Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: tomiszi Dátum január 27, 2013, 10:39:04
Annyit fűznék hozzá, mivel az utolsó csoportkör kezdődik ma, szerintem egyértelmű, hogy a 2.félidőknél érdemes keresni a gól(okat)... Nem is feltétlenül a statisztika miatt...
Az utolsó meccs, utolsó félidejében, már nincs helye taktikázásnak, ott már megszűnik az a "motiváció" (ami az elején érezhető), hogy a továbbjutási remény életben maradjon.
Látatlanban mondom (függetlenül a félidei eredménytől), a következő 4 meccsen több, mint valószínű, hogy lesz gól szünet után...
Zöld-foki szigetek - Angola
Kongói Demokratikus Köztársaság - Mali
Etiópia - Nigéria
Togo - Tunézia

Szerintem a dél-afrika-marokkóin is van motiváció,mert ha netalán a másik meccsen a zöld fokiak vezetést szereznek akkor marokkónak nem elég a békés döntetlen, de lehet nem is akarják ők a másik meccs eredményére bízni magukat és megpróbálják megverni dél-afrikát! Ezt látva dél-afrika sem lehet nyugodt,elvégre ha marokkó és zöld fokiak is nyernek akkor mindketten megelőzhetik őket!

Mára:
spanyol női
11:30   Athletic Bilbao (W)   -   Sevilla FC (W)   4-0  :ok:

olasz serie A
12:30   Bologna FC   -   AS Roma   3-3  :ok:
Roma két ucsó idegenbeli meccse egy gólos volt,pedig overes banda,Bologna otthon is overes,
együtt nem hiszem hogy ne hoznának össze két gólt!


indonéz super liga
13:00   Persiba Balikpapan   -   Arema FC  1-0  :noway:
csak 1,5 overre


máltai premiere liga
14:00   Hibernians Paola   -   Balzan Youths  2-0  :ok:


Djoker a szokásos "szerb maffiás" kezdését hozta:
veszít egy szettet hogy felnyomják a szorzókat,aztán röhögbe behúzza...
Novak Djokovic   Novak Djokovic v Andy Murray   3-1  :ok:
(Mérkőzés győztese)   01/27/2013   Egyik sem   2.20   Függőben
Tét:  449,00   Nyeremény:  987,80 
Most pont ellene megyünk a bukiknak,elvégre 2,75ön is adták a szerb majmot.Nem csípem,de Murray nem fogja tudni megverni!

46.percben  0-1nél
Felett: 1.5   Zöld-foki Köztársaság v Angola

(Mérkőzés gólok - további piacok)   01/27/2013   Egyik sem   1.36   Függőben
Tét:  1 398,00   Nyeremény:  1 906,36 
Ezt már délelőtt taglaltam(taglaltuk Tomiszival)
Zöldek mindent felraknak majd és támadnak ezerrel,mert nekik kell a győzelem a továbbjutáshoz! Angolának meg már mindegy, miért ne játszanának ők is felszabadultan!
A dél-afrika-marokkó már neccesebb,dél-afrika esetleg akkor kapcsol rá ha zöld-fokiak kiegyenlítenek,addig nincs veszélyben a továbbjutásuk!

Nézzük foci over országban mire érdemes ma figyelni:

afrikai nemzetek kupája
18:00   Ethiopia   -   Nigeria
Nigéria még igen motivált,nekik mindenképpen kell a győzelem! A másik meccsen kérdés hogy burkina hogy áll majd hozzá,de nigériának csak nagyobb arányú győzelemmel van biztos esélye!
Burkina ha kikap,és nigéria is nyer akkor kiesik,tehát éppen ők sem fogják hagyni magukat,de ha zambia nyerésre áll,akkor versenyezni fognak nigériával ki rúg többet! Papíron nigériának van esélye több gólos győzelemre,ezért választottam ezt a meccset,de követni érdemes mindet,mert valamelyiken,vagy mindkettőn hálótömés lesz!!

angol északi konferencia
20:45   Droylsden   -   Worcester
20:45   Hinckley Utd   -   Brackley Town

északír bajnokság
20:45   Donegal Celtic   -   Linfield Belfast
a haziak 3db 1gólos meccset játszottak zsinórban,ez ma megszakad mert a belfasti csapat 50rugott gólját tovább fogja gyarapítani!

35.perc 0-0nál
Felett: 1.5   Etiópia v Nigéria

(Mérkőzés gólok)   01/29/2013   Egyik sem   1.53   Függőben
Tét:  1 906,00   Nyeremény:  2 922,53 
Még nem pörögnek a szuper sasok,jót tenne a meccsnek ha a másikon betalálna Zambia,akkor hajtanának ezerrel.
Mondjuk így sincsenek biztonságban,majd a 2.-ban rákapcsolnak! De ez az odds már baráti 2 gólra!
Meccs kezdetekor az over 2,5 volt 1,61

két tizi a 80. és a 90.percben.. hihetetlen hogy lejött..


Idézetet írta: Bakter Dátum január 29, 2013, 20:04:09
FC Den Bosch - AZ ????? 4-5 gól???
Már későn reagálok, de most nézem hogy 0-4.

Ezeken várok gólokat a 2.félidőben:
HT   Aston Villa  0-2 (0-2)   Newcastle Utd
stat alapján.(félidő eredmény)

HT   Hinckley Utd 0-1 (0-1)   Brackley Town
itt a vendégek nagyon hajrások

HT   Dungannon Swifts 0-0 (0-0)   Ballymena United
hazaiak góljaik 40%-át az ucsó negyed órában szerzik!

A Castle volt a legerősebb tipp,de hamar jött a villa gól,így maradtak az északírek:
62.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Dungannon Swifts v Ballymena Utd

(Gólok száma (goal line) - további piacok)   01/29/2013   Egyik sem   1.60   Függőben
Tét:  922,00   Nyeremény:  1 475,20 

Az odds kiváló,és náluk 88%-ban van gól félidő 0-0 után.
egyetlen dolog szól ellene(ami mellette is): 13 alkalommal zsinórban mindig volt gól az északíreknél félidő 0-0 után!

Idézetet írta: laudrup Dátum január 29, 2013, 21:07:53
Már későn reagálok, de most nézem hogy 0-4.

:shockwhore_125: jó lövős meccs lett, 0-5 ,  mehetett volna a O 4,5 naplóba....  na de van egy újabb statisztikai adatunk   :ok:

Úgy látom a Togo-Tunézia is kezd durvulni.Lap over buli lehet.
Upsz pont kiosztották a 3.-at mikor rákattintottam az over 4,5 lapra 1,72ért..
5,5-es határt egyenlőre nem vállalok,majd később leviszik ha nem lesz egy ideig lap..
Overre még várok,keveslem ennyiért (1,38) egy afrikai meccsen..
Ezek mondjuk jobban hajtanak mint a tegnapi etióp-nigérián..az durva halál volt..
közben ott a 4.sárga,kár hogy lemaradtam a 4,5 overről,már csak egy kellene..
és az 5.sárga is ott van..csak pár másodperccel kellett volna hamarabb kattintanom..

Olvastam Latzka naplójában hogy Tunéziától vár több szögletet, nagyon logikusan meg is magyarázta miért.
Néztem a meccset szögis szemmel is,és 2-4nél azt láttam hogy szerintem Togonak nagy esélye van megfordítani a szögi arányt a javukra,mégpedig Adebayor miatt: nem tudnak mit kezdeni vele a tunéziai védők, és pánikhangulatban sokszor inkább a biztosabb szögire mentést választják.
Nagyon nem érdekelt a dolog de 15-ös oddson dobtam rá hogy ők érik el elöszőr a 7.szögit.Most 4-4 az állás,valszeg nem jön le,de 1-4nél value volt a +4 szögi hendi Togonak!


Közben már 8 lapnál tart a meccs,és volt egy tizi is! Na mondom ezek a falábuak eddig minden tizit berugtak!
Ideje hogy kimaradjon egy:
Tunézia kihagyja a(z) 2. büntetőt (büntetőpárbaj nem számít bele)   Togo v Tunézia
( Next Team Penalty)   01/30/2013   Egyik sem   3.50   Függőben
Tét:  150,00   Nyeremény:  525,00 

Szokásos el classico fogadásom:
22.percben
Felett 0.5   Real Madrid v Barcelona
(1. félidő gólok)   
01/30/2013   Egyik sem   1.61   Függőben
Tét:  1 325,00   Nyeremény:  2 140,38 
szökőévben 1x fordul elő hogy 0-0val mennek pihenni!
Van is már tűzijáték rendesen! Egymást érik a helyzetek!

2.fi.ben itt várok gólt:
50'   Arsenal FC 0-1 (0-1)   Liverpool FC

49'   Everton FC 2-0 (2-0)   West Bromwich
ráadásul WB erősen 2.félidős

HT   Reading FC 0-1 (0-1)   Chelsea FC

kicsit dejavu-m van,tegnap is 3 meccset találtam jónak este,kettőről lemaradtam,megtoltam a 3.-at,és ott már nem volt gól..itt a chelsea jó statok alapján még,de félek tőle..nagyon papír! Túl papír hogy lesz még!