Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


13.perc
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Bochum - U19 v Bayer Leverkusen - U19
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line) - további piacok)   04/24/2013   Egyik sem   1.575   Függőben
Tét:  1 000,00      Nyeremény:  1 575,00 
"félidő over(akár 1,5 is)és over.A hazaiak is benne lesznek a gólos buliban!"

19.perc 1-0

16.perc   
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   TSV Havelse v Oberneuland
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line) - további piacok)   04/24/2013   Egyik sem   1.50   Függőben
Tét:  1 200,00      Nyeremény:  1 800,00 
"erős tipp félidőre.de nagyon!"

25.perc 1-0

30.perc 
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Søllerød-Vedbaek v FC Skanderborg
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   04/24/2013   Egyik sem   2.025   Függőben
Tét:  1 000,00      Nyeremény:  2 025,00 
Túl sok a jó meccs.Ez sem elhanyagolható tipp!
39.percben még rátoltunk:
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Søllerød-Vedbaek v FC Skanderborg
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   04/24/2013   Egyik sem   4.15   Függőben
Tét:  150,00      Nyeremény:  622,50 
43.percben ott a gól!

Wolsburg nőit tolni kell 2.félidőben gólra! Az a meccs nem lehet 0-0,de még 1 gólos sem!
ott legalább 2 gól le fog esni,de lehet 3 is!
58.perc 0-1

77.perc 
(Jelenlegi állás 0-1) Felett 2.0   FCR 2001 Duisburg - nők v Wolfsburg - nők
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)
   04/24/2013   Egyik sem   1.80   Függőben
Tét:  1 000,00      Nyeremény:  1 800,00 
Wolsburgi csajok még1et legalább rugnak.Sőt az is benne van hogy kapnak.
Visszanézve 70.perc után rengeteg gólt szereznek!

21.perc   
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Victoria Hamburg v Hannover II
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line) - további piacok)   04/24/2013   Egyik sem   1.65   Függőben
Tét:  1 273,00      Nyeremény:  2 100,44 
ez egy német nap!
és ahogy indult ugy elromlott..

Idézetet írta: laudrup Dátum április 24, 2013, 19:04:04
Wolsburg nőit tolni kell 2.félidőben gólra! Az a meccs nem lehet 0-0,de még 1 gólos sem!
ott legalább 2 gól le fog esni,de lehet 3 is!
58.perc 0-1

77.perc 
(Jelenlegi állás 0-1) Felett 2.0   FCR 2001 Duisburg - nők v Wolfsburg - nők
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)
   04/24/2013   Egyik sem   1.80   Függőben
Tét:  1 000,00      Nyeremény:  1 800,00 
Wolsburgi csajok még1et legalább rugnak.Sőt az is benne van hogy kapnak.
Visszanézve 70.perc után rengeteg gólt szereznek!


Wolfinál Jakabfi Zsani sérült, úgy hogy hiába a stat, Zsani nélkül a Wolfi támadójátéka nem ugyanaz.

73.perc
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Jitex BK - nők v Kopparbergs/Göteborg - nők
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)
   04/24/2013   Egyik sem   2.25   Függőben
Tét:  1 200,00      Nyeremény:  2 700,00 
hazaiak 72 meccs alatt 2db 0-0át játszottak,vendégek egyet sem!
Egy gól lesz! Szerencsefaktor bejöhet végre!
ilyen nincs....

-12918ft bukta eddig a mai nap!
elkeseredésemben a rossz sorozat miatt feltoltam a dortmund-reálra három részletbe a maradék bankom félidő szögi overre. Ezek pedig képesek voltak nulla darab szögivel lehozni a félidőt!
még van egy bayer,real győzelem kombim,ami ha jön 2500ft-ot nyerek.
Lehet akkor újrakezdem,de nem biztos...
Mint már sokszor leírtam lélektanilag vagyok alkalmatlan ezt a feszkót elviselni mikor egy ilyen parádésan induló nap átcsapjon rémálomba és semmi ne jöjjön amit erősnek érzek.
Ez nem nekem való.
Legalább többet foglalkozok majd a családdal!

Köszönöm mindenkinek aki követett.
Abbahagyom a sportfogadást!
Hosszú távon sosem tudtam sikeres lenni.Hobbinak túl időigényes lett amúgy is.
Nincs több újrakezdés!
Ennyi volt!

Maximálisan egyetértek a döntéseddel, sokkal jobban jársz ha ezt az időt amit beleöltél statok böngészésébe, eredmények kivárására, stb. inkább a családodra fordítod, és bár nem játszottál túl nagy tétekkel a család is örülni fog neki ha még ezt a minimális pénzt is inkább rájuk fordítod.Teljesen felesleges időpocsékolás volt szerintem, mert hiába tornázod fel magad újra meg újra ha jön a negatív széria mindig elszáll az agyad és utána már tudod a folytatást, teljes nullázás. Egyébként a stat böngészésnek sincs túl sok értelme mert a statok csak a múltban igazak teljes mértékben, amúgy semmi jelentősége... Ha rám hallgatsz ezekkel a módszerekkel soha nem folytatod tovább, és tényleg befejezed, hidd el nem vagyok az ellenséged de ezek a módszerek sehova sem fognak vezetni akárhányszor is futsz neki újra meg újra mindig ugyanaz lesz a vége. Sok sikert kívánok neked az élet egyéb területein!

Idézetet írta: zsozsona Dátum április 24, 2013, 23:35:39
Maximálisan egyetértek a döntéseddel, sokkal jobban jársz ha ezt az időt amit beleöltél statok böngészésébe, eredmények kivárására, stb. inkább a családodra fordítod, és bár nem játszottál túl nagy tétekkel a család is örülni fog neki ha még ezt a minimális pénzt is inkább rájuk fordítod.Teljesen felesleges időpocsékolás volt szerintem, mert hiába tornázod fel magad újra meg újra ha jön a negatív széria mindig elszáll az agyad és utána már tudod a folytatást, teljes nullázás. Egyébként a stat böngészésnek sincs túl sok értelme mert a statok csak a múltban igazak teljes mértékben, amúgy semmi jelentősége... Ha rám hallgatsz ezekkel a módszerekkel soha nem folytatod tovább, és tényleg befejezed, hidd el nem vagyok az ellenséged de ezek a módszerek sehova sem fognak vezetni akárhányszor is futsz neki újra meg újra mindig ugyanaz lesz a vége. Sok sikert kívánok neked az élet egyéb területein!

Nem értek egyet. Nekem is van családom: 1 gyerek és útban amásodik:-))) Meglehet oldani szerintem a kettőt.

Én például csak este 8 körül játszom otthon. A gyerek alszik, mese meg volt fürdetés vacsi stb. után.
Az pedig hogy lenullázod magad és újra kezded. Nincs semmi baj ezzel addig amig a családi kassza rovására nem megy. Ha ezt tudod tartani, hogy ha elmegy pl, 5e akkor abban a hónapban nem játszom többet.
Nálam az asszony tudja ezt. (azért figyel is:-)) ).
A kettő együtt megoldható. A statisztika figyelés  egy idő után már automatikus lesz. Ránézel és érzed vagy nem és egyre kevesebb időt vesz el.

UI: saját tapasztalat, hogy szögiknél nem szabad I.fi-ben rakni. Csak utána:
Laudrup: nem szabad feladni a szögletek miatt. (Nálam is volt ilyen. A tegnapi meccsen én is bele estem, de nem allineztem és vissza tudtam hozni a veszteséget a kivárással. Ha nézted a meccset most a REAL-nál nem volt olyan szélső játék mint korábban a MU ellen ahol összehoztak vagy 22 szögletet.


Sztem is most hagyd abba, jön a nyári szünet a sportban és a való világban is, kapcsold ki az agyad, ne is gondolj a fogadásra. De az hogy soha többet... Nem tudom, te ismered magad, de szerintem ha azt meg tudod állni hogy havi szinten csak egy keveset csippentesz le a fizuból fogadásra, és hogy nem fogadsz naponta maximum 3-4 jobbnak érzett tippre(martin gél nélkül), akkor biztos vagyok benne hogy sikeres visszatérésnek lennénk tanúi az ősszel.
Bárhogy is alakul, sok sikert az élet minden területén :great:

Nyugodj le lau, aztán indulj el az org. versenyein :) Bőven van itt lehetőség, ahhoz, hogy a semmiből egy erős bankot építs :) Jó megérzéseid vannak és ha ezeket leírod, akkor még mindig sokat tudsz segíteni másoknak.
Emlékszem az első elemzéseimre, a mostaniakhoz képest lófaszt nem érnek! lehet fejlődni!
Fel a fejjel :) 

Köszönöm mindenkinek a kommenteket! Jól esik hogy ennyien követtetek és foglalkoztok azzal hogy mi is történik velem!
Ezért egy kis bucsúajándékként leírom én hogyan dolgoztam az over lista elkészítésével:
Over leválogatás menete:
-bet365ön megnyitom a live szekciót,ott katt az élő eseménynaptárra.
Labdarugás beállítása mint sport,így látom mire lesz élő fogadási lehetőség.
-futbol24-en az overes bajnokságaim bejelőlése után látom az aznapi meccseket,ezt összenézem
az élő eseménynaptárral,amire nem lesz élő azokat kiszórom és csak azokat válogatom le amire tudok élőben fogadni.
-itt a bajnokság nevére kattintok,és az adott bajnokság összes meccsét látom.
Ez azért fontos mert a párosítások alapján nem biztos hogy tudod hogy pl. a maláj 2.osztályban az ucsó játszik az ucsó előtti ellen és nagy ívben kerülendő meccs,mert nagyon kevés a rugott góljuk,inkább kapnak.
Itt tehát az a legfontosabb hogy a rugott és kapott gólok aránya is magas legyen a lejátszott meccsek számához képest. Példa:
20 forduló után  35-32-es gólarány jó,de mondjuk egy 22-28 már kevésbé.
-a párosítások végén a kis statisztika ikonra katt (compare-t ír ki, ha feléviszed a kurzort)
itt felül az egymás elleni meccseket látod.
Max.2évre szoktam visszanézni,de van hogy csak az aktuális évad meccseit.
Látszik hogy egymás ellen overes meccseket nyomnak-e.Ha igen az egy jó pont.
Lejjebb a hazai csapat ucsó 6,alatta pedig a vendég csapat ucsó 6 meccsét látjuk,
ezt is egy szemrevételezéssel felmérjük hogy mennyire overesek.(a sok 0-0 és 1-0,0-1 nem igazán jó,de ha nagyrészt 3 gólos meccseket játszanak az kóser)
ezután kiválasztjuk hogy a hazai csapatnál csak a hazai,vendég csapatnál csak a vendég meccseket mutassa.
Nem mindegy pláne az egzotikus bajnokságoknál hogy hol játszik a csapat(általában az otthoniak dominálnak a kisebb bajnokságokban).
Majd egyenként minden meccseredményre kattintva meg kell nézni a félidei eredményt,ill. Hogy az adott csapat rugott-e gólt az első félidőben,vagy csak kapott,vagy 0-0 volt.
Ha a hazai és a vendég csapat is 4-5 alkalommal rugott gólt az első félidőben az nagyon erős tipp!
Ha szinte mindig volt gól de inkább kapták,(1-2 alkalommal rugtak csak) akkor kuka!
Közepes tipp ha az egyik csapat 4-5 alkalommal(és lehetőleg ők vannak otthon,vagy ők az esélyesek) a másik pedig 3 alkalommal rugott csak az első félidőben.
Ilyenkor lehet egyuttal második félidőre is szűrni,hiszen ha többnyire overes meccseket játszanak,de első félidőben kevés a gól,akkor egyértelműen a 2.-ban kell őket tolni majd!
Valamint az is látszik hogy pl. elég gyakori hogy rugnak és kapnak is,vagy egyszerűen ők rugnak több gólt egy félidőn belül,ott ha ez gyakori akkor nem kell szégyenlősnek lenni,tolni kell a 1,5 overt az adott félidőre!
Nagyjából ennyi a ,,titok"
Nagyon lényeges hogy csak overes bajnokságot kövessetek!
Görög,ciprus,dél-afrika,marokkó pl. nagy ívben elkerülendő,de nekem a japán és koreai bajnokságok is feketelistán vannak.Mi gólokra vadászunk,és ahol a meccsenkénti gólátlag  2,6-2,7 alatt van az nálam már underes bajnokság,kissebb az esély egy overre,félidő overre!
Élő fogadásnál:
ha meccs elején a félidő over 1,20ról indul,vagy nem is adnak csak 1,5-es határt akkor persze ki kell várni! Ha a meccs képe is azt mutatja akkor a 20.-25.perc között ideális,akkor nagyot ugrik a szorzó ,ez akár azt is jelentheti hogy 1,60-ról 2,00 felé megy.
De persze ha nem szeretünk sokszor lemaradni,akkor 1,50nél már simán tolható,és hosszú távon is nyerő lehet a dolog!
Ha mégis lemaradtunk nem kell csak azért böngészni az élő kinálatot hogy fogadjunk helyette valami másra!
Van ugye egy előválogatott listánk,ahol csak erős meccseket szedtünk össze,attól nem kell eltérni,mert az általában bukta!
Ezért jó ezt fogadás előtt,és nem közben már befolyásoltság alatt leválogatni(vesztes vagy nyertes fogadás után is más hangulatban van már az ember,vagy túl szigorú vagy túl laza lesz válogatáskor,legyen tiszta a fejünk amikor válogatunk!
Nem kell tétet emelni ha bukunk! Martingale a fogadó halála(illetve a bankjáé!)
Én dekádonként vizsgálom újra a tétet(az 10 fogadás),minden dekád után megnézem hogy jöttek a meccsek,rossz vagy jó sorozatban vagyok és a bank max.10%-ig emelem a tétet.
Ha úgy látom hogy most pont bukószériában vagyok,vagy túl sokat nyertem és az következhet,akkor nem emelek!

Idézetet írta: Nezocsa Dátum április 25, 2013, 12:53:53


UI: saját tapasztalat, hogy szögiknél nem szabad I.fi-ben rakni. Csak utána:
Laudrup: nem szabad feladni a szögletek miatt. (Nálam is volt ilyen. A tegnapi meccsen én is bele estem, de nem allineztem és vissza tudtam hozni a veszteséget a kivárással. Ha nézted a meccset most a REAL-nál nem volt olyan szélső játék mint korábban a MU ellen ahol összehoztak vagy 22 szögletet.
Ez nyilvánvaló butaság. Mondjuk ha nincs statisztikád, akkor mindegy, néha még azzal sem könnyű. Lau-nak pont a Dortmund meccsén gurult el a gyógyszere, alig lőnek szögletet a BL-ben, a Malaga ellen is épphogy összejött kettő az elsőben.
Egyetértek egyébként a teljes abbahagyással, ilyen téteknél nem éri meg a ráfordított idő, az élet rövid, meg kell becsülni.