Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: nasgur Dátum február 08, 2014, 14:49:48
Jaj lau.. első fogadásod és egyből félidő még egy gólra?:) Mennyi ilyet buktunk annó:)  Egyébként jó a video!  :beerchug:
Tudom,tudom! Mondtam is többször közben hogy csak a videó kedvéért, máskor ilyet nem szabad!  :)




Köszönöm mindenkinek a tetszésnyilvánítást!
A videók ilyen fogadtatása jól esik, nem hiába dolgoztam vele.
A két epizód összesen 250 megtekintésnél tart, ez már olyan mennyiség amire azt mondom hogy nem hiába jártattam a számat!  :)
Lesz folytatás, de nagyon impromizatív hogy miről fog szólni, valószínüleg élőzni fogok, és közben mondom ami eszembe jut a sportfogadással kapcsolatban!

Ami meglepett: egyetlen kérdés, és kritika sem érkezett(pedig azért biztos volt olyan ténymegállapítás ami vitatható).
Ezek szerint amit mondtam az tényleg jól érthető, és elfogadható volt mindenkinek aki megnézte, ennek külön örülök!

Valószínűleg ez hiányzott neked, hogy többen figyeljenek rád élőben, így kevésbé fog elszállni az agyad mint anno...

Német U-19-el folytathatnád, biztos sikeres volna az első élőzésed!!!   :ok:

Idézetet írta: Bakter Dátum február 09, 2014, 09:36:33
Valószínűleg ez hiányzott neked, hogy többen figyeljenek rád élőben, így kevésbé fog elszállni az agyad mint anno...

Német U-19-el folytathatnád, biztos sikeres volna az első élőzésed!!!   :ok:
Német u19-el kezdtem, de biztos tudod ha megnézted a 2.részt.  :)
Egyébként a mai napon is lesz bőven, így a jelöltek között is van német ifi, majd meglátjuk!


Idézetet írta: laudrup Dátum február 09, 2014, 09:56:22
Német u19-el kezdtem, de biztos tudod ha megnézted a 2.részt.  :)
Egyébként a mai napon is lesz bőven, így a jelöltek között is van német ifi, majd meglátjuk!

:) Megnéztem igen!  Jól sikerült!!

Jet Stream-re gondoltam amit említettél az egyik videódban. Az lesz az igazi!!  :ok:

Az élőzést én is szinte ugyanígy csináltam, csak heteket, hónapokat ott kellett ülni az átmeneti tényleg szép napokért, majd a szép napok közötti vissza a kezdetekhez fémjelzett időszakot kellett túlélni amíg nem jött egy újabb jó széria. Ez azt hiszem ismerős. De egyszer minden meghozza a gyümölcsét... Kinek előbb, kinek később.  Neked jó esély van rá, hogy ezzel az ötlettel új ( jó) történet kezdődik a pályafutásodban.  :)

Nekem is tetszett mindkét videó, az elkövetkezők valamelyikébe belevehetnéd az esetleges visszafogadások lehetőségét.

Mint mondtad, szereted a 2 line-t, ilyen esetben hol van az a pont egy adott meccsen, amikor érdemes ezen elgondolkodni?

Idézetet írta: laudrup Dátum február 09, 2014, 09:18:17
Ami meglepett: egyetlen kérdés, és kritika sem érkezett

Jól lenne, ha megpróbálnád kiszűrni a kutyaugatást.  ;D

Amúgy: :ok:  :beerchug:

Idézetet írta: La Guerta Dátum február 09, 2014, 11:19:23
Nekem is tetszett mindkét videó, az elkövetkezők valamelyikébe belevehetnéd az esetleges visszafogadások lehetőségét.

Mint mondtad, szereted a 2 line-t, ilyen esetben hol van az a pont egy adott meccsen, amikor érdemes ezen elgondolkodni?
Erre ráéreztél, most fejeztem be a 3.részt, és beszélek a visszafogadásról is.
Overt én nem javaslok egyébként visszafogadni! El is mondom a vidiben hogy miért!

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 09, 2014, 11:34:13
Jól lenne, ha megpróbálnád kiszűrni a kutyaugatást.  ;D

Amúgy: :ok:  :beerchug:
A kutyaugatás az a mobilom csengőhangja volt a végén!  ;D

Visszatérve a Youtube-os Livestream-re nem rosz ötlet! Ha tényleg visszatérsz és nem szeretnéd,hogy lemaradjunk a tippjeidről,ez az ötlet kitűnő volna!  :ok: