Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Ki tudnék hasítani a családi kasszából. De nem akarok!
Egyik alapelvem, és mereven ragaszkodom hozzá, mert ha az ember elszáll, és még akkor sem nyúl hozzá,
az azért van mert vannak elvei,szabályai, amit tűzön-vízen át betart!
Nekem ez elsősorban hobbi, és ugyanúgy élvezem ha 200ft-os téttel nyerek egy 2 feletti oddssal, mintha 20ezret raktam volna fel(mindenféle túlzás nélkül!),a játékért játszom,és nem a pénzért!
Ezért nem értesz meg! Legtöbb fogadó nyerni akar, sokszor olyan görcsösen, hogy az viszi rossz útra!
Én akkor csesztem el amikor én is pénzt akartam vele keresni!
Igazad van hogy ha már ennyi időt beleöltem legyen belőle pénz, ez is egy szempont!
De nézd a másik oldalát: akinek a hobbija pl. hogy bélyegeket gyűjt, nem biztos hogy ezzel pénzt is akar keresni!
Maga a hobbi egy időtöltés, nem feltétlen kell hozzá nyereségnek párosulnia, még akkor sem, ha ez a hobbi a sportfogadás!
A legtöbb pénzt akkor nyertem amikor játékként fogtam fel, és akkor sosem idegesített hogy vesztek!
Ezért most újra ez a vonal lesz felélesztve!
Nem akarom hülyére keresni,és hülyére idegeskedni magam! Játszani, kikapcsolódni akarok a sportfogadáson keresztül!
A videók pedig egyfajta ráhangolódás számomra, magam is tanulok belőle, mert felelevenítek mindent amit ezzel kapcsolatban tudok, egy elég hosszú szünet után(tavaly október óta nem fogadtam).
Nem utolsó sorban mások is tanulhatnak belőle.
Ismersz innen a fórumról annyira, hogy ez nekem mindig szempont volt!

két szaúdi adok-kapok banda randevúja lesz hamarosan:
18:25   Al Shabab Riyadh   -   Al Taawoun
Egy apró bibi lehet hogy nagyon egy kategória a két csapat.(min helyezés, mind játékerő, mind stílus tekintetében)
Reméljük nem oltják ki egymásból a gólvihart!
Ne felejtsük el a hispán csajok góllövő bemutatójának kezdő időpontját sem:
18:45   Spain (W) - Macedonia FYR (W)
A norvégok kicsit lefagyva indultak,de a végén bedarálták az elfáradt görögöket, és 0-1 után 0-5 lett a vége.
Nos itt talán még nagyobb különbség van a 2 lánybanda között.(mondjuk mint a spice girls és a bestiák között, ha még emlékeztek rájuk.  ;)   )

Egyszóval Lau nem játszani jött vissza, hanem átadni a tudását!   :beerchug:

Idézetet írta: Bakter Dátum február 13, 2014, 18:16:59
Egyszóval Lau nem játszani jött vissza, hanem átadni a tudását!   :beerchug:
Félreértettél: Játszani jöttem, de azért hogy JÁTSZAK, mert a sportfogadás az egyik kedvenc hobbim!
Fogok élesben is fogadni!
Ha látom azt hogy müködik ez a szemlélet, hogy nem akarok görcsösen nyerni, mert mindenki azt sugallja körülöttem(a család is) hogy már ideje lenne nagy pénzt is kivenni belőle, hanem csak játszom ahogy érzem, mert szeretem ezt csinálni az müködni fog, és tudom tartani magam apró szabályokhoz, többek között egy bukó sorozat végén nem szállok el, és ugyis mindegy alapon nem rakok fel hülyeségekre mindent, hanem azt tudom nézni hogy ez csak játék, és ha ilyen módon "elrontom" akkor nem tudok többet játszani, akkor igen is fogok egyre több pénzt feltölteni, de kis részletekben! Bizonyítani kell még magamnak is!
Huu ez jó hosszú mondat lett! Remélem érted!

Idézetet írta: laudrup Dátum február 13, 2014, 18:33:51
Félreértettél: Játszani jöttem, de nem azért hogy JÁTSZAK, mert a sportfogadás az egyik kedvenc hobbim!
Fogok élesben is fogadni!
Ha látom azt hogy müködik ez a szemlélet, hogy nem akarok görcsösen nyerni, mert mindenki azt sugallja körülöttem(a család is) hogy már ideje lenne nagy pénzt is kivenni belőle, hanem csak játszom ahogy érzem, mert szeretem ezt csinálni az müködni fog, és tudom tartani magam apró szabályokhoz, többek között egy bukó sorozat végén nem szállok el, és ugyis mindegy alapon nem rakok fel hülyeségekre mindent, hanem azt tudom nézni hogy ez csak játék, és ha ilyen módon "elrontom" akkor nem tudok többet játszani, akkor igen is fogok egyre több pénzt feltölteni, de kis részletekben! Bizonyítani kell még magamnak is!
Huu ez jó hosszú mondat lett! Remélem érted!

Ja ja, én igen, nyugi!!    :)

Spanyol csajszik a félidő elejét és végét szokták erősebben meghúzni.
Úgy gondolom hogy már az első félidő végén lesz 4 gól!(pláne ilyen kezdés után hogy 10.percben már kettő,ez a kis üresjárat hamarosan végetér!)
Upsz,miközben gépelek ott is  a 3.gól!
Teljes meccsre még nagyon magas a határ! Lehet simán lejön,de inkább a félidőre fogadnék egyenlőre!
Ki tudja, lehet leállnak 4-5 gól után, és a másodikat elazsálják!

Bízom a szaúdiakban,azért ez nem egygólos meccs, ezért a 83.percben
(már csak szolidarításból is,mert látom vittétek a tippet):
Felett: 1.5   Al Shabab Riyadh v Al Taawon Buraidah
(Mérkőzés gólok)   13/02/2014   Egyik sem   3.00

43.perc
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.0   Norwich - U21 v West Brom - U21   0-1
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   13/02/2014   Egyik sem   1.40
Köszi Bakter!
45.-ben kimaradt tizi..

Ez is tetszik:
angol konferencia
1'   Chester FC  0-0 (-)   Halifax

az angolok még ezt is közvetítik(5.osztály)
http://www.sportlemon.tv/20140210/vv52f808f16ccf09.64869887-745771.html

Idézetet írta: TiB Dátum február 13, 2014, 21:25:32
Igen, onnan jött :)

Régen rengeteget tetriseztem, és ilyen párbajról még nem hallottam, szívesen kipróbálnám majd egyszer. De mielőtt játszunk lehet hogy gyakorolok picit, rég volt a tetriszes korszakom.
Facebook-tetris battle-ott gyakorolhatsz, első 10-20 szinten tízévesek lesznek az ellenfeleid,ott gyakorolhatsz.  :)
Aztán jönnek az amcsik,kínai,koreai tinik, majd az igazi nagy ászok, nem gondolnád: dán,norvég,svéd húszonévesek!
Ők nyomják a legjobban!

Hamár a Tetris szóbakerült:
http://www.gotya.com/index.php?p=hiscores&x=1
A fennt linkelt oldalon szoktam pénzért Tetrisezni(de van itt passziánsz,match3 játékok és minden más).
Jelenleg csak 2.vagyok a havi ranglistán, de nem nagyon toltam.Többször voltam már első, egyetlen magyarként.
Egy német(vagy horvát, mikor milyen nemzetiséget állít be magának),és egy kínai sráccal szoktam versenyezni, a többiek nem ellenfél(bocs még egy lett mérnök srác van,akivel dumáltam párszor,de ő elég elfoglalt ritkán tolja, akkor viszont világrekord közeli pontszámokat nyom, én tőle tanultam nagyon sokat, miután pár üzenetváltásban leírta, hogy ő hogyan játszik).
Majd lehet feltolok egy vidit, mert ez azért más játszótér mint a facebook, itt nem 10 sebességi fokozat van,hanem 30! (és a 10-es ugyanolyan gyors,csak utána még gyorsul tovább....)
Szóval az itt nyert pénzt tologatom majd át szép lassan a bet365re.Mert mint írtam családi kasszából SOHA.

Idézetet írta: laudrup Dátum február 14, 2014, 09:03:00
Hamár a Tetris szóbakerült:
http://www.gotya.com/index.php?p=hiscores&x=1
A fennt linkelt oldalon szoktam pénzért Tetrisezni(de van itt passziánsz,match3 játékok és minden más).
Jelenleg csak 2.vagyok a havi ranglistán, de nem nagyon toltam.Többször voltam már első, egyetlen magyarként.
Egy német(vagy horvát, mikor milyen nemzetiséget állít be magának),és egy kínai sráccal szoktam versenyezni, a többiek nem ellenfél(bocs még egy lett mérnök srác van,akivel dumáltam párszor,de ő elég elfoglalt ritkán tolja, akkor viszont világrekord közeli pontszámokat nyom, én tőle tanultam nagyon sokat, miután pár üzenetváltásban leírta, hogy ő hogyan játszik).
Majd lehet feltolok egy vidit, mert ez azért más játszótér mint a facebook, itt nem 10 sebességi fokozat van,hanem 30! (és a 10-es ugyanolyan gyors,csak utána még gyorsul tovább....)
Szóval az itt nyert pénzt tologatom majd át szép lassan a bet365re.Mert mint írtam családi kasszából SOHA.


Nagyon mélyről indítod ezt a projektet Lau:D De innen szép nyerni:) Legalább ha egyszer majd mikor kő gazdag leszel és megkérdezik hogy miből indultál, mondhatod pénzért tetriseztem:)  :beerchug:  :cya:

Idézetet írta: nasgur Dátum február 14, 2014, 10:06:55

Nagyon mélyről indítod ezt a projektet Lau:D De innen szép nyerni:) Legalább ha egyszer majd mikor kő gazdag leszel és megkérdezik hogy miből indultál, mondhatod pénzért tetriseztem:)  :beerchug:  :cya:
Relatív ez a mély!  :) 
Már 4x tudtam onnan pénzt leutalni(20k feletti összegeket is, de nagy részét még karácsonykor elköltöttem)
Itt egy elég jó pontszám(elég jó ahhoz hogy az oldalon játszó játékosok 95%-át lenyomjam vele, de rekordtól,még saját rekordtól is igen messze van.A rekordom 885ezer, ott már nincs idő forgatni, a legkevésbé rossz helyre kell berakni...)

Aztakurva..:D először azt hittem gyorsított felvétel:D Előbb tanulom ki a teniszt mint hogy képes legyek ezt kirakni:D

Idézetet írta: laudrup Dátum február 13, 2014, 20:08:08
Bízom a szaúdiakban,azért ez nem egygólos meccs, ezért a 83.percben
(már csak szolidarításból is,mert látom vittétek a tippet):
Felett: 1.5   Al Shabab Riyadh v Al Taawon Buraidah
(Mérkőzés gólok)   13/02/2014   Egyik sem   3.00

Egy tanulság ebből a meccsből:
Az over kiválasztási szabályaim része hogy közel azonos erősségű csapatok meccseit alapból kiszórom!
Itt ezt a szabályt figyelmen kivül hagytam! Hiba volt!
A másik, kisebb hiba, hogy a 83.percben fogadtam lusta arabokra. Náluk azért igen ritka hogy meghúzzák a végét..