Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: laudrup Dátum november 01, 2012, 08:51:18
Mai over listám:
női u17 eb-selejtező
11:00   Sweden (W) U17 - Azerbaijan (W) U17
  7-1   :ok:
Azeriek még mindig nagyon gyengék,svédek vágnak nekik rendesen! min.5öt,de egy 6-8gólon sem csodálkoznék..

15:00   Austria (W) U17 - Croatia (W) U17
osztrák csajok jól nyomják,horvátok meg nagyon az alja..(svédektől 9et kaptak,de montenegro és a magyar csajok is megrugták nekik a négyet),szerintem 4-5 góllal simán nyernek a sógor csajok.
női afrika bajnokság
17:30   Ethiopia (W) - Nigeria (W)

Nigériai csajok nem csak a kontinensükön,de magasabb szinten is egész jók! Az utánpótlásukról nem is beszélve!
holland kupa
19:00   SC Heerenveen - HVV Hollandia

Az összes "nagy" holland csapatban csalódnom kellett tegnap a 4.osztályú ellenfelek ellen.
Itt az idő hogy a hihetetlen overes heerenveen odategyen valamit! Nekik nincs EL,BL amire tartalékolni kell,egyszerűen kiállnak otthon a full amatör ellenfél ellen és ledózerolják őket..ennyi!
20:00   Sneek Wit Zwart - AZ Alkmaar
az alkmaar sajna már nem a régi,de nekik is 4.osztály jutott.nem is akármilyen! A 4.liga tökutolsojához látogat!
Ha őket sem szorják meg akkor kit?!
megjegyzés: vigyázzatok! Az esti SC Feyenoord meccsel,az nem az 1.osztályú feyenoord hanem egy negyedosztályú hipergyenge banda! Nehogy benézzétek! Csak névrokonság!  :)

Hello!

Szerinted most kinek lehet hinni Feyenoord ügyben? A Futbol 24-en úgy van meg a stat, ami alapján ez nem az "igazi" Feyenoord, viszont az oddszok úgy vannak megállapítva, mintha az lenne. Szerintem érdemes foglalkozni az üggyel, mert ebből lehet nagyot kaszálni. :) Hétközben is benézték a bukik az ADO-Eindhoven meccset.



Idézetet írta: bancho Dátum november 01, 2012, 17:06:20
Sajnos nekem is úgy tűnt, hogy csak a Futbol 24 nézte be...
Ja én mindig rájuk hagyatkozom,nálunk nézem át a napi kinálatot,hogy én válasszak nem a bukik helyettem(nem szeretem a fogadóiroda kinálatát nézni).Hogy arra fogadjak amit jónak látok,és nem arra amire lehet.
Amúgy is gyakran előfordul hogy a reggeli kinálatba még nincs benne a meccs,és mégis fogadható lesz délután.
Bocsi ha valakit félrevezettem,én a futbo24re hagyatkoztam!   :angel:

MIndjárt jön :
Idézet20:00   Sneek Wit Zwart - AZ Alkmaar
az alkmaar sajna már nem a régi,de nekik is 4.osztály jutott.nem is akármilyen! A 4.liga tökutolsojához látogat!
Ha őket sem szorják meg akkor kit?!
Még plusz infó: AZ nagyon első félidős,meccs előtt over 2 a fogadható,lehet lejön,de azért necces,nekik is kell egy kis idő bemelegedni,lehet érdemes egy over 1,5-et megvárni!
8.perc
Felett 2.5   SWZ/Boso Sneek v AZ
(1. félidő gólok)   
11/01/2012   Egyik sem   1.80   Függőben
Tét:  2 308,00   Nyer.:  1 846,40 
4.percben 0-1
A határt mégis 2,5-en hagyták,sőt az odds is megindult.Most nézem a goal line oddsa rosszabb,pedig az szokott jobb lenni.Ez lehet benézett határ+odds,valaki bealudt.Mindegy így egy gyors gól után már be merem vállalni a 3 gólos félidőt a 4.osztály tökucsója ellen.
majmok azóta jóformán kapura se lőttek...
duplán is csak magamat okolhatom.egyrészt már megvolt a mai profit,csak telhetetlen voltam,másrészt megint félidő overeztem,és ez azért rizikós volt!

ez nem hiszem hogy így marad:
70'   Roda Kerkrade  0-0 (0-0)   ADO Den Haag
71.perc
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Roda JC v ADO Den Haag

(Gólok száma (goal line) - további piacok)   11/02/2012   Egyik sem   1.70   Függőben
Tét:  1 565,00   Nyer.:  1 095,50
nem sokáig győzködtem magam ahogy nézem a meccset. Nem békés 0-0ás hangulat van,hanem  hajtanak a srácok!
hihetetlen mik maradnak ki...de gól az még nuku...

valamint a Porto a 2.félidőben rug még kettőt.félidő lehet 1-0 marad.
2-0ás félidő után 5-0 lett.

Idézetet írta: laudrup Dátum november 02, 2012, 21:29:55
ez nem hiszem hogy így marad:
70'   Roda Kerkrade  0-0 (0-0)   ADO Den Haag
71.perc
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Roda JC v ADO Den Haag

(Gólok száma (goal line) - további piacok)   11/02/2012   Egyik sem   1.70   Függőben
Tét:  1 565,00   Nyer.:  1 095,50
nem sokáig győzködtem magam ahogy nézem a meccset. Nem békés 0-0ás hangulat van,hanem  hajtanak a srácok!

valamint a Porto a 2.félidőben rug még kettőt.félidő lehet 1-0 marad.

Hogy a Roda 2 egymás utáni meccse is 0-0 legyen a Holland bajnokságban, ehhez már erős idegzet kell!!!! Az egész lista a Bet365-ön tele van gólokkal!!! Ez nem igaz!!!

Idézetet írta: Bakter Dátum november 02, 2012, 21:50:15
Hogy a Roda 2 egymás utáni meccse is 0-0 legyen a Holland bajnokságban, ehhez már erős idegzet kell!!!! Az egész lista a Bet365-ön tele van gólokkal!!! Ez nem igaz!!!

És van ilyen!!!
Ez a szépsége a sportfogadásnak!!!!!! :bash: :redchug: :bash:

Idézetet írta: Bakter Dátum november 02, 2012, 21:54:06
És van ilyen!!!
Ez a szépsége a sportfogadásnak!!!!!! :bash: :redchug: :bash:
Van bizony..kicsit bosszant mert éreztem hogy rizikós,de mondom holland bajnokság,meg én is néztem hogy volt egy 0-0(bár ez engem eltántorítani szokott,de a sorozat ugye megszakadt..,mindegy a 0-0 fóbiámra most hallgatni kellett volna-mert más esetben ha 0-0ás meccset látok egy overes bajnokság csapatának eredményei között akkor nagy ívben elkerülendő kategóriába sorolom! Sajnos a fóbiámat igazolta a meccs........)

Mai over listám:
HOng kongi divizió 1
10:30   TSW Pegasus   -   Sunray Cave HK
   2-0  :ok:
a meccs érdekessége hogy most mind2 csapat a tabella végén tanyázik,de a hazaiakban a tavalyi másodikot és 18 meccsen 48 gólt rugó(ez volt a legtöbb),és azóta is igen overes csapatot "tisztelhetünk". Fel fognak ők jönni,és ki ellen kezdhetnék meg ha nem a gyenge Sunray ellen!

észt meisriliiga
13:00   Nomme Kalju   -   JK Tammeka Tartu
   5-1  :ok:
első ucsó.tudom-tudom,az ilyen szokott 0-0 lenni! de nézzük már meg hogy a kalju 101 gólnál tart 35 meccsen,és otthon játszik! Idén 3-4 gólt mindig vágtak a vendégeknek. Egy 2011-es bari meccsen volt 1-0,de nálam az nem számít. Sok gólra nem kell fogadni(de az is benne van),ha gyengén kezdenek a hazaiak akkor viszont fél óra után 2-3 gól vállalható.(véghajrás csapat a hazai,benne van hogy félidő 0-0 után vágnak hármat)
futsal vb
13:00   Czech Rep Futsal - Kuwait Futsal   3-2  :ok:
a kuwaitiakról nem sok mindent tudok,látom  hogy 2010-ben az ázsia bajnokságon Irántól 7-0ra kaptak ki.
Irán mondjuk nem egy rossz csapat,de a csehek sem!
13:00   Russia Futsal - Solomon Isl. Futsal    16-0  :ok:
Ez nem kérdés...lesz vagy 10-20 gól

svéd női
13:00   Djurgårdens (W)   -   Piteå IF (W)  4-3  :ok:

arab emirátusok futbal liga
13:50   Al Nasr Dubai   -   Sha'ab Sharjah
  2-1  :ok:
hazai esély,overes meccsek.
dán 3.osztály nyugat
13:30   FC Skanderborg   -   FC Sydvest  3-1  :ok:
14:00   Otterup B&IK   -   Næsby BK  0-4  :ok:
német regionalliga nyugat
14:00   1.FC Köln II   -   Schalke II  3-1  :ok:
két overes csapat,vendégesély.
14:00   Fortuna Köln   -   FC Kray   1-1  :ok:
2.-19. a vendégek sokszor igen nagy zakót kapnak idegenben. 5-1 és 7-2 is volt mostanában.
Cseh CFL(3.osztály)
14:00   Kunice   -   TJ Sokol Zápy
  2-0  :ok:
Listavezető a 10.ellen(szándékosan nem a tökucsót veretem,az olyan meccsekkel sokszor beégek mostanság),itt
viszont a hazai gárda nem kicsit overes:
20.10.2012   D3C   Kunice   7-4   FK Kraluv Dvur   
06.10.2012   D3C   Kunice   3-2   Karlovy Vary   
22.09.2012   D3C   Kunice   3-1   AFK Chrudim   
12.09.2012   D3C   Kunice   2-1   Loko Vltavin   
01.09.2012   D3C   Kunice   5-1   Sparta Praha B   
18.08.2012   D3C   Kunice   2-1   SK Strakonice   
a vendégek meg idegenben gyengék mint egy harmatos fűszál.
német regionalliga észak
14:00   Holstein Kiel   -   Meppen
  4-1  :ok:
2.-14. a hazaiak otthon sok gólt rugnak.
máltai bajnokság
14:00   Rabat Ajax   -   Tarxien Rainbows  1-3  :ok:
a hazaiak érdekes módon otthon gyengébbek(valszeg nem állnak be védekezni mint idegenben).

Angol FA kupa
15:00   Boreham Wood - Brentford FC  0-2  :ok:
3 osztálynyi különbség a vendégek javára.(konferencia észak vs liga1)
svéd superattan
15:00   Halmstads BK   -   Landskrona BoIS  1-1  :ok:
a hazaiak nagyon overesek,rájuk építhetjük az over tippet!

walesi premiere
15:30   Carmarthen Town   -   Airbus UK Broughton  2-1  :ok:
vendégesély rontja kicsit,de rugtak ők hetet is idegenben(méghozzá mostani ellenfelüknél erősebb bandának)
15:30   Prestatyn Town   -   Llanelli AFC  3-1  :ok:
két nagyon overes banda,ráadásul hazaiak 2.helyen
15:30   The New Saints   -   Afan Lido  2-1  :ok:
a TNSnek van mit javítani,idén rosszul kezdtek,ki ellen javíthatnak otthon ha nem a sereghajtó?
angol FA kupa
16:00   Coventry City - Arlesey Town
  3-0  :ok:
liga1 vs southern premiere(3.osztály-7.osztály)
tavaly a 4.körig jutott a Coventry ahol szoros meccsen vérzett el a southampton ellen.komolyan veszik a kupát,otthon egy ilyen csapat ellen biztos nem adják le a meccset!
16:00   Metropolitan Police - Crawley Town  1-2  :ok:
felállás hasonló,csak itt a vendégek liga1-es csapat.Szintén kupacsapat tipikusan!
Ők tavaly 5.körig jutottak ahol a Stoke bucsúztatta őket.
spanyol primera
16:00   Málaga CF - Rayo Vallecano  1-2  :ok:
Malaga idén nagy formában.nemzetközi szinten is hasít. A Rayo meg nagyon rossz formában,mélyrepülésben.
Mindketten képesek overes meccsekre.Malaga ad is kap is rendesen,rayo inkább kap..

18:00   FC Barcelona - Celta de Vigo  3-1  :ok:
ugyanazt irhatnám erről a meccsről is(szinte szóról szóra).nem is szaporítom  a szót,olvassatok vissza!

holland eredivisie
20:45   PSV Eindhoven - Heracles Almelo
  4-0  :ok:
az overes vendégek miatt,és persze az otthon játszó PSV. Mindketten többet rugnak a 2.játékrészben,ami idegen kicsit a holland mentalitástól  ;D



Futsal kombi
1   Felett 16.5   Oroszország v Solomon-szigetek  16-0  :noway:
(Játék összesített)   11/03/2012   Egyik sem   1.85   Függőben
2   Felett 6.5   Csehország v Kuvait
(Játék összesített)   11/03/2012   Egyik sem   2.10   Függőben
Többszörös
Fogadás típusa   Fogadások száma   Tétegység   Tét   Nyer.   Nyereség
2-es gyűjtő   1   2 000,00   2 000,00   5 770,00
Kuvait nagyon fekete ló,még a fifa honlapon sincs fenn meccsük,nagyon áskálodni kellett a neten hogy infót találjak róluk.Végül megtaláltam az ázsiai selejtező csoporteredményeiket.
sziria ellen 4-4et játszottak,majd a palesztinokat 6-1re verték(ez nem nagy szám,katar 18-1re verte őket,de sziria is 15öt rugott nekik...) majd 2-1re kikapott Katartól.Körbeverésnek köszönhetik hogy csoportmásodikként továbbjutottak végül! szerintem nem érik el azt a szintet hogy itt legyenek,pláne a csoportelsőként európából idejutó csehek ellen! A bukik szerintem benézték a 6,5-es határt! Lehet kapnak akkora zakót mint salamonék!
Megjátszom szolóban is a cseheket ha a ruszkik elcsesznék a kombim is nyerjek,mert ez elég erős tipp!!!!

Felett 6.5   Csehország v Kuvait   3-2  :noway:
(Játék összesített)   11/03/2012   Egyik sem   2.10   Függőben
Tét:  4 000,00   Nyer.:  4 400,00
Ahogy az előbb írtam Kuvait szerintem nagyon ki fog kapni..
5.perc 1-0

http://www.futsalworldranking.be/rank.htm

Elég hülyén számolnak, de ez alapján Salamon is jobb, mint Kuvait  ;D 
ez persze hülyeség, mert más-más ellenfelekkel játszanak, de gondoltam linkelem, hátha tudsz ezzel is kezdeni vmit

sok sikert a tippekhez!

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 03, 2012, 11:14:26
http://www.futsalworldranking.be/rank.htm

Elég hülyén számolnak, de ez alapján Salamon is jobb, mint Kuvait  ;D 
ez persze hülyeség, mert más-más ellenfelekkel játszanak, de gondoltam linkelem, hátha tudsz ezzel is kezdeni vmit

sok sikert a tippekhez!
Köszi. Ja az ilyen világranglisták mindig érdekesek,bár elméletileg a legyőzött ellenfél helyezése alapján súlyozott pontok alapján készül.De így még érdekesebb hogy a fenébe lehet salamon szigetek 45. kuvait meg 64.
Mindegy ,valszeg ezt sem látták még a bukik,mert akkor nem 6,5-es határt adnak rá..
Ezekszerint papíron is egy nulla csapat kuvait.

Őszintén szólva a fene tudja. A gáz az, hogy a bukik is sötétben vannak. Tegnap az olasz-asuztrál meccset nagyon éreztem, ezt nem érzem annyira. Se Kuvaitot, se Salamont nem láttam még, pedig az első körben lehetne igazán elkapni a bukik tökét, de az igazság az, hogy néha ők is, és mi is sötétben tapogatózunk  ;D