Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


TOR Raptors +11.0   TOR Raptors @ ORL Magic    97-95 hendi nélkül is jött volna!  :great:
(Pont hendikep)   01/25/2013   Egyik sem   1.28   Függőben
Tét:  1 500,00   Nyeremény:  1 928,57 
Forma előnyben a toronto!
A Miamitól hosszabításban kaptak ki,előtte legyőzték a Lakerst,előtte pedig szoros meccseken buktak el.
Egymás ellen ucsó hármat a Raptors nyerte!
Orlando ucsó 3 meccsét bukta.
Szoros lesz,és akkor bukhatnak is a "kanadaiak",csak 11 felett ne legyen közöttük!


ma ezeket mazsoláztam össze:
CAF
Zambia-Nigéria  1-1  :ok:

Eddig nem nagyon érvényesült a papírforma a meccseken.Nem meglepő,Oak-ot idézve inkább egymást rugdalják mint a labdát,
talán itt vezetik le a törzsi ellentéteket! A lényeg a jelenlegi párosítás alapján a címvédő Zambia lenne az esélyes!
Viszont a csapat eddigi formáját nézve nagyon kérdéses mit tudnak idén letenni! Nigéria ellenben szerintem jól játszott Burkina Faso
ellen(relatíve) csak egy buta hiba miatt piros lapott kapott az egyik nigériai(2.sárga),és a vendégek vérszemet kaptak,94.percben egyenlítettek.
Itt nagyarányú győzelmeket nem kell várni,nagy tudásbeli különbségnél se,mert tipikus afrikai stílus hogy lassan tologatják a labdát,
viszont eddig szép,okos játékot csak nigériától láttam! Tőlük torna előtt is meglepit vártam,csalódtam a nyitómeccsen,most hátha
jobban odateszik magukat! Pláne hogy az ellenfél is nyomni fog,mert ők meg etiópiával játszottak 1-1et..
Szerintem ez a meccs dönti el a csoportelsőbbség sorsát! kétesélyes nigériai győzelmet javaslok!

CIS kupa
16:30   Russia U21 - Belarus U21  2-1  :ok:
orosz győzelem és sok gól a tippem.


benelux női liga
19:30   FC Twente (W) - PSV/FC Eindhoven (W)   elhalasztva
2 gól itt is simán lejön


északír premiere liga
20:45   Dungannon Swifts   -   Linfield Belfast   elhalasztva


kézilabda vb
spanyolo.-szlovénia
alapból sima spanyol győzelem,pláne hogy még soha nem sikerült a szlovéneknek lenyomni a spanyolokat.

Ami viszont figyelemreméltó,az az egymás elleni meccseik erős overessége:
25.01.12   EUR   Spanyolország   Szlovénia   35 : 32
28.01.10   EUR   Szlovénia   Spanyolország   32 : 40
02.02.06   EUR   Spanyolország   Szlovénia   39 : 33
60-70 gólos meccsek!
50,5-ös határt ad meccs előtt a bet365 1,36ért. az mondjuk egy 26-25nél is lejön.Szerintem lejön.

2.lépcső(nem teljes téttel mert nagyobb az odds,kb. annyit raktam hogy a nyereség annyi legyen mintha 1,20-as magasabb tétet raktam volna)
Zambia vagy Nigéria
   Zambia v Nigéria  1-1  :noway:
(Dupla esély)   01/25/2013   Egyik sem   1.40   Függőben
Tét:  1 200,00   Nyeremény:  1 680,00 
Ezen a meccsen azt érzem hogy minden lehet csak X nem!
Zambiát lebecsülni botorság lenne! Hiába hasonlítgatjuk a kereteket,nézzük a formákat,valamiért csak ők a címvédők!
Kellő óvatosságom eredménye a speciális kétesély lett ami a döntetlent zárja ki!
Egyiküknek sem jó az X! Az ő meccsük lesz hamarabb és egy etióp-burkina faso összecsapás jön este,bármelyik megelőzi őket amelyik nyer.Igaz van még egy forduló amit azért biztosra nem vehetnek az előzmények után,de itt nagyon taktikázni már nem lehet! Ha nigéria jól játszik nem lesz gond, de azt sem bánom ha az alvó oroszlán felébred és szétépi a szupersasokat!

Ezek a nigériai barmok!! Hihetetlen hogy másodszor kurják el a 80.perc után! legutóbb egy piros lappal,most meg egy felesleges büntetővel... Ezek vagy ennyire hülyék,vagy direkt csinálják! A karom törjön le ha még1x rájuk fogadok!!  >:(

1.lépcső
1-2-es állásnál élőben.(meccs előtt 1,16 volt a spanyol győzelem)
Spanyolország
   Spanyolország v Szlovénia  26-22  :ok:
(Játékidő eredménye)   01/25/2013   Egyik sem   1.25   Függőben
Tét:  1 728,00   Nyeremény:  2 160,00 
A kézis tippet korábban már elemezgettem,igaz overre,de ezt biztosabbnak érzem!

mára:
bari
11:30   HIFK Helsinki - BK-46 Karis Karjaa
finn 2. és 3.osztály.elkenik egymás száját.

13:00   Strommen IF - Elverum Fotball
norvég 2.és 3.osztály

máltai premiere
16:00   Valletta FC   -   Hamrun Spartans
a vendégek miatt,akik idegenben kifejezetten overesek.
fordított felállásban is 8-2 volt mondjuk az ucsó találkozásuk!

emirátusok futbal liga
14:15   Al Ain   -   Ajman Club
13 meccsen 49 rugott gól,és otthon játszanak(Al Ain),közös meccseik rendre nagyarányú hazai győzelemmel végzödtek.
vendégek 24-25ös gólaránya is az adok-kapok kategóriában jeles.

angol liga2
16:00   Rotherham   -   Bristol Rovers
6.ucsó,ritmikusan ismétlődő under-over a közös meccseik között(most over következik)

17:00   Wasl Dubai   -   Al Nasr Dubai
ez is jó lehet.

spanyol női
18:00   Rayo Vallecano (W)   -   Prainsa Zaragoza (W)

német bundesliga
18:30   SC Freiburg   -   Bayer Leverkusen
itt nagy kérdés hogy a 'kusen ki tudja-e hozni az over állatot a freiburgból,mert alapból nem jellemző rájuk.
A leverkusent viszont rendszeresen nyomtam overre.

holland eredivisie
20:45   Heracles Almelo - PSV Eindhoven
hollandiában az ajax és az eindhoven mellett egy kiscsapat szolgáltatja az igazi overes meccseket,ez pedig a heracles!
Igazi támadó focit játszanak,otthon és idegenben is! két támadó középpályás poszton is csatárok szoktak játszani,nem
kérdés az over!

tenisz ausztrál open
Azarenka-Na Li
nem fogadnék kimenetelre,pláne a Sharo bukta után,egyik alapszabályom volt régen mikor többet fogadtam teniszre hogy nagy tornák elődöntője,döntője nagy ívben kerülendő a meglepik miatt! Biztos hogy ha nyer is Aza ,nem lesz sima,bár ha teniszgurukat megkérdezik a Sharo-Li meccs előtt, hogy ha Marija veszít akkor hány szett lesz,99%-ban 3 szettben tudták volna csak elképzelni! Itt is nagyon adja magát a szett over!
De nőknél csak egy biztos: meccs előtt agyonsminkelik majd magukat! Nekem sok lenne ha behúzná Li! Nem kérdés hogy jó teniszező, és megtalálta Sharo ellenszerét is,de messze áll az igazán nagyoktól! Jó igazatok van,felesleges ezen filozófálni! Ezek nem mérhető dolgok!
A számok beszélnek,az alapján viszont Azaranka az esélyes! Egy szettre mindketten jók! Ez egy grand slam döntő, nem intim betétre játszanak!
Ha csak nem most jött meg valamelyiknek(tényleg erre ránézek a facebook oldalukon,hátha kiírják) akkor 3 szettes meccs lesz! :-)

Kézilabda
Horvátország-Szlovénia
nem kérdés,horvát győzelem! Spanyol-Dán döntőt jósoltam magamban,kár hogy nem fogadtam,mert bejött!
A tornát nézve viszont a dán-horváton simán elfogadtam volna egy horvát továbbjutást is! Jól nyomták.
A szlovénok viszont már túlteljesítették szerintem a saját elvárásaikat, ha komolyan veszik a horvátok,akkor simán lehozzák! 1,66ért egész jó, +1,5es hendin viszont csak 1,26,ez nem value,akkor már inkább a sima győzelem!

strandfoci világbajnoki selejtező ázsia
Irán-Japán
japánok jobbak,igaz a foci minden kategóriájában kezdenek feljönni az irániak, most is egész szépen teljesítettek eddig,ázsiai szinten nagyobb strandfoci múlttal rendelkező csapatokat is lenyomtak már.Ideje hogy helyrerakja őket valaki,és a vb-ken egész szolidan szereplő japánok éppen megfelelnek erre.(brazikoktól is csak 6-5ös vereség)

Egy lottó szelvény 60ft-tal:
1   Felett 3.0,3.5   Strømmen v Elverum  2-1 megkérdeztem: a kombi él tovább de fele tétre fizetik a nyereményt
(Gólok száma (goal line))   01/26/2013   Egyik sem   1.975   Függőben

2    fölött 2.5   HIFK v BK-46   5-0  :ok:
(Összesített gólok)   01/26/2013   Egyik sem   1.37   Függőben

3   Felett 3.5   Rayo Vallecano - nők v Prainsa Zaragoza - nők   :ok:
(Gólok száma (goal line))   01/26/2013   Egyik sem   1.60   Függőben

4   Felett 3.5   Heracles v PSV
(Gólok száma (goal line))   01/26/2013   Egyik sem   1.95   Függőben
5   Horvátország   Horvátország v Szlovénia
(Nyereményszorzó)   01/26/2013   Egyik sem   1.66   Függőben

6   Felett 3.5   Al Ain SCC v Ajman SCC   4-0  :ok:
(További gólok száma (goal line))   01/26/2013   Egyik sem   1.75   Függőben

7   3 szett   Victoria Azarenka v Na Li
(Összes szett)   01/26/2013   Egyik sem   2.30   Függőben

Többszörös
Fogadás típusa   Fogadások száma   Tétegység   Tét   Nyeremény   Nyereség
7-es gyűjtő   1   60,88   60,88   3 460,31   

2.lépcső
8.5 játék felett a(z) 1. szettben   Victoria Azarenka v Na Li
   4-6  :ok:
(Jelenlegi szett játékai)   01/26/2013   Egyik sem   1.25   Függőben
Tét:  2 100,00   Nyeremény:  2 625,00 
oda-vissza brékkel kezdtek!  :)
El lesznek egymással! nem hiszem hogy 6-2re nyerne bármelyikük az első szettben! 6-3nál pedig már jó vagyok!
Olyan sima mint az odds sugallja! Én ennyit se adtam volna rá 1-1nél!

Aza pocsékul játszik 5-2nél még egy adogatást sem hozott le,viszont kétszer brékelt! Most viszont végre hozott egy adogatást! 5-3! Lejött az overem!

3.lépcső
34.perc 0-0nál
Felett: 0.5   UMF Selfoss v FH Hafnarfjordur

(Mérkőzés gólok - további piacok)   01/26/2013   Egyik sem   1.12   Függőben
Tét:  2 625,00   Nyeremény:  2 953,13 
Izlandi kupameccs.A tavalyi évad 1.helyezettje az ucsó előtti ellen(fordított felállásban,a Hafna volt a bajnok).
A statokat nézve a félidő előtti negyed órát huzzák meg nagyon,reméljük nem is kell sokat izgulni az egyetlen gólért,
ami egy izlandi meccsen 1,12ért nekem több mint jónak tünik!

64.percben lett 0-1 tiziből,de bánatot érdekli! Lényeg hogy lejött!

Sorozatot zárjuk 3.lépcsőnél mert 1728ból 2953mat csináltunk.Nem komplett duplázás, de jól van az!
1500-al inditjuk a kövit majd.
Spanyol női vagy a heracles-PSv van a jelöltek között,majd meglátjuk hogy alakulnak élőben, el tudunk-e csípni úgy egy 1,15-1,20 körüli oddsot hogy 1 gólnak kell jönni hozzá!

1.lépcső
40.percben 0-0nál
Felett: 0.5   SC Freiburg v Bayer Leverkusen

(Mérkőzés gólok - további piacok)   01/26/2013   Egyik sem   1.22   Függőben
Tét:  1 500,00   Nyeremény:  1 833,33 

Jó lesz ez! A Freiburg sem állt be otthon védekezni(nincs is miért nekik, nem kell már megijedniük egy 'kusen-től)
A gyógyszergyáriakat meg alapból nem kell félteni ha gólokról van szó. A schalke egy számomra meglepetés 0-0 volt a mai fordulóban,nem lesz még egy overesre várt meccsen góltalanság.(megint a nagy számok törvényével jövök,de a számok azért ritkán hazudnak!)

Hogy Mirage kollégát idézzem:
Sucker the Soccer..

Idézetet írta: laudrup Dátum január 26, 2013, 09:43:14
Egy lottó szelvény 60ft-tal:
1   Felett 3.0,3.5   Strømmen v Elverum  2-1 megkérdeztem: a kombi él tovább de fele tétre fizetik a nyereményt
(Gólok száma (goal line))   01/26/2013   Egyik sem   1.975   Függőben

2    fölött 2.5   HIFK v BK-46   5-0  :ok:
(Összesített gólok)   01/26/2013   Egyik sem   1.37   Függőben

3   Felett 3.5   Rayo Vallecano - nők v Prainsa Zaragoza - nők   :ok:
(Gólok száma (goal line))   01/26/2013   Egyik sem   1.60   Függőben

4   Felett 3.5   Heracles v PSV
(Gólok száma (goal line))   01/26/2013   Egyik sem   1.95   Függőben
5   Horvátország   Horvátország v Szlovénia
(Nyereményszorzó)   01/26/2013   Egyik sem   1.66   Függőben

6   Felett 3.5   Al Ain SCC v Ajman SCC   4-0  :ok:
(További gólok száma (goal line))   01/26/2013   Egyik sem   1.75   Függőben

7   3 szett   Victoria Azarenka v Na Li
(Összes szett)   01/26/2013   Egyik sem   2.30   Függőben

Többszörös
Fogadás típusa   Fogadások száma   Tétegység   Tét   Nyeremény   Nyereség
7-es gyűjtő   1   60,88   60,88   3 460,31
a lottó szeló még életben van,egy heracles-PSV over 3,5 kell hozzá,de féltétre fizet és nem 52-es hanem 26-os szorzón,ami azt jelenti hogy kb. 780ft a lehetséges nyeremény.
2,00-es oddson tudom levédeni,és akkor mindenképpen nyerek valamennyit,de lehet hogy hagyom mert jó lenne a teljes összeg,elvégre elbuktam a leverkusen miatt 1500-at. De lehet  a tuti 400ft jobb,ha bevédem és mindenképpen nyerek annyit.

35.percben 0-2 kár volt védeni! Bár még kell 2,de szerintem sima lesz!
67.percben 1-3 lejött!  ;D

Sokan fogadunk az Afrikai Nemzetek kupájára,kisebb-nagyobb sikerrel(inkább kisebb eddig szerintem mert elég sok meglepi volt).
Gólra pláne csőd volt eddig fogadni mert az afrikai foci,lassú underes..
De Tomiszi új naplója felhozott bennem egy régi módszert,ami alapján össze is dobtam az eddigi csoportmeccsek statisztikáját:
0-0ás félidő 6 alkalommal volt,csak 3x volt utána gól 3x 0-0 maradt..  50%
0-1 1x volt,nem érdemes amúgy sem foglalkozni vele mert semleges helyszíneken játszák,ez tulajdonképpen
az 1-0hoz kellene csapni,mindegy 1 volt ilyen és volt még gól 100%
1-0ás félidő 8 alkalommal volt és 7x volt gól utána!! (ha a 0-1et is belevesszük akkor 9/8) 87,5%
1-1 is volt 1x,ott volt gól.
A lényeg egyértelmű: 1-0ás félidő itt a buli,arra kell tolni az overt,ami a kevés gól miatt aránylag magas szorzóról indul! Pláne hogy többször is előfordult hogy a 75.perc után volt a 2.gól!(4x)
A sztorihoz hozzátartozik hogy ugye 1x nem volt gól 1-0 után(ghána-mali) én pont akkor fogadtam gólra...  ;D

Idézetet írta: laudrup Dátum január 27, 2013, 10:11:46
Sokan fogadunk az Afrikai Nemzetek kupájára,kisebb-nagyobb sikerrel(inkább kisebb eddig szerintem mert elég sok meglepi volt).
Gólra pláne csőd volt eddig fogadni mert az afrikai foci,lassú underes..
De Tomiszi új naplója felhozott bennem egy régi módszert,ami alapján össze is dobtam az eddigi csoportmeccsek statisztikáját:
0-0ás félidő 6 alkalommal volt,csak 3x volt utána gól 3x 0-0 maradt..  50%
0-1 1x volt,nem érdemes amúgy sem foglalkozni vele mert semleges helyszíneken játszák,ez tulajdonképpen
az 1-0hoz kellene csapni,mindegy 1 volt ilyen és volt még gól 100%
1-0ás félidő 8 alkalommal volt és 7x volt gól utána!! (ha a 0-1et is belevesszük akkor 9/8) 87,5%
1-1 is volt 1x,ott volt gól.
A lényeg egyértelmű: 1-0ás félidő itt a buli,arra kell tolni az overt,ami a kevés gól miatt aránylag magas szorzóról indul! Pláne hogy többször is előfordult hogy a 75.perc után volt a 2.gól!(4x)
A sztorihoz hozzátartozik hogy ugye 1x nem volt gól 1-0 után(ghána-mali) én pont akkor fogadtam gólra...  ;D

Annyit fűznék hozzá, mivel az utolsó csoportkör kezdődik ma, szerintem egyértelmű, hogy a 2.félidőknél érdemes keresni a gól(okat)... Nem is feltétlenül a statisztika miatt...
Az utolsó meccs, utolsó félidejében, már nincs helye taktikázásnak, ott már megszűnik az a "motiváció" (ami az elején érezhető), hogy a továbbjutási remény életben maradjon.
Látatlanban mondom (függetlenül a félidei eredménytől), a következő 4 meccsen több, mint valószínű, hogy lesz gól szünet után...
Zöld-foki szigetek - Angola
Kongói Demokratikus Köztársaság - Mali
Etiópia - Nigéria
Togo - Tunézia