Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


#3855 szeptember 28, 2013, 17:54:41, laudrup
79'
nem value az odds,de benne van(akár egy WBA gól is-sőt)
(Jelenlegi állás 1-2) Felett 3.5   Man Utd v West Brom
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   09/28/2013   Egyik sem   2.075   
lássuk elmegy-e a mai 8.szelóm is zsinórban?
Ha igen,megint érdemes lesz(és muszáj mert elfogyott a bankom),szünetet tartani.
Ilyen bukó sorozatra az ember nem tud számolni..


Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 28, 2013, 17:55:15
SZÜNET!
Villa-M City Meccsen félidőben 0-1 nél:
240.0 odds volt a Villára  :D :D :D
Arra kellett volna egy ezrest feltenni ...
Akkor én is csinálnék egy hét szünetet..

Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 28, 2013, 17:55:15
SZÜNET!

Hát most már én is azt mondom, saját magadat kell meggyógyítani sportfogadás ügyében.
Mindig ugyanazt játszod mint eddig, hiába a több felől érkezett vissza fogó jó tanács.
Abban jó maradtál, profi vagy, hogy azt a sok munkát amit ezzel foglalkozol, egyszerűen nullává varázsold....   

Idézetet írta: Bakter Dátum október 03, 2013, 00:00:03
Hát most már én is azt mondom, saját magadat kell meggyógyítani sportfogadás ügyében.
Mindig ugyanazt játszod mint eddig, hiába a több felől érkezett vissza fogó jó tanács.
Abban jó maradtál, profi vagy, hogy azt a sok munkát amit ezzel foglalkozol, egyszerűen nullává varázsold....
Hasonló tippekkel nyomul, mint te, csak ő másképp reagál arra, ha beszed pár zsinór rossz tippet. Ő szünetre vonul, te meg indítasz egy játéktopikot. Nem vagyunk egyformák. Továbbra is fő baj, hogy bankroll nélkül nem lehet sportfogadni, el kellene bírnia 8 rossz tippet egy balance-nak, mert simán becsúszhat ilyen sorozat. Igazából tőke nélkül nem is igazán látom, hogy miért van szüksége Laudrupnak erre, túl sok időt baszott el erre, közben meg gombokért játszott, nincs sok értelme, az idő ennél értékesebb.

120 napos figyelmeztetés pirosban, ez fogadott! Jó hosszú szünetre mentem!
Most sem azért jöttem vissza mert jön az újabb comeback!
Hanem azért mert indítani fogok egy yotube videó sorozatot az élő sportfogadásról!
Úgy gondolom a gólos over fogadásokban olyan tapasztalattal rendelkezem, amit érdemes megosztani!
Ha én magam alkalmatlan is vagyok a hosszú távú sikerre mert nem kezelem jól a bukó szériákat, azért el tudom mondani, és nem utolsó sorban mutatni, hogy hogyan is kell ezt csinálni!
Valószínüleg holnap jelentkezem az első epizóddal!

HAMAROSAN!
Még kb. 20perc és az első videó felkerül a yotube-re, és linkelem ide!
Az alapokról beszélek, majd a 2.részben belevágunk az élő fogadásba.


Sajnos még mindig nem elérhető a videó(szélesvásznasként értelmezte, és átkonvertálja a youtube-valszeg tényleg olyan területet jelölhettem ki a felvételhez ami 16:9hez áll közelebb).
Kicsi türelmet kérek még!
Jó hír, hogy közben már rögzítettem a 2.részt is, ahol élőben fogadok.
Jól sikerült a kiválasztás, hál istennek, nem érzem spoiler-nek ha leírom, elvégre nem egy brazíl sorozat kövi része ez, és ha az első részt megnézitek, ott beszélek arról a meccsről amire élőben akarok fogadni, azóta ott már félidő van, sőt mire megnézitek az első részt, lehet vége is lesz, úgyis tudni fogjátok már mire nézitek a 2.részt hogy 0-4 lett a félidő!
Vagyis a debutálás igen jó lett!  ;)

A videó közben már elérhető!

Jól sikerült az első videó :ok:
Grat :ok: :ok:
Várjuk a folytatást....
A Bilbao női meccs tényleg 0-0 lett

Köszi!
A német ifi meccs meg 2-7 lett!  :D  :)


Jol sikerultek a videok! Csak igy tovabb! Sok szerencset! :beerchug: :ok:

Szép munka. :ok:

Jó lenne ezt a tudást profittá alakítanád. :beerchug:

Milán kitehetné főoldalra is.

Jaj lau.. első fogadásod és egyből félidő még egy gólra?:) Mennyi ilyet buktunk annó:)  Egyébként jó a video!  :beerchug: