Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


#2460 szeptember 14, 2012, 08:35:02, laudrup
Mai SFguru elemzésem a most futó finn meccsről szól(félidőben vendég vezetés).
Nos vezetnek a vendégek,reméljük így is marad!  Már kettővel vezetnek!  :)
Azóta 0-3!! Nagyon sima!

http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=30

#2461 szeptember 15, 2012, 18:58:04, laudrup
Mai over lista:
11:00   Thailand (W) - Malaysia (W)   4-0  :ok:
A tegnapi vietnám-szingapúri meccsel vonnék párhuzamot ami 10-0 lett. Itt is ennyi a különbség a két  csapat között!
Egymás elleni meccseiket azért nem másolom be mindet mert nagyon jól mutatnának(van benne 14-0 is),de legtöbb
2-3éves vagyok idősebb eredmény.Ami friss:  8:1 tavalyról. ez elég is hogy tudjuk a maláj női foci még mindig kb. azon a szinten mint mondjuk nálunk a női pankráció.(csoda ha egyáltalán űzi valaki,nem hogy eredményt is érjen el.)
Ezek az amatör csajokat összeverbuválják,lehet fele a textilüzemből a gépsor mellől jön el a válogatott meccsre(ha a műszakvezető elengedi).Arra mondjuk érdemes figyelni hogy meccs végén a csajok (pláne amatőr szinten) mindig elfáradnak! vagyis 60-70.perc után gólra már ne fogadjatok! Addig viszont lesz rá bőven lehetőség!
A tegnapi vietnámi meccs után sajnos a bukik biztos nagyon magas határt adnak, de hátha élőben sikerül elcsípni valamit! Tehát itt az over nem kérdés,az hogy mekkora over lesz a kérdés! Lesz itt is 10,vagy csak 6-7?

Angol u21
14:30   Reading U21   -   Everton FC U21  1-1  :ok:
nagyon nincs mit elemezgetni(közös meccsük nincs is),egyenként megrugják és kapják az overhez elegendő mennyiségű gólt.

német u19
17:00   Stuttgarter Kickers U19   -   VfB Stuttgart U19 0-3  :ok:
van tabella,formabeli kölönbség.nincs H2H eredmény,viszont vannak durván overes meccseik.

magyar NB1
17:00   Kaposvari Rakoczi  - Ujpest FC   0-0  :noway:
overes közös meccsek,és külön külön is jól nyomják ha gólokról van szó.Újpest mostanság különösen oda tud tekerni a gólcsapnak!

Finn Veikkausliiga
17:30   HJK Helsinki   -   FF Jaro   0-0  :noway:
Óriási formabeli különbség(a bilbao elleni vereséget ne nézzük,nemzetközi szinten azért nem hasonlitható egy finn és egy spanyol csapat..).Várhatóan a vendégek nagyon ki fognak kapni.Ami biztató: az ucsó 3 közös meccsükön gólt is tudtak rugni a vendégek.

Finn kakkonen
17:30   IF Gnistan   -   FC Kiffen  3-1  :ok:
csak papír dolgokat tudok írni: tabellakülönbség,overes közös és saját meccsek.

svéd div2 vastra götaland
17:30   Gunnilse IS   -   IFK Uddevalla  4-4  :great:
Ez is egy közepes erősségű tipp.overesek és ennyi.

osztrák div.2
18:30   Hartberg   -   SKN St. Pölten   3-1  :ok:
Itt a st.pölten aki megfoghatja az austria lustenau-t. Mivel a grödigtől és a lustenau-tól is kikaptak(1. és 3.helyen álló csapatok ugye),ha versenyben akarnak maradni,vagy csak tartani a 2.helyet,akkor egy ilyen legyőzhető ellenfélnek be kell rámolni a berámolnivalót! Abban pedig nincs hiba  a csapatnál! 19 rugott góljuknál csak a nagy vetélytárs Lustenau tudott többet vágni!

Német regionalliga észak
19:00   Holstein Kiel   -   Wilhelmshaven
  0-2  :ok:
4. fogadja a 15.-et,de ha a holstein nyer akkor 2.helyre jön fel. Minden adott az overhez!
forma és tabellakülönbség,motiváció,közös overes meccsek és saját meccsek!

Német reginalliga nyugat
19:00   Viktoria Köln   -   MSV Duisburg II
  1-0  :noway:
Nagyon hasonlókat tudok írni ennél a német meccsnél is: 1. a 15.ellen.Nagyon sok rugott,nagyon sok kapott gól ellen.Over minden szinten! Erős tipp!
Viktoria Köln ebben az idényben még hibátlan.Minden meccsüket nyerték és ami fontos 6 meccsen 18 gólt szereztek! A vendégek idén 5 vereségnél tartanak.egyetlen győzelmük van: a tökutolsó pofozógépnek ők sem kegyelmeztek.. A kimenetel és az over sem kérdés!


Szaúdi Profi liga
19:25   Al Shualah   -   Al Hilal Riyadh  1-3  :ok:
mind2 csapat képes sok gólt rugni és kapni.A vendégek az esélyesei a meccsnek,ők verhető csapatokat gyakran megtömnek 6-8 gólocskával is.Szeretjük az ilyen várhatóan adok-kapok meccseket! Még ha a bajnokság nevében szereplő profi szócska megkérdőjelezhető is!
Mondjuk kár szurkálódnom mert kicsit utánanézve kiderül hogy a vendégek francia edzője Antoine Kombouaré pl. a PSG-t is kormányozgatta 2009-11 között. Nincsenek tömve profi külföldi játékosokkal(egy dél-koreai,egy szenegáli és egy brazíl játékosuk van),de visszavonom a profi szemléletre tett megjegyzésem!

Holland Jupiler liga
20:00   De Graafschap   -   MVV Maastricht  1-1  :ok:
a jól rajtoló vendégek mindig overes meccseket nyomnak a beragadt tavaly még élvonalbei Graafschap-al.
Igaz ezek min.3 éves eredmények,de a mostani állás szerint is elég overes mind2 csapat külön-külön is.
20:00   Fortuna Sittard   -   FC Volendam  1-0  :noway:
A hazaiak meccsére tavaly is szerettem overt fogadni.Ha az idény előtti két felvezető meccsüket(felkészülésik) nem nézzük(azok 0-0ák lettek),akkor idén is jó a kép. A vendégekre sem lehet panaszunk legutóbbi meccsüket pl. 4-1re bukták,azt megelőzőt 4-1re nyerték.

Kanadai bajnokság
02:00   SC Toronto   -   Brampton United
  2-1  :ok:
Későn lesz ugyan,de érdemes kivárni az élő fogadási lehetőséget mert meccs előtt az over 2,5 oddsa 1,30!
Ez elmond mindent! Két nagyon overes csapat akik között jókora tabellakülöngség tátong.(2.-13.)
Ennek ellenére ugyanannyi gólt szereztek! És nem a Toronto lőtt keveset,hanem a brampton egy nagyon adok-kapok csapat! Toronto gólaránya 46:12, a bramptoné 46:29  Fiúk ez over! Méghozzá a jobbak közül! A toronto nyakán ráadásul többen is lihegnek,kell nekik a győzelem,hajtani fognak!

#2462 szeptember 14, 2012, 11:49:37, laudrup
FIGYELEM!
A 11:00   Thailand (W) - Malaysia (W) meccsnek mint látjátok megváltozott a kezdési időpontja!
13:30 helyett már 11kor elkezdik a gólgyártást! Mivel meccs előtt az over határ  7.5,8.0 ami necces lehet,inkább majd élőben az 1.félidő overt favorizálnám! ha adnak rá egy akár 2.5 -3.5-es határt azt sztem nyomom.
Nőknél nem kérdés hogy vagy több,vagy ugyannyi gól lesz az 1.félidőben mint  a 2.ban.(általában az 1.ben van több).Ha számolunk csak 6-7 góllal a meccsen,abből 3-4nek az 1.ben le kell esni.

ÉLŐ 26.percben
(Jelenlegi állás 1-0) Felett 2.0   Thailand - nők v Malájzia - nők
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))
   09/14/2012   Egyik sem   1.80   Függőben
Tét:  1 500,00   Nyer.:  1 200,00
31.perc 2-0

Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 14, 2012, 10:43:07
FIGYELEM!
A 11:00   Thailand (W) - Malaysia (W) meccsnek mint látjátok megváltozott a kezdési időpontja!
13:30 helyett már 11kor elkezdik a gólgyártást! Mivel meccs előtt az over határ  7.5,8.0 ami necces lehet,inkább majd élőben az 1.félidő overt favorizálnám! ha adnak rá egy akár 2.5 -3.5-es határt azt sztem nyomom.
Nőknél nem kérdés hogy vagy több,vagy ugyannyi gól lesz az 1.félidőben mint  a 2.ban.(általában az 1.ben van több).Ha számolunk csak 6-7 góllal a meccsen,abből 3-4nek az 1.ben le kell esni.

ÉLŐ 26.percben
(Jelenlegi állás 1-0) Felett 2.0   Thailand - nők v Malájzia - nők
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))
   09/14/2012   Egyik sem   1.80   Függőben
Tét:  1 500,00   Nyer.:  1 200,00
31.perc 2-0


Malaysia a 94.percben kapott egy 11-est, kihagyták!!!! Így 4-0 lett a végeredmény. Hajszálra voltam az @ 23-tól.... Ilyen ez a bejgli sütés.............

Idézetet írta: Bakter Dátum szeptember 14, 2012, 13:03:39
Malaysia a 94.percben kapott egy 11-est, kihagyták!!!! Így 4-0 lett a végeredmény. Hajszálra voltam az @ 23-tól.... Ilyen ez a bejgli sütés.............
Hát ilyen,néha odaég! De abban igazad volt hogy fejlődtek a maláj bigék! Pont annyit hogy ne 6-10 góllal kapjanak ki,hanem csak 4-el.Így meg a félidő 3-0 persze hogy nem jött le!

#2465 szeptember 14, 2012, 20:50:43, laudrup
ÉLŐ 32.perc
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 2.0   FC Viktoria Köln v MSV Duisburg II  1-0  :noway:
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   09/14/2012   Egyik sem   1.775   Függőben
Tét:  2 020,00   Nyer.:  1 565,50
Gondolkoztam hogy a holstein vagy a viktoria meccsen rakjak overt.(párhuzamosan megy a két számomra erősnek tünő párosítás),a bukik az oddsok alapján a holstein kiel meccsen várnak több gólt,én meg a viktorián,ezért erre raktam.(a két csapat jó 10 góllal hozott össze többet mint a kieli páros-rugott+kapott gólokat összeadva)
Tudnak valamit ezek a bukik: Kielben már vezet a kiscsapat! Itt is jöhetne az első!
Erre a meccsre viszont már 1,16 az over 0,5 oddsa! Az már annyira jó egy overes meccsen hogy lehet megtolom nagyobb lovéval.Bár ma már becsúszott 2db 0-0ás meccs is az over válogatásomba,de lehet pont azért nem lesz egy 3.mert havonta 1x ha előfordul 1db 0-0 a kiválasztott meccseimben.Meg ma különösen hígra sikerült ez az over puding!

50.perc 1-0

#2466 szeptember 14, 2012, 22:11:42, laudrup
ÉLŐ 62.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.0   Fortuna Sittard v Volendam
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   09/14/2012   Egyik sem   1.90   Függőben
Tét:  4 863,00   Nyer.:  4 376,70
Mai ucsó fogadásom.Ugye már kezdek a kevés erős tipptől elhajolni csak mert elment egy.
Ez még beleférhet.Reméljük nem megint a rossz példa jön be belőle,és csak mélyebbre amortizálom a bankom mint legutóbb! Bukta után meg kell állni,pláne ha a stratégiád is kevés tippre épül nagy téttel!(kinek mi a kevés. 2-3 napi tipp a legtöbb fogadónak kevés,ráadásul mind3 megjátszott erős tippként szerepelt a mai,sajnos elég rosszul sikerült over válogatásomban)
82.perc 1-0
hát ez csak kék lett,nem akarnak ma zöldülni a tippek..

#2467 szeptember 15, 2012, 18:56:58, laudrup
Mai over lista:
Ázsiai női bajnokság
11:00   Vietnam (W) - Philippines (W)
   4-2  :ok:
Óvatosabban kezeljük ezeket a női ázsiai meccseket! Ugyan 4-0 lett a tegnapi thai - maláj,de ugye 6-8 gólos meccset vártunk! Az over nem kérdés azért 3-4gól simán lesz itt is,kérdés hogy a bukik milyen határt adnak majd!
Mindenesetre ha az elején 6-10 gólos over határt adnak ne fogadjatok még rá!
Itt 5 éves közös eredmények vannak,ami nem mutat valós képet! (9-10 gólos vietnámi győzelmek)
Még mindig szakadéknyi különbség van köztük,de már nem ennyi!

német u19
13:00   Hamburger SV U19   -   Werder Bremen U19
  0-4  :ok:
két overes csapat. 3. és 8.helyezet
13:00   Bayern München U19   -   Nürnberg U19   5-0  :ok:
ez is elég egyértelmű,de közepes tipp a mostani meccsek alapján(tabella alapján sima),2-3 gól azért lesz.

Hong Kongi div.1.
11:30   South China AA   -   Citizen AA   2-1  :ok:
nem tudnám megjósolni melyik csapat fog nyerni(nem is érdekel),de nagyon overes közös meccseik vannak.
dupla A osztályúan overes meccseik!  :)

svéd div 2 norrland
13:00   Selånger FK   -   Sollefteå GIF
   5-1  :ok:
1. fogadja az ucsó előttit. 18 forduló után 53:25ös gólarány hazaiaknál vendégeknél majdnem fordított 24:53
selanger 32 gólt szerzett otthon,solleftea 27-et kapott idegenben.
overes közös és saját meccsek.

ázsiai női bajnokság
13:30   Singapore (W) - Myanmar (W)
   0-11  :great:
a szingapúri a leggyengébb láncszem,ez már kiderült,a myanmari csapat pedig tavaly vietnámot is le tudta győzni,és minimális vereséggel úszta meg a thai csatákat is.Egyértelműen sokgólos vendégsiker!

Finn Kakkonen
14:00   SalPa Salo - EsPa Espoo
  1-0  :noway:
a vendégek bűn rossz formában,képesek voltak 8 góllal is kikapni.Hazaiak viszont aránylag jó formában vannak.

14:00   P-Iirot Rauma   -   Härmä  4-1  :ok:
ez is elég egyértelmű,és hazai esélyes.

német regionálliga észak
15:00   Weiche Flensburg   -   Hannover 96 II   1-2  :ok:
ugyan tegnap beégtünk a német regionális ligákkal,de most is berakok egy tippet! Ez nagyon erős!
16. az 1. ellen,és a vendégek nagy formában, szórja a gólokat,és nekünk ez a lényeg!(20gól 6 meccsen)
Hannoveriek idegenben eddig jobbak!

svéd div2 södra götaland
14:00   Eskilsminne IF   -   IFK Klagshamn
   3-0  :ok:
Óriási különbség a hazaiak javára.vendégek 17 meccsen 97gólt kaptak(mondanom sem kell hogy tökutolsók)
kaptak ki 15-0ra is.. Hazaiak stabil középcsapat.

Svájci kupa
Olten-Lugano   0-4  :ok:
hazaiak a 3.osztály utolsó helyén állnak,vendégek a 2.osztály 3.helyén.

norvég div.2 avd2
15:00   Buvik IL   -   Kjelsas
  2-6  :great:
overes liga 4,20-as gólátlaggal,a kiválasztott két csapat is különösen jól szórja,ucsó közös meccsük is jól hangzik:
6-3!

Női eb-selejtezők
15:00   Kazakhstan (W) - Germany (W)
  :topbet_125:    0-7  :ok:
Ez több mint egyérltemű! ucsó meccsük 17-0 volt a németeknek!(egy éven belüli eredmény),de hogy frisset is mondjak: áprilisban 13mat kaptak a spanyoloktól! Az élvonalhoz tartozó női csapatoktól nagy zakót kapnak mindig.
Ja igen,és a németek 5-0ra verték a spanyolokat..itt tényleg csak az kérdés hogy mekkora overt vállaljunk be!
Mondanom sem kell hogy bet365 alapból fel sem rakta még kinálatba,de hátha meggondolják magukat,és legalább élőben fogadhatunk rá!
15:00   Estonia (W) - Finland (W)  :topbet_125:   0-5  :ok:
Ezt sem kell ragozni.nagy különbség a két ország női focija között,ráadásul a finnek most jó formában vannak.
ucsó meccsük 6-0 volt.Most is meglehet. Ez van kinálatban most is.viszont meccs előtt gólokra nem adnak oddsot,de élő listában is szerepel!

német bundesliga
15:30   Hannover 96   -   Werder Bremen
   3-2  :great:
ha németekről van szó akkor két csapat neve jelent garanciát az overre nálam(lehet sokan meglepődtök majd),
egyik a werder,másik pedig a leverkusen! a mostani párosítás közös meccsei is jól néznek ki.Mind2 csapat overes meccsekkel nyitotta az idényt is,reméljük így is folytatják!

női eb selejtező
15:30   Macedonia FYR (W) - Russia (W)
  0-6  :ok:
ez is elég egyértelmű vendégsiker.Márciusban 8-0 volt a ruszkiknak.

Angol konferencia
16:00   Forest Green   -   Alfreton Town  1-1  :ok:
16:00   Nuneaton   -   Macclesfield  3-3  :ok:
mind2 párosítás mind2 csapata sok gólt szerez és kap.

angol konferencia észak
16:00   Worcester   -   Droylsden  2-1  :ok:
huu,nagyon sok meccs van ma,bocsi hogy már csak a párosítást írom,de teljesen lefáradt az agyam!

norvég div2 avd1
16:00   Brumunddal   -   Elverum Fotball   1-4  :ok:
ucsó-első,sok gól.

norvég div2 avd3
16:00   Egersunds IK   -   Fløy IL  2-4  :ok:
egy súlycsoport,de nagyon overesek.(H2H is)

skót div.3
16:00   Annan Athletic   -   Rangers FC  0-0  :noway:
a csőd miatt harmadosztályú lett Rangers miatt vagyunk itt.Az új tulajdonos azért próbálja majd visszavinni a csapatot az élvonalba,akkor képviselnek majd értéket,egyenlőre csak "nagy név",jól muzsikálnak,itt azért sztárok nélkül is jól tudnak még szerepelni.Sok gólt rugnak,és nekünk ez a lényeg.(bár idegenbe jóval gyengébbek).
Óvatos over ez.

svájci kupa
16:00   FC Altstetten - St. Gallen  0-7   :ok:
nagyon sokadosztály a hazaiak,vendégek élvonal.
16:00   FC Wettswil-Bonstetten - BSC Young Boys  1-5   :ok:
negyedosztály és nemzetközi szint.ennyi.

női eb selejtező
17:00   Turkey (W) - Switzerland (W) 1-3  :ok:
vendégesély és over.

holland eredivisie
19:45   Willem II Tilburg - FC Twente
hazaiak mennek vissza majd a 2.osztályba szerintem.Twente nem egy súlycsoport velük.overes vendégsiker.






#2468 szeptember 15, 2012, 12:51:00, laudrup
Ázsiai női bajnokság
11:00   Vietnam (W) - Philippines (W)   4-2
Már megy.Amire még érdemes figyelni: a vietnámiak nagyon sok szögletet gyártottak szingapúr ellen(talán 12öt?)
a félidei határ kezd finom lenni 3,5 most.Lehet érdemes bepróbálni így a 10.perc körül.
De a tuti itt is az ha nagyon alacsony határig lemegy.Ha 20percig nincs szögi akkor amugy sem biztos hogy lejött volna ez a határ.
Gólokról lemaradtunk,viszont a szögik nagyon gyérek voltak(1 eddig),ezért a határ kihagyhatatlan:
Felett 2.0   Vietnám - nők v Fülöp-szigetek - nők
(1. félidő szögletek - ázsiai hendikep)   
09/15/2012   Egyik sem   1.80   Függőben
Tét:  828,00   Nyer.:  662,40 

ÉLŐ 44.percben
Alatt: 5.5   Vietnám - nők v Fülöp-szigetek - nők
(Mérkőzés gólok)
   09/15/2012   Egyik sem   1.66   Függőben
Tét:  2 000,00   Nyer.:  1 333,33
nem szoktam underre rakni,de ezek nagyon takarékon tolják..itt nem lesz már 4 gól az tuti!
ÉLŐ 73.percben
Vietnám - nők 5-1   Vietnám - nők v Fülöp-szigetek - nők
(Végeredmény)   09/15/2012   Egyik sem   2.75   Függőben
Tét:  500,00   Nyer.:  875,00
nem bírtam idegekkel,biztosítottam ha lenne még egy gól,mert már 4-1 az állás..

#2469 szeptember 15, 2012, 14:44:47, laudrup
ÉLŐ 11.percben
(Jelenlegi állás 0-1) Felett 7.5   Szingapúr - nők v Burma - nők
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   09/15/2012   Egyik sem   1.80   Függőben
Tét:  2 650,00   Nyer.:  2 120,00
Ez viszont nagyon egyértelmű!
mire beírtam már 2-0.itt lenni kell 10 gólnak.pláne hogy Burmának kell a nagyarányú győzelem hogy vietnám elé kerüljön a csoportban!
félidőben 0-7
58.perc 8-0

#2470 szeptember 15, 2012, 19:01:19, laudrup
Most fut a törökország-svájc női eb-selejtező.
Alapból 4-5 gólos svájci győzelmet várok. Akartam is rakni egy over 3mat,már egész jó volt az oddsa.erre beesett az első gól 1-0.Kicsit akkor kivárok gondoltam,mert statok alapján amúgy inkább a 2.félidőben vártam gólt.
Erre a törökök kiegyenlítenek! egy kapuralövés egy gól. Nem a meccs kiegyenlítettségét jelzi,egy potyagól lehetett!
Svájc rákapcsol ez biztos.viszont a jelenlegi határt nem merem bevállalni(hogy még 3 gól legyen,bár benne van,de én óvatos duhaj vagyok!)
ÉLŐ 56.perc
(Jelenlegi állás 1-1) Svájc - nők -0.5
   Törökország - nők v Svájc - nők   1-3  :ok:
(Ázsia hendikep - további piacok)   09/15/2012   Egyik sem   1.55   Függőben
Tét:  4 420,00   Nyer.:  2 431,00
Arra hogy lesz még1 gól 1,12 az odds.Nos azért 90% a valószínüsége hogy ha csak egy gól lesz akkor azt svájc rúgja.Persze vannak meglepik,de ez ennyiért value! Majdnem annyi az oddsa mint az over 3,5-nek,ahhoz meg 2 gól kell!
egy kis biztosítás,mert az ördög nem alszik:
Törökország - nők   Törökország - nők v Svájc - nők
(Játékidő eredménye)   09/15/2012   Egyik sem   10.00   Függőben
Tét:  331,00   Nyer.:  2 979,00
Mostmár csak X ne legyen!  :D

70.perc 1-2!
73.perc 1-3 elöszőr -1 hendivel akartam nagyobb oddson,de úgy látszik tulzott volt az óvatosság!  ;)

 A Rangers 0-0-t játszott ........... ezen a hétvégén minden fordítva történik!!!!!!!!!
Én a győzelmüket raktam egy kombiba.....  :redchug:

Idézetet írta: Bakter Dátum szeptember 15, 2012, 18:23:26
A Rangers 0-0-t játszott ........... ezen a hétvégén minden fordítva történik!!!!!!!!!
Én a győzelmüket raktam egy kombiba.....  :redchug:
Ja..
26 meccset vettem ki ma overre,ebből 1 még hátravan a lejátszott 25ből 23 over volt(volt bőven 6-7-10 gólos meccs is),de a rangers a maga 0-0jával szégyenbe hozta az over listát..többet ők oda nem kerülnek ezt igérhetem!
Skót premiere ligát már korábban töröltem a figyelt overes bajnokságok listájából(idén különönen underes meccsek voltak ott),de mostmár a skót 2. és 3.osztály is feketelistára került!

ÉLŐ 32.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Willem II v FC Twente
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))
   09/15/2012   Egyik sem   2.675   Függőben
Tét:  478,00   Nyer.:  800,65
sajnos csak apróval raktam.mert sok volt már mára a fogadás.hiába hétvége azért a stratégiámhoz tartani kellene magam.
39.perc gól
42.percben már 0-2

Én lettem augusztus tippmestere! Köszönök minden szavazatot!   :beerchug: