Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#2505 szeptember 19, 2012, 15:45:01, laudrup
ÉLŐ 33.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 2.0,2.5   Derby - U21 v Huddersfield U21  2-0 féltét vissza,féltét bukta
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   09/19/2012   Egyik sem   1.625   Függőben
Tét:  1 838,00   Nyer.:  1 148,75 
Ebben a ligában meccsenként 3,91 gól esik átlagban. A most játszó két csapat eddigi gólátlaga pedig kereken 4 gól meccsenként(külön-külön is).Mind2 csapat inkább 2.félidős,ez nekünk jó mert fél óra után már elég baráti határt adtak!
A meccs nyereséges lett végül mert a goal line 1-es fogadásom 3ezer ft profitot hozott ezen meg kb.900at buktam.

#2506 szeptember 19, 2012, 18:47:14, laudrup
Megraktam én is,ahogy Szomferi felhívta a figyelmet rá hogy még feljebb nyomták a határt az oddsot.
Ez amolyan buki mézesmadzag,de azért sem rakok overt ilyen határral,maradok az eredeti elképzelésnél:
Alatt 8.5   Németország - nők v Törökország - nők
(Gólok száma (goal line))   09/19/2012   Egyik sem   1.875   Függőben
Tét:  2 000,00   Nyer.:  1 750,00
Még mindig tartom azt hogy nem lesz itt kilenc gól! Értitek?! 9 kellene hogy bukjam a pénzt!
Egy olyan meccsen ahol már nincs tét a sokkal jobb németeknek!
Láttuk ma délelőtt mi volt egy olyan meccsen ahol már nem volt tét a svájci csajoknak:
csendesen kikaptak 1-0ra az osztályokkal gyengébb kazah csapattól,akiket korábban 8-0ra és 8-1re is legyőztek!!
Nem lesz török győzelem,a németek büszkébbek annál hogy a vendégmunkások feleségeitől kikapjanak a csajaik,de gólparádét sem várok! Egy laza 4-5gól és ennyi! Azért ha lesz jó határ tolunk rá overt is,a kettő nem fogja ütni egymást,elvégre én max 4-5gólra fogok tenni!
Félidőben 3-0 a németeknek,reméljük a 2.félidőt nem huzzák meg nagyon!
Upsz egy török piros lap..ez lehet belekavar a levesbe..
most 5-0 a 62.percben,még mindig 4 gól kellene hogy bukjak,az azért 30perc alatt necces! Hál istennek!
72.perc 6-0 hál istennek az idő azért fogy! kevesebb mint 20perc van még! még 2 gól eshet!
75.perc 7-0...leállhatnának! Franc azt a piros lapot!
78.perc német tizi..kimaradt! köszi csajok! úgy azért necces lett volna a vége..1000x megfogadtam már hogy soha többé undert! Most izgulhatok!

Egy kis biztosítás a 82.percben(valszeg felesleges,de megelégszem kisebb profittal is)
(Jelenlegi állás 7-0) Felett 8.0   Németország - nők v Törökország - nők
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   09/19/2012   Egyik sem   2.25   Függőben
Tét:  750,00   Nyer.:  937,50
84.perc 8-0 vagy mégis kellett az a biztosítás?!
86.perc 9-0
[/i]

#2507 szeptember 19, 2012, 15:44:01, laudrup
ÉLŐ 61.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.0   Derby - U21 v Huddersfield U21  2-0  :ok:
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   09/19/2012   Egyik sem   1.90   Függőben
Tét:  3 333,33   Nyer.:  3 000,00
Ez a meccs ki van csukva hogy 0-0 legyen! Ha meg lesz 1 akkor lesz kettő is!
Álmomban sem gondoltam volna hogy olyan sokáig nem lesz gól hogy adnak rá ilyen határt!
70.percben büntetőből 1-0
79.perc 2-0! Bevallom allint akartam,de ez egy rossz szokás,de most lehetett volna nyugodtan tolni!

#2508 szeptember 19, 2012, 22:43:35, laudrup
Mai SFguru elemzésem:
FC Barcelona - Spartak Moscow  3-2   :great:
Bajnokok Ligája 2012.09.19 20:45

Írta: laudrup
Alatt/Fölött(Határ 3.5) / 2
Odds: 1.67
Tét: 10 egység
Fogadóiroda: Bet365
Nem volt könnyű olyan meccset találnom amire még nem volt overes elemzés,és szerepelt az over válogatásomban! Ez a meccs nálam a BL forduló egyik leginkább gólgazdagnak várt meccse!
Két erősen támadó felfogásban játszó csapat fog összecsapni.
Nem kérdés hogy a Barcelona óriási stadionjában bárányként bégetnek legtöbben,és mire magukhoz térnek a meglepetéstől, felrobban a stadion a bekapott gól utáni ünneplésben!
Nagyon drámai szemléltetése annak hogy mennyire olyan meccs ez a szpartaknak mintha vágóhídra mennének!
Ha támadni fognak az csak jó nekünk,mert helyett,felületet adnak a Barca gólgyárosainak.Ha védekeznek az szintén jó az overünknek mert az nagyon nem asztala a szpartaknak!
Nem voltak könnyű meccsei a szpartaknak,és lehet rossz formára,nehezebb ellenfelekre fogni,de tények azok tények: utolsó 5 meccsükből egyet tudtak megnyerni : a fener-t 2-1re verték,és ez jutatta őket a BL csoportkörbe.Azóta viszont csak döntetlenek és vereségek!
De a vereségek vérzivataros mezején is szereztek mindig 1-2 gólt.
Én azt várom hogy a Barca 3-4 góljára ők is válaszolnak legalább eggyel,mert igazából ha felnőnek a feladathoz,van jópár támadásban jeleskedő focistája a Lenin fiainak! Figyeljétek majd a skót csodagyereket Aiden McGeady-t.
Tud valamit a srác,és biztos meg is mutatja! (9.5 millió fontot adtak a Celticnek érte 2 éve,ezzel a legdrágábban eladott skót játékos lett a skót futbaltörténelemben),de a 26 éves brazíl csatár Welliton is figyelmet érdemel majd.A Barca sztárjait nem sorolnám fel ha nem baj! Lényeg: a támadók fognak villogni a meccsen,az pedig gólokat jelent!

Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 19, 2012, 14:51:56
Megraktam én is,ahogy Szomferi felhívta a figyelmet rá hogy még feljebb nyomták a határt az oddsot.
Ez amolyan buki mézesmadzag,de azért sem rakok overt ilyen határral,maradok az eredeti elképzelésnél:
Alatt 8.5   Németország - nők v Törökország - nők
(Gólok száma (goal line))   09/19/2012   Egyik sem   1.875   Függőben
Tét:  2 000,00   Nyer.:  1 750,00
Még mindig tartom azt hogy nem lesz itt kilenc gól! Értitek?! 9 kellene hogy bukjam a pénzt!
Egy olyan meccsen ahol már nincs tét a sokkal jobb németeknek!
Láttuk ma délelőtt mi volt egy olyan meccsen ahol már nem volt tét a svájci csajoknak:
csendesen kikaptak 1-0ra az osztályokkal gyengébb kazah csapattól,akiket korábban 8-0ra és 8-1re is legyőztek!!
Nem lesz török győzelem,a németek büszkébbek annál hogy a vendégmunkások feleségeitől kikapjanak a csajaik,de gólparádét sem várok! Egy laza 4-5gól és ennyi! Azért ha lesz jó határ tolunk rá overt is,a kettő nem fogja ütni egymást,elvégre én max 4-5gólra fogok tenni!
Félidőben 3-0 a németeknek,reméljük a 2.félidőt nem huzzák meg nagyon!
Upsz egy török piros lap..ez lehet belekavar a levesbe..
most 5-0 a 62.percben,még mindig 4 gól kellene hogy bukjak,az azért 30perc alatt necces! Hál istennek!
72.perc 6-0 hál istennek az idő azért fogy! kevesebb mint 20perc van még! még 2 gól eshet!
75.perc 7-0...leállhatnának! Franc azt a piros lapot!


Pár napja a burmai meccsnél írtad hogy nem under-ezel többet.... !!!???!!! :police: 

Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 19, 2012, 14:51:56
Megraktam én is,ahogy Szomferi felhívta a figyelmet rá hogy még feljebb nyomták a határt az oddsot.
Ez amolyan buki mézesmadzag,de azért sem rakok overt ilyen határral,maradok az eredeti elképzelésnél:
Alatt 8.5   Németország - nők v Törökország - nők
(Gólok száma (goal line))   09/19/2012   Egyik sem   1.875   Függőben
Tét:  2 000,00   Nyer.:  1 750,00
Még mindig tartom azt hogy nem lesz itt kilenc gól! Értitek?! 9 kellene hogy bukjam a pénzt!
Egy olyan meccsen ahol már nincs tét a sokkal jobb németeknek!
Láttuk ma délelőtt mi volt egy olyan meccsen ahol már nem volt tét a svájci csajoknak:
csendesen kikaptak 1-0ra az osztályokkal gyengébb kazah csapattól,akiket korábban 8-0ra és 8-1re is legyőztek!!
Nem lesz török győzelem,a németek büszkébbek annál hogy a vendégmunkások feleségeitől kikapjanak a csajaik,de gólparádét sem várok! Egy laza 4-5gól és ennyi! Azért ha lesz jó határ tolunk rá overt is,a kettő nem fogja ütni egymást,elvégre én max 4-5gólra fogok tenni!
Félidőben 3-0 a németeknek,reméljük a 2.félidőt nem huzzák meg nagyon!
Upsz egy török piros lap..ez lehet belekavar a levesbe..
most 5-0 a 62.percben,még mindig 4 gól kellene hogy bukjak,az azért 30perc alatt necces! Hál istennek!
72.perc 6-0 hál istennek az idő azért fogy! kevesebb mint 20perc van még! még 2 gól eshet!
75.perc 7-0...leállhatnának! Franc azt a piros lapot!
78.perc német tizi..kimaradt! köszi csajok! úgy azért necces lett volna a vége..1000x megfogadtam már hogy soha többé undert! Most izgulhatok!

Egy kis biztosítás a 82.percben(valszeg felesleges,de megelégszem kisebb profittal is)
(Jelenlegi állás 7-0) Felett 8.0   Németország - nők v Törökország - nők
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   09/19/2012   Egyik sem   2.25   Függőben
Tét:  750,00   Nyer.:  937,50
84.perc 8-0 vagy mégis kellett az a biztosítás?!
86.perc 9-0
[/i]

no ez lefőtt, mint a kávé, olyan gyorsan jött az utolsó 2 gól, visszafogadni se volt időm :bash:

Idézetet írta: Bakter Dátum szeptember 19, 2012, 18:40:55
Pár napja a burmai meccsnél írtad hogy nem under-ezel többet.... !!!???!!! :police:
ja,meg azt is hogy szoljatok rám ha mégis megteszem  :)
És megint buktam vele..mindegy mentettem mert visszafogadtam,és az angol u21-eseknek köszönhetően lazán plusszosan zártam a napot!
De tényleg soha többet under!

Idézetet írta: szomferi Dátum szeptember 19, 2012, 18:48:00
no ez lefőtt, mint a kávé, olyan gyorsan jött az utolsó 2 gól, visszafogadni se volt időm :bash:
Én is sokáig agyaltam hogy visszafogadjak-e,aztán hálistennek féltétig megtettem!

Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 19, 2012, 18:49:09
Én is sokáig agyaltam hogy visszafogadjak-e,aztán hálistennek féltétig megtettem!

no igen, neked még szerencséd volt, majd visszahozza kis baseball... remélem  ;D :redchug:

SFguru elemzéseim jöttek(barcán over 3,5 és bayern-en mind2 csapat gólt szerez!)

#2515 szeptember 22, 2012, 19:01:04, laudrup
Jöhet a mai over lista:
u17 női vb
10:00   North Korea (W) U17 - Gambia (W) U17    11-0  :great:
a franciák és az amcsik vannak még ebben a csoportban,nem kérdés hogy ezen a meccsen terem nekik csak babér.
ha győztest kellene tippelnem akkor észak-korea fanatikus lányai,de az overt jobban érzem.

ázsiai női bajnokság
11:00   Laos (W) - Thailand (W) 1-14  :great:
tétjét már nem látok,ez lehet  a tipp gyengéje,de 3-4 góllal jobbak a thai csajok.

Orosz premjer liga
11:30   Volga N.Novgorod   -   CSKA Moscow  2-3  :ok:
a ruszki idénykezdet igen jól sikerült gólok szempontjából! elnyerték hogy overes bajnokság kategóriába soroljam őket! röpködtek a 3-2ök,6-1,5-2 stb eredmények.Csak így tovább!
A volga viszont nem zúg túl hangosan! Otthon sem várható hogy veszélyesek lennének.
A CSZKA viszont egész jó formában mozgolódik.Hatalmas különbség van ebben a tekintetben.
pár gól le fog esni! Ha meglepi lesz sem bánkodunk mert az szerintem nem 1-0 lesz hanem mondjuk 3-2!

norvég div2 avd2
13:00   Kjelsas   -   Kristiansund BK  2-1  :ok:
svéd d4
14:00   Torns IF - Sölvesborgs GoIF  0-2  :ok:
ez utóbbi elrősebb tipp,a hazaiak 15gólt is tudtak rugni egy meccsen(a sereghajtónak),tehát ha lehetőséget kapnak az ellenfél védelmétől akkor ki tudják használni.Idegenben is 4-1re tudtak nyerni májusban a kristiansund ellen.
A formabeli különbség és a hazai pálya is overt jelez!
U16 ázsia bajnokság
13:30   Australia U16   -   Thailand U16   2-0  :ok:
a közös meccseik nagyon tetszenek! tavaly 4-2 a kenguru ifiknek,azelőtt pedig 3-2 a thaiföldi fiúcskáknak.
a thai-ok most zsinórban 4 vereség után érkeznek a jó sorozatban lévő auszikhoz(nekik most szakadt meg a japánok ellen egy 7 meccses veretlenségük.(a sors fintora: utoljára a thaiföldiektől kaptak ki! Vagy törlesztés lesz érte vagy meglepi vendég,de mindenképpen: OVER)
finn kakkonen
14:00   EIF Ekenas   -   FC Honka/2  1-2  :ok:
65gól 24 meccsen a hazaiaknál,a vendégek is 51-et vertek.ez hívta fel rájuk a figyelmem!
mindketten tudtak extrém eredményeket is: hazaiak nemrég 17-0ra nyertek otthon,vendégek meg 12-0ra idegenben! Így meg is van mi dobta meg a rugott góljaik számát,de ezt leszámítva is elég sok 3-4 gólos meccsük van.Látszik hogy 2 támadó felfogású csapatról van szó! közös meccsük idén 3-1 volt fordított felállásban.
14:00   FC Santa Claus   -   AC Kajaani   3-3  :great:
a télapó csapatához látogatnak kaja janiék!  4-0,4-3mas közös meccsek,hullámvölgy legalján kiterült hazaiak,és jó formában pörgő vendégek.

norvég női bajnokság
15:00   Kattem IL (W)   -   Roa IL (W)  1-5   :ok:
vendég csajok jól el szokták verni Kattem-éket.

magyar nb1
16:00   Egri FC   -   Debrecen VSC  1-0  :noway:

női u17 vb
17:00   Azerbaijan (W) U17 - Colombia (W) U17  0-4  :ok:
szerintem nincsenek egy súlycsoportban.Kolumbia ha nem is világverő de nem olyan rosszak.
Azeriek max egy lett vagy moldáv csapat ellen tudnak vitézkedni.Kolumbia aki gólt tud rugni egy francia vagy egy brazíl csapatnak ledozerolja őket sztem.Mindenesetre sok gól lesz!

Estiekből majd még nézek,már elfáradtam!

#2516 szeptember 22, 2012, 10:38:23, laudrup
ÉLŐ 22.percben
(Jelenlegi állás 3-0) Felett 4.0   Észak-Korea - női U17 v Gambia - női U17
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))
   09/22/2012   Egyik sem   2.10   Függőben
Tét:  3 180,00   Nyer.:  3 498,00
1 biztos lesz még,akkor meg pénzem levédve.
31.perc büntiből 4-0
34.perc 5-0
Infó ifa66tól:http://www.women.soccerway.com/teams/gambia/gambia-under-17/
a gambiai keret csupa 14-15 éves,a koreaiak meg 16-17,ki fog jönni az állóképességbeli különbség a 2.félidőben is.
ha végighajtják a koreaiak akkor egy 8-10 gól is lehet a vége.

#2517 szeptember 23, 2012, 00:02:06, laudrup
ÉLŐ 24.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 2.0,2.5   Barcelona v Granada
  2-0 féltét vissza,féltét bukta
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   09/22/2012   Egyik sem   1.575   Függőben
Tét:  3 118,00   Nyer.:  1 792,85
Nem kell magyarázni!

ÉLŐ 60.perc
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.0   Barcelona v Granada

(Gólok száma (goal line) - további piacok)   09/22/2012   Egyik sem   1.50   Függőben
Tét:  9 000,00   Nyer.:  4 500,00   
87.perc 1-0...Xavi
92.perc 2-0 öngóllal


így tisztán kb.3000 nyereség lett a meccsen!  ;)

#2518 szeptember 23, 2012, 20:17:03, laudrup
Ma esti over menü:
kanadai bajnokság
20:00   Mon. Impact Academy   -   Brantford Galaxy SC
A vendégek padlón,ennek ellenére majdnem ugyanannyi gólt szereztek mint a sokkal jobban álló hazaiak.
Egyszer beégettek már a montrealiak egy 1-0ás meccsel,de az kemény ellenféllel játszották.
Itt nem kérdés a hazai győzelem és a sok gól!
spanyol primera
21:30   Rayo Vallecano - Real Madrid
Itt van aki óvatos és szoros meccset vár,van aki meg biztos hogy a City után megtáltosodva megszórják a Rayo-t.
Én is utóbbiban bízom! A Real nem Barca aki idegenben gyengébben focizik,ők ha verhető ellenfelet kapnak,akkor mindegy hol vannak(pláne hogy a Rayo is madridi csapat).

Most futóból a Rosenborg-on érzek gólt,elég overes meccseik vannak a Brann-al.
A Bilbao otthon tud oroszlánként küzdeni,a Malaga lufinak meg ideje kidurrani! Mire fel szerepelnek ők ilyen jól?
Egy szétszedett meggyengített csapat,erre jobbak mint tavaly! Ez csak rövid távon lehet tartani!
A Bilbaonak meg ideje beindulni!
Rosenborg azóta vezet is!

#2519 szeptember 25, 2012, 22:40:17, laudrup
Mai over lista:
Angol u21
14:00   Leeds United U21 - Birmingham U21   elhalasztva
3 gól feletti meccsenkénti átlag mind2 csapatnál.egymás elleni eredmény nincs,de a saját meccseik meggyözőek!

Női U17 vb
14:00   Azerbaijan (W) U17 - Nigeria (W) U17   0-11  :ok:
14:00   USA (W) U17 - Gambia (W) U17
   :topbet_125:    6-0  :ok:
Ez a 2 meccs nem kérdés! A rendező Azeriek megint kikapnak,azt sem tartom kizártnak hogy a mostanában minden fronton tehetséges nigériaiak jobban megszórják őket mint kolumbia(ők 4-0ra nyertek 3-0ás félidő után)
Az amcsik pedig azzal a Gambiával meccselnek akik 11-et kaptak észak-korea tinijeitől!
Az amcsiknak ez több mint kötelező a franciák elleni 0-0 után,sőt észak-koreától még nekik is lehet tartanivalójuk,lehet majd őrülnek velük is egy döntetlennel,akkor viszont az fog dönteni hogy ki verte meg jobban szegény 14-15éves Gambiai csokicsajokat.. Vagyis nem kérdés az amcsik rámennek majd a nagy gólarányú győzelemre,nem fognak leállni,többet akarnak majd rúgni mint 11!!! Kivi vagyok milyen határ lesz rá,mert ugye ők azért képesek is megrúgni ezt!
Magyar kupa
15:30   Baboti SE - Gyori ETO FC  0-12  :ok:
Erre nem hiszem hogy lehet majd fogadni,de hátha! (győr-mosoni megyei 2.osztály a Babóti SE)
15:30   Penzugyor SE - Vasas SC  1-2  :ok:
nb3 duna csoport vs nb2 keleti,egy így nem tűnik nagy különbségnek,a bet365 is így gondolja mert 1,33mat ad a vasas idegenbeli győzelmére.Valahol igazuk lehet,mert kupameccs és nagyon rizikós,én sem tennék rá,de ha megnézzük a jegyzet meccseit a hazaiaknak rögtön az első egy bari meccs a vasassal,ahol hetet kaptak idén februárban,következő meg egy kaposvár elleni kupameccs ahol 7-1re kaptak ki(mondjuk ez nagyon régi 2007-es eredmény).szó-szó én sima overt várok!
15:30   Tapolcai VSE - Lombard Papa  0-9  :ok:
veszprém megyei I.osztály.Pápa nem király mostanság,de mégis egy NBI-es csapat akinek ott nem sok babér terem,ezért lehet hogy komolyan veszi a kupát,hátha az bejön..
osztrák kupa

18:00   Stegersbach - RB Salzburg  1-3  :ok:
3.osztályból kapott ellenfelet a redbullos csapat.kiáltsuk hogy OVER!
19:00   Austria Klagenfurt - Admira  2-0  :ok:
helyzet hasonló 3.osztály vs élvonal
19:00   Schwechat - Sturm Graz  0-5  :ok:
és még egy ilyen!
19:00   Sollenau - Wacker Innsbruck  1-5  :ok:
Meg még 1!
20:30   Dornbirn - Austria Wien 2-3  :ok:
na még1!

Német bundesliga
20:00   Bayern München   -   VfL Wolfsburg  3-0  :ok:   
Nost itt kérdéses hogy megtorpannak-e a bajorok.Túl nagy lendülettel indultak.Nem éppen a wolsburgot gondolnám hogy képes befékezni az expreszvonatot! Szerintem keresztülhajtanak ezen az állomáson is!
20:00   Eintracht Frankfurt   -   Borussia Dortmund     3-3  :ok:
A Frankurti csodának a végét várom,de nem fogják magukat otthon könnyen adni! A 4ből 4 győzelem ad nekik akkora arcot hogy a dortmundnak is nekiesnek! Nekünk ez nem baj! Lesz itt gól bőven érzésem szerint!
20:00   Schalke 04   -   Mainz  3-0  :ok:
Ezt is overnek látom!  ;)

Holland kupa
20:00   FC Lisse - RKC Waalwijk
  0-5  :ok:
egy overes bajnokság kupasorozata csemege lehet nekünk!
a hazaiak ha jól számolok a 3.osztályt koptatják.(ott 8.helyen állnak 10-10es gólaránnyal,ezért is esett rájuk a választásom,mert a gólarány azt jelzi nekünk hogy nem egy defenzív csapat)
A vendégek szintén 8.helyen állnak,csak az élvonalban szintén biztató 8-8as gólaránnyal!

angol konferencia
20:45   AFC Telford Utd   -   Newport County  2-4  :ok:
az angol foci gurujai vendéggyőzelmet várnak.Én angliában semmit nem vennék tutira,pláne egy kettő feletti oddsot! Az overre viszont jónak tűnik a  meccs!
20:45   Hereford Utd   -   Forest Green 1-2  :ok:
a hazaiak 19-21es  és a vendégek 18-9es gólaránya,valamint formabeli és tabellakülönbség is erősíti a tippet.

Angol ligakupa
20:45   Crawley Town - Swansea City  2-3  :great:
A hazaiak tipikus kupacsapat,mellesleg a védelmük képes rövidzárlatokra.sokszor nemcsak a támadóik miatt lesz over a meccsük.A Swanseare pedig már régen szeretnék fogadni amióta Laudrup mester vezényli őket!
Végre itt az alkalom! Ez a meccs miattuk is over! Nem csak a liga1-es hazaiak miatt,hanem a mostani játékstílusuk miatt is! Idén inkább a támadó felfogásukkal értek el eredményeket 4-5 gólos meccseket is játszva!
Egy swansea kaliberű csapatnak fontos a kupa! Hajtani fog mind2 csapat!