Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Bakter Dátum március 15, 2013, 20:27:45
hmmm, 1 max 2 gól lesz, az is inkább a 2. fi-ben, a 0-0 is nekem esélyes...........  :crazy:
Mostanában olyan negatív vagy Bakter!
Ott is van az a gól! Ez most két gólerős csapat akik inkább rugják a gólokat mint kapják,ez jó tipp volt,ha utánanézel,ahogy én is tettem látod!  ;)

Idézetet írta: Nezocsa Dátum március 15, 2013, 19:58:35
A II.fi-ben lejön van egy statjuk ami azt mutatja, hogy e 2 csapat II.fi-i mutatója gólok esetén láthatóan jobb
mint az I.félideji. én rakni fogom:-)
[/color] :noway:

Idézetet írta: laudrup Dátum március 15, 2013, 20:31:02
Mostanában olyan negatív vagy Bakter!
Ott is van az a gól! Ez most két gólerős csapat akik inkább rugják a gólokat mint kapják,ez jó tipp volt,ha utánanézel,ahogy én is tettem látod!  ;)

  ;D  Ez jött véletlen!!! Én inkább jobban szeretem azt amit látok  :o stattal megerősítve vagy gyengítve...  :topbet_125:

;D És te is láttad hogy a saját kapujába rúgta a labdát  ;D

Felett: 1.5   Sparta Rotterdam v Maastricht
(Mérkőzés gólok)   03/15/2013   Egyik sem   2.10   Függőben
Tét:  846,00   Nyeremény:  1 776,60 
lesz még egy.mert látom a meccset Bakter.(és nézem is)
plusz mellé erősítenek a statok.
Ha lesz gól leszállsz rólam?

A tipp elment,de hogy?! az utolsó 15 percben 2 meg nem adott lesgól,meg egy hajszálon tizit leszámítva is számtalan nagy helyzet. A tipp jó volt,és nem értem már a kritikát mert nem csak statokra hagyatkozom!
Megnéztem a két csapat gólerősségét,láttam az első félidőt,ismerem a hollandokat mint a tenyerem.
Ez nem csak a számokra alapozott,hanem azokkal megerősített tipp volt!
Ha elment az nem a kiválasztási rendszer hibája volt!
Ha ezek után is úgy gondolod Bakter akkor ne olvasd a naplóm,és légyszíves ne szemeteld tele!
Bocsi a flame-ért de kicsit bosszantasz már!

Idézetet írta: laudrup Dátum március 15, 2013, 21:59:20
A tipp elment,de hogy?! az utolsó 15 percben 2 meg nem adott lesgól,meg egy hajszálon tizit leszámítva is számtalan nagy helyzet. A tipp jó volt,és nem értem már a kritikát mert nem csak statokra hagyatkozom!
Megnéztem a két csapat gólerősségét,láttam az első félidőt,ismerem a hollandokat mint a tenyerem.
Ez nem csak a számokra alapozott,hanem azokkal megerősített tipp volt!
Ha elment az nem a kiválasztási rendszer hibája volt!
Ha ezek után is úgy gondolod Bakter akkor ne olvasd a naplóm,és légyszíves ne szemeteld tele!
Bocsi a flame-ért de kicsit bosszantasz már!

Nem ilyen szándékkal volt és bocsi!!
Két ugyanolyan erősségű csapat volt ugyanolyan pozitív gólaránnyal............

erre próbálok overt,már 62.perc óta,de mikor nem volt roló akkor nem toltam meg,azóta meg folyamatosan van..
77'   Sporting Charleroi   1-0 (1-0)   RS Waasland-Beveren
vendégek góljaik 53%-át rugják a 60.perc után.
hazai vezetés,és hazai piros.kell ennél több magyarázat?

81.perc 2-0,csak megfogadni nem lehetett a folyamatos roló miatt...

ez tetszik félidőre:
12'   Valencia CF 0-0 (-)   Real Betis

14.perc piros lap és tizi...ha bemegy lemaradtunk..



Roma-Parma 2.félidőre jó lesz.Roma miatt mindenképpen,plusz a számok is támogatják a tippet:
Home: Roma - 90.909 % - chance to goal on the second half. (11/10)
Away: Parma - 92.308 % - chance to goal on the second half. (13/12)
Sum Chance to goal: 91.608 % second half

67.perc
(Jelenlegi állás 1-0) Felett 1.5
   Róma v Parma
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   03/17/2013   Egyik sem   1.525   Függőben
Tét:  1 000,00   Nyeremény:  1 525,00 

70.percben 2-0 Totti! Ha az afrikai ifik is betalálnak akkor szép kis este sikerülhet!  ;)
Gaboniak 21 kapuralövésnél tartanak...reméljük egy beesik még 10 perc alatt!


meg egy kombi is:
1   Felett: 0.5   Kongói Demokratikus Köztársaság - U20 v Gabon - U20
(Mérkőzés gólok)   03/17/2013   Egyik sem   3.00   Függőben

2   (Jelenlegi állás 1-0) Felett 1.5   Róma v Parma
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   03/17/2013   Egyik sem   1.475   Függőben
Többszörös
Fogadás típusa   Fogadások száma   Tétegység   Tét   Nyeremény   Nyereség
2-es gyűjtő   1   400,00   400,00   1 770,00

3-0nál
Rafael Nadal 6-3-ra nyeri a(z) 1. szettet
   Juan Martin Del Potro v Rafael Nadal
(Jelenlegi szett eredménye)   03/17/2013   Egyik sem   2.50   Függőben
Tét:  525,00   Nyeremény:  1 312,50 
Tulajdonképpen arra fogadok hogy nem lesz több brék.
Ami azért ilyen szinten nem gyakori,és már volt egy nadal brék.
Az over 8,5 csak 1,57-et fizetett.Márpedig ha jó a gondolatmenetem és úgy történnek a dolgok akkor ez lesz az 1.szett eredménye!  ;)

35.percben
(Jelenlegi állás 1-0) Felett 1.5   Colo Colo v Nublense
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))
   03/17/2013   Egyik sem   3.20   Függőben
Tét:  550,00   Nyeremény:  1 760,00 

44.percben egyenlítés

Idézetet írta: laudrup Dátum március 17, 2013, 23:15:10
35.percben
(Jelenlegi állás 1-0) Felett 1.5   Colo Colo v Nublense
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))
   03/17/2013   Egyik sem   3.20   Függőben
Tét:  550,00   Nyeremény:  1 760,00 

44.percben egyenlítés


Szép volt!!!  :ok:

A sportfogadáshoz valamilyen szinten hozzátartozik a liftezés.
Minnél nagyobb százalékat rakja az ember a bankjának minimum tétként annál nagyobb a liftezés mértéke.
Kisebb banknál(ez nálam 20k alatt) természetesen a gyorsabb haladás miatt az ember pakol 20-40%-os téteket,sőt sokan allin-eket is.Aztán ahogy nő a bank egy idő után már a tétek maradnak ,persze a bankhoz képest az aránya így csökken.Ideálisan nagyobb banknál lemegy akár 5% alá.
Ha az ember nem kapásból 100k-ról indul,akkor ezt az időszakot nehéz túlélni! Egyrészt a nagyobb bukásveszély miatt(elvégre ha az ember 20%-os tétekkel tolja mondjuk akkor egy 5ös pechsorozat nullázza),másrészt nem érzi még az ember a tétek súlyát!
Nálam is ilyenkor ez a legnagyobb gond.nem veszem még komolyan pár ezres téteknél!
Most hogy a lift éppen lejjebb van,még többet tolok gyengébb tippekre,amit nagyobb tétnél szóba sem kerülnének!
Sokan írtátok már hogy felesleges bóhockodnom ilyen tétekkel,inkább pihenjek,várjak,gyüjtögessek és tényleg toljam 10k feletti tétekkel,komolyan átgondolva!
Ebben két hiba van:
alapelvem hogy családi kassza tabu! Amíg ezt tartom addig a függüség szintjére is eljuthatok nem jelent veszélyt a szeretteimre a játékszenvedélyem!
Vagyis marad az apróból,vagy más, nem családtól elvont pénzből építkezés(pl. Diablo3ban eladott virtuális tárgyakért kapott euro-k szoktak ide vándorolni,vagy korábban cikkírásért kapott pénzek)
Így nincs mese nekem marad a kicsiből építkezés!
Egy ideje mindig sikerül a hullámvölgy alján elszállnom! Tegnap is,bár a naplómba már nem írtam be,de a nadal meccsre toltam még botor fogadásokat,amivel tényleg aprópénzig nyirbáltam a bankom.
Most megvallom kicsit padlózott lélektanilag Tomiszi teljes bukása,és a sportfogadástól való visszavonulása,hiszen én abszolút abban a stílusban fogadtam mint ő.
A kiválasztási rendszerem is csak kicsiben tér el( én nem szeretem a sorozatmegszakítós tippeket,viszont én is csak egy gólra vagyok hajlandó fogadni).
Maradnom kell az overes ligáknál,és a csapatokat külön-külön is vizsgálni a statoktól függetlenül.
Aztán szép lassan(vagy gyorsan kis szerencsével) újra normális mértékre nővelni a bankom és komolyan tippelni nagy téttel a nagy haszonért!
Aztán lenni elég erősnek hogy ha jól megy akkor is érezzem a tétek,és a tippek súlyát,és kelő odafigyeléssel,alapossággal válasszak!
Túl sok újrakezdést már én sem akarok.
Ezért a mostani nevetséges bankom ha becsődöl, akkor megyek Tomiszi után és nyugdíjazom magam a sportfogadásból! (sajnos nyugdíjat nem fogok kapni,de szép emlékeim lesznek bőven amit majd mesélhetek az unokáimnak!)  ;)

Sok sikert! Tudom miről beszélsz, nálam is kicsi a bank, de én már most is kevesebb tétet teszek fel, nem akarok nagyot bukni. Igaz, ez marha lassú folyamat - talán értelme sincs... Hajrá!