Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


31.percben vezet az Essen.(ott fogadtam over 1,5-et a live stream-en)
35.percben pedig 2-0, lejött az over 1,5.
Remélem sokan tartottak velem!  ;)


Talán ez lesz a végleges link, ha valaki felvételről meg akarja nézni a live stream-et:
sportfogadás élőben

Idézetet írta: laudrup Dátum február 14, 2014, 19:36:40
31.percben vezet az Essen.(ott fogadtam over 1,5-et a live stream-en)


Meg is van a kettő,köszi!  :great:

PSV-n éppen toltam a mindkét csapat gólt szerezt mikor egyenlített a heracles.. mindegy a gondolat jó volt, ha nem is nyertem vele! (az előzetesben is írtam hogy szerintem rugnak)

39'
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.5   Dordrecht 90 v Ajax - tartalékos
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   14/02/2014   Egyik sem   1.525   
Logikailag érdemes lett volna megvárni a félidőt, de nagyon pörögtek a végén, viszont a fi.over már rizikós volt ennyi időre,ezért inkább ment az over 1,5,legfeljebb buktam 1 tizedet ahhoz képest ha szünet után szurtam volna.
51' 1-0
56' 1-1

39'
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.0,1.5
   Legia Warsaw v Korona Kielce[/b]
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   14/02/2014   Egyik sem   1.55
Véletlen hogy pont ugyanakkor fogadom ezt is, de nagyon rohamoz a Legia, nem várom meg a 2.fi.-t.

2 piroslapos meccs(1-1 oldalanként),már azt hittem be is halt,de a legia tiziből csak mentette egyenlőre a tétem felét a 82.percben.
Még1-et bekotorhatna valaki a végéig!

27'
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.0,1.5
   AC Milan v Bologna[/b]
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   14/02/2014   Egyik sem   1.425
Na nézzük a taljánokat. Nem merek rájuk félidő overt tolni,marad ez a biztonsági réses mérkőzés over.
Ha csak egy gól lenne akkor fél tét visszajár.
Mai ucsó fogadás.Hétvégén esetleg mobilról tolok, de lehet hogy inkább szünet, a szombatok amúgy is gyilkosak szoktak lenni nekem.Majd jövő héten amikor lesz rá elég időm,akkor átgondoltan folytatjuk!

A hollandok lehozták a kötelező overeket:
Idézetet írta: laudrup Dátum február 14, 2014, 11:24:55
Őket sem szabad kihagyni:
20:00   PSV Eindhoven   -   Heracles Almelo  2-1  :ok:
Tévedés ne essék, nem az Eindhoven miatt! Ha már csapat akkor a Heracles nálam over "példakép", általában
3 védővel állnak fel,mindenki más támad!  :)
Itt azért valszeg többet fognak kapni mint rúgni, de szerintem betalálnak a Philips csapatnak.
A holland 2.osztályt szinte komplett ide lehetne rakni,mert még az ucsó Achilles is többet rúg átlagban mint 1 gól meccsenként,ráadásul 3mat mindig kap.
Azért elemzés után maradtak ezek:
20:00   Almere City FC   -   FC Emmen  1-4  :ok:
A vendégek pont az említett ucsókkal tudtak 0-0át tolni, ilyen még1x nem fordul elő(pláne egymás követő meccsen)
20:00   FC Dordrecht   -   Jong Ajax
A listavezetők az ajax ifik ellen.(ők sajna idegenben gyérek,de az overhez elég amit teljesítenek)
20:00   Helmond Sport   -   FC Oss  3-1  :ok:
Helmondot imádom overre tolni! kb. mint a hercules az élvonalban.Itt pedig jó ellenfelet kaptak ahhoz hogy adok-kapok meccs legyen!(nem arab módra)
20:00   SC Telstar   -   Jong PSV  2-2  :ok:
a másik ifi csapat,ők viszont jók idegenben is! a 43-37-es gólarány meg magért beszél(26 meccsen)


Idézetet írta: laudrup Dátum február 14, 2014, 21:51:40
A hollandok lehozták a kötelező overeket:

Pont most szerettem volna megköszönni! Csak a PSV-t és az Almere-t toltam meg. Köszönöm a tippeket.  :ok:

török ifi
12:30   Tepecikspor Youth   -   Bucaspor Youth
12:30   Derince BS Youth   -   Gölcükspor Youth
angol ifi
14:00   Leeds United U21   -   Huddersfield U21
14:00   Bristol City U21   -   Cardiff City U21
14:00   Millwall U21   -   Brighton U21

Folytatom a ráhangolódást!
Elkezdtem végigolvasni a saját naplóm (már nem elöszőr), ha már próbáltatok hasonlót:
3946 bejegyzés 264 oldalon.. persze ahol kevés szöveg van, inkább az over listák,ott lehet gyorsabban haladni.
A lényeg, röviden összefoglalom milyen fázisokon mentem keresztül sportfogadóként.

-kezdtem a kimenetelre való fogadással, mint minden fogadó aki "tippmixen nőtt fel" (kicsit tulzás mert kb. 18 voltam   mikor megjelent az Szrt. kinálatban a tippmix-most 39 vagyok),az nem is tudja milyen bőséges kinálat van a netes 
fogadóirodáknál.Ezt menet közben fedeztem fel, és kezdtem használni. Élő fogadást elöszőr tenisz meccseknél alkalmaztam, hatalmas sikerélmény volt mikor egy fordításra ráérezve 20 feletti oddssal nyertem.
Ekkor még kiválasztási rendszerem nem volt, bankmenedzsment sem. Angol fórumokon próbáltam utánaolvasni,ők hogyan csinálják. (első irodám a sportingbet volt neten)
Persze a martingale volt istenítve mindenhol(szerintem ezt az irodák terjesztik, mert tuti bukta aki használja,csak idő kérdése a bank nullázás), buktam is 1-2 bankot mire rájöttem hogy ez nem gyere be.

-Első valamire való stratégiám a nagy csapatok követése volt, az un. norvég fogadás.
A bajnokságok élcsapatait követem(bajnokságonként max 3-4 kiemelkedően erős csapatot), amikor
kikapnak,és a következő meccsük otthon van akkor fogadok rájuk. Nem nagy oddsok, de aránylag jól jöttek.

-jöttek a duplák,triplák, itt már kevertem a focit,kosárt,teniszt,jégkorongot,röplabdát. Mindenhez érteni akartam.
idő kellett amíg rájöttem, hogy ilyen sportfogadó nagyon ritka. Mindenkinek van egy szakága!
Nekem a foci lett, bár a brékvadászattal sikerült egyediséget vinnem a tenisz élő fogadásokba is. (nem saját találmány, ilyet "feltalálni" nem is lehet, ez egy létező fogadási forma, én csak stratégiát építettem köré)
Hál istennek már a tippmixes időktől fogva voltak stratisztikáim a fogadásaimról, így láttam hogy hiába jók az oddsok, csak a szoló fogadásokkal tudok hosszú távon nyereséges lenni.
A kombinációs fogadások a tippmix elhagyásával mentek a kukába, ott is csak kényszerűségből használtam.
Soha nem láttam benne igazán fantáziát!

-2011-ben még mindig tétemeléses stratégiákkal próbálkoztam(nem tanultam..), itt duplákat toltam, tétemeléssel.
nem feltétlen dupláztam, a korábbi veszteségeket osztottam el, és próbáltam visszanyerni.(már rossz megközelítés!). Itt már ismertem a vésztartalék fogalmát, vagyis a bank felét osztottam fel, és 5% alatti téteket toltam(indulásként!),a bank másik fele maradt egy hosszabb bukta után is újrakezdésre.
Volt is rá szükség.. hiába indultam alacsony téttel, egy 8-as bukó,majd egy 6-os bukó,és ennyi volt!
Buster 8-ast is tesztelgettem(ezzel próbáltam finomítani a tétemelést, itt is ugye a korábbi veszteségeket számolom bele a tétbe, de egyszerre csak a két utolsó bukót próbálom visszanyerni,ha az megvan akkor megint kettőt egyszerre)
Mindenesetre egy 17-es nyertes sorozat akkor még rekordnak számított(a magas oddsok miatt mindenképp szép kör volt)
-2011 nyarán engem is elkapott az örület és már javában a sportfogadás fórum tagjaként elkezdtem nyomni az 1,20-as allin köröket(ugye Titti7 szoktatott minket rá).
Rögtön 24-es nyertes sorozatig mentem el, jelöltetek is Titti7 mellett a hónap sportfogadója címre júliusban.
(nem én nyertem,érthetően,elvégre én csak egy másoló voltam)
Konkrétan megtízszereztem 1 hónap alatt a bankom!
A sikereken febuzdulva a bankhoz képest nagyobb(20% feletti) induló tétekkel kezdtem el játszani, persze több bukó is jött,és ugye 1,20-as soroknál több is kell mire egy ilyen összeget visszanyerek, óriási bukta lett a vége!
El is szálltam,és egyik bukó után allint nyomtam.(buktam persze az u17-es brazíl csapat vitte a pénzem)
augusztusban körvonalozódott elöszőr hogy a tétemeléses stratégiákat el kell hagyni.
Szeptemberben gondoltam úgy hogy nem szórakozás, hanem pénzkereset legyen a fogadás.
Elkezdtem nagyon alaposan tippeket elemezni,kiválasztani.
Napi 1 erős tipp,viszont magas tétekkel(a "kevesebb mindig több" stratégiám elődje volt)
Csekklistával kezdtem el dolgozni, minden tippnél végigmentem rajta(forma,tabella,motiváltság stb..)
1-2 bukó után széthulltam,és ész nélkül emeltem a téteket szokás szerint. Megint ezért váltottam stratégiát.
(ez nagyon jellemző volt hogy a stratégiát hibáztattam...)
-októberben jött a brékvadászat.(Alexthebest alapötletét fejlesztettem tovább).
ezt írtam róla:
Idézeta kiválasztás alapja:
-női meccs
-lehetőleg legyen stream mert sokat le lehet vonni a játékosok viselkedéséből és magából a játék képéből
-a legjobb ha 1,10 alatti a győztes oddsa mert akkor lehet már az első szetben begyüjt 2-3 bréket(a brék oddsa viszont még ilyenkor is lehet 2 felett,de gyakran csípek el 2,6-os oddsot,de 3 feletti is volt már(ilyen akkor van ha a bukik szerint a másik a meccs esélyese,vagy férfi meccs)

Ha már megvan ne kezdj el rögtön brékre tenni! Ha ott az élő stream,akkor élvezd az előnyeit,nem kizárt hogy az esélyesnek titulált nem is játszik olyan meggyőzően,várj min.2 gémet,lehet elszalasztasz egy bréket,de esélyesebb hogy nem!
Amikor látod hogy tényleg az esélyes az esélyesebb a brékre ténylegesen(simán hozza az adogatását,az ellenfél adogatását,szorossá teszi,bréklabdái is vannak),na akkor itt az ideje a következő alkalommal brékre fogadni!
Ha nem jött akkor a játék képe alapján döntesz hogy a következő alkalommal "pihensz" vagy megint raksz brékre.
Ha az ellenfél nagyon simán hozta az adogatást,akkor lehet még túl korai a következő bréket megfogadni,ha viszont  vesztettél ugyan de majdnem jött akkor folytast! Mivel az odds 1,90-3,00 között lesz nehogy duplázz!!
úgy kalkulálj hogy jöjjön vissza a téted meg ugyanannyi nyereség amit elsőre akartál.
Ha nehezen jött hagyd is a meccset,ha könnyedén még lehet kihozhatsz egyet belőle, de ne legyél telhetetlen!
November elsején 28ezer forint tiszta nyereséget könyvelhettem el a brékvadászatból.Szinte minden bejött.
(Alacsony bankkal indultam neki kb.6ezer forinttal-ahhoz képest nézzétek)
2011.december 11. Addigi sportfogadó pályafutásom legnagyobb tétjeként 50ezer forintot teszek fel félidőben a sevilla-real madrid meccsre, real győzelem 3-0ás vezetésnél(6-2 lett a vége),azért adtak egyáltalán oddsot rá mert piros lapot kapott az egyik real támadó.
Decembert veszteséges nap nélkül csináltam végig, ekkor már gólokra is vadásztam.
-Bejött a gólindex, mint kiválasztási rendszer. Itt már az overes bajnokságok overes csapatait kerestem.
Leraktam a mostani fogadási stratégiám alapjait.
Idézetnem nagy tudomány maga az index: nézem az egymás elleni utolsó 6 meccset,plusz egyenként mindkét csapat ucsó 6 meccsét,az 18 meccs,az ezeken született gólok száma adja az indexet! minnél magasabb annál jobb!
60 felett simán vállalható 1,5 over 65-70 körültől akár 2,5 over is.Eddig 90% fölött müködik.Persze nem minden meccs jó aminek magas az indexe,nézek tabellakülönbséget,motivációt is az ucsó szelekciónál!
A legnagyobb feltett tét összege megint megdőlt 2012.jan.23.-án:
Idézetmég egy allin a magyar vizilabdázókra:
Magyarország   Törökország - Magyarország
(3. negyed - első 3 gólig)   01/23/2012   Egyik sem   1.06   Nyert
Tét:  153 183,00   Nyer.:  9 190,98   Nyereség:  162 373,98
-Január végén egy nagyon rossz kitérő következett, elkezdtem underra fogadni a meccsek utolsó perceiben, nulla közeli oddsokért..és hasonló hülyeségek..
Legnagyobb buktám egy svájci bari meccs volt(60ezer)
IdézetTomiszi írta:
Lau, mit művelsz??     

Állandó látogatója vagyok a naplódnak, volt (van)stílusod, egyre több tudatosságot vittél a fogadásaidba...
De az utóbbi napokat nem értem....
Break vadászat, mini oddsok nagy téttel, szögletek stb,? Miéééééééért?
Ha már letérsz a megtalált nyerő útról, ne ekkora tétekkel tedd.
Fájó és drága tanulópénz lehet a vége.

Sikeresebb folytatást! 
Eddig jutottam az olvasásban.
Igazából a 2012-13mas év már a gólvadászat érája volt. Azt finomítgattam folyamatosan, minden újrakezdés után,mert rövidebb-hosszabb időszakok végén mindig jött a "sasmadár-effektus" és elszálltam.
Volt félidő overezés, volt sorozatmegszakítás, volt félidő eredménye alapján fogadás overre, voltak over kombik.
Rengeteg tapasztalatot gyüjtöttem. Tulzás nélkül írhatom hogy az overes élő fogadásokról mindent tudok, amit tudni érdemes, és mindent megtapasztaltam amit lehet.
Egyetlen út, hogy hatalmas önuralommal a helyes úton tartom magam!
Minden elkövethető hibával tisztában vagyok! Így nagyon könnyű lenne jól csinálni!
Csak rajtam múlik!
Gyertek utánam, és rugjatok oldalba amikor le akarom térni a kitaposott ösvényről!
Lesz folyamatosan live stream,amikor csak meg tudom oldani, elvégre ez lesz a legnagyobb fékem!
Közönség előtt viselkedni fogok, és nem csinálok hülyeségeket!

Lau élvezni kell :) De az írásod, mindenképp hasznos :)

Idézetet írta: hillandkimi Dátum február 17, 2014, 09:54:44
Lau élvezni kell :) De az írásod, mindenképp hasznos :)
Hidd el élvezem!
Ha nem így lenne, nem kezdeném mindig újra!  ;)

Idézetet írta: laudrup Dátum február 17, 2014, 09:42:46
Folytatom a ráhangolódást!
Elkezdtem végigolvasni a saját naplóm (már nem elöszőr), ha már próbáltatok hasonlót:
3946 bejegyzés 264 oldalon.. persze ahol kevés szöveg van, inkább az over listák,ott lehet gyorsabban haladni.
A lényeg, röviden összefoglalom milyen fázisokon mentem keresztül sportfogadóként.

-kezdtem a kimenetelre való fogadással, mint minden fogadó aki "tippmixen nőtt fel" (kicsit tulzás mert kb. 18 voltam   mikor megjelent az Szrt. kinálatban a tippmix-most 39 vagyok),az nem is tudja milyen bőséges kinálat van a netes 
fogadóirodáknál.Ezt menet közben fedeztem fel, és kezdtem használni. Élő fogadást elöszőr tenisz meccseknél alkalmaztam, hatalmas sikerélmény volt mikor egy fordításra ráérezve 20 feletti oddssal nyertem.
Ekkor még kiválasztási rendszerem nem volt, bankmenedzsment sem. Angol fórumokon próbáltam utánaolvasni,ők hogyan csinálják. (első irodám a sportingbet volt neten)
Persze a martingale volt istenítve mindenhol(szerintem ezt az irodák terjesztik, mert tuti bukta aki használja,csak idő kérdése a bank nullázás), buktam is 1-2 bankot mire rájöttem hogy ez nem gyere be.

-Első valamire való stratégiám a nagy csapatok követése volt, az un. norvég fogadás.
A bajnokságok élcsapatait követem(bajnokságonként max 3-4 kiemelkedően erős csapatot), amikor
kikapnak,és a következő meccsük otthon van akkor fogadok rájuk. Nem nagy oddsok, de aránylag jól jöttek.

-jöttek a duplák,triplák, itt már kevertem a focit,kosárt,teniszt,jégkorongot,röplabdát. Mindenhez érteni akartam.
idő kellett amíg rájöttem, hogy ilyen sportfogadó nagyon ritka. Mindenkinek van egy szakága!
Nekem a foci lett, bár a brékvadászattal sikerült egyediséget vinnem a tenisz élő fogadásokba is. (nem saját találmány, ilyet "feltalálni" nem is lehet, ez egy létező fogadási forma, én csak stratégiát építettem köré)
Hál istennek már a tippmixes időktől fogva voltak stratisztikáim a fogadásaimról, így láttam hogy hiába jók az oddsok, csak a szoló fogadásokkal tudok hosszú távon nyereséges lenni.
A kombinációs fogadások a tippmix elhagyásával mentek a kukába, ott is csak kényszerűségből használtam.
Soha nem láttam benne igazán fantáziát!

-2011-ben még mindig tétemeléses stratégiákkal próbálkoztam(nem tanultam..), itt duplákat toltam, tétemeléssel.
nem feltétlen dupláztam, a korábbi veszteségeket osztottam el, és próbáltam visszanyerni.(már rossz megközelítés!). Itt már ismertem a vésztartalék fogalmát, vagyis a bank felét osztottam fel, és 5% alatti téteket toltam(indulásként!),a bank másik fele maradt egy hosszabb bukta után is újrakezdésre.
Volt is rá szükség.. hiába indultam alacsony téttel, egy 8-as bukó,majd egy 6-os bukó,és ennyi volt!
Buster 8-ast is tesztelgettem(ezzel próbáltam finomítani a tétemelést, itt is ugye a korábbi veszteségeket számolom bele a tétbe, de egyszerre csak a két utolsó bukót próbálom visszanyerni,ha az megvan akkor megint kettőt egyszerre)
Mindenesetre egy 17-es nyertes sorozat akkor még rekordnak számított(a magas oddsok miatt mindenképp szép kör volt)
-2011 nyarán engem is elkapott az örület és már javában a sportfogadás fórum tagjaként elkezdtem nyomni az 1,20-as allin köröket(ugye Titti7 szoktatott minket rá).
Rögtön 24-es nyertes sorozatig mentem el, jelöltetek is Titti7 mellett a hónap sportfogadója címre júliusban.
(nem én nyertem,érthetően,elvégre én csak egy másoló voltam)
Konkrétan megtízszereztem 1 hónap alatt a bankom!
A sikereken febuzdulva a bankhoz képest nagyobb(20% feletti) induló tétekkel kezdtem el játszani, persze több bukó is jött,és ugye 1,20-as soroknál több is kell mire egy ilyen összeget visszanyerek, óriási bukta lett a vége!
El is szálltam,és egyik bukó után allint nyomtam.(buktam persze az u17-es brazíl csapat vitte a pénzem)
augusztusban körvonalozódott elöszőr hogy a tétemeléses stratégiákat el kell hagyni.
Szeptemberben gondoltam úgy hogy nem szórakozás, hanem pénzkereset legyen a fogadás.
Elkezdtem nagyon alaposan tippeket elemezni,kiválasztani.
Napi 1 erős tipp,viszont magas tétekkel(a "kevesebb mindig több" stratégiám elődje volt)
Csekklistával kezdtem el dolgozni, minden tippnél végigmentem rajta(forma,tabella,motiváltság stb..)
1-2 bukó után széthulltam,és ész nélkül emeltem a téteket szokás szerint. Megint ezért váltottam stratégiát.
(ez nagyon jellemző volt hogy a stratégiát hibáztattam...)
-októberben jött a brékvadászat.(Alexthebest alapötletét fejlesztettem tovább).
ezt írtam róla:November elsején 28ezer forint tiszta nyereséget könyvelhettem el a brékvadászatból.Szinte minden bejött.
(Alacsony bankkal indultam neki kb.6ezer forinttal-ahhoz képest nézzétek)
2011.december 11. Addigi sportfogadó pályafutásom legnagyobb tétjeként 50ezer forintot teszek fel félidőben a sevilla-real madrid meccsre, real győzelem 3-0ás vezetésnél(6-2 lett a vége),azért adtak egyáltalán oddsot rá mert piros lapot kapott az egyik real támadó.
Decembert veszteséges nap nélkül csináltam végig, ekkor már gólokra is vadásztam.
-Bejött a gólindex, mint kiválasztási rendszer. Itt már az overes bajnokságok overes csapatait kerestem.
Leraktam a mostani fogadási stratégiám alapjait.A legnagyobb feltett tét összege megint megdőlt 2012.jan.23.-án:-Január végén egy nagyon rossz kitérő következett, elkezdtem underra fogadni a meccsek utolsó perceiben, nulla közeli oddsokért..és hasonló hülyeségek..
Legnagyobb buktám egy svájci bari meccs volt(60ezer)Eddig jutottam az olvasásban.
Igazából a 2012-13mas év már a gólvadászat érája volt. Azt finomítgattam folyamatosan, minden újrakezdés után,mert rövidebb-hosszabb időszakok végén mindig jött a "sasmadár-effektus" és elszálltam.
Volt félidő overezés, volt sorozatmegszakítás, volt félidő eredménye alapján fogadás overre, voltak over kombik.
Rengeteg tapasztalatot gyüjtöttem. Tulzás nélkül írhatom hogy az overes élő fogadásokról mindent tudok, amit tudni érdemes, és mindent megtapasztaltam amit lehet.
Egyetlen út, hogy hatalmas önuralommal a helyes úton tartom magam!
Minden elkövethető hibával tisztában vagyok! Így nagyon könnyű lenne jól csinálni!
Csak rajtam múlik!
Gyertek utánam, és rugjatok oldalba amikor le akarom térni a kitaposott ösvényről!
Lesz folyamatosan live stream,amikor csak meg tudom oldani, elvégre ez lesz a legnagyobb fékem!
Közönség előtt viselkedni fogok, és nem csinálok hülyeségeket!

Milyen már hogy így végigolvasva a naplód, tényleg a sportfogadói pályafutásodat tudod leprofilozni. És látszik belőle hogy sikeres sportfogadó lehetnél, én még emlékszem azokra az időkre. Csak tényleg az a rohadt önuralom hiányzott sokszor... De ettől még tény hogy jó tippmester vagy Lau (direk nem sportfogadót írtam)!

Amúgy meghoztad a kedvem brékvadászatra  :D

Idézetet írta: laudrup Dátum február 17, 2014, 09:42:46
Folytatom a ráhangolódást!


Azt gondolom, hogy ez az írásod, és az a tény, hogy ilyen szinten, őszintén tudsz írni a "hülyeségeidről",
az mindenképpen megsüvegelendő. És rohadt kemény, de jó tükör sokunknak.
Köszönet érte :beerchug:

Itt leszünk és rugdosunk! én nagyon örülök hogy "visszatértél" :) Tomiszi levele legyen mindig előtted :) ne térj le az útról akármennyire nehéz és fasza lesz minden! Rengeteg sikert kívánok neked Lau!!! :ok: