Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


1gól allin 4.lépcső
ÉLŐ 45.percben 0-1nél
Felett: 1.5   Sparta Rotterdam v Apeldoorn
  1-1  :ok:
(Mérkőzés gólok - további piacok)   08/24/2012   Egyik sem   1.11   Függőben
Tét:  296,00   Nyer.:  32,89
legutóbb 0-1es félidő után 4-1 volt a spartanak.előtte meg 6-0 idegenben..nem marad ez így!

ÉLŐ 56.percben
(Jelenlegi állás 0-1) Felett 2.0,2.5   Sparta Rotterdam v Apeldoorn  1-1  fele vissza,fele bukta..
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   08/24/2012   Egyik sem   1.625   Függőben
Tét:  3 596,00   Nyer.:  2 247,50
tippem szerint meg lesz a fordítás!
74.perc 1-1

Over lista első rész:
ausztrál brisbane premiere liga
09:30   North Star   -   Rochedale Rovers   2-1  :ok:
A North Star mindig is gyenge csapat volt,de az ucsó 5 meccsükön még rá tudtak tenni..
Mindenki úgy veri őket mintha 2 osztállyal lejjebb lennének..volt itt 7-3,7-1,5-0,5-2,4-1..
A Rochedale gólveszélyes csapat.igaz idegenben játszanak,de ennek a meggyengült csapatnak rugnak pár gólt..
10:00   North Pine   -   Queensland Lions  1-2  :ok:
A másik "északi" csapat is harmatos..itt is az oroszlánok vendég volta gyengití kicsit a tippet,de attól még over!


német regionalliga nyugat
14:00   Fortuna Düsseldorf II   -   Siegen   1-2  :ok:
tavalyi sereghajtó,egy masszív csapat ellen.két 3-0 eddig a közös meccseik eredménye.
Siegen 4 meccsen 5 gólja az idényben ami kicsit gyengíti a tippet,de itt a lehetőség javítani a gólarányon!

német regionalliga dél
14:00   Eintracht Frankfurt II   -   Pfullendorf  4-2  :ok:
márciusban 4-0 volt a frankfurt2nek.a tavalyi 3.-16.párosítás jó alap.a frankurtiak 69 rugott,a vendégek 65 kapott gólja
még krémesebbé teszi,az pedig hab az over tortára hogy a hofi2 ötöt rugott a frankfurtnak,vagyis nem túl erős védelemmel bírnak.
lesz itt mind2 oldalról gól.

német regionalliga bayern
14:00   Illertissen   -   VfL Frohnlach  3-0  :ok:
az illertissen mintha másik dimenzióban focizna a többi csapathoz képest.úgy vezetik a tabellát hogy 21gólt vertek 8 meccsen,ami
tetszik hogy kaptak is 10-et.valszeg jó kis támadó felfogású,és abban eredményes csapat.A vendégek hátul szoronganak,de nem kaptak túl sok gólt
eddig(8-11 gólarány),majd most! Tölük elvárható egy gól,a statok és a hazaiak támadó felfogása miatt!

angol premiere liga
16:00   Norwich City   -   QPR   1-1  :ok:
két 5-0ra kikapott csapat találkozik.Nagyobb meglepinek a QPR kiütését tartom,egy tavalyhoz képest kellően megerősített csapat,lehet még az összeszokottság
kell,lehet Hughes edzőnek kell kicsit rendet tenni a fejekben,de a vendégek simán lehozhatják ezt a meccset.
Persze valószínüleg nem lesz tükörsima,gyanús hogy a két megzavarodott csapat javítani akar,mindketten hajtani fognak érte,és reméljük sikerül is
gólokat szerezniük!
16:00   Manchester United   -   Fulham FC   3-2  :ok:
Már az everton ellen overt éreztem,és kész csoda kellett hogy ez a bűnrossz vörös védelem nem kapott vagy hármat..
A Fulham a fentebb említett Norwich-ot végezte ki öt góllal! Még nem tudom hogy a kanárik voltak ilyen szarok,vagy a Fulham lesz ilyen jó idén,de
ez ma délután kiderül! Kimi tippje miszerint mind2 csapat gólt szerez jó opció lehet az over mellett,pláne hogy 2 éve nem volt példa rá hogy a Fulham
gólt szerzett a United ellen.Mikor ha nem most! Ők tele önbizalommal,a vörösök védelme meg NB2-es szinten éppen..

over lista 2.rész:
angol liga2
16:00   Northampton   -   Southend Utd   3-3  :ok:
tavalyi 20.a tavalyi 4.ellen.a mostani tabellán viszont 2 forduló után ucsó a southend.ez persze semmit nem jelent,de a közös meccseik igen
overesek!

angol konferencia
16:00   Braintree Town   -   Newport County  1-2  :ok:
3 forduló után 10 rugott góllal vezetnek a vendégek a tabellán.a hazai csapat 3-5ös gólaránya nem vészes,de a közös meccseik nagyon igéretesek!
(ucsó 2 meccs pl. 4-3 volt)
16:00   Southport   -   Tamworth   0-3  :ok:


felkészülési meccsek(ezért kellő óvatossággal kezelendő!)
16:00   Iran (W) U17 - Belarus (W) U17
ezt valószínüleg most sem lesz fogadható,de ha mégis tolni kell!  8-0 és 7-1es vereség az irániaké a tornán(az ukránok és az oroszok ellen,a fehéroroszok 3-2öt játszottak az ukránokkal,tehát ők sem gyengébbek).

német bundesliga
18:30   Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen  2-1  :ok:
a közös meccseik parádésan overesek:
08.08.2012   CF   Bayer Leverkusen   7-1   Eintracht Frankfurt   
12.02.2011   D1   Eintracht Frankfurt   0-3   Bayer Leverkusen   
22.09.2010   D1   Bayer Leverkusen   2-1   Eintracht Frankfurt   
03.04.2010   D1   Eintracht Frankfurt   3-2   Bayer Leverkusen   
06.11.2009   D1   Bayer Leverkusen   4-0   Eintracht Frankfurt
Külön külön sem szükölködnek a gólparádés meccsekben,tavaly nagyon szerettem a leverkusen meccseire overt rakni,value volt.
Idén sem várok mást!


Holland eredivise
20:45   AFC Ajax - NAC Breda  5-0  :ok:
Az ajax repülőrajtot vett. 8-3mas golarányt egy 2-2es döntetlen rontja el a szempontjukból(nem a miénkből),az Alkmaar ellen.
Ezért otthon le akarják hozni a 3 pontot simán! Hogy a Twente ne húzhasson el már az elején!

1gól allin 5.lépcső
ÉLŐ 36.percben 0-0nál
Felett: 0.5   North Star v Rochedale Rovers

(Mérkőzés gólok - további piacok)   08/25/2012   Egyik sem   1.04   Függőben
Tét:  330,00   Nyer.:  13,20
1.lépcső tétje 200ft volt.Ha eljutok vagy 10 lépcsőig,akkor a kövi sort valami komolyabb összeggel indítom és másfélszerezés után kiszállok,majd indítom a kövit.
54.perc 1-0

ÉLŐ 45.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 2.0   North Star v Rochedale Rovers
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   08/25/2012   Egyik sem   1.675   Függőben
Tét:  4 597,00   Nyer.:  3 102,98
Gólparádét várok a 2.félidőben!
54.perc North Star gól! Fene tudja örüljek-e mikor óriási vendégfölényt vártam..
64.perc 2-0! Mi van itt..borul a papír rendesen!
72.perc 2-1

30'   Illertissen  3-0 (-)   VfL Frohnlach
Alapból gólparádét vártam a hazaiaktól,de egy korai vendégpiros miatt már most 3-0,pedig a csapat NAGYON erősen 2.félidős! góljaik 69%-át szerzik a 2.játékrészben!!
Kiütés lesz szerintem!
3-0 maradt

Persze hogy az angol gólokról lemaradtam
Már az MU-fulham és a norwich-QPR is 1-1..

Van egy még élő aprópénzes kombim,ami szép pénzt hozhat(16-os odds!!):
1   Gól (mindkét csapat szerez gólt)   Man Utd v Fulham   :ok:
(Gól/nincs gól)   08/25/2012   Egyik sem   1.90   Függőben
2   Felett 2.0   Eintracht Frankfurt v Bayer Leverkusen   :ok:
(További gólok száma (goal line))   08/25/2012   Egyik sem   1.40   Függőben
3   Felett 2.5   Eintracht Frankfurt II v Pfullendorf
(Összesített gólok)   08/25/2012   Egyik sem   1.57   Nyert  :ok:
4   Felett 2.5   FV Illertissen v Frohnlach
(További gólok száma (goal line))   08/25/2012   Egyik sem   1.50   Nyert  :ok:
5   Felett 2.5   Braintree Town v Newport County
(Összesített gólok)   08/25/2012   Egyik sem   1.65   Függőben
6   (Jelenlegi állás 0-0) Felett 2.5   North Star v Rochedale Rovers
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   08/25/2012   Egyik sem   1.65   Nyert  :ok:
Többszörös
Fogadás típusa   Fogadások száma   Tétegység   Tét   Nyer.   Nyereség
6-os gyűjtő   1   200,00   200,00   3 230,35   

85'   Braintree Town  1-2 (0-0)   Newport County
Vagyis még mindig él a 16,00-os oddsu over kombim!  ;)

még az eintracht frankfurt - leverkusenen kell 2 gól(goal line2 van rajta).
Gondolkoztam hogy bevédem 2,85-ös oddson vagy 500ft-tal hogy akkor is legyen egy kis nyereség ha nem lenne 2 gól rajta,de nem látom értelmét!
Egyrészt mert az egyik legerősebb over tipp a mai napra,másrészt meg 200ft a tét..


A mai over listámból 11ből 11 lett over! Vagyis mind! még az ajax van hátra :great:

Mai over lista:

ausztrál brisbane premiere liga
09:00   Brisbane Olympic - Redlands Utd  1-5  :ok:
két hitetetlen overes csapat.kihagyhatatlan meccs lesz vasárnap reggel!

női U20 vb
12:20   Japan (W) U20 - Switzerland (W) U20   4-0  :ok:
A japán női foci már felért a csúcsra,most talán az utánpótlás is bizonyíthat! Sokkal stabilabban teljesítenek
mint a címvédő németek,ezt a svájci csapatot félgőzzel is gólokkal nyerik(tétje nincs),mexikó és új-zéland is
megverte a svájciakat 2-0 ill. 2-1,japán pl. a mexikóiakat 4-1el intézte el.

Holland eredivise
12:30   AZ Alkmaar   -   SC Heerenveen   0-0  :noway:
nagyon overes közös meccsek,és a hazai bajnokságban külön-külön is overes meccseket nyomnak(érdekes módon nemzetközi porondon ez nem
jön ilyen élesen ki egyik csapatnál sem)

14:30   NEC Nijmegen   -   FC Twente 1-3  :ok:
régebben okozott meglepit a NEC,de idén az ajax pl. 6-1re ütötte ki őket úgy hogy otthon játszottak.A twente is gólokkal fog nyerni.


német regionalliga észak
15:00   BSV Rehden   -   St. Pauli II  1-1  :ok:
sima vendég,sok góllal.


német regionalliga dél
18:30   Wormatia Worms   -   Hoffenheim II
Nincs mese a hofit most nyomni kell mert megy a szekér.4 meccsen 18gól.Most megint egy gólokkal verhető ellenfél,a tabella hátsó feléről.

norvég 2.osztály
18:00   Sarpsborg 08   -   Tromsdalen UIL   
18:00   Strommen IF   -   IK Start

felkészülési meccsek(ezért kellő óvatossággal kezelendő!)
15:30   Nepal - Cameroon   0-5    :great:
Azt azért érzitek a párosítás látán,anélkül hogy humorral jönnék és narancssárga ruhás papokat képzeltetnék veletek a pályára,hogy a mostanában
nem villogó kamerunnak is gólokkal kell nyerni egy ilyen ellenfél ellen!


svájci challenge
16:00   FC Biel-Bienne   -   FC Winterthur
két overes csapat.

norvég tippeligaen
18:00   FK Haugesund   -   Stabaek
a hazaiak 31-23mas gólaránya biztató,a vendégek tökutolsók 16-45el.közös overes meccsek.jó lesz ez!

magyar nb1
16:30   Debrecen VSC   -   Lombard Papa
gyengélkedő pápa,egy nem éppen csúcsformában lévő debrecenhez látogat.
Akik lehet végre a bajnokságra akarnak koncentrálni,mert a Brugge tett róla hogy ne nagyon reménykedjenek
az idegenbeli visszavágón(0-3)

Kanadai soccer liga
20:00   Mon. Impact Academy   -   North York Astros
szeretjük a kanadai focit(3,42 a meccsenkénti gólátlag),csak mindig hajnalban 1-2 óra körül vannak a meccsek,most egy vasárnap miatt korábban
kezdödő meccsre viszont mindenképpen érdemes fogadni! 8.fogadja az ucsó 16.-at.Ilyen felállásban legutóbb 7-2 volt!

izlandi premiere liga
20:00   Fylkir FC   -   FH Hafnarfjordur   
20:00   IA Akranes   -   UMF Grindavik

ausztrál brisbane premiere liga
09:00   Brisbane Olympic - Redlands Utd   1-5  :ok:
15.percben esett már egy gól,de a vendégek nagy formában vannak,és 2.félidősek inkább.
Lehet elcsíphetünk még egy jó over oddsot ha nem lesz félidőig másik gól.

Megy még egy érdekes meccs,egy ukrán nemzetközi női u17 kupa
30'   Ukraine B (W) U17  2-0 (-)   Iran (W) U17   4-0  :ok:
Iráni csajutánpótlásról már írtam..de elég az róluk hogy az ukrán A csapat 7-1re verte őket,az ukrán utánpótlást a mi lányaink is 10-1re verték...akkor tudjátok hová tenni! Kb.annyit tudnak merre kell rugni a labdát(de azt sem biztos..)  Kell it még pár gólnak hullani!
Az oroszok azért verték "csak" 8-0ra mert a második félidőben teljesen leálltak(félidő volt 8-0 és annyi maradt).
Az ukrán A csapat félidő 4-0 után 7-1re nyert.Az ukrán B  6-1re kapott ki az oroszoktól,de mondom az oroszok nyerhettek volna 15 góllal is simán.

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 26, 2012, 09:32:41
ausztrál brisbane premiere liga
09:00   Brisbane Olympic - Redlands Utd
15.percben esett már egy gól,de a vendégek nagy formában vannak,és 2.félidősek inkább.
Lehet elcsíphetünk még egy jó over oddsot ha nem lesz félidőig másik gól.

Megy még egy érdekes meccs,egy ukrán nemzetközi női u17 kupa
30'   Ukraine B (W) U17  2-0 (-)   Iran (W) U17
Iráni csajutánpótlásról már írtam..de elég az róluk hogy az ukrán A csapat 7-1re verte őket,az ukrán utánpótlást a mi lányaink is 10-1re verték...akkor tudjátok hová tenni! Kb.annyit tudnak merre kell rugni a labdát(de azt sem biztos..)  Kell it még pár gólnak hullani!
Az oroszok azért verték "csak" 8-0ra mert a második félidőben teljesen leálltak(félidő volt 8-0 és annyi maradt).
Az ukrán A csapat félidő 4-0 után 7-1re nyert.Az ukrán B  6-1re kapott ki az oroszoktól,de mondom az oroszok nyerhettek volna 15 góllal is simán.
Én megláttam az ukránokat tettem rájuk vagy 36eurot ázsiai hendivel,utána látom,hogy b csapat,most izgulhatok,hogy lőjenek még 1-2gólt az irániaknak.Sok sikert a tippekhez.

Idézetet írta: fili76 Dátum augusztus 26, 2012, 09:57:17
Én megláttam az ukránokat tettem rájuk vagy 36eurot ázsiai hendivel,utána látom,hogy b csapat,most izgulhatok,hogy lőjenek még 1-2gólt az irániaknak.Sok sikert a tippekhez.
Ne aggódj a B csapat is megszórja őket!  ;)

Én  mai fő tippnek a nepál-kamerun-on gondolkozom.
Nem sima egymeccses felkészülési,hanem egy nemzetközi kupa(nehru cup)
ahol nepál 2-1re kikapott a maldív szigetektől,india 3-0ra verte a maldívokat,kamerun pedig 2-2öt játszott sziriával.
A kérdés az hogy over 2,5 1,57
vagy sima kameruni győzelem 1,50ért? Ha esetleg nem első csapat(nem találtam infót),vagy nem hajtják ki magukat,akkor is nyerni fognak 1-2 góllal(nem hiszem hogy kapnak),így azért a 0,7ért nem érdemes az overt rakni.
Kameruni győzelem lesz az !

Kamerun   Nepál v Kamerun   0-5   :ok:   :great:
(Játékidő eredménye)   08/26/2012   Egyik sem   1.50   Függőben
Tét:  4 129,00   Nyer.:  2 064,50

Amióta kiderült, hogy az afrikai csapatok eladják ezeket a "jelentéktelen" nem a figyelem központjában levő meccseket, főleg az ázsiai csapatok ellen (hogy hogy nem ::) ), azóta ezek nálam teljesen felejtősek. Nem lehet tudni, hogy 0-1 gólra, vereségre, vagy 6 gólos meccsre játszanak éppen... No igen: kell a kunyhóba a parabolás tévé a törzsnek.  :D
Sok szerencsét neked hozzá, hogy eltaláld éppen mire játszanak.  :ok: