percben
(Jelenlegi állás 0-1) Felett 1.5   SV Blau-Weiss Neustadt v Carl Zeiss Jena
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))   07/08/2012   Egyik sem   2.85   Függőben
Tét:  400,00   Nyer.:  740,00
Elég szép az odds.Nem egy világverő csapat a Jena,de legalább van nyoma a futbaltérképen.A hazaiak valami regionális alatti ligában ,egész pontosan a türingeni ligában vannak(6.osztály!))
a 45.percben büntetőt hibáztak a Jénaiak...ilyet.. ez nem az én napom lesz!

ÉLŐ 80.percben
Felett: 7.0   Basel v Standard Liege  6  :noway:
(Ázsiai szögletek)
   07/08/2012   Egyik sem   2.30   Függőben
Tét:  400,00   Nyer.:  520,00
6 szögletnél tartanak. 1-5 a szögletarány a standardnak.és 0-0 az állás.
standard gól..ez lehet megöli a tippet..hacsak a basel nem kezd a maradék időben rohamozni..

Új egyenleg:-1501 Ft

ÉLŐ 38.percben 5 szögletnél
Felett: 6.0   Sol de America v Sportivo Carapegua
(1. félidő szögletei)[/b]   07/08/2012   Egyik sem   8.00   Függőben
Tét:  100,00   Nyer.:  700,00
Ezt csak apróval a mai nap peches fogadásai,na meg az odds miatt is.
Közben meg is volt a 6.szöglet,még 1 kell.
Most nézem hogy nem a szokásos kétesélyes szögire toltam hanem a háromesélyesre,vagyis pont 6nál nincs tétvissza.Mindegy nagy pénzt nem bukok,így mindenképpen kell még1!
Persze hogy egy percet sem hosszabított a biró,nehogy beesen az az egy szögi még..
na most szünet mára! Lehet nem is kellene ma már fogadni!

Új egyenleg: -1601 Ft

ÉLŐ 80.percben 1-0nál
Felett: 7.0   IBV Vestmannaeyjar v KR Reykjavik
(Ázsiai szögletek)
   07/08/2012   Egyik sem   1.60   Függőben
Tét:  350,00   Nyer.:  210,00 
ez féltét,a másik felét magasabb oddson szántam,mire megraktam fel is ment az odds..
Felett: 7.0   IBV Vestmannaeyjar v KR Reykjavik
(Ázsiai szögletek)
   07/08/2012   Egyik sem   1.95   Függőben
Tét:  350,00   Nyer.:  332,50
Egynél tétvissza.reméljük összehoznak még kettőt.
85.perc 1-1
persze hogy megint gólra kellett volna.kezdem unni hogy amikor szögletre teszek gól lesz,mikor gólra teszek akkor meg a szögletek jönnek.Tényleg szünetelnem kellene.nagyon nem érzem én ezt ma!
na végre! 86.percben egy szögletet is összehoztak,így a tétvissza megvan! Még1 és végre nyerünk is!
Még1 gól!! vaze milyen oddsot csíptem volna ha az első megérzésre hallgatok!!!

Még1 kék,hogy teljes legyen a sor:
Felett: 1.0   Cienciano v Cesar Vallejo
(1. félidő szögletek - ázsiai hendikep)   
07/08/2012   Egyik sem   1.725   Függőben
Tét:  350,00   Nyer.:  253,75
45.percben rugták az első!! szögletet!

ÉLŐ 47.perc
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.0,1.5   Throttur Reykjavik v Selfoss
(Alternatív gólok száma (goal line))
   07/08/2012   Egyik sem   1.70   Függőben
Tét:  642,85   Nyer.:  450,00
50.perc 1-0
72.perc 2-0

Új egyenleg:-1151 Ft

Meló után végre itthon.nézzük az izlandi meccseket:
izlandi kupa
21:15   Stjarnan FC - Fram Reykjavik
ha nem kupameccs lenne,azt mondanám sima hazai.így nem egyértelmű,de szakadéknyi különbség a hazaiak javára.
Over garantált a közös meccseik alapján:
02.07.2012   D1   Stjarnan FC   4-2   Fram Reykjavik   
23.04.2012   LC   Fram Reykjavik   2-1 AET   Stjarnan FC   
15.08.2011   D1   Stjarnan FC   2-2   Fram Reykjavik   
15.05.2011   D1   Fram Reykjavik   2-5   Stjarnan FC   
29.08.2010   D1   Stjarnan FC   2-3   Fram Reykjavik

izlandi női bajnokság:
21:15   Valur (W) - Afturelding (W)
csak beírom a közös meccseiket,az elég indoklásnak:
16.08.2011   WD1   Valur (W)   4-0   Afturelding (W)   
15.06.2011   WD1   Afturelding (W)   1-4   Valur (W)   
04.09.2010   WD1   Afturelding (W)   1-8   Valur (W)   
15.06.2010   WD1   Valur (W)   10-0   Afturelding (W)
Valur siker,sok góllal!
Kezdenek is!

Ez a mai eredmény csak nekem szúrt szemet?
FT   Portugal U17  9-0 (4-0)   Brazil U17
Mi van a brazíl utánpótlással?! Eddig minden szinten nyerettem őket.. ezekután óvatosabb leszek!

ÉLŐ 3.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 2.0   Valur Reykjavik - nők v Afturelding - nők
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))   07/09/2012   Egyik sem   2.10   Függőben
Tét:  400,00   Nyer.:  440,00 
Ezzel nyitunk,mert ők meg a gólcsapot nyithatják meg bármikor!
A másik meccsen a Starnan már vezet is! Remélem a csajok is villantanak nemsokára!
Ha nem lenne gól egy ideig és over 1,5 is lesz félidőre,akkor tartalékoltam kis tétet arra is!(nem raktam fel az egészet amit erre a meccsre szántam!)
18.perc,ment a második adag:
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.5   Valur Reykjavik - nők v Afturelding - nők
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   07/09/2012   Egyik sem   2.60   Függőben
Tét:  200,00   Nyer.:  320,00 
Most nem akarnak beindulni!

28.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5,1.0   Valur Reykjavik - nők v Afturelding - nők
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   07/09/2012   Egyik sem   1.80   Függőben
Tét:  400,00   Nyer.:  320,00

Ezt már lehet nem kellett volna,de nem tudtam ellenállni neki.
Mikor legutóbb ennyire hittem egy tippben akkor csúnya bukta volt! Reméljük az izlandi csajok nem hagynak cserben!!

Új egyenleg : -1591 Ft

40.perben vendég vezetés! Na egy gyors választ a Valur csajoktól még!

Az izlandi kupameccsen a  hapsik persze lehozták a két gólt,pedig a csajokban jobban bíztam.
Statok miatt maradok a női meccsen.
Félidő 1-0 után 84%ban van gól a 2.-ban,és pont legutóbb szakadt meg egy hosszú sorozat azzal hogy nem volt az egyik meccsen több gól. Ezt elnéztem,a meccs 0-1! mondjuk az mégjobb! 91%-ban van gól utána!
Itt a szitu is adja magát: a toronymagas esélyes(1,040 volt a győzelem oddsa!) egygólos hátrányban van.
Alap hogy fordítanak szerintem.Az ugye 2 gól.De lehet még innen 5-1 is,elvégre izland..
Valur a 2.félidő első és ucsó 15 percében rugja a legtöbb gólt.Reméljük ez most eltolódik kicsit és meg tudok fogadni 1-2 gólt normális oddson!  ;)

Várunk egy goal line2re.Lassan lesz.Ha csak 1 gól lenne kapjam vissza a tétet!
Az első félidő óvatossá tett! (lehet feleslegesen)
ÉLŐ 79.perc
(Jelenlegi állás 0-1) Felett 1.5,2.0   Valur Reykjavik - nők v Afturelding - nők
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   07/09/2012   Egyik sem   1.975   Függőben
Tét:  510,00   Nyer.:  497,25
Itt már necces a két gól,de hátha! ha csak egy lenne akkor fele tét nyer,fele visszajár!  ;)
29 kapuralövésnél tart a Valur,és még mindig nincs gól...nagyon nem jönnek az alapfogadásaim se mostanában!

Új egyenleg:-2201

Idézetet írta: laudrup Dátum július 09, 2012, 22:34:13

.nagyon nem jönnek az alapfogadásaim se mostanában![/i][/color]

Nyomni kell tovább, vannak ilyen hullámvölgyek, nem kell velük foglalkozni, majd elmúlik. Ami haszna volt, hogy sokkal türelmesebb lettél, már többet "játszol" a percekkel, a határokkal, ez hosszútávon jó.

Hajrá!

Mai over listám:
(jó kis nap elé nézünk! Gólok lesznek dögivel!)

bari meccsek(éppen ezért kellő óvatossággal kezelendő!)
16:00   Cape Verde U17 - Brazil U17
ugye tegnap írtam a meglepő eredményt,ugyanez a brazíl utánpótláscsapat 9! gólt kapott a portugál utánpótlástól..
Ami azt jelenti hogy a zöld foki szigetek kevesebb gólt kapott a luzitánoktól(5-1).ennek ellenére a brazílok
9 gólos veresége egy szélsőséges eredmény,semmit nem tudok a körülményekről(lehet dupla piros volt),mindenesetre
lehet pont ezért fogják nagyon megszorni szerencsétlen zöldeket!

18:00   Balmazujvaros FC - Diosgyori VTK
diósgyőrt csípem az overes játékuk miatt! :-)
februárban játszottak bari meccsen egy 2-5öt.

19:00   Preußen Münster - Ettifaq FC
német 3.osztály meg egy szaudi overes csapat,jó párosításnak tünik.majd meglátjuk milyen koktél lesz belőle!

19:30   Unterhaching - Bayern München
a 3.osztályú hazaiaknak 11 évvel ezelőttről vannak szép emlékek,akkor még a bundesliga élvonalban elverték 1-0ra a bayernt.
Most nem valószínű hogy ilyen élményekben lesz részük.Gyanús hogy a nagyok még a strandon,de egy Bayern B is elintézi őket szerintem.


16:30   Levski Sofia B - Sollenau
az osztrák 2.-3.osztály kedvelt edzőmeccs partner célpont.Általában hajtanak,és ami nekünk is fontos támadó felfogásban,sokszor az élcsapatoknak
is gólt rugnak az ilyen bari meccseken.Itt mondjuk eleve B csapattal jön a bolgár banda,ettől az edzőmeccs kategórián felül is plusz óvatossággal
legyünk,de az osztrák 3.osztályú team nem fog csalódást okozni(vagy sokat rugnak,vagy sokat kapnak,vagy mind2)

ázsiai U22 selejtezők
11:00   Japan U22 - East Timor U22 1-0  :noway:
szokás szerint túlértékelem a japán utánpótlást,de ezzel a kelet-timorral azért el kellene bánni rendesen!
(valszeg nem lesz félidő over),ez csak találgatás: de a kelet-timori u17-es csapat ma játszik angola u17 ellen.
ugye a két válogatott között biztos van átfedés,szerintem túl nagy energiát már az ázsiai seleljtezőkre nem akarnak fordítani..

norvég ifi
15:00   Lillestrom Youth   -   GAIS Youth  1-3  :ok:

17:00   Aalesund Youth   -   Rosenborg Youth
rosenborg ifik 6-1,4-0al állnak a csoport élén.

izlandi nők
20:00   KR Reykjavik (W)   -   IBV (W)
tegnap a Valuri csajok csunyán lehuztak azzal hogy 1-0ra kikaptak egy nagyon overesre várt meccsen!
A KR-nek itt nagy zakót kellene kapni,de.. csak a tegnapi meccs miatt lehetek bizonytalan.reméljük
az amolyan kivétel erősíti a szabályt meccs volt! A szabály pedig: ha izland akkor over! :-)
20:30   Thor/KA (W)   -   Fylkir (W)   
21:15   Stjarnan (W)   -   UMF Selfoss (W)
a két hazai csapat esélyes(thor és stjarnan).a vendégek jóval gyengébbek.
de nem kimenetelre hanem overre kell tolni!

izlandi 3.osztály
22:00   Reynir Sandgerdi   -   KFR Rangaeinga
elsők az ucsók ellen.ennyit tudok róluk,közös eredményt sem találtam.
22:00   Afturelding   -   Fjardabyggd
ez talán még jobb mint az elöző párosítás,mert a hazaiak ugyan csak 3.-ak de 21-19 a gólarányuk(adok-kapok csapat)
a vendégek ucsó előttiek 11-23al)

Idézetet írta: laudrup Dátum július 09, 2012, 21:19:32
Ez a mai eredmény csak nekem szúrt szemet?
FT   Portugal U17  9-0 (4-0)   Brazil U17
Mi van a brazíl utánpótlással?! Eddig minden szinten nyerettem őket.. ezekután óvatosabb leszek!

Kb. annyi közük van az U17-es válogatotthoz, hogy ők is brazilok. Erre a CPLP-re a brazilok elküldtek valami gimis csapatot, és ráfogták, hogy nesztek, ez az U17-es brazil csapat. Kb olyan, mintha a magyar válogatottat egy nyíregyi szakközép képviselné egy nemzetközi tornán  :) A portugál szövetség ki is akadt, hogy a brazilok nem veszik komolyan -politikai okokba most ne menjünk, de biztos vannak-.

Szóval ezen a tornán a brazil U17-es csapat egy középiskolai együttes, egyikőjük sincs ott a hivatalos U17-es brazil csapatban. Szóval részt vesznek a tornán a brazilok, és közben mégsem. Hogy a háttérben mi van, azt pontosan nem tudom, de ezekből az eredményekből ne vonjatok le tanulságokat, mert EZ NEM A BRAZIL U17-ES VÁLOGATOTT!!!