Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szabin vagyok,nagyon ráérek a héten,ezért az overes listát beraktam egy excel táblába,ahol felvezettem pár over szempontjából fontos adatot:

követett,jól ismert liga,   bajnokság gólátlaga,   lejátszott meccsek,   hazai rugott,   hazai kapott,   vendég rugott,   vendég kapott,   tabellakülönbség,   formabeli különbség van,   H2H overes,   hazai esélyes
Majd ezeket súlyoztam,és a táblázattal képeztettem egy indexet.
Ez alapján az általam kiválasztott meccsek erősségi sorrendje(over szempontjából):
Thor/KA (W) - Afturelding (W)
Valur (W) - Fylkir (W)
IR Reykjavik - Thor Akureyri
UMF Selfoss (W) - IBV (W)
Guiseley AFC - Droylsden
Harrogate Town - Altrincham
Syrianska FC U21 - Djurgårdens U21
IFK Göteborg U21 - Åtvidabergs U21
A BL meccseket nem tudtam súlyozni kevés adat miatt.(fals index lett volna,nem összehasonlítható)
Egyértelmű volt hogy izlandi meccsek lesznek az első helyen,annak ellenére hogy pl. az egyik svéd u21 csoport gólátlaga 4,30,de bizony a thor és a valur sokgólos győzelme nagyon valószínü.
Az izlandi 2.osztályban szereplő Thor pedig EL selejtezőt játszott(nem ismerem a sztorit hogy izlandi 2.osztály ellenére hogy került oda,valószínüleg kupaszereplése miatt),itt a tabellakülönbség dobta meg az indexet(ucsó-első párosítás),valamint itt is óriási formabeli különbség van.

A gólindexnél kicsit kifinomultabb szerintem,meglátjuk hogyan működik!
Egy biztos: én ma 2 meccsre akarok fogadni.
Egyik biztos a Valur lesz,másik vagy a Thor vagy a Guiseley.Index ellenére ezeket érzem nagyon!  ;)

ÉLŐ kb. 10.perc
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.5   Valur Reykjavik - nők v Fylkir Reykjavik - nők
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))
   08/21/2012   Egyik sem   1.825   Függőben
Tét:  2 580,64   Nyer.:  2 129,03

ÉLŐ 74.perc
(Jelenlegi állás 1-1) Felett 3.0,3.5   Valur Reykjavik - nők v Fylkir Reykjavik - nők
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   08/21/2012   Egyik sem   2.075   Függőben
Tét:  4 900,00   Nyer.:  5 267,50
78.perc 2-1
86.perc 2-2

Hú ez nagy tipp volt. Grat. Ismerve téged nem csak úgy megérzésből tetted.. De azért kellett bátorság is, na meg persze bizalom hogy negyedóra alatt leessen 2gól, mert különben nincs profit..

Így tovább :)

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 21, 2012, 22:40:50
Hú ez nagy tipp volt. Grat. Ismerve téged nem csak úgy megérzésből tetted.. De azért kellett bátorság is, na meg persze bizalom hogy negyedóra alatt leessen 2gól, mert különben nincs profit..

Így tovább :)
Megalapozott tipp volt!
Eleve a nap legoveresebb meccsének vártam.ennek ellenére félidő 0-0 volt.Én 4-5 gólos meccsnek éreztem(és a statok is alátámasztották,igaz nem ilyen elosztásban hanem a valur 4-5 gólos győzelme..)
valamint ucsó 15 perc a statisztikák szerint sokgólos mind2 csapatnál.
A számok nem hazudtak,de tény hogy necces volt!  ;)

Mai over listám!
Csak erős idegzetüeknek! Van benne pár sokkoló tipp! Szív és érrendszeri betegségben szenvedők vegyék be a gyógyszereiket mielőtt elolvassák,vagy ha nagyon izgatottak inkább ma ne fogadjanak!
A hálójavító kisiparosoknak lesz munkája a mai meccsek után! Pár kaput ma úgy kitömnek hogy elég lesz összefoltozni!  :D

német regionalliga dél
19:00   Hoffenheim II   -   FSV Frankfurt II  3-0  :ok:
a hofi2 eddig 3 meccsen 15 gólt vert! még az Eintracht frankfurt sem úszta meg a zakót tőlük legutóbb.
Az FSV frankfurt meg.. 1-6-al áll 3 meccs után a tabella végén..de tavaly sem szerepeltek fényesebben,17.helyen zártak
34 meccsen 70 gólt kapva. Nos nem írok meglepőt ha nem most fog megtorpanni a hofi! folytatják a góldús menetelést!

svéd superattan(2.osztály)
19:00   Halmstads BK   -   Umeå FC   3-0  :ok:
3.-15. és a hazai esély nőveli az over esélyt.Májusban fordított felállásban is 4-0 volt a hamlstads-nak.
tavaly egy osztállyal lejjebb rugdosták a labdát a vendégek.
19:00   Jönköpings Södra   -   Brommapojkarna     3-2  :ok:
11.-2.párosítás,mindig nagyon overes meccseket nyomnak(3-2,4-2,5-0 pojkarna szempontjából)

felkészülési meccsek(ezért kellő óvatossággal kezelendő!)
17:30   Russia (W) U17 - Iran (W) U17  8-0(8-0)  :great:
Ez szerintem durva lesz! Orosz csajok sem pengék,de ez az irán..még egy myanmar női csapattól is négyet kapot..no comment.
Iránban csoda hogy kiállítottak a vallás ellenére egy női focicsapatot! Az hogy focizni is tudjanak már luxus!
Nem tudom lesz-e fogadható,ha igen én biztos nagy pénzzel tolom az overt!(taiwantól is kaptak hármat,egyetlen győzelmük a másik női egyenjoguságáról híres ország ellen sikerült: India  u16 3-0).Mondom ha felkerül valahová esetleg akkor a nap tippje overre!

ugy legyen Lau.legyen dolguk a melosoknak sok.:-) .hat remelem jonni fognak.amugy igencsak elgondolkodtam es szerintem a felido over a 20 perc korul sokkal kifizetodobb mint a szogletek es talan nem annyira szerencse kerdese.meglatjuk sok sikert mara...:-)

Már megy az orosz-irán női meccs..

27'   Russia (W) U17  5-0 (-)   Iran (W) U17
nem kicsit durva..én megmondtam!  27.percben 5-0!!!!  :D
Félidő 8-0! Over aranybánya lenne ha fogadható lett volna...kár!


ÉLŐ 24.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5,1.0   Hoffenheim II v FSV Frankfurt II
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))   08/22/2012   Egyik sem   1.90   Függőben
Tét:  2 170,00   Nyer.:  1 953,00
Statok alapján félidő over is jónak tűnik.mérkőzés over 3,00 3,50 még soknak tűnik(nem lehet minden meccsükön 5 gól..),de ha lesz 3 akkor abból 1-2 az elsőben lesz!

ÉLŐ 54.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 2.0   Hoffenheim II v FSV Frankfurt II
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   08/22/2012   Egyik sem   2.05   Függőben
Tét:  4 530,00   Nyer.:  4 756,50
67.perc 1-0
Most jöhet a "legendás" ucsó negyed óra! Hoffi2 góljainak 35%-át akkor szerzi!!
86.perc 2-0
90.perc 3-0!!

Így megint kihoztuk nyereségesre a meccset!  ;)

Mai over lista:
(remélem olyan hibátlan lesz mint a tegnapi adag)

svéd superattan(2.osztály)
18:00   Östers IF - IK Brage  1-0  :noway:

női U20 vb
09:00   Germany (W) U20 - Ghana (W) U20  1-0  :noway:
A németek a védekező felállásu kínaiakkal kicsit megszenvedtek,de végül 3-0 lett.
Itt nem lesz szenvedés.könnyed játékkal nyernek 3-4 góllal.


európa liga selejtező
19:00   Atromitos - Newcastle Utd
A görög defenzív foci találkozása az angol "annyit futunk mint a lovak" stílussal.
Szerintem a Castle patkói alatt elhullanak a görögök.

Németo.-Ghána női u20vb meccset nézem.
Nem számítok korai gólra,és sokkalom a goal line 4-et.
Kivárunk!
ÉLŐ 56.percben
Felett: 1.5   Ghána U20 – Női v Németország - női U20  0-1  :noway:
(Mérkőzés gólok)   08/23/2012   Egyik sem   1.57   Függőben
Tét:  3 297,00   Nyer.:  1 884,00
érdemes volt kivárni! 4-hez képest az over 1,5 mindjárt szebb.

Szingapúri liga
40'   Balestier Khalsa  0-0 (-)   Geylang United
Nem is figyeltem hogy újra fut náluk az idény.Itt a papírt nézve  a tök ucsó vendégek miatt elég over gyanús.
Viszont ha a közös eredményeket nézzük,akkor elég gyakori a kiscsapat győzelme.Mindenesetre a hazaiak meccsein mindig van félidőben gól,legutóbb nem volt.Megszakadt a sorozat.Talán most újra lesz.
Apróval félidő over megy,aztán ha nem jön mérkőzés over!
Upsz félidő overről lekéstem.Nem is baj 41.percben azért már necces.
ÉLŐ kb 68.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.0   Balestier Khalsa FC v Geylang United FC  0-0  :noway:
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   08/23/2012   Egyik sem   2.15   Függőben
Tét:  1 830,00   Nyer.:  2 104,50
mindkét csapatra jellemző az ucsó percekben szerzett gól. egyikük góljaik 42! %-át,másik 32%-át szerzi az ucsó negyed órában.
Ehhez képest most a számok lehet becsaptak mert 87.percben is 0-0..
Remélem egyet legalább bekotornak és tétvissza lesz..

45'   Östers IF  0-0 (-)   IK Brage
lassan vége a félidőnek,és ahogy vártam,még nincs gól.
Mind2 csapat 2.félidős,hazaiak pedig listavezetők,esélyesek,gólvágók.(19meccsen 39gól)
Második félidőben megpróbálunk majd jó oddson goal line 1-et elcsípni.
Ha nem sikerül akkor a 'Castle vagy a Bilbao meccsen vadászunk még gólra,aztán holnap a női u20 vb következik a japánok meccsével!  ;)

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 23, 2012, 18:47:21
45'   Östers IF  0-0 (-)   IK Brage
lassan vége a félidőnek,és ahogy vártam,még nincs gól.
Mind2 csapat 2.félidős,hazaiak pedig listavezetők,esélyesek,gólvágók.(19meccsen 39gól)
Második félidőben megpróbálunk majd jó oddson goal line 1-et elcsípni.
Ha nem sikerül akkor a 'Castle vagy a Bilbao meccsen vadászunk még gólra,aztán holnap a női u20 vb következik a japánok meccsével!  ;)

Majd 26-án  ;)