Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


43.percben vezett az Al Ain méghozzá Asamoah Gyan góljával(na róla elfelejdkeztem a csapat bemutatásánál! szerencsére ő nem felejtett el bemutatkozni!)
54.perc 1-1
64.percben Asamoah Gyan újabb góljával 1-2
76.perc Ismail Ahmed betalál 1-3
és még nincs vége


Ezzel jelenlegi bank 565ft (induló bank 500ft)  tippek 1-0

Rosco elfogadta a kihívást:
Idézetet írta: rosco Dátum november 08, 2012, 18:21:57
Eredetileg nem versenynek szántam ezt a próbálkozást, de végülis miért ne mehetne H2H-ban a dolog, így is úgy is tartani fogom magam a szabályokhoz. Ilyen kis tétekkel és oddsokkal nem nagy esélyt látok a foci under/over mesterével szemben - ráadásul hasonló célt még egyszer sem sikerült elérnem -, azonban a játéknak nem vagyok ellenzője. :) Amit írtál ok, neked 4000, nekem 4300 a cél és nincs korlát a napi tippekre vonatkozóan. ;)

Twente-Levante meccset nézem.
két dolog csikol:
1. félidő szögi over(most 5-0 a twentének),ezt egy twente gól ronthatja el.
2. twente szerzi az 1.gólt
hál istennek nem fogadtam rá(0-0 lett,és félidőig már csak egy levante szögi esett be)

Mai over lista:
női u16 ázsia bajnokság
08:00   Australia (W) U16 - Myanmar (W) U16  5-0(3-0)  :ok:
nem kérdés! az ausztrál csajszik egész masszív focit játszanak,az ázsiai élvonalt képviselő japán és észak-korea leányaitól is csak 1-0ra kaptak ki,a mianmari csapattal egy súlycsoportban lévő thaiföldet 4-0ra és 5-1re verték.
konkrét közös meccsük egy volt 2008ban az 4-0 volt,de nálam nem mérvadó mert régi eredmény!
Tény,azóta az ausztrál női foci sokat fejlődött,a mianmarit nem tudnám belőni,de hogy most is van köztük 4-5 gól abban biztos vagyok!

emirátusok futbal liga
13:50   Sha'ab Sharjah   -   Al Ahli Dubai
  1-3  :ok:
vendégesély(10.-6.ellen),a vendégek 17-10es gólarányt hoztak össze 6 meccsen(egyébként 1 meccsel kevesebjük van ha nyernek 3.helyig is feljöhetnek),hazaiak sok gólt kapnak,de azért rúgnak is otthon! a 15-14-es gólarány mindent elmond! Lehet mai egyik fő tippek megint arab emirátusok foci over lesz!

osztrák 1st div
18:30   Austria Lustenau   -   Blau Weiss Linz  2-1  :ok:
első ucsó.lustenau 36-11-es gólaránnyal vezet 15 meccs után.vendégek 16-29et mutathatnak fel.

német reginalliga észak
19:00   Werder Bremen II   -   Meppen  2-1  :ok:
12 meccsen 31 rugott gól a hazaiaknak,de a vendégek is 20-28at csináltak.

holland jupiler
20:00   FC Eindhoven   -   Go Ahead Eagles
22-15,17-23 és 7-14.hely 11 forduló után
belga jupiler pro
20:30   KSC Lokeren   -   Standard Liège


Két napja nagyon őszintén leírtad mit érzel, mit gondolsz; erre csakis őszinte választ érdemelsz. Sok-sok hónapja az oldal meghatározó tagja vagy, sok munkával igyekszel segítségünkre lenni főleg az 'overek' világában. Ezt köszönjük, speciel nálam ma is szépen hozott az U16-os ajánlásod, amiből félidő 1,5 overt 1,61-ért lehetett fogadni. DE:
Túl érzelmes fogadó vagy és hiába látod a helyes utat, csak nem akarsz azon haladni. Többször írtad, hogy kisebb szünetet kellene tartani, de ezek jó ha 2 naposak voltak. Most is jött egy új gondolat (500 ft-os rosco challange) és ilyenkor máris rózsaszín ködbe vált át a tegnapi komorság. Ezt a túlzottan gyors érzelemváltást többször tapasztaltam már magamon is, nagyobb bukás után elég egy kicsi jó és olyan mintha semmi sem történt volna.
Most úgy tűnik ugyanakkora rössel csinálod a válogatásaid, keresed a jó tippeket. De szerintem ezt 500ft-tal nem érdemes csinálnod, ez így időpocsékolás. Ha jól is fog menni és betartod a mostani szigorú BRM-ed, akkor mondjuk két hét múlva lesz 1 900 ft-od, de rengeteg időt elment rá. Akkor már nem jobban megérné egy többnapos, egy-kéthetes szünet és letisztult fejjel, maximálisan feltöltődve egy mondjuk 5 000-es feltöltéssel újra belevágni. + hillandkiminek is igaza van, több játék is fut itt az oldalon, luxus ezekben nem résztvenni annak, aki amúgy is sokat van az org-on.
Kívánom a legjobbakat! :beerchug:

Újjab zseniális tipp!(Ausztrál suncik) Köszönöm! :great: :beerchug:

Idézetet írta: davixxx Dátum november 09, 2012, 09:41:08
Újjab zseniális tipp!(Ausztrál suncik) Köszönöm! :great: :beerchug:

és még csak most jönnek a thai suncik  :-*  ;D

Igen igen, fi 2,5 overre ment is az ALL IN! :angel:

az arab hapsikról nem is beszélve,jól le is maradtam..
17 perc alatt 3 gól volt már..

Latzka:
teljesen igazad van,ennyi szünet nem is szünet!
Van ebben már függőség is rendesen, na meg öszintén megmondom ,nagyon szeretem csinálni!
Megkeresni a sokszor több száz meccsből azt ami hozhat a konyhára.Ha meg már rászántam az időt akkor be is írom ide hogy más is profitáljon belőle.
amikor kezdtem én is sokat nyertem más tippjeivel,sőt nem játszottam saját tippet.
Azóta sok minden változott,csak saját tippet játszom,és igyekszem nem hagyni magam befolyásolni,esetleg megerősítésre használom mások elemzéseit.
Nekem ez mindig is hobbi volt,nem pénzkereset! Probáltam én komolyan csinálni,de belebuktam mindig!
Hobbinak meg mindegy hogy 500ft-tal nyomulok vagy 50ezerrel.
Lehet nem is érdemes ezt halálkomolyan venni mert hosszú távon csak nagyon kevesen tudják magukat kökemény szabályokhoz tartani! Örülni kell ha van egy jó időszak,akkor gyorsan ki is venni a pénzt,és újra nyomni kis tétekkel újra!
Amikor 210ezerig vittem a bankom a semmiből,akkor is örülni kellett volna annyinak,lekapni vagy 150k-t,és a maradékból játszani!
Én meg mit csináltam: huu ha ez így megy lesz ebből 1 milla is! Hát persze! Álmodj királylány!

Mivel az emirátusok focigáláról lemaradtam,és most látom hogy lesz hollland női foci,íme egy kis ajánlás:
legerősebb tipp a
Heerenveen nők-ADO nők
a vendégek 18 meccsen 60:18as gólarányt hoztak össze,a hazaiak tökucsók de azért 25 gólt ők is összekanalaztak.
2.legerősebb holland női tipp:
Twente-Zwolle
a tipp gyengéje hogy  a twente közel sincs olyan overes mint az ADO(ADO listavezető,twente 2.,de ők csak 31gólt vágtak.)viszont a vendégeket otthon mindig sok góllal verték(4-5)
Ja a lényeg :
kezdés 18:30 és bet365ön mindegyik fogadható élőben.

Idézetet írta: laudrup Dátum november 09, 2012, 14:26:56
Mivel az emirátusok focigáláról lemaradtam,és most látom hogy lesz hollland női foci,íme egy kis ajánlás:
legerősebb tipp a
Heerenveen nők-ADO nők
a vendégek 18 meccsen 60:18as gólarányt hoztak össze,a hazaiak tökucsók de azért 25 gólt ők is összekanalaztak.
2.legerősebb holland női tipp:
Twente-Zwolle
a tipp gyengéje hogy  a twente közel sincs olyan overes mint az ADO(ADO listavezető,twente 2.,de ők csak 31gólt vágtak.)viszont a vendégeket otthon mindig sok góllal verték(4-5)
Ja a lényeg :
kezdés 18:30 és bet365ön mindegyik fogadható élőben.

Szia Lau!

Tavalyi statot idéztél, mert a futbol24-en csak az van.
Itt jobban utána lehet nézni, idei tabella is van és ez még jobban erősíti mindkét meccs over-ességét:
http://women.soccerway.com/international/europe/bene-league/20122013/bene-league-orange/

Sajnos most meccsek előtt csak 2,5-re lehet tolni, de biztonságosabb inkább így egy szép kombit a meccs elején össze dobni.
Ado idegenben a legtöbbet rúgja, míg a másik meccsen a Zwolle elég szépen szopogatja idegenben a gólokat és ezzel 4,50-es gólátlaga van meccsenként. Igaz a Twente-nek csak 2,50-re jön ki és a legrosszabb a tabellán gólgyűjtésben idén. De ha a kettőt átlagoljuk 3,50 lesz amire biztonsággal lehet 2,5-öt overt bevállani.
Akkor már ide írom a másikat is a teljesség kedvéért: Ado 3,75 és idegenben jó, Heerenveen 3,25 viszont otthon nem kapott sokat idén, igaz még nem találkozott pl. az Ado-val. Ezért biztonsággal csak 1,5 overt raknék itt, de ha tavalyi statot vesszük akkor a 2,5 is biztonságosnak mondható...
Összegezve: 2,5 over meccs előtt mindkettőre tolható sztem is....



2.tipp
fölött 2.5   Heerenveen - nők v ADO Den Haag - nők   1-1  :noway:
(Összesített gólok)
   11/09/2012   Egyik sem   1.40   Függőben
Tét:  165,00   Nyer.:  66,00 
Ezt így meccs előtt!
17.perc 0-1
34.perc 1-1

Korábban rosszul írtam: 19:30kor kezdődnek a holland csajok meccsei!

eddig  bank 400ft (induló bank 500ft)  tippek 1-1

3.tipp
Litvánia +5.5
   Magyarország v Litvánia (jégkorong)   5-1  :ok:
(Hendikep)   11/09/2012   Egyik sem   1.90   Függőben
Tét:  100,00   Nyer.:  90,00
Ritkán játszom más tippjeit,de most megyek Csacsa és Oak után! Remélem nem hárman bukunk vele!
Szerintem se túl sok realitás van abban hogy 6 gól lesz a magyar és a litván csapat között!
Most 1-0 az állás 1.harmadban.(már 2-0)
Úgy látom litvánok durvulnak rendesen,most is kettős emberelőnyben játszunk(amit nem tudunk kihasználni..LOL)
5-1 a 3.harmad előtt,igen necces lesz..


eddig  bank 490ft (induló bank 500ft)  tippek 2-1

4.tipp
(Jelenlegi állás 1-0) Felett 3.0   NEC v Heracles

(Gólok száma (goal line) - további piacok)   11/10/2012   Egyik sem   1.50   Függőben
Tét:  200,00   Nyer.:  100,00 
Heracles egy igen támadó felfogású holland csapat.mániám overt rakni a meccseikre.
Sajna addig agyaltam hogy hány gólt vállaljak be,mire beesett az 1.
de mivel ez NEC gól,várom a vendégek válasz(ait)!  ;)
Ezt egyébként benéztem..over 2,5-et akartam,csak közben átválthatott 3ra a határ.. hát így örülök ha tétvissza lesz!
Még 3 gólra nem számítok,de hátha.még 2 gólra akartam csak tenni!

49.perc Heracles egyenlítés!
56.perc 1-2 fordított a Heracles ahogy vártam! Ha ez ilyen hamar megvolt mostmár vágjatok egy gólt még! Eddig tétvisszán vagyok!
Rendesen tetszik amit a vendégek nyomnak! 3 csatár,3 támadó középpályás,és látványos támadófoci! Tipikus holland csapat! Rúgnak még ezek szerintem! Sima lesz!
Egyenlőre kaptak! 2-2 óriási szabadrugásgól!


bank 590ft (induló bank 500ft)  tippek 3-1