Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Szia Laudrup! Jó újra itt látni téged! :) Azt vettem észre, hogy a piros tippeket mindig sikerül megmagyarázni, legtöbbször magadban látod a hibát. Kérdésem? Miért térsz el a kiválasztási rendszertől? Ha a rendszerben az van, hogy a közel azonos erősségű csapatok meccseit kihagyod akkor hagyd ki.

Üdv: Bálint :ok:

Idézetet írta: hurkabalint Dátum február 14, 2014, 10:58:49
Szia Laudrup! Jó újra itt látni téged! :) Azt vettem észre, hogy a piros tippeket mindig sikerül megmagyarázni, legtöbbször magadban látod a hibát. Kérdésem? Miért térsz el a kiválasztási rendszertől? Ha a rendszerben az van, hogy a közel azonos erősségű csapatok meccseit kihagyod akkor hagyd ki.

Üdv: Bálint :ok:
Jó kérdés, miért hibázok, ha tudom hogy az hiba!
De még ráhangolodó szakaszban vagyok!
Ez persze nem kifogás! jó sportfogadó csak akkor lehetek ha tartom magam MINDEN szabályhoz, amit akár én magam szabtam, vagy általános szabályok!
Pont azért elemzem ki a hibás tippeket, hogy erősítsem magamban ezeket, és rámutassak másoknak hogy ilyet nem szabad!

délutánra két szaúdi meccs:
18:25   Ettifaq FC   -   Al Nassr Riyadh   
18:25   Ittihad Jeddah   -   Al Nahdha (KSA)
Ezek minden szűrön átmentek(még azon is hogy van szakadás az overes meccsek között).
Az első talán kicsit erősebb tipp, de mind2 az! (ugye alap hogy csak erős tippeket játszunk meg, a gyenge tippet játszon meg aki veszíteni akar!)

Német regionalliga:
19:00   RW Essen   -   Fortuna Düsseldorf II    85'-ben 5-0  :ok:
A vendégek legutóbb ráadásul 0-0át toltak, most nem fognak!
Terveim szerint kb. 18 után nyomok megint livestream-et!

Őket sem szabad kihagyni:
20:00   PSV Eindhoven   -   Heracles Almelo  2-1  :ok:
Tévedés ne essék, nem az Eindhoven miatt! Ha már csapat akkor a Heracles nálam over "példakép", általában
3 védővel állnak fel,mindenki más támad!  :)
Itt azért valszeg többet fognak kapni mint rúgni, de szerintem betalálnak a Philips csapatnak.
A holland 2.osztályt szinte komplett ide lehetne rakni,mert még az ucsó Achilles is többet rúg átlagban mint 1 gól meccsenként,ráadásul 3mat mindig kap.
Azért elemzés után maradtak ezek:
20:00   Almere City FC   -   FC Emmen  1-4  :ok:
A vendégek pont az említett ucsókkal tudtak 0-0át tolni, ilyen még1x nem fordul elő(pláne egymás követő meccsen)
20:00   FC Dordrecht   -   Jong Ajax
A listavezetők az ajax ifik ellen.(ők sajna idegenben gyérek,de az overhez elég amit teljesítenek)
20:00   Helmond Sport   -   FC Oss  3-1  :ok:
Helmondot imádom overre tolni! kb. mint a hercules az élvonalban.Itt pedig jó ellenfelet kaptak ahhoz hogy adok-kapok meccs legyen!(nem arab módra)
20:00   SC Telstar   -   Jong PSV  2-2  :ok:
a másik ifi csapat,ők viszont jók idegenben is! a 43-37-es gólarány meg magért beszél(26 meccsen)

Idézetet írta: laudrup Dátum február 14, 2014, 11:24:55
Őket sem szabad kihagyni:
20:00   PSV Eindhoven   -   Heracles Almelo
Tévedés ne essék, nem az Eindhoven miatt! Ha már csapat akkor a Heracles nálam over "példakép", általában
3 védővel állnak fel,mindenki más támad!  :)
Itt azért valszeg többet fognak kapni mint rúgni, de szerintem betalálnak a Philips csapatnak.
A holland 2.osztályt szinte komplett ide lehetne rakni,mert még az ucsó Achilles is többet rúg átlagban mint 1 gól meccsenként,ráadásul 3mat mindig kap.
Azért elemzés után maradtak ezek:
20:00   Almere City FC   -   FC Emmen
A vendégek pont az említett ucsókkal tudtak 0-0át tolni, ilyen még1x nem fordul elő(pláne egymás követő meccsen)
20:00   FC Dordrecht   -   Jong Ajax
A listavezetők az ajax ifik ellen.(ők sajna idegenben gyérek,de az overhez elég amit teljesítenek)
20:00   Helmond Sport   -   FC Oss
Helmondot imádom overre tolni! kb. mint a hercules az élvonalban.Itt pedig jó ellenfelet kaptak ahhoz hogy adok-kapok meccs legyen!(nem arab módra)
20:00   SC Telstar   -   Jong PSV
a másik ifi csapat,ők viszont jók idegenben is! a 43-37-es gólarány meg magért beszél(26 meccsen)

Üdv!

Ezek közül érzésed szerint melyik meccsek a legesélyesebbek a 2,5 overre?

Idézetet írta: CaeSar Dátum február 14, 2014, 14:09:11
Üdv!

Ezek közül érzésed szerint melyik meccsek a legesélyesebbek a 2,5 overre?
mind. Mint írtam csak erős tipp játszik.

Idézetet írta: laudrup Dátum február 14, 2014, 14:19:14
  mind. Mint írtam csak erős tipp játszik.

Ja értem, csak én azt szűrtem le, hogy a HT 0,5 overre van kihegyezve a történet, ami nem egyenlő a rendes játék idei 2,5 overrel! (persze nagyban valószínűsíti azt)

Egyébként, ha tényleg minden kötél szakad, akkor még narrátor, vagy versmondó tényleg lehetsz, kellemes a hangod. :D - de csak semmi buzulás! - Torrente után szabadon.  :D :D

Egy időben én is játszottam ezt a "szisztémát", csak nálam nem voltak szabályok, kritériumok, csak a megérzések után mentem, abból pedig sok jó nem sült ki. Pedig vélhetően jó szelektálás, bank menedzsment mellett életrevaló ez a fogadási típus.

Jó látni, hogy visszatértél! Sok sikert!

Én mondjuk egy jó megérzést többre tartok akármilyen statisztikánál.. De mondjuk ez az én véleményem.. Én úgy gondolom hogy meg kell találni a megérzés és a statisztika közötti egyensúlyt egyikre sem szabad túlságosan hallgatni.. És tippet csak akkor szabad megrakni ha mind a két dolog azt sugallja hogy itt bizony lesz még gól. Nekem pl Lau játéka nagyon szimpatikus, de sosem tudnék ennyire csak a statisztika után menni.. Nekem van úgy hogy ránézek egy mecsre és érzem hogy lesz még gól, ezek után kicsit statozok és ha megfelelő akkor rakom meg.
Mostanában hogy kicsit nagyobb a bankom ráérek naponta 1-2 tippet rakni, mert maga a tudat is elég hogy bizony 1 tipp is többet hozz mint az egész napi fizum. Tehát nem kell kapkodni.. sokkal jobb így a találati arányom mint mikor 3-5 ezres tippeket játszottam. Én például ilyen ember vagyok hogy "kisebb téteknél" nem veszem elég komolyan a tipp kiválasztást és megrakok olyat is amit nem kéne.
Szóval szerintem mindenkinek meg kell találnia mi fekszik neki igazán és arra kell kihegyezni a játékstílust, sokan játszanak teniszt.. mindig írom is cseten hogy lehet ilyen faságra fogadni.. de hát ha valaki ahhoz ért/azt érzi akkor azt kell tolni. Nekem sok évnyi játék és sok millió minusz után, továbbra is az 1,10-1,4es overeket tudom átlag felett eltalálni.. Ez van.. valaki sose rakna ilyen kis oddsot.. Én meg 1,5 felett nem szeretek nagyon rakni semmit mert az már lutri...
Ezt az egészet csak azért írtam le mert én is és Lau is szinte csak gólra játszunk, csak annyi a különbség hogy én jobban szeretek a megérzéseimre alapozni, lau pedig a statra.   :cya:

Nasgur: teljesen igazad van,én is arra törekszem hogy a megérzés és a statisztika közötti arany középutat megtaláljam.
Az oddsokkal viszont én úgy vagyok hogy az élő fogadás előnye hogy amit te 1,10ért fogadsz,én ugyanazt fogadom 1,50-1,80ért ha addig nincs gól.
Annyi előnyöd van hogy ha az első 20percben gól van,te már nyertél,én pedig lemaradtam.
Másik nagy előnye az élő fogadásnak(ezért fogadok csak élőben),hogy ha látom hogy a statisztika ide vagy oda, itt most nem az van a pályán ami várható, akkor nem fogadok!
Ez nem megérzés, ezek a tények amit látsz a pályán.
A kisebb-nagyobb tétnél egyértelmű amit írsz, bár a másik oldal is ott van: amikor feltoltam 6ezret 215ezerig akkor sem éreztem a súlyát mert nem éreztem az "én pénzemnek"! Nyert pénz volt, könnyen jött könnyen ment.
Játszottam,élveztem! (persze mikor 60ezret buktam egy meccsen,akkor földhöz vágtam a széket kétszer amin ültem)
CaeSar: általánosan overre fogadok, hogy az félidő, vagy meccs, az mindig akkor dől el mikor "látom" mi történik.
Ha van iram, és lehetőség a gólra akkor tolom már az elsőben, ha úgy gondolom hogy az első félidő necces akkor kivárok,és mérkőzés overt tolok mondjuk fél óra után(goal line 2 a kedvencem)
A hangomat annyit dicsérítek hogy lassan írok egy önéletrajzot a TV-hez, amilyen minőség van mostanában a kereskedelmi adóknál simán beférnék! (bár nem biztos hogy jobban keresnék mint most, maradok én a hátsómon)

Na még1 kis ráadás az esti meccsekből:
20:30   Legia Warszawa   -   Korona Kielce
A lengyelek sokáig inkább az under vonalt képviselték,de tavaly óta átlendültek a számomra határ 2,70-es gólátlagon.
A hazaiak különösen tesznek róla hogy overes híre legyen a polák ligának.
20:45   AC Milan   -   Bologna FC
ucsó meccsük 3-3 volt egymás ellen.A Milan jelenlegi 36:35-ös gólaránya mindent elmond nekem.A helyezésük pedig azt sugallja hogy ha jót akarnak akkor menni kell előre mint a meszes!(ugyan lesz jövő szerdán BL meccsük az Atletico ellen,de szerintem egy olasz élvonalban játszó focistának 5 nap több mint sok a regenerálódásra,nem hiszem hogy rápihennének ezen a meccsen.Ha vasárnap játszanának akkor tuti hogy igen.)


Elindítottam a stream-et, most linket valamiért nem találok, nézzétek meg a youtube csatornámon!
http://youtu.be/_R3BUSb9FAg

Te Lau ;D A gyerekek a háttérbe kurvanagyok :DDDD ezek az üvöltések.. ;D Amúgy én most kezdtem el szögletezni. 80. perc körül rakok 2.2-2.5 oddsig h lesz még szöglet, pontosan 1, és 3.00 feletti oddsért h lesz még 2 minimum. 85. perc utan a pontosan 1 szögletre van 3.00 odds kb, 2 vagy többre meg 5-6 os odds. Eddig 6 meccsből 4 en lett 1 szöglet, 1 en lett több mint 2 és egy bukott ;D Mi a véleményed erről? Hosszútávon jó lehet?

''Apa nézzed milyen szép kakát csinaltunk'' ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Lutri, de olyanra kell fogadni, amit tudsz nézni :) Azért a meccs képéből ki lehet szűrni, hogy lesz- e még vagy sem..És azért elég jó oddsok vannak, főleg ha 85 után rakunk. :)

Idézetet írta: davixxx Dátum február 14, 2014, 19:00:48
Te Lau ;D A gyerekek a háttérbe kurvanagyok :DDDD ezek az üvöltések.. ;D Amúgy én most kezdtem el szögletezni. 80. perc körül rakok 2.2-2.5 oddsig h lesz még szöglet, pontosan 1, és 3.00 feletti oddsért h lesz még 2 minimum. 85. perc utan a pontosan 1 szögletre van 3.00 odds kb, 2 vagy többre meg 5-6 os odds. Eddig 6 meccsből 4 en lett 1 szöglet, 1 en lett több mint 2 és egy bukott ;D Mi a véleményed erről? Hosszútávon jó lehet?

''Apa nézzed milyen szép kakát csinaltunk'' ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Egyszerűbb lenne Over 1,0-et rakni 1,90-es oddson ilyenkor, de persze nekem mindegy.(80.percről beszélek)