Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Jelenleg próbálkozok a youtube-on live stream-el, nézzetek rá.
Sportfogadás élő fogadás

Idézetet írta: TiB Dátum február 09, 2014, 14:06:21
Én nézem, főzni is fogsz? :)
Akár!  :)
Sajna eléggé leterheli a gépet a live stream, nem igérem hogy túl gyakran fogok ilyet csinálni!
Mindenesre ezt is megpróbáltam! Eléggé egyedi dolog, nem?  ;)

Először is gratulálok Lau a videókhoz, még sajnos nem néztem végig mindet! Viszont ha megengeded lenne egy észrevéleményem!
Elég sokat hivatkozol, hagyatkozol a bet365 statjaira, hány veszélyes támadás volt, hány kapura lövés volt eddig stb. Mennyire érzed ezeket a statokat hiteleseknek, mondjuk egy U19-es női meccsnél, vagy egy norvég 3-ad osztályú meccsnél?? Szerintem túl sok hitelt ne adj nekik, én személy szerint kizártnak tartom, hogy ilyen alacsony szinten valós adatok legyenek.
Amikor én régen élőztem, akkor soha nem vettem figyelembe ezeket a statisztikákat, egyrészről amit már fentebb írtam, hogy nem tartom hiteleseknek, másrészről pedig ahogy én értelmeztem Tomiszi "tanításait", akkor ezek a statok irrelevánsak, ugyanis egy gól bármikor jöhet!! Ugyanúgy lehet 2 kapura lövésből egy gól, mint ahogy 10 kapura lövésből egy sem! 

Remélem lesznek még további videók! Hajrá!!  :beerchug:

Stunfodi:
Igazad van. Nem ezeket a statokat veszem alapul. A meccsek kiválasztása előtte történik.
A bet365 statjai csak ráerősítenek egyik vagy másik meccsre.
Az általad említett példák teljesen igazak, olyan szinten hiszi a piszi hogy rendesen vezetik élőben a statokat!

Idézetet írta: Pikaa Dátum február 09, 2014, 11:50:45
Visszatérve a Youtube-os Livestream-re nem rosz ötlet! Ha tényleg visszatérsz és nem szeretnéd,hogy lemaradjunk a tippjeidről,ez az ötlet kitűnő volna!  :ok:
Igazából visszatérést nem tervezek még mindig.
Elszórakozok azzal az 1500ft-al, inkább a videó kedvéért, és ennyi.
Jött az ötlet a yotube videósorozatról, megcsináltam, de semmi több egyenlőre.(lesz még folytatása a vidiknek,ne értsétek félre)
Ha vissza akarnék térni, azt nem ennyivel tenném.

Ma fogok tudni felvenni újabb videót. Valószínüleg délután linkelem is ide.
Témaként még mutatok pár gólvadászos módszert.
Egyik sem lesz új azoknak akik követték a naplómat régebben,de más olvasni róla és látni!

Addig is ajánlok egy fülöp-szigeteki meccset overre:
10:15   Kaya FC   -   Philippine Army    :ok:
lesz élőben a bet365ön is.

9-1 lett!  :)

Idézetet írta: laudrup Dátum február 13, 2014, 10:04:17
Addig is ajánlok egy fülöp-szigeteki meccset overre:
10:15   Kaya FC   -   Philippine Army
lesz élőben a bet365ön is.
Lau, ez nem vizilabda véletlenül?  ;D

Lau, ha meguntad a videókat, menj el szinkronizálni vagy mesemondónak! Kurva jó az orgánumod!  ;)
Apropó, milyen kutyáid vannak?

Idézetet írta: TiB Dátum február 13, 2014, 10:28:19
Bocs az offért, de egyszer kihívnálak egy Tetris csatára :)

Benne vagyok,de simán bukod!  ;D

innen jött az ötlet? (mert azóta osztályokkal jobb vagyok.)   :)

Tetris Battle gameplay level 42 ace

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 13, 2014, 10:35:47
Lau, ez nem vizilabda véletlenül?  ;D
Akár lehetne, 29.percben 5-0!  :D

Cpt. Szikla:  kislányom törpe uszkárja szokott beleugatni(nem mintha értene hozzá), én a nagyobb kutyákért vagyok oda,de a "panel program" nem kedvez ilyetén szenvedélyemnek(a 'harlequin' dog és a nagyobb testű kopók a kedvenceim.


női vb-selejtező
görögo.-norvégia
  0-5  :ok:
sima over. kérdés ugye a határ.
A bukik kb. 6 gólra lövik be a két csapat közötti különbséget,ezért meccs előtt over 6,5ről indult a határ.
Kérdés mennyire állnak majd le ha sokkal vezetnek.
Szerintem semmennyire,mert a csoportban a hollandok gólaránya pl. sokkal jobb.
Ha végighajtják a meccset nagyon sok lesz köztük, ha csak részben huzzák meg akkor is lesz simán 4-5 gól.

fél óra után már 3,5-re esett a határ. szerintem ez már value. Kész csoda hogy még 0-0.
(egy óriási kapufa már volt az UEFA oldala szerint.-a kihagyott tiziről nem is beszélve...)

http://www.uefa.com/womensworldcup/season=2015/matches/live/index.html?day=18&session=1&match=2012063

Szeva, üdv újra. Kicsit furcsa nekem ez a verziód, minden bántás nélkül.
Ha van valami, ami szerinted működik, és amiben szerintem és szerinted jó vagy, akkor nem videókat kell csinálni, hanem megteremteni hozzá a normális feltételeket, és tolni keményen. Olyan ez most, mintha felvinnél egy csajt, tőled rendben, a csaj is benne van, és erre te mondjuk filctollal rajzolnál a hasára vagy amőbáznátok, utána meg elküldenéd a picsába.

Nem tudom elképzelni a mai világban, hogy nem tudsz pár hónap alatt a családi kasszából kihasítani részletekben mondjuk 30 ezer forintot, amivel elkezdhetnéd, ha elmegy, így jártál, nem halsz bele,  ha meg működik, akkor nem kell videókat csinálni babért.

Persze hangsúlyozom, nem a videóval van bajom, biztos van akinek segít, te meg élvezed csinálni, az furcsa nekem, hogy nem játszol élesben de beleölöd az időd ennek ellenére.

Én azt tanácsolom , ilyen sorrendben:
1. Szervezd meg a tőkét (régi játékaid alapján 30K HUF, kevesebbel nem érdemes) (Kapásból beszerveznék valakit  a családból egy új számlához, így csak 15K kellene+15K bónusz, pláne nem fáj annyira, ha elmegy)
2. Írd össze a régi hibáidat, és javítsd ki: (kis balance, sok tipp, remegő lábak az elbizonytalanodás után, indokolatlan tétemelés pár szopás után, szabályok a játékhoz (nem kell sok, csak annyi, hogy egy félidőre mondjuk max 2 ráindulás, stb.)
3. Ha ennyi megvan, szerintem már mehet is.

Hajrá, sok sikert, minden jót, Boyd.