Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


A mai két legerősebb over tipp,amit ki is emeltem a listából:
Svéd u21
17:00   Brommapojkarna U21   -   Assyriska U21

Itt mérkőzés overt érdemes elcsípni jó oddson és határral. 3 gólnak illik leesni,de mivel nem jellemzően első félidős csapatok(egész pontosan mindkét félidő közepén rugnak sokat,de inkább a 2.játékrészben,fél óra után van az első kiugró időszak,ezért akkor már rakható a mérkőzés over)
U21 eb selejtezők
18:30   Hungary U21 - Liechtenstein U21

Ahogy néztem a korábbi meccseket jellemzően letudták a gólok többségét az első félidőben az ifijeink.
Az odavágón is 3 gólt vágtunk szünetig,de a török meccset kivéve általában az első játékrészben rugtunk többet.
Ha nem lesz korai gól akkor egy over 1,5-et érdemes félidőre elcsípni,vagy mérkőzés overre egy goal line 3 esetleg ha valami csoda folytán bírják ugy fél óráig a miniállambeliek akkor lehet elcsíphetünk over 2,5-et is.
Persze ha nem kockáztatunk a kivárással,akkor egy over 3,5 is vállalható,majd meglátjuk a meccs iramát meg a bukik ajánlatát!

#2446 szeptember 10, 2012, 18:46:25, laudrup
ÉLŐ 61.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.0,1.5   IF Brommapojkarna - U21 v Assyriska FF - U21
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   09/10/2012   Egyik sem   2.025   Függőben
Tét:  2 000,00   Nyer.:  2 050,00
Goal line 1-et akartam,de sztem féltétet érdemes kockáztatni,mert nem hiszem hogy csak 1 gól lenne!
Pláne a statok miatt: az esélyesebb 'pojkarna góljainak 41%-át az ucsó negyed órában szerzi!  29 idei gólból
12öt szereztek a 76.perc után! Nagy hajrások!
79.perc 0-1! jöhetnek a 'pojkarna gólok
89.perc 0-2 nekem így is jó!  ;)

#2447 szeptember 11, 2012, 23:20:58, laudrup
Mai over lista:
Svéd u21
17:00   Syrianska FC U21   -   GIF Sundsvall U21   4-1  :ok:
hazaiak javulóban,vendégek eleve középcsapat,közös meccseik is biztatóak.
26.06.2012   U21N   GIF Sundsvall U21   7-0   Syrianska FC U21   
12.07.2011   U21N   Syrianska FC U21   2-1   GIF Sundsvall U21   
05.04.2011   U21N   GIF Sundsvall U21   4-3   Syrianska FC U21   
28.09.2010   U21   GIF Sundsvall U21   5-5   Syrianska FC U21

svéd női bajnokság
18:30   KIF Örebro (W)   -   Tyresö FF (W)   0-5  :ok:
10. a 2.ellen(12fős bajnokság). A vendégek 15 meccsen 44 gólt szereztek,a hazaiak 37-et kaptak.
A Tyresö áprilisban 7-et vágott nekik otthon.Itt nem lesz annyi,de látva a vendégek mostani formáját 4-5 gólt simán vághatnak!

világbajnoki selejtezők
19:30   Romania - Andorra  4-0  :ok:
Az over biztos.kérdés milyen oddson,és milyen határral. Mert ha benne is van a meccsben,én egy 5ös,vagy a feletti határt semmiképpen nem vállalnék! (3-4-es határt meg esetleg félóra után ha beadnak a bukik)

19:30   Georgia - Spain  0-1  :noway:  (ez hogy raktam végül be? mikor undert elemeztem?)  :D
Itt is a bukikon a hangsúly! A világbajnokoknak megelőlegeznek még idegenben is 4-5 gólt sztem.
Pedig azért lehet necces ez! Félidőt én megvárnám és utána döntenék arról mit érdemes vállalni ezen a meccsen!

[b]20:30   Hungary - Holland[/b]  1-4  :ok:
Itt sajnos sem a végeredmény,sem az over nem kérdés! Mondjuk én szívesebben fogadok over 2,5-et mint holland győzelmet! Egyrészt jobban fizet(meccs előtt 1,80 az over, 1,53 a holland győzelem),másrészt nem szívesen
fogadok magyar csapat ellen!
Az utóbbi évek 3 meccse alapján nem is értem a bukikat miért adnak ilyen magas oddsot overre:
29.03.2011   ECQ   Holland   5-3   Hungary   
25.03.2011   ECQ   Hungary   0-4   Holland   
05.06.2010   FRL   Holland   6-1   Hungary
Most kivételesen minket értékelnének túl?  :)  Lehet,de akkor value és nyomni kell az overt!

20:30   San Marino - Montenegro  0-6  :ok:
a miniállam miatt ennek is itt a helye,bár montenegro kvalitását nem érzem elégnek egy nagy zakóhoz!
Azért 3 gólra sztem képesek a kékek ellen.







Idézetet írta: nasgur Dátum szeptember 11, 2012, 10:47:50
DNB holland 1,20 all in:)
Nem fogadnék most a hollandokra.. bármennyire is toronymagas esélyesek! Egyetértek Szigo elemzésével,miszerint Van Gaal fiatalitási törekvései teljesen szétzilálták a holland csapatot! Ha valamikor meglepetést okozhatunk ellenük,az MOST van! De mivel benne van hogy jó magyar szokás szerint nem tudund felnőni a feladathoz, én arra tippelek hogy egy megszerzett vezetés után fordítanak a hollandok! vagyis min. 1-2 lesz az eredmény,ami már over!
Arra pedig ahogy írtam 1,80 az odds! Nálam a mai nap value tippje a magyar-holland over 2,5!
Ha kimenetelre akartok mégis akkor pedig magyar 1x!

Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 11, 2012, 11:06:49
Nem fogadnék most a hollandokra.. bármennyire is toronymagas esélyesek! Egyetértek Szigo elemzésével,miszerint Van Gaal fiatalitási törekvései teljesen szétzilálták a holland csapatot! Ha valamikor meglepetést okozhatunk ellenük,az MOST van! De mivel benne van hogy jó magyar szokás szerint nem tudund felnőni a feladathoz, én arra tippelek hogy egy megszerzett vezetés után fordítanak a hollandok! vagyis min. 1-2 lesz az eredmény,ami már over!
Arra pedig ahogy írtam 1,80 az odds! Nálam a mai nap value tippje a magyar-holland over 2,5!
Ha kimenetelre akartok mégis akkor pedig magyar 1x!


Hát kiderül lau! Én már meg is raktam amit írtam mielőtt lemegy az oddsa, legyen 1-2 nekem az tökéletes. Azért választottam a DNB Hollandot mert kizártnak tartom hogy a magyar védelem kibírja az a nyomást amit a hollandok produkálnak. Látszott az Eb-n is menyire akartak csak egyszerűen egy támadás befejezés sem jött össze, gyakorlatilag szarrá lőtték az ellenfél kapuját de a szerencse nagyon nem volt velük. Azt pedig hogy elverjük őket szinte lehetetlenek tartom..

#2451 szeptember 11, 2012, 20:56:52, laudrup
Ezt így meccs előtt a mai fő tippre:
Felett 2.0,2.5   Magyarország v Hollandia
(További gólok száma (goal line))   09/11/2012   Egyik sem   1.525   Függőben
Tét:  2 000,00   Nyer.:  1 050,00
Aztán élőben,ha az elején nem lenne gyors gól akkor a 20.perc után egy over 1,5 is megy majd!
A mai két fogadásom így egy meccsre rakom meg!
19 perc alatt lejött 1-2

#2452 szeptember 11, 2012, 21:30:05, laudrup
Az SFguru versenybe beszálltam egy tippel:  http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=15
Grúzia - Spanyolország   0-1  :great:
Világágbajnoki selejtező 2012.09.11 19:30 Írta: laudrup
Alatt/Fölött(Határ 3.5) / 1
Odds: 1.7
Tét: 10 egység
Fogadóiroda: Bet365
Beküldve: 2012.09.11 19:03
Függőben
Az over híve vagyok,de ebben a meccsben nem érzem az overt!
Egyébként sincs benne érték mert a bukik a világbajnok spanyolok miatt magas határokra adnak csak jó oddsot,annyiért meg nem érdemes rakni!
A grúzok egy nagyon kétarcú csapat. Nem túl nagy kvalitással rendelkeznek, de otthon fanatikusak!
A horvátokat le tudták győzni hazai közönség előtt,és az olaszok is megszenvedtek velük,csupán 2-0ra nyertek ott.
7.-én pedig szintén otthon a fehéroroszokat küldték haza pont nélkül.
Én úgy érzem alábecsüljük a grúz csapatot! Underes,defenzív foci jellemzi őket,ami szerintem nem fog feküdni a pörgös,támadó torreádoroknak!
A spanyol bikák szarva a földre lesz húzva!
Tippem hogy kevesebb mint 4 gól lesz a meccsen! Ez szerintem nem merészség,és ahogy írtam a spanyolok miatt erre nagyon jó kis oddsot adnak a bukik! (1,70)
A svájc albánon pl. ez az odds csak 1,37!

Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 11, 2012, 15:10:12
Ezt így meccs előtt a mai fő tippre:
Felett 2.0,2.5   Magyarország v Hollandia
(További gólok száma (goal line))   09/11/2012   Egyik sem   1.525   Függőben
Tét:  2 000,00   Nyer.:  1 050,00
Aztán élőben,ha az elején nem lenne gyors gól akkor a 20.perc után egy over 1,5 is megy majd!
A mai két fogadásom így egy meccsre rakom meg!
19 perc alatt lejött 1-2


#2454 szeptember 12, 2012, 17:16:12, laudrup
Mai over lista:
15:00   England (W) U17 - Israel (W) U17   5-0  :ok:
Az izraeli csajok nagyon gyengék,de sajnos az angolok se olyan mint a nagycsapatuk..
legutóbb nyögvenyelős 0-0át bírtak az észak-ír utánpótlásgárdával játszani..(akiket izreal lányai,egyetlen jó meccsükön 2-1re vertek),tehát nem erős tipp,de amikor összezuhannak a nyomás alatt akkor nagyon kikapnak!
Lásd a legutóbbi olaszok elleni meccset amikor félidő 0-0 után 5-0ra kaptak ki.(3 gólt a 60.perc után kaptak-80perces meccsen).Arra számítok hogy az angolok nyomás alatt tartják majd őket,mert nekik kell a pont!

svéd kupa
17:30   Torslanda IK - AIK Fotboll
negyedosztályú ellenfél,az 1.osztályban jó teljesitő vendégekkel.




Mai SFguru elemzésem(természetesen egy mai overlistámban is szereplő meccsről):
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=22
Torslanda IK - AIK
Svédország - Svenska Cupen
2012.09.12 17:30 Írta: laudrup
Alatt/Fölött(Határ 3.5) / 2
Odds: 2.15
Tét: 6 egység
Fogadóiroda: Bet365
Beküldve: 2012.09.12 15:47
Függőben
A svéd 4.liga Vastra Götaland csoportjának listavezetője fogadja a nagy múlttal rendelkező AIK-ot,aki jelenleg is top5 csapat az élvonalban,sőt az európa liga csoportkörében is érdekelt.(egy kifejezetten nehéz csoportba került a PSV,a napoli és a Dnipro társaságában).
Itt alapfelállás szerint nem lenne kérdés hogy ki nyer,az sem hogy sok gól fog esni,kérdés az hogy egy több fronton is helyt állni próbáló csapat melyik felé tolja el a súlypontot? A bajnokságban egyértelműen odaérhetnek,még jó esetben bajnoki címre is,de egy dobogós hely simán meglehet.(5 ponttal állnak az első helyezett Elfsborg mögött,de utána hármas holtverseny van jelenleg is.)
Van még ugyan 9 forduló,de a kövi 3 forduló igen nehéz lesz! Fogadják többet között a jelenlegi listavezetőt is.Valamint az európa ligában Nápolyba látogatnak.
Mindezek ellenére az elmúlt évek gólinsége után kifejezetten overes határ felé elhajló svéd bajnokság két ennyire eltérő játékosállományú csapatától sok gólt várok! Ha egy B csapat áll ki akkor azért mert bizonyítani akarnak,ha netalán első csapattal mennek akkor pedig eleve komolyan állnak hozzá, és azért!
Nem tudtam meggyőzni magam arról hogy ebből under meccs lesz az AIK több fronton való helytállása miatt,ezért rám jellemző módon overre fogadunk!
Méghozzá ha lúd,legyen kövér! Szerintem 4 gól meglesz!
Megerősítésként: egy divizió hármas csapattal az elöző kupafordulóban a Malmő(3.helyen,közvetlen az AIK előtt helyezkednek el) 6-3mas meccset játszottak! A Kalmar is megrúgta a 4 gólt egy 4.ligás csapatnak.

#2456 szeptember 12, 2012, 16:37:56, laudrup
ÉLŐ 65.percben
(Jelenlegi állás 5-0) Felett 6.0   Anglia - női U17 v Izreal - női U17   5-0  :noway:
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   09/12/2012   Egyik sem   1.95   Függőben
Tét:  800,00   Nyer.:  760,00

Kockázatom nulla mégpedig ezért:
nincs 6. gól   Anglia - női U17 v Izreal - női U17   5-0  :ok:
(Következő gól)   09/12/2012   Egyik sem   7.00   Függőben
Tét:  100,00   Nyer.:  600,00
Nincs 6. gól   Anglia - női U17 v Izreal - női U17   5-0  :ok:
(Következő gól)   09/12/2012   Egyik sem   4.50   Függőben
Tét:  50,00   Nyer.:  175,00
Vagyis korábban 55 és kb. 57.percben raktam összesen 150ft-ot arra hogy nem lesz 6.gól,ha közben lett volna mielőtt leviszik a határt 6ra,akkor bukok 150ft-ot,nem nagy összeg,így viszont úgy rakhattam fel 800ft-ot goal line 6ra hogy ha valami csoda folytán így maradna akkor nullán vagyok! Ha egy gól lesz akkor 150 minusz,ha kettő akkor 610 plusz.

#2457 szeptember 12, 2012, 19:21:20, laudrup
ÉLŐ 32.perc
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 2.0   Torslanda IK v AIK  0-1  :noway:   
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   09/12/2012   Egyik sem   1.675   Függőben
Tét:  2 299,00   Nyer.:  1 551,83
Az elemzés után még böngésztem a neten,és az AIK hivatalos oldalán(ami full svéd),egy kis google forditó segítségével kihámoztam hogy amolyan edzőmeccsként fogják fel a kupameccset,de nem B csapattal állnak ki!
Az sem biztos hogy bárkit is pihentett a menedzser.Ez amolyan főpróba lesz az EL csoportkör 1.meccse előtt.
Ez mindenképpen erősíti az over tippet,és mivel 4 gólos meccsnek várom a goal line 2 nem merészség!
Kérdés csak hogy mikor kezdik el a gólgyártást a stockholmiak! Remélem minnél hamarabb,és nem kell sokat izgulnom!  ;)
37.perc 0-1
kamu alibi meccs volt sajna...

#2458 szeptember 14, 2012, 08:34:39, laudrup
Mai over lista:
Hong Kongi div.1
14:00   Kitchee SC   -   Southern District    3-0  :ok:
jelenlegi 1. az ucsót fogadja.Mondjuk ez 2 forduló után semmit nem jelent.Viszont a Kitchee tavaly bajnok volt,tehát ő nem jogtalanul vezeti a tabellát,a vendégek pedig tavaly még egy osztállyal lejjebb vitézkedtek.

Szaúdi ifi kupa
14:50   Qadisiya (KSA) Youth   -   Najran Youth  5-0  :ok:
Régen fogadtunk arabusokra.Itt a lehetőség! A hazaiak a legjobb ifi csapat azon a kies tájon.A vendégek pedig egy középcsapat. Nem lesz egetverő over(éppen tegnap csalódtunk egy kupameccsben,de ezek ifik), 2-3 gól azért várható!

15:30   Ittihad Jeddah Youth - Ettifaq Youth  4-0  :ok:
Itt a hazaiakban bízom,akik magasan a legtöbb(75) gólt rugták az ifi bajnokságban.Közös meccseik közül csak az utolsó biztató,ahol 5-1 nyert szintén hazai környezetben az Ittihad Jeddah.

Szaúdi division 1(2.osztály)
16:00   Qadisiya Khubar   -   Al Baten  0-0  :noway:
Azért érdekes párosítás mert tavaly a hazaiak még egy osztállyal feljebb a vendégek eggyel lejjebb játszottak.
Idénykezdet lehet negatív esetleg,de tavaly a Qadisiya ha ki is kapott sok gólt rúgva tette,nem hiszem hogy egy frissen 3.osztályból feljutott csapatnak ne tudnának kettőt rugni,és legalább ne kapnának egyet ők is.

16:25   Al Najma (KSA)   -   Ansar Medina  0-2  :ok:
a képlet hasonló,de itt a vendégek buktak le a premiere ligából,a hazaiak pedig jöttek fel alsóbb osztályból.
Finn Kakonnen(3.osztály)
17:00   FC Espoo   -   ÅIFK Turku  2-4  :ok:
10 fős ligában 9. a 2.-at fogadja. vendégek 22 meccsen 40:19-es gólaránnyal állnak,a hazai csapat pedig 31:52vel.
Ez nagyon biztató! Közös meccseik kivétel nélkül min.3 gólosak.Külön-külön is mostanság overeket nyomtak.


Finn Veikaussliiga(1.osztály)
17:30   KuPS Kuopio - TPS Turku  1-3  :ok:
A vendég Turkuban bízom,aki képes 9-2-es meccset is játszani az élvonalban az nem egy defenzív csapat!
Amúgy vegyes képet mutatnak a közös és a saját meccseik is,de látszik hogy ha elkapja őket a gépszíj akkor komoly over is lehet belőle! Turku még igen motivált mert a 2.helyen álló HJK megfogható,sőt van még annyi forduló hogy ha nagyot álmodnak akkor az Inter Turku 7 pontos előnyét is lefaraghatják! Ehhez persze minden verhető csapatot földbe kell döngölni!

norvég divisjon 3 avdeling 6
18:00   Viking FK 2   -   FK Vigor :topbet_125:   4-0  :ok:
a hazaiak 82 gólt hoztak össze 19meccsen..atyaég..ez nagyon durva!!
A vendégek is 41:33mat,és a 6.helyen állnak(azt nem kell írnom hogy a Viking 2 vezet)
Viking2 utolsó 19! meccsét nyerte! Méghozzá úgy hogy mindegyiken min. 3 gólt rugott!(és azért kaptak is!)
de a gólátlagot nem nehéz kiszámolni jócskán 4 felett csak amit ők rugnak meg! Ha ez fogadható lesz overre akkor tolni kell!  Megnéztem: lesz rá élő fogadás! Meccs előtt csak kimenelt lehet,ugyhogy élőben kell overt tolni!

női bari
01:00   Australia (W) - Haiti (W)  4-0  :ok:
Az auszi csajok a vb-n meg tudták verni a norvégokat,és csak 1-0ra kaptak ki a braziloktól.Számomra kifejezetten szimpatikusan játszva.Nincsenek egy súlycsoportban egy Haiti női válogatottal! Kb. mintha  a barcelona meccselne  mondjuk egy nb2 tabellavégi csapattal.Ha lesz rá odds egyáltalán akkor ez sem kérdés!

#2459 szeptember 13, 2012, 15:41:47, laudrup
Ezt követem:
10'   Kitchee SC    0-0 (-)   Southern District
Tipikus hong kongi meccsre számítok,ahol ha lesz is gól az 1.félidőben ,akkor is a többség a 2.-ban esik.
Lehet belőle nagy zakó a vendégeknek,de én max 3 gólra szeretnék fogadni.Arra pedig van esély ha tényleg úgy alakul az 1.félidő ahogy várom(góltalanul,max 1 góllal),mert a határ akkor esni fog!
ÉLŐ 61.percben
(Jelenlegi állás 1-0) Felett 2.0,2.5   Kitchee v Southern DR
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   09/13/2012   Egyik sem   1.70   Függőben
Tét:  3 285,71   Nyer.:  2 300,00
hazaiak egyértelműen hajrás csapat.Ucsó meccsükön 59,66 és 90.percben rugták a 3 góljukat.
Előtte 52,79,88 . de a vendégek is elég gyakran kapnak a végén gólt.Reméljük a számok most sem hazudnak és lejön a statisztika,meg még 2 gól!
75.perc 2-0
86.perc 3-0! A számok most sem hazudtak!