Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


25'   SCR Altach 0-0 (-)   Austria Lustenau
1,80-on tolva.

24'   Aberystwyth Town 0-0 (-)   The New Saints
1,77-en megtolva.

24'   Cliftonville Belfast 0-0 (-)   Portadown FC
na még ez a fi. over 1,67-en.
Mára zárok,remélem 3 zölddel!  :)


2013.aug.30.péntek   19/14  73,6
no comment..

Most értem haza melóból,pár meccset betolok az over listára hamarosan!
Hát már lefutott a java,ezeket találtam a most futókból 2.fi.-re:
máltai
20:30 Valletta FC 0-0 Floriana FC
8/2
magyar
21:00 Diosgyori VTK  0-0 Ujpest FC
10/2

31'   Diosgyori VTK 0-0 (-)   Ujpest FC
felülbíráltam magam és csak megtoltam a fi.overt 3,00-ás oddson!(kicsit tulzó,elvégre a két csapattól alapból overt várok,simán becsúszhat a 2.fi helyett az 1.fi.végén az első! (mert hogy több is lesz abban biztos vagyok!)
36.perc 1-0! Köszünjük!

Jelentem elszakadt a cérna, ami a józan eszemhez kötötte az elborult agyamat!
Lehet még a tegnap esti 3 elbukott,erősnek hitt tipp utórengése,de all in-t toltam erre:
1. gól 70:00 előtt   PSV v Cambuur Leeuwarden
(Következő gól ideje)


Drukkoljatok,mert ha bukok akkor újra zár a Laudrup bazár!

atyaég! mekkora kapufát rugtak szögiből az 50.percben! Már bennt láttam!

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 31, 2013, 21:52:31
Jelentem elszakadt a cérna, ami a józan eszemhez kötötte az elborult agyamat!
Lehet még a tegnap esti 3 elbukott,erősnek hitt tipp utórengése,de all in-t toltam erre:
1. gól 70:00 előtt   PSV v Cambuur Leeuwarden
(Következő gól ideje)


Drukkoljatok,mert ha bukok akkor újra zár a Laudrup bazár!


Drukkolok azért , hogy ez bejöjjön és józan fejjel maradj tovább.  :ok: Illetve, hogy ezután a sok munkád eredményeként valami javulást eszközölj a következőkben ami te fogadásaidat illeti!!!!   :police:

A bibi ott lehet, hogy 3 napja volt az AC Milan meccsük. Sztem még nem heverték ki....
A Cambuur pedig 2 x kikapott már idegenben...


Idézetet írta: Bakter Dátum augusztus 31, 2013, 22:16:08
A bibi ott lehet, hogy 3 napja volt az AC Milan meccsük. Sztem még nem heverték ki....
A Cambuur pedig 2 x kikapott már idegenben...

Az a baj,hogy egy héttel ezelőtt előre pihentek,majd teljesen simán kikaptak Milanóban ezek után a rém gyenge Cambuur ellen szenvednek! Toivonen meg felé lövi másfél méterről, szerintem ez a PSV egyszerűen túl lett hypolva,persze megjegyzem ha így is van akkor is gólokkal kéne ezt a csapatot verniük......


:help:      Pfffffffffffffffffffffff...........   :help:


Lau, miért kell azt a gólt beszorítani időhatárok közé,( pl. rúgnak a "most" és a 70. perc között). Nem vagyunk mi Istenek.  Játékból és csak ráérzésből (statisztikát ilyenkor nézni badarság) olykor olykor elmegy, de All In-t az ilyenre tolni és ettől függővé tenni életed meghatározó pillanatait  felelőtlenség. Még az 1./2. félidő gólos meghatározása is látod sokszor necces és ott kell ülni a gép előtt naphosszat, hogy az ember abból is pozitívan jöjjön ki, mivel irtó kicsi szorzóval kezdődnek a félidők.
Emberek játszanak a pályán és nem gépek....

Ha érzed a gólt és a gólokat, ne szorítsd be azokat időhatárok közé és akkor kevesebb időt kell az egésszel töltened több haszonnal.

Gyere vissza, szálj ................

itt nem folytatom, mert megsértődnél mint régen tetted amikor előzőleg felborítottad az asztalt... Nem értetted akkor sem, hogy csak rávezetni akartalak bizonyos dolgokra amivel segíteni akartam.

Sok eredménye van annak amit te csinálsz, csak nem jól használod....

Gyere aztán teljes higgadtsággal kezdj el másképp fogadni. Pl. bújj egy focista bőrébe fejben, próbáld meg....

Hajrá!!!  :police: :ok:  :beerchug:   

Túl sok időt és energiát na meg pénzt tettél már ebbe az egészbe ahhoz hogy most megint abbahagyd. Nyugodj le. Pihenj pár napot és higgadtan megfontoltan új alapokra helyezve gyere vissza mert nagyon jól tolod csak mindig elszakad az a cérna. Várunk vissza koma :)

Jó döntés, nincs erre szükséged, legyél többet a családdal. Ahogy látom, sose volt még normális bankrollod ahhoz, hogy ezt normálisan lehessen csinálni, anélkül meg nem megy. (Normális bankroll elbír 3-4 rossz tippet, és akkor nem borul el az agy. Legközelebb akkor kezdd el, ha lesz erre nélkülözhető 50-100K-d)

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 01, 2013, 12:06:16
Jó döntés, nincs erre szükséged, legyél többet a családdal. Ahogy látom, sose volt még normális bankrollod ahhoz, hogy ezt normálisan lehessen csinálni, anélkül meg nem megy. (Normális bankroll elbír 3-4 rossz tippet, és akkor nem borul el az agy. Legközelebb akkor kezdd el, ha lesz erre nélkülözhető 50-100K-d)

Nincs igazad önkéntes Csendőr bácsi!!! Éppen hogy hangyafasznyi bankroll-al kell folymatokat betanulni és ha sikeres az illető akkor kell 100K-at befektetni.
Így érdemes minden kezdőnek és minden nem kezdőnek, akiknek nincs sikeres folyamat a kezük ügyében és ráadásul ha valaki agyborulásra képes. Felesleges a nulláknak örvendezni és nagyzolni vele mikor rárakunk, mert ha nincs nyereséges folyamat, baszhatja a sok nullát a számok mögött.  Ugyanannyi lesz a végeredmény mintha 10 Ft-os bankroll-al indított volna.
Majd ha a 10 Ft-ból csinál 100-at minden hónapban huzamosabb ideig, maga a család fogja támogatni abban, hogy inkább nem esznek csak rakjon 100.000-et bankroll-nak.