Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Bakter Dátum szeptember 01, 2013, 13:13:18
Nincs igazad önkéntes Csendőr bácsi!!! Éppen hogy hangyafasznyi bankroll-al kell folymatokat betanulni és ha sikeres az illető akkor kell 100K-at befektetni.
Így érdemes minden kezdőnek és minden nem kezdőnek, akiknek nincs sikeres folyamat a kezük ügyében és ráadásul ha valaki agyborulásra képes. Felesleges a nulláknak örvendezni és nagyzolni vele mikor rárakunk, mert ha nincs nyereséges folyamat, baszhatja a sok nullát a számok mögött.  Ugyanannyi lesz a végeredmény mintha 10 Ft-os bankroll-al indított volna.
Majd ha a 10 Ft-ból csinál 100-at minden hónapban huzamosabb ideig, maga a család fogja támogatni abban, hogy inkább nem esznek csak rakjon 100.000-et bankroll-nak.
Mondanám, hogy anyukádat hívd csendőr bácsinak, de nem akarom megsérteni.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 01, 2013, 13:23:17
Mondanám, hogy anyukádat hívd csendőr bácsinak, de nem akarom megsérteni.

Nem én találtam ki, nézd vissza, másoktól kaptad a csendőr vagy rendőr nevet.... Azokra nem reagáltál ilyen felindultan..

És így nem is értem miért olyan sértő ez.

De hagyjuk a vitát!

Amúgy ha pont csak tőlem nem tűröd el, szólíthatlak georgeboyd-nak is. 

Idézetet írta: Bakter Dátum szeptember 01, 2013, 13:30:09
Nem én találtam ki, nézd vissza, másoktól kaptad a csendőr vagy rendőr nevet.... Azokra nem reagáltál ilyen felindultan..

És így nem is értem miért olyan sértő ez.

De hagyjuk a vitát!

Amúgy ha pont csak tőlem nem tűröd el, szólíthatlak georgeboyd-nak is.
Köszönöm. Én nem személyeskedtem, a véleményünk meg lehet eltérő, más emberek vagyunk. Van aki 3 naponta új projectet indít, van aki tippjátékot szervez, van aki befordul, ha bukik, van aki a gumiszobát használja, bármelyik teljesen rendben van.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 01, 2013, 13:32:44
Köszönöm. Én nem személyeskedtem, a véleményünk meg lehet eltérő, más emberek vagyunk. Van aki 3 naponta új projectet indít, van aki tippjátékot szervez, van aki befordul, ha bukik, van aki a gumiszobát használja, bármelyik teljesen rendben van.

Oké georgeboyd!

Más véleményen vagyunk! 
Lau családos, rendes dolog, hogy nem 100K-kal dobálózik.
Rendes dolog tőle, hogy sok összeszedett információt, listát megosztott velünk és ügyes is ráadásul, benne is van a vérében az egész. Én nem abban támogatnám hogy hagyja abba már megint 20-adszorra.
Abban támogatnám, hogy segíteném a higgadtabb gondolkodásban és tipprakásban ha eddig még nem sikerült neki.
A lényeg az, hogy ha újból is kezdi, én nem bátorítanám súlyos összegeket feldobni ide, mert másoknak nagyobb lendületet adna ezzel, egyenesen fejest a kútba.
Az összeszedett információiból lehet másképp kell hasznot csikarni, ez egyszer biztos!!!!

Sok sikert neked is georgeboyd!!!

Egyértelmű pár dolog:
ha lesz újrakezdés akkor kis pénzzel mert pár dolgot meg kell változtatnom,és tesztüzem lesz.
1.sokkal kevesebb időt tölteni leválogatással,vagy el is hagyni a listákat!
   (felesleges időpazarlás,ennyi évvel a hátam mögött van annyi tapasztalatom,tudásom,hogy szinte ránézésre tudom  a párosításról még egy egzotikus bajnokságban is hogy mit várhatok! Sokszor voltam úgy hogy éreztem de nem toltam mert a statok mást mondtak,persze jött. Volt úgy is hogy nem éreztem,de a statok jónak tüntek,persze elment.)
2.sokkal több megérzés tipp
3.nem a meccsek határozzák meg mikor fogadjak,hanem amikor időm van fogadok,és az éppen akkor futó meccsekre ránézek,ha van igéretes akkor belenézek a statokba is,de nem az alapján döntök! Ha nincs jó meccs akkor nem eröltetem!
4.félidős megközelítés parkolópályára kerül,de az élő nekem alap! sima over,méghozzá a kedvenceim a kis biztonsági rést adó goal line 1 és 2.
5.kevesebb több stratégia vissza! Kevesebb,erős tipp,akár az 5% helyett 10-20%-os téttel(az elején)
ennyi.
hogy mikor?
nem tudom. most pihi!

Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 01, 2013, 21:37:39
Egyértelmű pár dolog:
ha lesz újrakezdés akkor kis pénzzel mert pár dolgot meg kell változtatnom,és tesztüzem lesz.
1.sokkal kevesebb időt tölteni leválogatással,vagy el is hagyni a listákat!
   (felesleges időpazarlás,ennyi évvel a hátam mögött van annyi tapasztalatom,tudásom,hogy szinte ránézésre tudom  a párosításról még egy egzotikus bajnokságban is hogy mit várhatok! Sokszor voltam úgy hogy éreztem de nem toltam mert a statok mást mondtak,persze jött. Volt úgy is hogy nem éreztem,de a statok jónak tüntek,persze elment.)
2.sokkal több megérzés tipp
3.nem a meccsek határozzák meg mikor fogadjak,hanem amikor időm van fogadok,és az éppen akkor futó meccsekre ránézek,ha van igéretes akkor belenézek a statokba is,de nem az alapján döntök! Ha nincs jó meccs akkor nem eröltetem!
4.félidős megközelítés parkolópályára kerül,de az élő nekem alap! sima over,méghozzá a kedvenceim a kis biztonsági rést adó goal line 1 és 2.
5.kevesebb több stratégia vissza! Kevesebb,erős tipp,akár az 5% helyett 10-20%-os téttel(az elején)
ennyi.
hogy mikor?
nem tudom. most pihi!

Benne van a véredben, ahogy másnál is ez meg hozza gyümölcsét van akinél előbb van akinél utóbb.
Józan ,higgadt, kipihent agy!!!
Hajrá!!!  :beerchug: 

Kaptam priviben egy kérdést,ide is bemásolom,hátha más is küszködik a goal line értelmezésével:
IdézetBocsi,hogy ismét én,de ezt a goal line fogadást nem értem.Még a neten sem találtam értelmes írást róla.   pl:  2:0-ás eredménynél van olyan opció,hogy 2.5,3.0 felett majd ez után egy sima 3 felett.Ilyenkor melyik mit jelent pontosan?Köszi

a goal line amolyan biztonsági over,ha egész szám van utána akkor tétvisszát jelent ha pont annyi gól van.
(pl. goal line 2 overt raktsz és 2 gól lesz akkor tétet visszakapod,ha 1 gól lesz bukta,ha 3 gól lesz akkor nyersz)
ha tört szám is van a goal line után akkor féltét nyer(vagy veszit)másik fele pedig visszajár.
(pl. amit írtál 2.5,3.0 esetén ha 3 gól lesz akkor féltétedre számolják a nyereményt,a másik felét pedig simán visszakapod.Ha 4 gól lesz akkor egész tétre számolják persze a nyereményt!

Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 05, 2013, 21:26:58
Kaptam priviben egy kérdést,ide is bemásolom,hátha más is küszködik a goal line értelmezésével:
a goal line amolyan biztonsági over,ha egész szám van utána akkor tétvisszát jelent ha pont annyi gól van.
(pl. goal line 2 overt raktsz és 2 gól lesz akkor tétet visszakapod,ha 1 gól lesz bukta,ha 3 gól lesz akkor nyersz)
ha tört szám is van a goal line után akkor féltét nyer(vagy veszit)másik fele pedig visszajár.
(pl. amit írtál 2.5,3.0 esetén ha 3 gól lesz akkor féltétedre számolják a nyereményt,a másik felét pedig simán visszakapod.Ha 4 gól lesz akkor egész tétre számolják persze a nyereményt!
Jól írtad, talán picit érthetőbb úgy, hogy ha Over 2.5,3.0-et játszik valaki mondjuk 10 egységgel, akkor 5 egységgel (fele pénzzel) Over 2,5-et játszik, 5 egységgel ( a másik fele pénzzel) meg Over 3,0-at.
Van, ahol egyben írják, pl: Over 1,25, ez akkor 5 egységgel Over 1,0 és 5 egységgel Over 1,5-et jelent.

Pihensz még, vagy sunyiban tolod a háttérben?  :cya: :ok:

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 05, 2013, 21:48:41
Pihensz még, vagy sunyiban tolod a háttérben?  :cya: :ok:
Máig pihentem,szombat tökéletes az újrakezdésre. Mert ha ma helytállok akkor gond nem lehet.
Ha egy szombati "átkot" túlélek nyereséggel akkor minden zsoké!

#3729 szeptember 07, 2013, 11:47:29, laudrup
Akkor "rokenrol":
32'   Perth SC   0-0 (-)   Floreat Athena
kezdjük az alább említett goal line fogadással!
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 2.0   Perth SC v Floreat Athena
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   09/07/2013   Egyik sem   1.625
18.percben volt egy hazai piros,abból a sokkból kezdenek magukhoz térni.
A vendégek alapból esélyesebbek voltak(jóval!),így sima ügy a 3 gól,ha máskor nem akkor majd a 2.fi.-ben!

#3730 szeptember 07, 2013, 11:47:20, laudrup
40'
Felett: 1.5   Sorrento v Bayswater City
(Mérkőzés gólok)   09/07/2013   Egyik sem   1.61
ez már kiegyenlítettebb meccs,de még mindig ausztrália a földrész! Under ritka holló erre.(mi a frászt kezdene a kengurukkal meg a kaktuszokkal?)
itt kivételesen jobb odds volt mint a goal line-ra.
Meg arra is gondolnom kell pár napig hogy a goal line fogadások nem számítanak bele a kezdőrugás bónusz
kiforgatásába.Így ha csak 0,1 a különbség a goal line javára akkor a sima overt választom ugyanolyan határnál.

Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 07, 2013, 09:36:54
Máig pihentem,szombat tökéletes az újrakezdésre. Mert ha ma helytállok akkor gond nem lehet.
Ha egy szombati "átkot" túlélek nyereséggel akkor minden zsoké!

Akkor kezdjük, újra a fedélzeten... :great:

#3732 szeptember 07, 2013, 13:39:21, laudrup
34'
Felett: 1.5   Viktoria Plzen - U19 v Hradec Kralove - U19
(Mérkőzés gólok)   09/07/2013   Egyik sem   1.50
na lássuk az első comeback zöldet!
57.perc 1-0
74.perc 2-0

#3733 szeptember 07, 2013, 13:55:05, laudrup
39'
Nem   Kashiwa Reysol v Yokohama F-Marinos
(Mindkét csapat szerez gólt)
   09/07/2013   Egyik sem   2.37
Bakter kollégának köszönhetem a tippet.
Gyenge iramú meccsnek indult,reméljük a vendégeknek nem olyan fontos a kupa!
Azóta 3-0,egyértelműen jobban jártam volna az overrel,mert így még izgulhatok egy teljes félidőt,de az eredmény igazolja hogy a vendégek nagy ívben végzik a dolgukat a kupaversengésre..

#3734 szeptember 08, 2013, 15:49:03, laudrup
Forma 1
Button az első 6-ban végez 2,25-ért.

Van 6 versenyző akire 1,50 alatti oddsot adnak ilyen opcióval,aki ért hozzá úgyis tudja kik ők ,nem sorolom.
Egy a lényeg,valakinek úgy is rosszul sül el a nagydíj,nem a legjobb 6 lesz az első 6.
Button meg elég kvalitású hogy befurakodjon oda! 2,25-ért nekem value.
10.lett..
maradjunk a focinál!