Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Nem Te csináltál hülyeségeket, hanem ezek a szemét csapatok nem úgy rúgták a gólokat mint ahogy a statisztika megkívánta volna. Más is begurul ám ezen mert másnak sem úgy rúgják!!!

2-3 piros tipp után ki kell kapcsolni a számítógépet és másnap elő venni újból....

Jó volna Portik Laci féle Live klubszobát létrehozni ahol mindenki kapcsolatban van egymással a mérkőzés lefolyása közben. Így talán ki lehet küszöbölni az önálló hadviselést a sikertelenség ellen. Egymást lehetne pofozgatni a közép úton nagyobb kilengések nélkül... 

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 17, 2014, 10:05:39
Milyen már hogy így végigolvasva a naplód, tényleg a sportfogadói pályafutásodat tudod leprofilozni. És látszik belőle hogy sikeres sportfogadó lehetnél, én még emlékszem azokra az időkre. Csak tényleg az a rohadt önuralom hiányzott sokszor... De ettől még tény hogy jó tippmester vagy Lau (direk nem sportfogadót írtam)!

Amúgy meghoztad a kedvem brékvadászatra  :D
Jó is volt az! Te még szingapúrban, vagy már itthon? Akkoriban ott dolgoztál arra emlékszem!

Vigyázz a brékvadászatnál, csak óvatosan a tétemeléssel! Az a gyenge pontja a stratégiának!
Emlékszem egy Stosur-Kerber meccsre ahol a teljes első szettben nem volt brék.. ilyen azért ritka holló nőknél, de bele lehet futni! Férfiaknál meg el is kell felejteni, olyan stabilan hozzák sokszor az adogatásokat még a gyengébb teniszezők is hogy egy brék dönti el a meccset!

Lau, kérhetem a segítségedet, ha már ennyire unatkozol :)

Verona vs. Torino
Brighton vs. Hull City
Lens vs. Le Havre
Swindon vs. Peterborough
Ergotelis vs. OFI Kréta
Estoril vs. Braga
Antalyaspor vs. Galatasaray
Malaga vs. Real Sociedad

A tapasztalatod szerint melyik 1 gólos, 2 gólos, vagy overes :) ?

Idézetet írta: laudrup Dátum február 17, 2014, 10:44:23
Jó is volt az! Te még szingapúrban, vagy már itthon? Akkoriban ott dolgoztál arra emlékszem!

Vigyázz a brékvadászatnál, csak óvatosan a tétemeléssel! Az a gyenge pontja a stratégiának!
Emlékszem egy Stosur-Kerber meccsre ahol a teljes első szettben nem volt brék.. ilyen azért ritka holló nőknél, de bele lehet futni! Férfiaknál meg el is kell felejteni, olyan stabilan hozzák sokszor az adogatásokat még a gyengébb teniszezők is hogy egy brék dönti el a meccset!

Soha nem nyomtam két-három game-nél tovább a tétemelést. Ha nem jött, hát nem jött... Néha a nők is tudnak szerválni. Vagy csak szarul fogadni  ;D

Hosszú történet. Azóta visszamentem hajóra, most próbálom abbahagyni és intézem hogy jöjjön asszonypajtás.

Idézetet írta: hillandkimi Dátum február 17, 2014, 11:16:42
Lau, kérhetem a segítségedet, ha már ennyire unatkozol :)

Verona vs. Torino
Brighton vs. Hull City
Lens vs. Le Havre
Swindon vs. Peterborough
Ergotelis vs. OFI Kréta
Estoril vs. Braga
Antalyaspor vs. Galatasaray
Malaga vs. Real Sociedad

A tapasztalatod szerint melyik 1 gólos, 2 gólos, vagy overes :) ?
A francia és görög meccsek nálam alapból nem játszanak overre. Undert meg ne fogadj!
Törökök is neccesek mostanság, nálam nincsenek már a figyelt ligák között.
Malaga-Sociedadot néztem én is, de nem ment át a rostán, idegenben a vendégek gyérül teljesítenek,a malaga meg szintén gyenge mostanság.Hagyd ki!
Braga meccs is határeset,de inkább mondanám 1gólosnak,max 2nek.
olaszok,2 nagyon overes banda, de félő hogy kioltják egymást! Ráadásul 7.-8.helyezett, szoros meccs nálam nem játszik overre.(ill. amikor igen akkor bukom az overt)
Ezt félretéve a felsoroltakból ezen van a legnagyobb esély az overre.
Brighton-hull kupameccs,az kerülendő,bármi lehet.De szerintem oriási under lesz csak az egymás ellenit nézve is.
Swindow szintén kupameccs. A párosítás alapján lehet over belőle, de nem ismerem a motivációjukat, kit érdekel jobban ez a ligakupa.Szerintem max az olaszokat told overre, a többi felejtős!


Olyan forgalom volt itt hétfő délelőtt ellenére(ami nem baj,szeretem ha pörög a topic) hogy már sokadik oldalon található csak a tegnap este felrakott overre javasolt meccsek listája:
Idézetet írta: laudrup Dátum február 16, 2014, 23:07:41
török ifi
12:30   Tepecikspor Youth   -   Bucaspor Youth
12:30   Derince BS Youth   -   Gölcükspor Youth
angol ifi
14:00   Leeds United U21   -   Huddersfield U21
14:00   Bristol City U21   -   Cardiff City U21
14:00   Millwall U21   -   Brighton U21

Közben én is kedvet kaptam hogy a brékvadászatról készítsek egy videót, pedig mint mondtam azért veszélyes fogadástípus,de ha ugy csináljátok ahogy Alexthebest is írta, hogy 2-3 bukó után hagyjátok a meccset,akkor nagy gond nem lehet(én is így teszek a videóban, mondanom sem kell jó döntök,mert a 2.szettben sem brékel a figyelt leányzó):

Idézetet írta: laudrup Dátum február 17, 2014, 12:02:03
Olyan forgalom volt itt hétfő délelőtt ellenére(ami nem baj,szeretem ha pörög a topic) hogy már sokadik oldalon található csak a tegnap este felrakott overre javasolt meccsek listája:

Ez melyik irodánál van, a Bet365-ön nem találom?

Idézetet írta: Gake Dátum február 17, 2014, 12:14:31
Ez melyik irodánál van, a Bet365-ön nem találom?
Igen ott, tegnap este még hozta őket élőre, lehet azóta változott, egyik török ifit már a futbol24 sem hozza..
(de a bet365 élő programjában szerepel mind2 török ifi! Most néztem rá.
Lehet azért nem találod mert meccs előtt nem ad rá oddsot,csak élőben majd!)

27'
Ezt elsőre kiszórtam,mert a csoport gólátlaga alacsonyabb mint a lélektani határ nálam, de a 2 csapat viszont overes.
Felett: 1.5   Karsiyaka - U23 v Fethiyespor - U23  4-1  :ok:
(Mérkőzés gólok)   17/02/2014   Egyik sem   1.57


Valamint a Fener ifiken agyalok még, ott is lejöhet a 2 gól.

35'
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.5   Fenerbahce - U23 v 1461 Trabzon - U23  87'-ben 1-1  :ok:
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   17/02/2014   Egyik sem   1.55   
a fener is játékba küldve.

33'
Felett 0.5   Leeds - U21 v Huddersfield - U21
(1. félidő gólok)   17/02/2014   Egyik sem   2.50
Bepróbáljuk,mert a leeds 2 0-0át tolt zsinórban, a vendégek(listavezetők)pedig inkább a 2.félidőben vitézkedtek,
most lesz az elsőben is gól!

Közben a Soler-Espinosa vs Pigossi női meccsen vadászgatok brékre.
A helyi kis brazíl 17 éves még gémet sem hozott(szerintem nem is fog..)
erre rászóltam! Lebrékelte Silviát a 2.szettben.
Pár bréket azért elcsíptem!
  :)

Idézetet írta: laudrup Dátum február 17, 2014, 12:05:27
Közben én is kedvet kaptam hogy a brékvadászatról ....

Ez a brékvadászat egy igen életképes fogadási stílus, ha tartjuk magunkat a szabályokhoz. Nekem volt egy nap, amikor sikerült megnégyszereznem a bankomat, gyakorlatilag úgy, hogy a legnagyobb feltett tétem sem haladta meg a bankom 10%-át.

Az én rostám a következő volt (persze néha bekerültek más meccsek is): a borítás ha csak lehetséges legyen salak, és ha lehet női meccs legyen. Ellentétben az itt leírtakkal én kiválasztottam egy olyan mérkőzést, ahol a bukik viszonylag egyforma oddsot adtak mindkét versenyzőre. (ez mutatja, hogy két azonos képességű játékos játszik) És itt gyakorlatilag a játék alakulásától függetlenül minden gémre raktam a bréket. (legjobb a meccs legelső adogatójátékától elkezdeni, mert ilyenkor még jó oddsot kapunk a brékre. Egy olyan meccsbe beleszállni, ahol már volt 4-4 brék, nincs értelme, mert kevés a brékekre kapott odds) Ha már 1,8 alá megy a brék oddsa, akkor azt a meccset már hagytam is. Nagyon hatékony volt a dolog, mert valljuk be, női meccsen, salakon, rettentően ritka, hogy 3-4-5 adogatójáték le megy brék nélkül. Persze, benne van, hogy 6-6-ig elmennek brék nélkül, de azért ez gyakorlatilag 5% körüli lehet, maximum. Azzal is számolni kell, hogy minél tovább nincs brék, annál jobb oddsot kapunk a következőkben.

És ami még fontos, hogy a hét első napjain van erre a legnagyobb lehetőségünk, hiszen ekkor indulnak a versenyek, itt van a legnagyobb választási lehetőségünk!