Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Pikaa Dátum szeptember 17, 2012, 07:52:47
Bocs az OFF-ért Lau,de szerintem sima hazai lesz,mivel Castle-nek EL meccse lesz csütörtökön és tuti arra fognak készülni.
Nem tudhatjuk melyiket veszik komolyabban amíg nem látunk kezdőt! De szerintem a bajnokságban sem engedhetnek meg maguknak túl sok buktát,elég nagyok az elvárások náluk idén! Nagyon lutri meccs alapból,az EL csak még jobban a "nagy ívben elkerülni" kategóriába tolja a meccset! Lesz egy csomó holland és török ifi meccs,tolni kell azokra az overt és megvan a mai profit! Ennyi!  ;)

Idézetet írta: Pikaa Dátum szeptember 17, 2012, 07:52:47
Bocs az OFF-ért Lau,de szerintem sima hazai lesz,mivel Castle-nek EL meccse lesz csütörtökön és tuti arra fognak készülni.

Ott a Premier League a prioritás. Más játszótér...

GL

#2492 szeptember 17, 2012, 22:21:05, laudrup
Mai over lista(nagyon finom az étlap hétfő ellenére!):
bari
11:30
   Germany U17 - Israel U17  1-2  :ok:
ha nem bari meccs lenne akkor azt mondanám hogy tükörsima német győzelem.Így fene tudja.Papír alapján 4-5 gól
van a 2 csapat között.Belenézünk hogy tolják!
ázsiai női bajnokság
13:30
   Philippines (W) - Singapore (W)   7-2  :great:    :beerchug:  :ok:
Fülöp csajok egész szépen helytálltak vietnám ellen(2-4),szingapúr sztem ma sem kerülheti el a sorsát,ha nem is kap 10-et de 4-5 gólt ők is vernek nekik!
(majd az lesz a szép ha egy ilyen csapat japán v. kína v. korea ellen játszik..)

Török ifi
15:00
   İstanbul BB Youth - Konyaspor Youth  2-0  :ok:
tavaly szakadéknyi különbség volt a vendégek javára.Ennek ellenére közös meccseik nem voltak overesek.közepes erősségű tipp.

15:00   Gençlerbirliği Youth - 1461 Trabzon Youth  0-1  :noway: :noway:
Hazaiak csoportelsők voltak tavaly 16 meccsen 46 gólt vágva.Vendégek újoncok(semmi közük a trabzonsporhoz!)
Ez erős tipp!

norvég div2 avd3
17:30
   Randaberg IL   -   SK Brann 2   5-2  :ok:
jókora tabellakülöngség,formában lévő vendégek,nulla hazaiak.júniusban viszont csak 1-1et nyomtak!
Ideje hogy kijöjjön a 2 csapat közötti különbség! Közepes erősségű tipp!
norvég div2 avd1
18:00
   Valerenga 2   -   Raufoss IL
  1-1  :ok:
mind2 csapat jó formában,mind2 overes. Júniusban 2-0 volt a vendégeknek.Viszont mostanában mind2 csapat tudott 5-6-8 gólos meccseket is nyomni.

norvég div2 avd2
18:00   Fyllingsdalen   -   Molde 2
  3-0  :ok:
hazai esély,brutálisan overes vendégek.ucsó meccs 6-0 idegenben a mostani pályaválasztóknak. Molde2 ucsó meccse 5-4 volt.Mi kell még? Erős tipp! nagyon erős![/color]
Holland ifi(beloften liga)
18:30
   Jong NEC/FC Oss   -   Jong AZ Alkmaar
  1-0  :noway:
hazaiak tavaly ucsók voltak,AZ egész jól teljesített(5.hely),idén is jól kezdtek az ajax legyőzésével,aztán 2 szoros vereség ami benne volt,majd legutóbb 7-1 a pofozógépnek készülödő zwolle ifik ellen.

18:30   Jong Zwolle   -   Jong Groningen  2-1  :ok:
nagyon egyértelmű vendég,sok góllal.Idén még veretlen a Groningen,igaz az ajax elleni 0-0 csunyán beégetett,de itt azért más súlycsoportú ellenfél lesz!

Angol u21
20:00
   Arsenal FC U21   -   Norwich U21  1-1  :ok:


#2493 szeptember 17, 2012, 15:34:42, laudrup
fölött 2.5   Fülöp-szigetek - nők v Szingapúr - nők   7-2   :great:
(Összesített gólok)   
09/17/2012   Egyik sem   1.22   Függőben
Tét:  8 950,00   Nyer.:  1 988,89
Nem szoktam ilyen kis oddsokkal foglalkozni,de erre a meccsre ilyen határt adni!!
A bukik csak azt nézhették hogy a két kiscsapat elboklászik majd a pályán.
Mi viszont figyelemmel kisértük a csapatokat,és láttuk hogy amíg szingapúr még mindig ott van mint pl. 5 éve(közük nincs az ázsiai női focihoz),addig a Fülöp-szigeteki csapat egyértelműen fejlődést mutat! Elég csak a vietnám elleni 4-2öt alapul venni,vagy azt hogy a vendégek 10-et kaptak ugyanattól a vietnámi bandától!
Egyértelmű hogy szingapúrt simán verik! Az is hogy nem lesz 10 gól,de nekünk nem is kell! Elég 3,ami lehet félidőig leesik! Tippem 4-0 v. 5-0,de lehet hogy fülöpék úgy belelendulnek a gólgyártásban hogy kontrából szingapúr is végre betalál.(eddig 21 gólt kaptak,egyet sem rugtak). Fülöpéknél ez 2-7.
4éve volt közös meccsük,már akkor is 3-1re tudtak nyerni a Filippino csajok.
Egész jól mutatnak egyébként a csajok:

Utolsó 4 alkalommal nem tudtak továbbjutni a csoportból(első két helyezett megy tovább),idén sincs sajnos esélyük,de az edző a torna előtt nagyon igérgetett,azt nyilatkozta amit mi is láttunk:
a válogatottunk még soha nem volt olyan erős mint most!
Legnagyobb sztárjuk Heather Cooke .Neve is mutatja hogy félig amerikai,de mivel a marylandi egyetem csapatában játszik az amcsi válogatottba esélye nem volt bekerülni,ezért a gazdag szülők inkább utaztatják a 2.otthona felé és a fülöp-szigeteki válogatottat választotta.

Csatár poszton játszik!
Rajta kivül van még pár filippino-amerikai a csapatban:
Ashley O'Connor, Abby Komarc, Angeline and Patrice Impelido
valamint 1 ausztrál-filippino is: Nenita Burgess
és egy kanadai is:Mallory Dayot
forrás: http://www.interaksyon.com/interaktv/battle-and-bleed-malditas-off-to-vietnam-for-asean-womens-football-tilt
és
http://www.womenssoccerunited.com/profiles/blogs/2012-philippine-malditas-a-look
Találtam cikket  a meccsről is,ott azt írták a futkosó vietnámi csapat mellett egy szervezetten játszó fülöp-szigeteki team-et láttunk.(első gólt kapushibának írják).
A filippinok középpályán próbáltak nyomást gyakorolni,a vietnámiak pedig próbálták visszafogni Heather Cooke-ot.
(sikeresen),majd egy távoli,felsőlécről bepattanó góllal lett 2-0 a félidő.
És amire kiváncsi voltam is kiderült(ki rugta a filippino gólokat): a 2.félidő 8.percében Cooke lecsapott egy rossz passzra hátul,és könyörtelenül bevarta! 2-1
Ekkor vérszemet kaptak,mentek előre,és ez megbosszulta magát! A következő gól vietnámi szögletből született,majd egy újabb távoli bomba bizonyította hogy kapusposzton lehet változtatni kellene..(tehát a 4 gólból eddig 2 kapushiba..vagyis ha szingapúrt nem hagyják lőni,elég sima lesz ez.)
4-1
a 2.fülöp gólt Cooke átivelős gólpasszából  Natasha Alquiros szerezte.
Elég kimeritően utánanéztem! Tessék tolni a tippet!

ez most all in lau?:) És az odds nekem már csak 1,16 :(

Idézetet írta: nasgur Dátum szeptember 17, 2012, 09:28:43
ez most all in lau?:) És az odds nekem már csak 1,16 :(
Nagjából az!  ;)
De gondolkoztam hogy még szedek valahonnan pénzt hogy toljak rá.Aztán átgondoltam,ellenkezne pár saját magamnak felállított szabállyal! Nagyon-nagyon erős tipp!

Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 17, 2012, 09:41:38
Nagjából az!  ;)
De gondolkoztam hogy még szedek valahonnan pénzt hogy toljak rá.Aztán átgondoltam,ellenkezne pár saját magamnak felállított szabállyal! Nagyon-nagyon erős tipp!

Remélem bejön Mr. hónap tippmestere! :P (egyébként grat hozzá:) Én is megtoltam egy 5ösel

#2497 szeptember 17, 2012, 15:10:05, laudrup
Nem lesz itt gond:

42'   Philippines (W)  2-0 (-)   Singapore (W)
19.perc 1-0
37.perc 2-0
..
..
76.perc 5-2
kb. 1,05-öt ért az over 2,5 valós értékben,így igen nagy value-t fogtunk az 1,22vel.
Nagyon tükörsima!

Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 17, 2012, 14:12:07
Nem lesz itt gond:

42'   Philippines (W)  2-0 (-)   Singapore (W)
19.perc 1-0
37.perc 2-0


55.perc 3-0  :beerchug:  :beerchug:  :beerchug: Szép volt lau

Idézetet írta: nasgur Dátum szeptember 17, 2012, 14:43:23

55.perc 3-0  :beerchug:  :beerchug:  :beerchug: Szép volt lau

A vége pedig 7-2!!!!    :great:  :great:  :ok:
ezt jól benézték a bukik! Bánom hogy nem fogadtam 4,5 overt is(az volt az alapelképze​lés) ,csak óvatos voltam.
Jól van ez így!

Grat, Lau!
És köszi a tippet! Én raktam a 4.5 overt, 1,8-ért, mert már csak az volt. Az ilyenek jussanak eszedbe, amikor nem jönnek az eredmények és azon gondolkodsz, hogy befejezed a tippelést! Írtam ide egy kisregényt legutóbb, mikor rossz szériában voltál, de sajnos lefagyott a gépem és elszállt. Én minden fogadási napot a Te over listáddal kezdek. Aztán persze szűrök meg teszek mást is, de nálam ez az alap :) Úgyhogy a lényeg, hogy köszönet a jó kis over válogatásokért és csak így tovább!!!  ;)

Idézetet írta: bancho Dátum szeptember 17, 2012, 15:34:24
Grat, Lau!
És köszi a tippet! Én raktam a 4.5 overt, 1,8-ért, mert már csak az volt. Az ilyenek jussanak eszedbe, amikor nem jönnek az eredmények és azon gondolkodsz, hogy befejezed a tippelést! Írtam ide egy kisregényt legutóbb, mikor rossz szériában voltál, de sajnos lefagyott a gépem és elszállt. Én minden fogadási napot a Te over listáddal kezdek. Aztán persze szűrök meg teszek mást is, de nálam ez az alap :) Úgyhogy a lényeg, hogy köszönet a jó kis over válogatásokért és csak így tovább!!!  ;)
Ne aggódj(atok) notorius újrakezdő vagyok! Minden hullámvölgy után csak felfele van! Olyan ez mint a tőzsde.
(egy időben vezettem is grafikonon a győztes nyertes összegeket,és árfolyamhoz hasonló görbén).
Azt kell még megtanulnom hogy egy teljesen természetes folyamat,körforgás! Hogy a vesztes tippek után jönnek a nyertesek!

#2502 szeptember 19, 2012, 22:45:15, laudrup
Tegnapi over lista kimaradt  mert meló volt.(sajnos csüt-péntek is az lesz,de hétvégén itthon vagyok!)
Mai over lista:
Női foci eb
11:00   Kazakhstan (W) - Switzerland (W)
  1-0  :noway:  :crazy:
1-8,0-8 az ucsó két meccs.nem is ragozom.Németeket megúszták 7 góllal,így lehet hogy már svájctól se kapnak annyit mint tavaly,de azért az over nem kérdés!

Angol U21
14:00   Derby U21 - Huddersfield U21  2-0  :ok:
Hazai esély,de itt nem szabad kimenetelre rakni.Vendégek is vertek el olyan csapatot akitől ki kellett volna kapni,viszont volt 5 gól ott is.Nem kérdés itt sem az over.

női foci eb
14:00   Armenia (W) - Czech Rep (W)  0-2  :ok:
Vendéggyőzelem és vagy 4 gól,ezt várom,de ha a hazaiak is betalálnak annak csak örülök!
15:00   Hungary (W) - Bulgaria (W)   9-0!!  :great:
Itt most mi vagyunk az esélyesek! Sajnos női fociban ez ritka.Ez a bolgár csapat viszont rém rendesen gyenge!
norvégoktól 11-et kaptak,de volt egyéb súlyos vereségük is,nem kikapni csak a másik nagyon gyenge női csapattól(makedónia) ott 4-4 volt.Az is tetszett volna ha megcsípjük overre! Velünk tavaly októberben 4-0-ás vereségbe szaladtak bele úgy hogy hazai pályán voltak!

17:00   Bosnia-Herzeg (W) - Macedonia FYR (W)  1-0  :ok:
Makedón női focisták meccsére overt rakni elég kifizetödő! Bosnyákok sem nagy szám de 6-2re azért elverték őket.
Még az albánoktól is kaptak kettőt.Olaszoktól kilencet.Reméljük a két taktikailag nulla csapat gólzáporos meccset játszik!

17:00   Germany (W) - Turkey (W)  10-0  :ok:
Ez sem kérdés,ugyan a svájciak ellen egy félidőt bírtak a törökök,sőt kiegyenlítettek 1-0 után,de végül csak kijött a különbség és 3-1 lett.Németek idén februárban ötössel zárták a török kirándulást,hazai közönség előtt min. azt megismétlik szerintem!

18:00   England (W) - Croatia (W)  3-0  :ok:
ennek is simának illik lenni! Horvát női foci sehol nincs.Márciusban egy hatost kaptak az angoloktól.(otthon)
de szlovák,szlovén és szerb csapattól is ki tudtak kapni.győztes meccsüket nem találtam..
BL
20:45   Shakhtar Donetsk - FC Nordsjælland 2-0  :ok:
ez az ukrán-dán párosítás tetszik! Két felkészülési meccsük is van 3-1 és 2-2,két támadó felfogásu csapat,akik biztos menni fognak mert egymást legyőzhető skalpnak tekintik.(juve meg chelsea ellen azért nem sok mindenben reménykedhetnek,bár én bízom benne hogy elkapják valamelyik nagyarcú bandát! )
20:45   Bayern München - Valencia CF  2-1  :ok:
mind2 csapat nagyon szórja a gólokat a saját bajnokságában(valenciának az nem roható fel hogy a barcának nem tudott rugni,a realnak meg "csak" egyet-pláne ez utóbbi ami 1-1 lett),de a többi meccsükön over volt.
Egyértelmű bayern esély,de egy spanyol csapat ellen senki nem mehet biztosra! Itt is a két csapat gólövőiben bízom! Ennek is overnek kell lennie!
20:45   FC Barcelona - Spartak Moscow  3-2  :ok:
Egy formán kivüli szpartak látogat Messiékhez.Ebből zakó lesz!

20:45   Manchester United - Galatasaray SK  1-0  :noway:
Szeretem a török csapatokat! Nagyon harcosak,és ha ki is kapnak várható tőlük gól!
Inter ellen ha jól emlékszem a Trabzonnal fogtam 9-es oddsot amikor nyerni tudtak a töketlen kék-feketék ellen!








#2503 szeptember 19, 2012, 11:30:03, laudrup
Találtam egy eléggé elméretezett határt:
Németország-törökország női eb-selejtező
under 8,5 1,67ért.
Ez a török csapat nem fog 9 gólt kapni! Nőknél persze minden benne lehet,de ilyen oddsért ez eléggé value!
Én mondom aki az over híve vagyok! Akartam rá overt fogadni,akkor láttam a határt...huhu..
Németek még nem verték meg őket ennyire,sőt 1x a spanyoloknak sikerült 10-1re,de a legutóbbi svájc elleni meccsük után azt mondom hogy fejlödőtt már annyit a csapat hogy ekkora zakóban nem szaladnak bele!
Az említett spanyol zakó óta 7-1 volt a legnagyobb arányú vereségük,de inkább 5 gólokkal kaptak ki.
Németeknek már nincs tétje.ez újabb érv az under mellett.

Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 19, 2012, 11:09:27
Találtam egy eléggé elméretezett határt:
Németország-törökország női eb-selejtező
under 8,5 1,67ért.
Ez a török csapat nem fog 9 gólt kapni! Nőknél persze minden benne lehet,de ilyen oddsért ez eléggé value!
Én mondom aki az over híve vagyok! Akartam rá overt fogadni,akkor láttam a határt...huhu..
Németek még nem verték meg őket ennyire,sőt 1x a spanyoloknak sikerült 10-1re,de a legutóbbi svájc elleni meccsük után azt mondom hogy fejlödőtt már annyit a csapat hogy ekkora zakóban nem szaladnak bele!
Az említett spanyol zakó óta 7-1 volt a legnagyobb arányú vereségük,de inkább 5 gólokkal kaptak ki.
Németeknek már nincs tétje.ez újabb érv az under mellett.

bet365-ön (már) 1,825 az under, egyre jobban megéri, a +7, +7.5-ös hendi 2,075-ért még tán jobb :beerchug: