Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában



Idézetet írta: Lord Dátum október 30, 2012, 23:31:51
Egy a lényeg: legyen még egy gól a meccsen, a többi utána már csak történelem  ;) Na gyorsan egy gólt lau kedvéért.
ott is van az!
87.perc 0-3 Fabregas.  :ok:  ;)


Mai over válogatásom:
Török kupa
12:00   Güngörenspor - Sivasspor
  0-2  :ok:
emlékszem tavaly jópár kemény lovét szakítottam török kupameccseken!
Itt a hazaiak egy gyengébb középcsapat a harmadosztályból,a vendégek pedig az élvonal masszív középcsapata.
11-12es gólaránya azt mutatja hogy legalább annyit kap is amit rug.Itt mondjuk ezzel nem biztos hogy számolni kell,de abból a szempontból érdekes hogy támadó felfogású csapat,ami nem árt ha overre fogadunk!

12:30   Tokatspor - Akhisar Bld.  1-0  :noway:
felállás hasonló.harmadosztály vs élvonal.Tokatspor gyengébb középcsapat,Akhisar gyengébb csapat az élvonalból.
sajnos nem túl gólerősek,de hátha most kiélik magukat!

magyar kupa
12:30   Gyori ETO FC - Bolcskei SE  5-2  :ok:
Bölcske NB3mas csapat,ott viszont egy jó csapat,ez persze nem sokat fog érni a győr ellen aki komolyan veszi a kupát.nov8.-án játsza kövi meccsét a honvéd ellen,addig bőven rá tudnak pihenni akkor is ha itt első csapattal állnak ki.
12:30   Szentlorinc SE - Debrecen VSC  1-3  :ok:
nb3 dráva csoport a szentlőrinc.Bölcskét megelőzik pár hellyel,de a loki ellen szintén nem ér semmit majd.
női u17 eb-selejtező
12:30   Germany (W) U17 - Romania (W) U17  5-0  :ok:
a görögök elleni 1-1 után nem tudom hogy a görögök voltak ilyen jók vagy a németek ilyen gyengék,de a múlt alapján a románokat nagyon el kellene verni,így a görög 1-1 után bizonytalan vagyok!

cseh kupa
14:30   HFK Trebic - Slovacko  0-2 :ok:
cseh 4.osztály vs élvonal 8.helyén álló csapat.

norvég női
14:30   Arna Bjornar (W)   -   Trondheims Orn (W)  2-0  :ok:
hazaiaknak gólokkal illik nyerni.
19 meccsen 55 rugott gól elég meggyöző.legutóbb 5-1re nyertek.

osztrák kupa
19:00   Kalsdorf - RB Salzburg  1-3  :ok:
osztrák 3.osztályú ellenfelet kapott a redbull csapat.akárcsak az elöző fordulóban,ott 3-1re nyertek szintén idegenben.Az időjárás elronthatja a dolgokat,ugyhogy majd bele kell nézni.
19:00   Villacher SV - Austria Wien  0-4  :ok:
hasonló felállás.Austria Wien 3-2re tudta le a kötelezőt az elöző körben(szintén 3.osztály).tehát itt se várjunk gólparádét,de 3 gólra azért lehet tenni nyugodtan!
holland kupa
19:00   PSV Eindhoven - EHC
  2-1  :ok:  éppenhogy,de over lett..
egy rossz formában lévő negyeosztályú csapat látogat Eindhovenbe.Kaptam már nagy pofot holland kupameccsen,de ott én voltam a hülye(de az idegenbeli meccs volt,itt azért benne van az is hogy a hazai közönségnek játszani kell! Ez marketing! Ha ebben a szar időben kijönnek,fizetnek,akkor gólokat akarnak látni.)
norvég 1st div.
19:00   Mjondalen IF   -   Strommen IF  3-2  :ok:

spanyol kupa
20:00   CP Cacereño - Málaga CF  3-4  :ok:
20:00   Real Jaén - Atlético Madrid  0-3  :ok:
mindkét csapat elég sok fronton próbál helytállni,lehet idegenben B csapattal alapjáraton pörögnek majd.
Bele kell nézni,bet365ön valszeg lesz stream,és játék képe alapján fogadni.Barcát is sokan leírták mégis meglett a 3 gól tegnap este.mindkét hazai gárda 3.osztályú.

holland kupa
20:45   ONS Sneek - AFC Ajax  0-2  :ok:
negyeosztályú ellenfél,de lehet idegenben nem teszik oda magukat..

spanyol kupa
22:00   CD Alcoyano - Real Madrid   1-4  :ok:   Lordnak pedig grat a mind2 csapat gólt lő tipphez!
megnézhetjük hogy a királyi gárda is rug-e hármat B-csapattal(valszeg) a harmadosztály egyik éllovasának.
(a barca tegnapi ellenfele 2.helyen állt,az alcoyano pedig 3.)




Legerősebb tippnek talán a PSV otthoni kupameccsét látom.
Gólra meccs előtt nem lehet fogadni,ezt mindenképpen élőben kell!
VS

Találtam még egy magyar kupameccset:
Rákospalota-Paks  17óra
Igaz hogy a Paks mostanában igen gyenge,de a REAC még gyengébb.örület mi zakókat kapnak!
Nem tudom mi van ott a csapattal de jelenleg ucsóelőttiek az NB2 keleti csoportjában 44:61-es gólaránnyal 30 meccs után.A csanádpalota elleni kupameccset nem számolva 5 meccset buktak zsinórban.
Helyesbítés: REAC már NB3 Mátra csoportjában van...
De még hogy bukták:
02.06.2012    D2E   Rakospalotai EAC   1-2   Szolnoki MAV   
26.05.2012    D2E   Szegedi AK   6-2   Rakospalotai EAC   
18.05.2012    D2E   Dunakanyar-Vac   4-0   Rakospalotai EAC   
11.05.2012    D2E   Rakospalotai EAC   2-5   Balmazujvaros FC   
05.05.2012    D2E   Nyiregyhaza   6-2   Rakospalotai EAC   
kétszer is kaptak egy hatost! 1x ötöt,egyszer meg négyet!
A paks amikor jobban ment nekik,igen overes csapat volt.Ha az a befásult csapat 1-2 gól után vérszemet kap akkor valszeg jól megszorják a REAC-ot!
bet365ön 1,60 az over 2,5 szerintem value!

A másik value amit Oakland talált:
Torres-Cluj (női foci-BL)  4-1  :ok:
Tipp: Torres
Odds: 1.40
nagyon sima hazai lesz!

A REAC-Paks meccsre nem lehet majd bet365ön élőben fogadni,ezért első tippnek mára megraktam ezt:
fölött 2.5   REAC v Paksi FC  1-2  :ok:
(Összesített gólok)   10/31/2012   Egyik sem   1.60   Függőben
Tét:  2 046,00   Nyer.:  1 227,60 

Szerintem baráti a határ,alapból ilyen 3 gólra akartam tenni(többet várok,de ugye kupa meccs,én mondjuk arra számítok hogy a zsinórban  6 döntetlent játszó Paks itt nagyon simán nyer! A sok x-ben győr és vidi elleni is volt.
Nem olyan rossz amúgy sem ez a paks mint ahogy a helyezése mutatja.Pozitív gólarányuk van! Az őket megelőző Pápa 12-20 as gólarányával szemben ők 16-15nél tartanak.Tartom: nem rossz csapat ez,és a mélyrepülésben lévő REAC meg fogja ezt rendesen tapasztalni!
13.perc 0-1
egyébként mégis felrakták élőre..
18.perc 0-2
23.perc 1-2

nem gondoltam volna hogy így marad! Még jó hogy tartottam most magam,és nem toltam még rá!

Idézetet írta: laudrup Dátum október 31, 2012, 13:23:42
A REAC-Paks meccsre nem lehet majd bet365ön élőben fogadni,ezért első tippnek mára megraktam ezt:
fölött 2.5   REAC v Paksi FC
(Összesített gólok)   10/31/2012   Egyik sem   1.60   Függőben
Tét:  2 046,00   Nyer.:  1 227,60 

Szerintem baráti a határ,alapból ilyen 3 gólra akartam tenni(többet várok,de ugye kupa meccs,én mondjuk arra számítok hogy a zsinórban  6 döntetlent játszó Paks itt nagyon simán nyer! A sok x-ben győr és vidi elleni is volt.
Nem olyan rossz amúgy sem ez a paks mint ahogy a helyezése mutatja.Pozitív gólarányuk van! Az őket megelőző Pápa 12-20 as gólarányával szemben ők 16-15nél tartanak.Tartom: nem rossz csapat ez,és a mélyrepülésben lévő REAC meg fogja ezt rendesen tapasztalni!
13.perc 0-1
egyébként mégis felrakták élőre..
18.perc 0-2
23.perc 1-2


loptam a tippet, szerencsénkre nagyon gyorsan lejött :beerchug:

A szögis naplóm most ugyan szünetel,de elég sokat tanultam abból,méghozzá a határok,és oddsok kezelését illetően!
Ott ugyanis a bukik elég rendesen odatolnak általában a határnak félidőre,és mérkőzésre is.csak a nagyon szögis meccseken jönne le azzal a határral amivel indítanak.
Góloknál is vigyáznak azért a bukik hogy jól belöjék a határokat,ezért rögtön a meccs elején alacsony oddson magas határokat tudunk elcsípni csak.Ezért ha tudjuk hogy mennyi gól eshet a meccsen maximum akkor az a határ felett ne fogadjunk akkor se ha gyorsan beesik 1-2 gól(lásd Paks! 20 perc alatt lejött az over 2,5 aztán semmi).
A PSV meccsen pl. most sokaltam az induló 5,5-ös határt.Ezért ha be is esik 1-2 gól mire jó határt kapok,akkor sem rakom ezt meg!  2-0nál amugy is szívesebben rakok meg egy 3,5 overt mint 0-0nál! (azért érzitek a különbséget nem?!) Szögiknél sokkal sarkosabb volt a helyzet,mivel ott is gyakran előfordul hogy pár perc alatt több is lejön aztán 10-20percig semmi,nem érdemes magas határt bevállalni,kis határral meg csak a félidők végéhez közel lehet elcsípni jó oddsot! Ezért fogadtam mindig a két félidő végéhez közel! első félidőt 41.percben zárták a bukik,2.félidőt gyakran a 88.percben is nyitva hagyták.Ha volt oka egyik vagy mindkét csapatnak hajtani akkor simán lejött még 1-2 szögi.
Góloknál a helyzet ugyanez,csak nem láttam át amig nem fogadtam szögire!
Ha úgy érzed hogy a meccsen 3 gól simán beeshet,de többet már neccesnek érzel akkor inkább rakja a 65.percben 2-0nál over 2,5-et mint az első negyed órában a bukik által bekinált monjduk 3,5-es határt,vagy netalán 2,5-et,de mondjuk 1,30ért..Ők mindig ugy akarják meghúzni a határt hogy a fogadónak legyen kisebb esélye nyerni!
Játszani kell az idővel,és a határokkal! Ezt csak élőben,higgadtan nagy odafigyeléssel lehet!
Meccs előtt sokkal ritkábban lehet jó oddsot elcsípni(de nem lehetetlen! erre is csak a paks meccset tudom felhozni!)

33.percben 0-1nél
Felett: 2.5   Alcoyano v Real Madrid
(Mérkőzés gólok
- további piacok)   10/31/2012   Egyik sem   1.33   Függőben
Tét:  4 174,00   Nyer.:  1 391,33
35.perc 0-2 Kaka(benzema gólpassz.az elsőt meg ugye Benzema szerezte.)
67.perc 0-3

Mai over listám:
női u17 eb-selejtező
11:00   Sweden (W) U17 - Azerbaijan (W) U17
  7-1   :ok:
Azeriek még mindig nagyon gyengék,svédek vágnak nekik rendesen! min.5öt,de egy 6-8gólon sem csodálkoznék..

15:00   Austria (W) U17 - Croatia (W) U17  10-0  :ok:
osztrák csajok jól nyomják,horvátok meg nagyon az alja..(svédektől 9et kaptak,de montenegro és a magyar csajok is megrugták nekik a négyet),szerintem 4-5 góllal simán nyernek a sógor csajok.

női afrika bajnokság
17:30   Ethiopia (W) - Nigeria (W)
  0-3  :ok:
Nigériai csajok nem csak a kontinensükön,de magasabb szinten is egész jók! Az utánpótlásukról nem is beszélve!

holland kupa
19:00   SC Heerenveen - HVV Hollandia
  1-0  :noway:  :crazy:
Az összes "nagy" holland csapatban csalódnom kellett tegnap a 4.osztályú ellenfelek ellen.
Itt az idő hogy a hihetetlen overes heerenveen odategyen valamit! Nekik nincs EL,BL amire tartalékolni kell,egyszerűen kiállnak otthon a full amatör ellenfél ellen és ledózerolják őket..ennyi!

20:00   Sneek Wit Zwart - AZ Alkmaar 1-4  :ok:
az alkmaar sajna már nem a régi,de nekik is 4.osztály jutott.nem is akármilyen! A 4.liga tökutolsojához látogat!
Ha őket sem szorják meg akkor kit?!
megjegyzés: vigyázzatok! Az esti SC Feyenoord meccsel,az nem az 1.osztályú feyenoord hanem egy negyedosztályú hipergyenge banda! Nehogy benézzétek! Csak névrokonság!  :)


11:00   Sweden (W) U17 - Azerbaijan (W) U17
most 1-0 tiziből,ha azt nem fujja be a spori szerintem még kb.30percig nem lett volna gól és jó félidő ,vagy mérkőzés over határt lehetett volna elcsípni.Így viszont még mindig 8,5-et adnak mérkőzésre,ami azért necces lehet(ezért adják ezt  ;D   )
viszont félidőre az over 2,5 baráti lehet,mert az ucsó negyed órát statok alapján nagyon megnyomják a svéd csajok,így meg pláne hogy még csak egy tizi gól van!
20.perc
(Jelenlegi állás 1-0) Felett 2.5   Svédország - női U17 v Azerbajdzsán - női U17
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))
   11/01/2012   Egyik sem   1.90   Függőben
Tét:  2 565,00   Nyer.:  2 308,50
ugyan megfogadtam hogy félidő over egyáltalán v. csak nagyon erős tipp esetén,de mi erős tipp ha nem az a meccs ahol leeshet akár 6-8 gól is? A statok alapján pedig a legtöbb gólt a svéd tinicsajok a 30. és a  60.perc között rugják!
27.perc 2-0
30.perc 3-0
32.perc 3-1 több mint sima!  ;)

Újjab nagy tipp, gratula!! :beerchug:

Én is pont figyeltem a meccset, és mikor tettem volna a 2., és a 3. gólt, mindig pont akkor rúgták. :bash: Szerinted lesz még gól fi. ben ?

Idézetet írta: davixxx Dátum november 01, 2012, 11:32:15
Újjab nagy tipp, gratula!! :beerchug:

Én is pont figyeltem a meccset, és mikor tettem volna a 2., és a 3. gólt, mindig pont akkor rúgták. :bash: Szerinted lesz még gól fi. ben ?
Már ott is a válasz:  3-1
de vigyázz mert csak 40perces félidők vannak!

Tudom, köszi! :beerchug:

1.72 oddson sikerült megcsípnem :great: