Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Már dolgozok rajta!
Excelbe öntöttem az alapokat,ahová beírom az aktuális bankot,számolja a max tétet,az oddsok alapján a tiszta nyereséget,és dekádonként emelek tétet(10 sikeres fogadás után).
Újra csekklistázom majd a tippeket,nem csak a gólátlagot nézve,hanem kicsit részletesebben kielemezve.
betcomeback2013 lett a fájl neve,nem véletlenül! Szilveszterig min. pihi!

Ahogy írtad Fekete Laci nem annyira eszes,de legalább olyan fegyelmezett mint a sportolók általában..
és itt az én szégyenem,mert én is az voltam szabadfogású birkozóként,előtte sportlövőként, de valahogy nem maradt meg!

Boldog karácsonyt mindenkinek!
Januárban jövök vissza!  ;)


Kezdjük egy laza walesi meccsel,amit félidő 0-1 után akartam megfogadni(ucsó meccsük is 1-0 volt csak a szenteknek,ami nem jellemző!),de mire észbekaptam 1-1 lett. Az oddsok elúsztak,viszont a meccsnek nagyon jót fog tenni! A szenteknek menni kell! tippem még 2 gól!
49.percben
(Jelenlegi állás 1-1) Felett 3.0,3.5   Bala Town v T.N.S.
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   01/02/2013   Egyik sem   1.625   Függőben
Tét:  2 000,00   Nyeremény:  3 250,00 

69.perc 1-2
91.perc 2-2!! Már lemondtam róla! csak jól kezdődik az év!  ;)

folytatás indiában egy prayag-dempo meccsel.a vendégek listavezetők,de legutóbb egy 0-0át szenvedtek össze,szerintem sok overes fogadó tippjét ütve! Nem szokásuk a 0-0,pláne kettő egymás után,így a nagy számok törvénye is az overt támogatja! Én over 1,5-et vagy goal line 2öt akarnék fogadni,de arra még várni kell élőben!
27.percben
Felett: 1.5   Prayag United v Dempo SC

(Mérkőzés gólok - további piacok)   01/04/2013   Egyik sem   1.50   Függőben
Tét:  1 500,00   Nyeremény:  2 250,00 
fegyelmezetten kivártam az előnyösebb over 1,5-et.a dempo amúgy is hajrás,2.félidős csapat.

mivel 60.után is 0-0 volt nyomtam még ilyet is:
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Prayag United v Dempo SC
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   01/04/2013   Egyik sem   1.60   Nyert
Tét:  1 500,00   Nyereség:  2 400,00 

meg egy ilyet 80.után:
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Prayag United v Dempo SC
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   01/04/2013   Egyik sem   4.40   Nyert
Tét:  50,00   Nyereség:  220,00 

chaten írtam lusta vagyok,csak copyzom:
(11:43:20) laudrup: máltai meccsekre nézek még rá mára
(11:44:30) laudrup: sliema wanderers-rabat ajax jó lehet overre
(11:45:02) laudrup: otthon igen overes a sliema,és erősíti a tippet hogy ucsó meccsük(idegenben) 0-0 lett

félidőben:
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.0,1.5   Sliema Wanderers v Rabat Ajax  fele vissza,fele bukta
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   01/04/2013   Egyik sem   1.525   Függőben
Tét:  2 502,00   Nyeremény:  3 815,55 

ÉLŐ kb. 18.perc
Man Utd - felett 1.5   West Ham v Man Utd

(Vendég csapat gólok)   01/05/2013   Egyik sem   2.10   Függőben
Tét:  1 700,00   Nyeremény:  3 570,00
23.perc gól 0-1! (Cleverly)
91.perc Van Persie góljával 2-2!!!

A Napoli-Roma meccsen élőben fogok overt rakni,így meccs előtt egy over 2,5-et nem merek bevállalni,de ha az overes formájukat hoznák egymás ellen (ami azért nagyon benne van! Napoli ucsó 6 otthoni meccséből csak egyen volt kevesebb mint 4 gól,azon is megvolt a három! Roma két 1-0át leszámítva 4-5 gólos meccseket tolt idegenben) Ami az élő ellen szól az a Roma! Statok alapján elég erősen kezdenek,első fél órában szerzik a góljaik 38%-át!

Francia kupában a PSG-re élőben overt nyomni javasolt!
De egy kiscsapatpárharc is érdekes lehet:
14:15   FC Metz - OGC Nice
A valamikor neves Metz a 3.osztályban vitézkedik,az első osztályú Nice-nak pedig lehet motivációja a kupában.

Egy ifi meccs is érdekes lehet: emirátusok u17 - tunézia u17
az arabok nagyon sokat öltek mostanában az utánpótlásba,és kezd látszani az eredménye! ennek ellenére inkább gólokra fogadnék itt is! 4 közeli meccsenkénti gólátlaga van mind2 ifi csapatnak! Egymás ellen még nem tolták,de biztató a statisztika!

A Mansfield-Liverpool kupameccsbe is érdekes belepillantani,a Pool mostanság igen overes arcát mutogatja!

22.percben 2-2nél!
Felett 4.5   Epinal v Lyon
(1. félidő gólok)
   01/06/2013   Egyik sem   1.61   Függőben
Tét:  1 570,00   Nyeremény:  2 536,15 

78.perc 3-3nál
(Jelenlegi állás 3-3) Felett 6.5   Epinal v Lyon

(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   01/06/2013   Egyik sem   1.85   Függőben
Tét:  1 800,00   Nyeremény:  3 330,00 

17.percben
(Jelenlegi állás 0-1) Felett 2.0   Mansfield v Liverpool
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))   
01/06/2013   Egyik sem   1.975   Függőben
Tét:  2 200,00   Nyeremény:  4 345,00 
persze maradt.
Ez a visszatérés nem sikerült,kevés volt a szünet!
Most egy nagyon hosszú következik!
Elegem is van kicsit a fogadásból!

Beneveztem Cipolla csak egy maradhat játékába,mert csípem az ilyen versenyeket:

1.nap
2013.01.10.  17:00
barátságos labdarugó mérkőzés
Egyiptom-Ghána
tipp:under 3,5
odds: 1,21


Mára legszívesebben semmit nem raknék,bari meccsekkel van tele, tenisz meg elkezdődött mind mire észbekaptam(amire tettem volna),így egy felkészülési meccset választottam ki.
Afrika elég underes tájéka lett a világnak,nagy ívben kerülöm gólvadászként az észak afrikai bajnokságokat főleg(marokkó,tunézia,egyiptom under paradicsom).
egyiptom válogatottja az elmúlt évek sikertelensége óta javulóban,ghána viszont gyengélkedik.
Bari meccsnél a legnagyobb rizikó hogy ki tudja miért rendezték..kik játszanak,milyen taktikával..
egy biztos: szerintem fele annyira se fogják kihajtani magukat mint egy tétmeccsen,ez pedig az amúgy is underes csapatok góltalanságát erősíti! Ha élőben raknám akkor under 1,5et tolnék félidőre.Így marad az atombiztos under 3,5 mérkőzésre!
Ha nem kardoznak le az első körben az afrikai csatárok,akkor holnap walesbe utazunk,és ott már a jobban fekvő over lesz a tippem! 

Idézetet írta: laudrup Dátum január 10, 2013, 09:36:33
1.nap
2013.01.10.  17:00
barátságos labdarugó mérkőzés
Egyiptom-Ghána
tipp:under 3,5
odds: 1,21

Mára legszívesebben semmit nem raknék,bari meccsekkel van tele, tenisz meg elkezdődött mind mire észbekaptam(amire tettem volna),így egy felkészülési meccset választottam ki.
Afrika elég underes tájéka lett a világnak,nagy ívben kerülöm gólvadászként az észak afrikai bajnokságokat főleg(marokkó,tunézia,egyiptom under paradicsom).
egyiptom válogatottja az elmúlt évek sikertelensége óta javulóban,ghána viszont gyengélkedik.
Bari meccsnél a legnagyobb rizikó hogy ki tudja miért rendezték..kik játszanak,milyen taktikával..
egy biztos: szerintem fele annyira se fogják kihajtani magukat mint egy tétmeccsen,ez pedig az amúgy is underes csapatok góltalanságát erősíti! Ha élőben raknám akkor under 1,5et tolnék félidőre.Így marad az atombiztos under 3,5 mérkőzésre!
Ha nem kardoznak le az első körben az afrikai csatárok,akkor holnap walesbe utazunk,és ott már a jobban fekvő over lesz a tippem!  ;)
:'(   Megígérted számtalanszor magadnak és másoknak is hogy nem under-ezel.  :'(
:angel:  Legyen szerencséd :angel: (én ezt nem néztem ki megjátszhatónak a statokból). Bő egy évben Ghána Sudánban nyert 2-0-ra míg Egyiptom otthon 1-1 -et játszott Sudánnal . Nem olyan béna egyik sem és szoktak rugdosni 2-3 gólt is minden 4.-5. meccsükön. 
Én ezt a tipped nem raktam volna be a versenybe! Persze nagyobb a kevés gól valószínűsége, de véleményem szerint 20% hogy több gól is esik.
:ok: Bakter

Idézetet írta: Bakter Dátum január 10, 2013, 11:55:12
:'(   Megígérted számtalanszor magadnak és másoknak is hogy nem under-ezel.  :'(
:angel:  Legyen szerencséd :angel: (én ezt nem néztem ki megjátszhatónak a statokból). Bő egy évben Ghána Sudánban nyert 2-0-ra míg Egyiptom otthon 1-1 -et játszott Sudánnal . Nem olyan béna egyik sem és szoktak rugdosni 2-3 gólt is minden 4.-5. meccsükön. 
Én ezt a tipped nem raktam volna be a versenybe! Persze nagyobb a kevés gól valószínűsége, de véleményem szerint 20% hogy több gól is esik.
:ok: Bakter
Stimm,de erre egy fillért nem raktam,csak játék!  :)
Írtam is hogy semmit nem találtam jónak,valamit meg rakni kell,ez volt az első megérzés amikor ránéztem a mai meccsekre overt keresve: Lau ez olyan under lesz mint a ház..ne rakd overre.
Aztán végigmentem az összes meccsen,meg újra végignéztem,és még mindig nem találtam overre igazán jót,ezért az első megérzést játszottam meg!
Agyemang góljával Ghána vezet a 18.percben(a 22 éves fekete srác az Udinese hetese),reméljük nem lesz még 3 gól!
utolsó 10 meccsét nézve a két csapatnak egyiptom és ghána is csak egyszer játszott 3 gólosnál több meccset.

A másik amit játszottam volna az a Gabon-Tunézia,de ott csak under 2,5 volt 1,70ért( 1-1 lett)

83.percben 0-3,kezd necces lenni.Igaza van Bakternek nem szabad nekem undert rakni! Na szurkoljuk ki és menjünk a 2.fordulóba!  ;)

Szuper maradt a 0-3! Megyek a 2.fordulóba!  :)
Belenéztem a meccsbe,hát ez a ghánai csapat az csinált a pályán amit akart! Nagyon jól nyomták!