Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Fogadás típusa   Egyszeri tét     Tét   1,50 EUR
Fogadási számlaszám   15166126     Szorzó   1,80
Jegyszám   54     Max. nyerési esély   2,70 EUR
Dátum   11.12.12 22:15     Nyeremény   0,00 EUR
Státusz   Nyitott         
Fogadás száma    Sportesemény   Tipp   Szorzó   Státusz   Kezdési idő   Eredmény
5105466    Bradford City - Arsenal FC (Dupla esély)     X2   1,80     1-1  :ok:
egy gólnak még lennie kell,és azt illene az arsenalnak rúgnia..nagy szégyen lenne egy liga2-es csapattól kikapni..(negyedosztály)

induló bank 3 EUR, jelenlegi bank 12,20 EUR

Fogadás típusa   Kombi     Tét   1,20 EUR
Fogadási számlaszám   15166126     Szorzó   2,02
Jegyszám   55     Max. nyerési esély   2,42 EUR
Dátum   12.12.12 17:27     Nyeremény   0,00 EUR
Státusz   Nyitott         
Fogadás száma    Sportesemény   Tipp   Szorzó   Státusz   Kezdési idő   Eredmény
5069031    CF Cordoba - FC Barcelona (Tipp)     2   1,20      0-2  :ok:   
5096790    Tours VB - Zaksa Kedzierzyn Kozle (Tipp)     2   1,40      1-3  :ok:   
5096795    Tomis Constanta - Dinamo Moscow (Tipp)     2   1,20      0-3  :ok:
Gerry 2 röpi tippjét kötöttük a Barca kupagyőzelme mellé.
A Barca tulzás nélkül az a csapat aki a világ legjobb klubjainak is képes három gólt rugni,a formán kivüli Cordoba ellen kivételesen a jelek szerint már az első meccsen el akarják dönteni a továbbjutás sorsát!
Vannak pihenők,kimaradók,de nem ifikkel és B-C csapattal mennek!
Pinto, Oier, Dani Alves, Piqué, Puyol, Xavi, David Villa, Alexis Sánchez, Messi, Thiago, Dos Santos, Mascherano, Bartra, Sergio Busquets, Pedro, Jordi Alba, Montoya, Song és Tello
Élőben majd overt is nyomunk!
A röpi tippekről Gerryt kérdezzétek. Biztos vagyok benne hogy nem gyenge tippek!  ;)
   

 Fogadás típusa   Egyszeri tét     Tét   1,00 EUR
Fogadási számlaszám   15166126     Szorzó   1,55
Jegyszám   56     Max. nyerési esély   1,55 EUR
Dátum   12.12.12 18:01     Nyeremény   0,00 EUR
Státusz   Nyitott         
Fogadás száma    Sportesemény   Tipp   Szorzó   Státusz   Kezdési idő   Eredmény
5107871    Olaszország U20 - Ukrajna U20 (Tipp)     1   1,55  3-1  :ok:

Miragehun-nal értekezve,ebben találtunk value-t.Tavaly 5-1 volt az olaszoknak,és az ukrán hoki bizony nem javult,hanem romlott.hiába van hazai környezetben a torna,ez bizony bukta lesz!

induló bank 3 EUR, jelenlegi bank 13,97 EUR

Lassan félidő a bayern-'gladbach-on. 0-1es állással.
gondolkozom over 2,5-en csak még keveslem rá az 1,45öt.
A gladbach statok alapján elég sok gólt szerez a végén(góljai 46%-át az utolsó fél órában szerzi,és már ugye megmutatták hogy tudnak ők a bayernnek gólt lőni)
a müncheni banda is 38%-át rugja góljainak a végső fél órában.
Jónak tünik az over 2,5,így biztos nem marad,de szerintem lesz még kettő,hiszen nem csak egyik,hanem mindkét csapat igen hajrás! (otthon a bayern biztos gépként megy előre!)
Azért az mond valamit hogy a gladbach győzelemre 3,75 az odds ,hiába vezetnek...

félidőben 0-1nél
Fogadás típusa   Egyszeri tét     Tét   1,97 EUR
Fogadási számlaszám   15166126     Szorzó   1,55
Jegyszám   57     Max. nyerési esély   3,05 EUR
Dátum   14.12.12 21:19     Nyeremény   0,00 EUR
Státusz   Nyitott         
Fogadás száma    Sportesemény   Tipp   Szorzó   Státusz   Kezdési idő   Eredmény
5127971    FC Bayern München - Borussia Mönchengladbach (under/over 2.5) (Under/Over a mérkőzésen) 2   1,55   
jobb szeretek gólra fogadni ha már van gól,mint 0-0nál,pláne hogy meccs előtt szerintem nem volt ennyi az over 2,5 oddsa,most meg már volt egy gól,méghozzá a meccs szempontjából legjobb oldalon!
59.perc 1-1

Mai over lista
arab emirátusok football liga
13:45   Al Ahli Dubai   -   Al Dhafra  over 1,5 élőben   1-1  :ok:
hazaiak 31-16os gólaránya 12 meccsen mutatós! Kicsit gyengití a tippet hogy inkább idegenben overesek a meccseik! Talán jó partner lehet a dhafra és végre otthon is játszanak egy góldús meccsecskét!

Indiai I-liga
14:30   Mumbai FC   -   United Sikkim  over 2,5 a tippem  1-0
Az újonc vendégek nem tudnak kevés gólos meccset játszani! (remélem nem most bizonyítják majd az ellenkezőjét!)
ucsó 5 idegenbeli meccsük:
27.11.2012   D1   FC Air India   3-3   United Sikkim   
24.11.2012   D1   Pune FC   2-2   United Sikkim   
18.11.2012   D1   Sporting Goa   2-1   United Sikkim   
10.11.2012   D1   Prayag United   10-1   United Sikkim   
24.09.2012   FC   Prayag United   2-0   United Sikkim
A Mumbai egy erős középcsapat,illene gólokat rúgniuk.

német bundesliga
15:30   Bayer Leverkusen   -   Hamburger SV  3-0  :ok:
tippem fél óra elteltével over 1,5 .csak mert leverkusen!  ;)

angol championship
16:00   Birmingham City   -   Crystal Palace  tipp over 1,5 élőben
  2-2  :ok:
Ez is az az angol ligák egyike ahol öngyilkosság kimenetelre fogadni,még egy ilyen meccsen is ahol a hazai gárda 19. a vendégek meg 2.-ak(ucsó ilyen felállású meccsükön 3-1es birminghami győzelem született).
Viszont a palotásoknak idegenbeli over sora szakadt meg legutóbb egy 0-0val,ami nálam erősíti a tippet,mert 35 meccsel kell visszamenni hogy újabb 0-0át találjunk! Nagyon nem jellemző rájuk ezért kicsi esélyt látok két egymást követőre! Ez a nagy számok törvénye,de a statokat nézve sem jellemző. 3,14 a csapat meccsenkénti gólátlaga.(a birminghamé 3,17) 3 pontra vannak az éllovas cardifftól aki az utolsó helyezett peterborough-t fogadja,így esélyes hogy hajtani fognak,mert ha itt pontot(pontokat) veszítenek akkor eléggé leszakadnak!
16:00   Cardiff City   -   Peterborough  1-2  :ok:
listavezető-ucsó párosítás.alapból nagy ívben kerülendő az ilyen,elvégre oddsok a béka segge alatt akár esélyesre akár overre akarunk fogadni,és ilyenkor szokott gyakran 0-0 vagy szenvedős 1-0 lenni a meccs. Mégis bekerült közepes tippként ide mert élőben lehet érdemes kevés gólra majd megtenni ha az elején elhúzzák az időt.Meccs előtt nem raknék rá overt! tippem over 1,5 élőben(0-0ás félidő esetén)

16:00   Middlesbrough   -   Wolverhampton   2-0  :noway:
a szebb napokat is látó farkasokat fogadja  a 'brough. Nagyon overes saját és közös meccsek jellemzik a statokat.
Ráadásul a Wolver kemény 16.helyen van de poztitív!! 29-27-es gólaránnyal!! Nagyon hajtos kis csapat,védekezésük nulla,ideálisak overre! A 'Bro is rendre 3-4 gólos meccseket játszik otthon,jónak érzem over 2,5re!

angol premiere liga
16:00   Liverpool FC   -   Aston Villa  over 2,5 a tippem!   1-3  :ok:
a villa mostanában vagy sokat rúg,vagy sokat kap,de overesek lettek! A pool kezd alakulni,ucsó 3 meccsüket hozták,a most bennük is ott az over(régen kerültem a pool és over szavak közös használatát egy mondaton belül,akárcsak az arsenal és overt,de minden változik ahogy egy bölcs filozófus vagy pszichológus vagy ki a bánat mondta!)
16:00   Manchester United   -   Sunderland  3-1  :ok:
csípem a sunderlandot,mert hajtós kis csapat,még ha mostanában nem is jönnek nekik össze a dolgok! Viszont olyan éppenhogy overes csapat! United otthon ugyan,mégis inkább egy óvatos over 1,5et javaslok élőben!

angol konferencia észak
16:00   Brackley Town   -   Altrincham  0-1  :noway:
kedvenc angol ligám! Gyakran a forduló összes meccse zöldül overre. Javaslom követésre a gólvadász kollégáknak!
Legutóbb ugyan becsúszott pár 1-0 is,de mellette ki lehetett fogni 5-3mas és 3-2es meccset is!
Én ezt is a durvábban overesek közé raknám! Meccs előtt 2,5 gyengus oddson,vagy élőben rizikózva kicsit fél óra után tolni meg jobb oddson,mert jellemzően akkor kapcsol rá a 3.helyezett hazai gárda!

16:00   Chester FC   -   Bishop's Stortford  4-1  :ok:
itt is hazai esély erősíti a tippet,na meg a chester 18 meccsen 47 rugott gólja,és a listavezetésük ténye!
Vendégeik sem egy hamvábanholt defenzív csapat ugyan csak 17.-ek,de rendre szereznek gólt az esélyesek ellen is!

angol FA-kupa
16:00   Skelmersdale Utd- Guiseley AFC  2-0  :noway:
a hazai 7.osztályú csapathoz az északi konferencia egyik legoveresebb bandája látogat! (2.helyen állnak 41 rugott góllal) tippem over 2,5

máltai premiere liga
16:00   Birkirkara FC   -   Floriana FC   1-1  :ok:
tipp over 1,5 élőben
északír premiere liga
16:00   Ballinamallard Utd   -   Cliftonville Belfast  1-3  :ok:
a vendégek nagyon kimagaslanak a mezőnyből. 8-0ás és 5-0ás győzelmük is volt,de mellette tudtak 3-3mat játszani középcsapat ellen. Overre mindenképpen jó,mert kimenetelre nulla oddsért nem érdemes! tippem over 2,5


Egy veszélyesebb over kombi:
Fogadás típusa   Kombi     Tét   0,50 EUR
Fogadási számlaszám   15166126     Szorzó   4,21
Jegyszám   58     Max. nyerési esély   2,10 EUR
Dátum   15.12.12 09:48     Nyeremény   0,00 EUR
Státusz   Nyitott         
Fogadás száma    Sportesemény   Tipp   Szorzó   Státusz   Kezdési idő   Eredmény
5087916    Birmingham City - Crystal Palace (under/over 2.5) (Under/Over)     2   1,70      2-2
5087961    Middlesbrough FC - Wolverhampton Wanderers (under/over 2.5) (Under/Over)     2   1,65      2-0
5127561    Skelmersdale United FC - Guiseley AFC (under/over 2.5) (Under/Over)     2   1,50      2-0
és egy szoló:
Fogadás típusa   Egyszeri tét     Tét   1,50 EUR
Fogadási számlaszám   15166126     Szorzó   1,90
Jegyszám   59     Max. nyerési esély   2,85 EUR
Dátum   15.12.12 09:51     Nyeremény   0,00 EUR
Státusz   Nyitott         
Fogadás száma    Sportesemény   Tipp   Szorzó   Státusz   Kezdési idő   Eredmény
5109960    Skelmersdale United FC - Guiseley AFC (Tipp)     2   1,90  2-0
elöszőr szolóban akartam az overt amit a kombiba is raktam,aztán átgondolva ha under lesz ne vigyen két szelóm!
Ezért utánanéztem kicsit a vendégek kupateljesítményének! Ugy látom hogy komolyan szokták venni a kupát,ezért kicsit magasnak találom az 1,90es oddsot! Igaz hogy "csak" 1 osztály különbség,és idegenben nyomja a Guiseley,de valahogy a megérzésem az hogy sima vendég lesz!
39.perc végre megszületett a kombi első gólja,vezet a palace. Na még 8 gól a 3 meccsen!  :D
60.percben újabb palace gól, a többi meccs még 0-0..gáz!
66.perc szépít a birmingham,de a másik két meccs még 0-0!!
már 2-2 és egy 'boro gól is született a 87.-ben de az már sovány vigasz! A kombira hideg vízet ihatok,a szoló kupagyőzelem még éppen a 93.percben is megszülethet! Próbálom azt kiszurkolni!
jött még1 boro gól,ami már k.r..ra nem számít..a kupameccs úgy látszik közömbös a két kiscsapatnak..az óriási 0-0..
Mégsem!! Lebundázták gyanúsan! 2 gól született gyorsan a 90.perc után és 2-0al le is fujták..legalább még1 jöhetett volna,bár már nem azon múlik! kilenc gól kellett volna az over kombiba 8 lett,de az se tökéletes eloszlásban!

A BAH meg kapja be ha már kigondoltam hogy egy Middlesbrough meccsre nem lehet élőben fogadni! Ahol ráadásul a Wolverhampton az ellenfél..
Ugyan izgultam volna ha sikerül végefelé over 1,5re vagy over 0,5re fogadni,de a 87.perc utáni két gól kárpótolt volna,és azt a meccset akartam tolni élőben! Egyre jobban bosszant a szegényes kinálatuk!
Egyedül azért maradok még mert bagatel összeg van a számlán ahhoz hogy még szórakozzak vele és átpakoljam a bet365re!

Egy most kapott privát üzit idézek:
IdézetSzia, bocs, hogy ismeretlenül zavarok, de muszáj leírnom:

Semmi értelme annak, amit most csinálsz, többre vagy hivatott ennél az egy-két eurós szarakodásnál. Elvisz egy csomó időt, és komoly értelme/haszna nincs.
Ha nincs pénzed, akkor szerintem kapcsold ki addig a gépet, amíg nem fér bele egy 10-20 ezer forintos deposit, de ennek a bohóckodásnak egy ultra szar irodánál tényleg semmi értelme nincs.
Tök jót csinálsz, egy bajod van csak, hogy néha elszáll az agyad, és nem tartod be a bankmenedzselést, ennyi csak a gond.  Ezt oldd meg magaddal, rakj minden tippedet a egy normális bank x %-ával (5-10%), semmi gondod nem lesz.

Nem bántásból írtam, amit írtam, a naplódba akartam beírni,de oda nem enged valami miatt.
Teljesen jogos,és ha csak a pénzkereset lenne a cél akkor igaz is lenne,de nekem ez szórakozás,kikapcsolódás is!
Ezért szórakozok pár eurós tétekkel. A családi kasszából nem rakunk sportfogadásra elvet pedig így tudom tartani!
Ha két hónap alatt felkúszik a bankom valami normális méretűre(monjduk 10k) akkor majd átrakom a bet365re és tudom "komolyabb" tétekkel nyomni.
De hidd el nem mindig a tétek nagysága számít! Nekem hál istennek nem ebből kell megélnem(éhen halnék  ;D  )

68.percben
Fogadás típusa   Egyszeri tét     Tét   5,00 EUR
Fogadási számlaszám   15166126     Szorzó   1,50
Jegyszám   60     Max. nyerési esély   7,50 EUR
Dátum   15.12.12 19:27     Nyeremény   0,00 EUR
Státusz   Nyitott         
Fogadás száma    Sportesemény   Tipp   Szorzó   Státusz   Kezdési idő   Eredmény
5131927    Genclerbirligi Ankara - Besiktas JK (under/over 2.5) (Totals)     2   1,50
nagyon jók a statok! Overes közös és saját meccsek,ráadásul látom a meccset streamen és nagyon hajt a besiktas!
Hugo Almeida ha nem hagyna ki minden ajtó-ablak helyzetet már 4-1re vezetne a besiktas...
olyan helyzetek maradnak ki sorra azóta is hogy fogom a fejem...ha elmegy a tippem "nyugodt" lehetek mert nem bennem volt a hiba!
No comment!!!!!!!!

29.percben
Fogadás típusa   Egyszeri tét     Tét   2,50 EUR
Fogadási számlaszám   15166126     Szorzó   1,80
Jegyszám   62     Max. nyerési esély   4,50 EUR
Dátum   15.12.12 21:15     Nyeremény   0,00 EUR
Státusz   Nyitott         
Fogadás száma    Sportesemény   Tipp   Szorzó   Státusz   Kezdési idő   Eredmény
5132392    NEC Nijmegen - PSV Eindhoven (under/over 1.5) (Under/Over 1. félidő)     2   1,80
hollandusoknál sok gól van az első félidőben,és mivel eleve overnek érzem benne van még egy gól félidőig.
41.percben még dobtunk rá egy ilyet:
Fogadás típusa   Egyszeri tét     Tét   2,00 EUR
Fogadási számlaszám   15166126     Szorzó   8,50
Jegyszám   63     Max. nyerési esély   17,00 EUR
Dátum   15.12.12 21:28     Nyeremény   0,00 EUR
Státusz   Nyitott         
Fogadás száma    Sportesemény   Tipp   Szorzó   Státusz   Kezdési idő   Eredmény
5132405    NEC Nijmegen - PSV Eindhoven (Rúgnak egy gólt a 30:01 és a 45:00. perc között?)     Igen   8,50   
Ha nem jön akkor tényleg szünetelünk,nem bóhockodunk!
a 44.percben fél méterről rugták az eindhoven elfekvő kapusába a hazaiak a lasztit..ennyi!

5 piros tipp zsinórban,de ez már szándékos volt, 5 juroval tényleg nem akartam megint bóhockodni mint komplett bank,ezért bepróbáltam pár neccesebb tippet,nem jött be!
Szerintem itt az ideje annak a hosszabb szünetnek amit már hónapok óta be kellett volna iktatni!
Nincs is jobb időszak rá mint a december-januári holtszezon!

Lau szabira ment!   :cya:

Idézetet írta: laudrup Dátum december 15, 2012, 21:35:13
5 piros tipp zsinórban,de ez már szándékos volt, 5 juroval tényleg nem akartam megint bóhockodni mint komplett bank,ezért bepróbáltam pár neccesebb tippet,nem jött be!
Szerintem itt az ideje annak a hosszabb szünetnek amit már hónapok óta be kellett volna iktatni!
Nincs is jobb időszak rá mint a december-januári holtszezon!

Lau szabira ment!   :cya:

Nem, nem fogsz szabira menni. Mindenki ismer már ennyire. Ha bár tényleg sokat érne. Hogy meddig? Addig amíg kitisztul az agyad. 1 vagy 2 hét, vagy 1-2 hónap??? Én javasolnám, hogy vegyél fel egy rendezett formát a fogadásaidba, stratégiádba mint ahogy a legutóbbi srác írta. Olyan régóta vagy itt és olyan sok tapasztalatod van, hogy megérné. Sok mindent kipróbáltál, ilyen olyan szisztémát találtál ki, pörgesd végig a naplódat , emeld ki belőle a sikeres szériákat és rendszerezd azokat. Keress bennük pozitív összefüggéseket, jó gondolatokat amiket később elhanyagoltál a játszani vágyás hevében. Rendszerezve, témánként kiválogatva folytathatnád tovább a sikertörténetet. Egyszer én is majd erre leszek kényszerülve, ha olyan idős leszek ebben a témában mint Te. Nem biztos, hogy mindenkinek úgy kell megélni az életet ahogy a szlogen kimondja: Egyszer lent egyszer fent.....
Csak észnél kell lenni és az előbb utóbb meg is jön ha van felismerés mi is történik velünk.
Fog ez menni, csak lassan csak lassan, nem görcsösen mert ez nem kényszer.
:ok:



Idézetet írta: Bakter Dátum december 16, 2012, 12:08:12

Nem, nem fogsz szabira menni. Mindenki ismer már ennyire.
:ok:

;D
Legalábbis te tuti jól ismersz,mert már azon agyalok hol forog még egy kis lovém valahol neten virtuális formában amit át tudok csoportosítani.  ;)
De tény hogy szünetet tervezek,és terveim szerint nem 1-2 nap!
(a skrill számlámon 97ft van,de paypal-on "találtam" négyezret,még szerintem a diablos időmből amikor virtuális tárgyakkal kereskedtem Blizzardéknál,onnan nem tudok feltölteni,de gyorsan hazautaltam a bankszámlára és majd onnan felnyomom ha elérkezett az idő a visszatérésre.)
Amit írsz az teljesen jó,és már egyszer elkezdtem,kigyüjtöttem a hosszabb távon is jó stratégiáimat, és megállapítottam hogy mindegyik jó volt,akár a félidő overek sorozatmegszakítását,akár a brékvadászatot,akár a 2.félidő gól 1.félidő eredménye alapján és még sorolhatnám, a hiba mindig a bankmenedzsmentben volt(ill. a fejemben hogy nem tudtam alkalmazni),és amit már mindenki tud aki csak néha beleolvas a naplómba:
pár rossz tipp után elszálló agyam!
Azt is tudjuk hogy a megoldás pofonegyszerű: kevés átgondolt tipp, ha meg elment 1-2 akkor azonnal el a géptől!
Mindezt tudom,és 100x átmentem már ezen,de még nem nőttem fel hogy tényleg profi legyek ilyenkor!
Van hogy sikerült!  ;D  Azok voltak a legsikeresebb időszakaim!
Lehet 1x tényleg az lenne a megoldás hogy feltolnék vagy 100ezret valahová, ami nem nyert hanem saját magam által kemény munkával megkeresett lové,és azt egészen másképpen kezelném! Minden forintját félteném,betartanék minden maximális tétre való korlátozásom,bankmenedzsmentem!
Sokszor voltam már hajszálnyira ettől!
De :
1. alapelveimmel ellenkezik miszerint családi kasszából sportfogadásra SOHA! Van két gyerekem muszáj felelősségteljesen kezelnem a dolgot!
2. nincs nagyobb "felesleges" pénzem! Mint minden magyar családnak nekünk is hitelek tömkelege végén lógnak a bankok a hátamat majd leszakítva!
Úgyhogy tapasztalat,sikeres stratégiák ide-vagy oda,marad a csoda várása hogy pár ezerből tudok megint nagy bankot csinálni,amit valszeg megint nem becsülök meg mert izi máni volt!

"Úgyhogy tapasztalat,sikeres stratégiák ide-vagy oda,marad a csoda várása hogy pár ezerből tudok megint nagy bankot csinálni,amit valszeg megint nem becsülök meg mert izi máni volt!"

Ne bízd a csodára, dolgozd másodállásként ezt ki.  :police: Úgy is a hobbid volt eddig..... És ezután is szeretni fogod. Sikeres is lehetnél.  :D  Vagy talán Fekete Lacinak több esze van ehhez?    ::)   Szerintem nem....  ;D