Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Nem baj , így is biztonsággal jött a tipp.már 5-0 :cya:
Grat!!!

Mai over:
német bayer regionalliga
19:00   Seligenporten - Eintracht Bamberg  3-2  :ok:
tabella és formabeli különbség,hazai esély,overes meccsek.minden alapfeltétel adott az overhez.

vb-selejtező
20:30   Holland - Andorra
  3-0  :ok:
Egy találos kérdés: mi 5-0ra vertük andorrát,mi 4-1re kaptunk ki a hollandoktől,akkor a hollandok mennyire verik meg andorrát? Aki tudja a választ,az szerintem az overben is biztos! Otthon olyan gólparádét csinálnak,amiről mi csak álmodunk!
21:00   England - San Marino  5-0  :ok:
egy újabb miniállamveretés.Ez sem kérdés.over és kész!  5-0 és 10-0 között lesz valahol,de egy 11-0án sem lepődnék meg! Rooney-ék mostanában jól nyomják,ha moldovának vágtak ötöt,a moldávok meg négyet san marinonak,akkor itt is szép számot hozna ki a képlet(ha lenne ilyen,de sajna nem ismerem a képletet!
Kérem ha valamely matekzseni palánta ismeri a képlet pontos összetételét közölje velem privátban,én meg eladom a bet365nek egy milláért!)

22:30   Colombia - Paraguay
paraguay-nak voltak szép napjaik,kolumbiának meg most vannak azok! Nálam  nem kérdés hogy a zseni kategória Falcao vezette drogbárós csapat alázni fog!
00:00   Anguilla - Trinidad & Tobago
Ha egy csapat a brit virgin-szigetek válogatottjától képes kikapni... az szerintem egyedül a párosítás hazai tagja!
Trinidad volt már vb résztvevő,nem olyan gyengék a térségben,valszeg egy 5-6 góllal jobbak a házigazdáknál!

Mára tolok egy over kombit is:
1   Felett 5.5   Hollandia v Andorra  3-0  :noway:
(Gólok száma (goal line))   10/12/2012   Egyik sem   1.80   Függőben
2   Anglia -5.0   Anglia v San Marino  5-0  :noway:
(Alternatív hendikep eredmény)   10/12/2012   Egyik sem   1.72   Függőben
Többszörös
Fogadás típusa   Fogadások száma   Tétegység   Tét   Nyer.   Nyereség
2-es gyűjtő   1   4 164,00   4 164,00   8 782,23
Nem is kis téttel! Minden adott hogy lejöjjön! Óriási különbség a csapatok között,ráadásul mind2 esélyes otthon hazai közönség előtt nyomja! Gálát várnak a csapatuktól a szurkolók ez nem kérdés,és minden adott hogy meg is kapják! Ez két olyan meccs ahol nem fognak leállni 3-4 gólnál!(pláne ha azt már az első 20percben berámolják).
Mindkét meccsen több mint 6 gólt várok! De ha 10 körül állnának meg a csapatok,azon sem csodálkoznék!


Ezt az elemzést az SFguruba szántam,de 17óra1 perckor már nem fogadta el a rendszer mert 1 órán belül van a kezdés:
Feröer szigetek-Svédország     tipp: Feröer-szigetek +3  1,70   1-2  :ok:
Mai második elemzésemben is egy kiscsapat hendikeppel fogadott győzelmét várom.
Olvastam pár elemzést,és nem vitatom hogy a svédek a meccs toronymagas esélyesei,a soraikból nemcsak magaságával kitünő Ibra miatt.(persze egyéb jó játékosok is foglaltatnak abban a nemzeti 11ben).
Nézzünk csak kicsit az eredmények mögé:
07.09.2012   WCQL   Germany   3-0   Faroe Islands   
15.08.2012   FRL   Iceland   2-0   Faroe Islands   
01.03.2012   FRL   CD La Unión   0-1   Faroe Islands   
28.02.2012   FRL   Faroe Islands   0-0   Real Murcia   
06.09.2011   ECQ   Serbia   3-1   Faroe Islands   
02.09.2011   ECQ   Faroe Islands   0-1   Italy
a németektől idegenben! csak 3 gólt kaptak? Az olaszoktól otthon csak egyet?
Szűkítsük a hazai eredményekre,és egy meglepő dolgot fogunk látni:
a lebecsült feröer-szigetekre látogatva még a nagycsapatok sem tudtak kettőnél többet rugni! 2010.szeptembere óta senkinek nem sikerült ez!
Akkor a szerbek szenvedve 3 gólt rugtak(emlékszem mindenki 5ös hendivel nyomta akkor azt a meccset,és buktak vele jókorát..).
A svédeket is nézzük meg:
idegenben az elmúlt két évben 3 csapatnak rugtak 3 gólnál többet:
Qatar u21,San Marino,Moldova
Nos én láttam a németek ellen játszani ezeket a feröeri "amatöröket".
Az egy dolog hogy szinte végig partiban lettek volna ha bírják az iramot,és nem úgy kell elképzelni a meccset hogy foggal körömmel védekeztek,hanem úgy hogy 100%-os gólhelyzeteik is voltak! A németek gálára készültek,és be kellett érniük egy 3-0al(azt hiszem én is azok között voltam akik buktak azon a meccsen,meg is jegyeztem egy életre!)
Nem szabad lebecsülni a hazai csapatot! Nem hiszem hogy meglepit okoznak,de nem fognak nagyon kikapni! 1-2 gólnak szerintem örülni fognak a svédek!  +4-es hendivel pedig nagy pénzt is mernék rá rakni.(ha nem lennék megrögzött overes! Ez pedig nagybetüs UNDER lesz!)

Sajnálom hogy a feröer-svédet nem játszottam meg,merthogy félidő 0-0
Viszont nézem a finn-grúz meccset ahol 0-1nél meg a finn piros után overen agyaltam,miközben a 10emberrel is hajtó finnek kiegyenlítettek!
Ezekután olyan grúz tüzijáték volt hogy majdnem rögtön rányomtam az over 2,5re,vagy egy over szögire.
Ezt még mindig nem tudom melyik jó opció! A szögi jó lehet,mert most mind2 csapat megy,ha esne egy gól akkor meg a vesztésre álló csapat tolná meg.Viszont ha arra számítok hogy gól lesz akkor azt kell nyomni! Fene tudja!

ÉLŐ 72.perc
(Jelenlegi állás 3-0) Felett 4.0,4.5   Hollandia v Andorra
  3-0  :noway:  :crazy:  :D
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   10/12/2012   Egyik sem   1.775   Függőben
Tét:  3 300,00   Nyer.:  2 557,50
Remélem nem csak veszteségcsökkentés lesz...

ÉLŐ 22.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.5,2.0   Kolumbia v Paraguay

(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   10/12/2012   Egyik sem   1.85   Függőben
Tét:  6 000,00   Nyer.:  5 100,00 
Falcao-ék sztem hengerelnek.

ÉLŐ 49.perc
Felett: 0.5   Kolumbia v Paraguay

(Mérkőzés gólok - további piacok)   10/12/2012   Egyik sem   1.28   Függőben
Tét:  14 400,00   Nyer.:  4 114,29
52.perc 1-0 Falcao! gyönyörű góóól!
86.perc 2-0 ez les
90.perc 2-0

ÉLŐ 27.perc
Felett 6.5   Ecuador v Chile
(1. félidő szögletek - ázsiai hendikep)
   10/12/2012   Egyik sem   2.10   Függőben
Tét:  3 600,00   Nyer.:  3 960,00
hatalmas ecuador-i nyomás,aztán egy szerencsétlen öngóllal mégis hátrányba kerülnek!
Eddig is gyártották a szögiket! simán lejön!
33.perc 1-1,gólra kellett volna mint mindig..

Idézetet írta: laudrup Dátum október 12, 2012, 22:56:15
ÉLŐ 22.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.5,2.0   Kolumbia v Paraguay

(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   10/12/2012   Egyik sem   1.85   Függőben
Tét:  6 000,00   Nyer.:  5 100,00 
Falcao-ék sztem hengerelnek.

ÉLŐ 49.perc
Felett: 0.5   Kolumbia v Paraguay

(Mérkőzés gólok - további piacok)   10/12/2012   Egyik sem   1.28   Függőben
Tét:  14 400,00   Nyer.:  4 114,29
52.perc 1-0 Falcao! gyönyörű góóól!
86.perc 2-0 ez les
90.perc 2-0


hú, ezt nevezem mázlinak :o 8)


Idézetet írta: szomferi Dátum október 13, 2012, 01:27:02
hú, ezt nevezem mázlinak :o 8)
Magamat idézem egy évvel korábbról egy hasonló hozzászólás reakciójaként:
" a sportfogadáshoz kell egy kis szerencse!"   ;)

ÉLŐ 74.perc
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Tunézia v Sierra Leone  0-0  :noway:
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   10/13/2012   Egyik sem   1.775   Függőben
Tét:  2 700,00   Nyer.:  2 092,50
Odavágó 2-2 volt,vagyis Sierra leone menne tovább jókora meglepetésre idegenben rugott góllal az afrika kupa selejtezőn! Tunézia megy mint örült,pláne hogy még az első félidő derekán volt egy sierra leone piros lap!
Előbb utóbb hibáznak 10emberrel!(remélem előbb!)

ÉLŐ 62.perc
(Jelenlegi állás 1-3) alatt 5.0,5.5   Cerro Largo v Penarol
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   10/13/2012   Egyik sem   1.575   Függőben
Tét:  5 000,00   Nyer.:  2 875,00
Igen ez under.underes bajnokság,underes hazai csapat,talán a vendégek a tipp gyengéi,de ők meg rugtak már hármat idegenben,minek törjék magukat!
Úgy néztem a meccsbe bele hogy jó lesz-e overre,és miután úgy döntöttem nem,akkor az under-ellenességem ellenére is megtoltam az undert! Ha lenne még 1 gól az belefér,féltétem még akkor is nyer!
69.perc 2-3.. na ennyit arról hogy 1x legalább lejön egy under..most már izgulhatok..
basszus! lett olyan lövöldözés.. mindjárt visszafogadok!
ÁÁ under a legideggyilkosabb fogadási forma! Tényleg soha többet!!
Minden támadásban gólt látok..bezzeg mikor overt fogadok csak tologatás megy..
83.perc büntető...nekem nem megy az under..ez van! belövik...

Ez tetszik:
chilei kupa
32'   Barnechea 2-0 (-)   Colo Colo
az odavágó 5-5 volt!!!
div.2-es csapat a hazai,a vendégeket nem kell bemutatni,szerintem még európaiként is tudjuk hogy az egyik legnagyobb chilei klub! kb. mint a spanyoloknál a Barca!
Találtam rá stream-et:
http://www.frombar.tv/v-4/6/26/v-462665.html
Kb. olyan iramú meccs mint tegnap az uruguay-iak miután megfogadta az undert...
Ezek vágnak megint még pár gólt,lehet hogy jókora bunda a kiscsapat félidei vezetése,aztán lazán fordít a Colo miután megrázzák magukat kicsit.. a bukik is ilyesmit érezhetnek mert még 3 gólra lehet normális oddson fogadni..
marad a félidő over apróval:
ÉLŐ 35.perc
(Jelenlegi állás 2-0) Felett 2.5   Barnechea v Colo Colo
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))
   10/14/2012   Egyik sem   2.425   Függőben
Tét:  1 500,00   Nyer.:  2 137,50 

ÉLŐ 72.perc
Felett 20.5   Barnechea v Colo Colo  23  :ok:
(Ázsiai szögletek)
   10/14/2012   Egyik sem   1.90   Függőben
Tét:  3 000,00   Nyer.:  2 700,00
a 15.szögi óta akarok szögi overt,ahányszor rákattintottam jött a kövi! kettesével rugják!
Volt egy vendégpiros,így gólra már nem merek,de a szögleteket szorják rendesen!
76.perc 19.szögi colo colo
79.perc 20.szögi barnechea
85.perc 21.szögi barnechea

Mai over lista:
dán tartalékos liga észak(3,06 gól/meccs)
12:00   Silkeborg IF (R)   -   AGF Aarhus (R)  1-2  :ok:
itt hatalmas formabeli különbség van a vendégek javára(ucsó 6 meccset elbukták ill. megnyerték).
Gólok pedig hullotak mint vízkeresztkor a fenyőtüske!
lengyel u21(2,98 gól/meccs)
12:00   Slask Wr. Youth   -   Korona K. Youth  2-1  :ok:
őket mostanában figyelgetem,a 2,98-as meccsenkénti gólátlag biztató.
A két csapat meg tetszik a meccseik alapján.Idén kétszer találkoztak,mind2x a vendégek nyertek 7-0 ill. 4-0 arányban.
Viszont mostanában ébredezik a hazai csapat is,két db 3-2es győzelmet sikerült kiharcolniuk.Előtte 2-2 ill. 2-1.
volt két db 0-0juk is sajna,abból egyik a liga legdefezívebb csapatával,ami megbocsájtható,a másik már határeset.
Reméljük ez a két egymást követő 0-0 jó időre elég lesz nekik!

cseh juniorska  (3,45 gól/meccs)
ez a liga még biztatóbb, mert 3,45 a meccsenkénti gólátlag.Az már a legoveresebbek közé emeli őket(4 közli és feletti már elég ritka,alig tudok olyat mondani)
13:00   C. Budejovice Youth   -   Mlada Boleslav Youth  2-0  :ok:
vendégesély ami ronthatja,de a meccsek alapján ez sem olyan probléma,mlada tudott 5-0ra is nyerni idegenben.

15:00   Pribram Youth   -   Dukla Praha Youth  1-0  :noway:
ez a meccs tűnik a legigéretesebbnek! ugyan csak 4 hely különbség a tabellán,viszont a liga két legtöbb gólt szerző csapata!(slavia van még holtversenyben ott a topban),dukla prahanak nincs 4 gól alatti meccse az ucsó 6 között,pribramnál 3 ugyanez a határ(de a 6-8 gól sem ritka madár!)

15:30   Slovacko Youth   -   Hradec Kralove Youth  3-3  :ok:
itt is vendégesély,és két sok gólt szerző csapat.

15:30   Viktoria Plzen Youth   -   1. FC Brno Youth  0-0  :noway:
ez is vendégesély,viszont vigaszképpen a listavezető látogat a 11.helyezetthez!

dán tartalékos kelet(3,61 gól/meccs)
16:00   HB Køge (R)   -   FC København (R)
  0-1  :noway:
vendégek legutóbb 7-0ra nyertek.nagyon overes csoportja a dán tartalékosoknak.biztató meccs!

balti kupa
15:00   Finland U21 - Lithuania U21  1-0
külön-külön határeset,de a közös meccseik nagyon overesek!

Arab Emirates kupa
15:10   Sha'ab Sharjah - Al Nasr Dubai  1-1  :ok:
kérdés a kupában mennyire hajtják ki magukat,de mivel nem élcsapatokról van szó,lehet érdekli őket a kupa!
nagyon overes meccseket nyomnak!
Angol u21 premiere(4,16 gól/meccs)
15:30   Southampton U21   -   Tottenham U21
   2-4  :ok:
erre a két csapatra még lehet számítani mostanában ha gólokról van szó. Hazaiaknak ugyan becsúszott két 1-0 de aztán egy 3-3mal engesztelték a gólra éhező fogadókat!
Tottenhamnak meg nem is volt kihagyása,futószalagon szállították a gólokat!
Szerintem a liga magas gólátlaga nagyrészt e két csapat támadóinak köszönhető! Közös meccsen tuti kijön majd!
angol liga 2(2,81gól/meccs)

20:45   Port Vale   -   Oxford United
chilei segunda(4,67gól/meccs)
nem tudom mennyire van kinálatban a chilei harmadosztály,mert most szurtam ki a gólátlagot,de ha lesz figyelni kell rá!(primera division,primera B,és utána a segunda..)
17:00   Unión Española B   -   Unión S. Felipe B      3-1  :ok:
itt a vendégek óriási gólvágók,és listavezetők

22:00   Audax Italiano B   -   Rangers Talca B
itt a hazai csapat a gólerősebb,a vendégek ucsók és legtöbb gólt kapott csapat.