Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



1   Felett 1.5   Heerenveen - tartalékos v Vitesse/AGOVV - tartalékos  :ok:
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))   10/29/2012   Egyik sem   1.95   Függőben
2   Felett 1.5,2.0   Ajax - tartalékos v NEC/FC Oss - tartalékos  :noway:
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))   10/29/2012   Egyik sem   2.00   Függőben
3   Felett 1.5   PSV - tartalékos v Heracles - tartalékos   :ok:
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))   10/29/2012   Egyik sem   1.95   Függőben
Többszörös
Fogadás típusa   Fogadások száma   Tétegység   Tét   Nyer.   Nyereség
3-as gyűjtő   1   450,00   450,00   2 972,25
merész kombinak tűnik,de holland ifikre aki fogadott már tudja hogy az a ritka amikor nincs 2-3 gól félidőig!
Simán lejöhet!
Élőben nem biztos hogy mindegyiket adják,és könnyen meglehet hogy az ember lemarad gólokról,mert hogy hullani fognak az nem kérdés!  ;)
PSV meccsen 5 perc alatt lejött a két gól!  :)
heerenveen is 2-1 már

38.perc
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Ajax - tartalékos v NEC/FC Oss - tartalékos
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))
   10/29/2012   Egyik sem   3.10   Függőben
Tét:  550,00   Nyer.:  1 155,00
hogy pont ezen ne legyen egy sem!

70.percben
(Jelenlegi állás 5-1) Felett 7.0,7.5   Heerenveen - tartalékos v Vitesse/AGOVV - tartalékos
féltét vissza,féltét bukta
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   10/29/2012   Egyik sem   1.925   Függőben
Tét:  5 000,00   Nyer.:  4 625,00
amig beírtam hazai büntető,amit értékesítenek ,így már 6-1! féltét már biztonságban!
Gyerünk srácok még1 gólt!


65.perc
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.0   Hammarby v Trelleborgs FF

(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   10/29/2012   Egyik sem   2.125   Függőben
Tét:  5 000,00   Nyer.:  5 625,00

Mivel igen elszaladt velem a csikó és megint a kevesebb MINDIG több stratégia szabályait elhagyva a vakvilágba és azon túl fogadtam mindenre ami él és mozog,most visszatérünk az alapokhoz!
Csak brutálisan,gyilkosan erős tippeket játszom meg!
Ha nem látok ilyet akkor aznap pihi!
Első ilyen tipp a mai spanyol kupa,ahol a Barca is megkezdi szereplését.
Közeljövőben csak egy otthoni Celta Vigo elleni bajnokijuk lesz,így pihentetni elméletileg senkit nem kell,
a 3.osztályú deportivo alavest meg gólokkal kell verni.
két opciót látok jónak,egyik over 3,5,erre 2,025 az odds,illetve amit még jobbnak tartok:
első félidő over 1,5
ugyanis szerintem a barca belehúz az elején,aztán lehet cserélgetnek és le is állnak!
A várható kezdő valahogy így nézhet ki: Pinto - Montoya vagy Alves, Song, Bartra, Adriano - Jonathan, Sergi, Iniesta vagy Fabregas - Tello, Villa, Alexis.
tehát azért van aki pihen(Messi,Xavi,Pedro),és ugye Puyol meg Pique sérült.
Ennek ellenére azért nem kellene félteni őket.
A tipp gyengéje hogy ugye kupameccs,ráadásul oda-visszavágós,lehet majd otthon hazai közönség előtt rendeznek gólzáport,itt meg takarékon elesznek.
Ez ellen mondjuk az szól hogy mostanában elég sok gólt kapnak,még gyengébb csapatoktól is.
Ha pedig az alaves véletlenül betalálna,akkor már csak azért is kicsit magasabb fokozatra kapcsolnának és rámolnának gyorsan párat!
Még nem tudom hogy élőben játszam és kockáztassam hogyha mégis "komolyan" veszik az odavágót akkor vernek az elején pár gólt rögtön,vagy meccs előtt toljam meg amit érzek?

15.perc
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 2.5   CD Alaves v Barcelona
(Gólok száma (goal line) - további piacok)
   10/30/2012   Egyik sem   1.60   Függőben
Tét:  2 000,00   Nyer.:  1 200,00
Végül a kevésbé rizikósabb mérkőzés over felé hajlottam.
Még 2k tétet szánok a meccsre,ha esetleg jobb odds és/vagy határ még az első gól előtt elcsíphető lesz akkor felrakom azt is!
40.perc 0-2 Villa
akartam villa gólt szerezt rakni,de nem volt ilyen opció
50.perc 0-2 Iniesta

87.perc 0-3 Fabregas.

bocsi hogy beleszólok Lau barátom de szerintem kupára ne fogadj semmilyen formában mert sok csapat sok országban nem veszik annyira komolyan van elég ahol még helyt kell állniuk...Nálam alap hogy kupára nem fogadok.De sok sikert :)

Idézetet írta: bubu26 Dátum október 30, 2012, 22:28:25
bocsi hogy beleszólok Lau barátom de szerintem kupára ne fogadj semmilyen formában mert sok csapat sok országban nem veszik annyira komolyan van elég ahol még helyt kell állniuk...Nálam alap hogy kupára nem fogadok.De sok sikert :)
teljesen jogos! sportfogadó alapszabályok egyike!
de amikor egy harmadosztályú csapat ellen tolja  a Barca,akkor pár gólra azért érdemes.
spanyolországban nagyobb presztízzsel bír a kupa(talán nagyobb lové is?).

Idézetet írta: laudrup Dátum október 30, 2012, 22:52:49
teljesen jogos! sportfogadó alapszabályok egyike!
de amikor egy harmadosztályú csapat ellen tolja  a Barca,akkor pár gólra azért érdemes.
spanyolországban nagyobb presztízzsel bír a kupa(talán nagyobb lové is?).
Spanyoloknál? Magasról tesznek rá. Egyedül akkor van valami rangja a két nagy számára, ha egymás ellen játszanak. Nem véletlen, hogy ilyenkor pihentetik a legnagyobbakat az edzők.

Idézetet írta: Lord Dátum október 30, 2012, 23:01:28
Spanyoloknál? Magasról tesznek rá. Egyedül akkor van valami rangja a két nagy számára, ha egymás ellen játszanak. Nem véletlen, hogy ilyenkor pihentetik a legnagyobbakat az edzők.
Azért egy ilyet kezdőt szerintem az európai topcsapatok többsége szó nélkül elfogadna:
Pinto - Montoya vagy Alves, Song, Bartra, Adriano - Jonathan, Sergi, Iniesta vagy Fabregas - Tello, Villa, Alexis.
Mondom,jogos hogy kupára ne fogadj,de itt azért a két csapat között van olyan minőségbeli különbség hogy Villáék félgőzzel rugnak hármat(kettő már meg is van)

Nem az összeállítást vitattam, hanem azt a kijelentést, miszerint spanyoloknál nagyobb presztizse van a kupának.

72.perc
Felett: 2.5   CD Alaves v Barcelona
(Mérkőzés gólok)
   10/30/2012   Egyik sem   1.61   Függőben
Tét:  3 000,00   Nyer.:  1 846,15 
még1 gól lesz.
87.perc 0-3 Fabregas.


Lord: végiggondolva :igazad lehet.Valószínü tudat alatt magamat akartam igazolni!  :)

Egy a lényeg: legyen még egy gól a meccsen, a többi utána már csak történelem  ;) Na gyorsan egy gólt lau kedvéért.