Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Közben fülöpék a 44.-ben rugtak egyet,így ott tétvissza. 2.félidőre toljátok majd,de ne rögtön. goal line 3 felett ne vállaljátok be.
Pláne hogy most kezdődnek még jó kis ifi meccsek!

Szia!

2,5 overre melyik meccseket ajánlod? (sajna ifi meccseket unibeten nem tudok rakni, így ha lehet, ne olyat ajánlj!) :)

Idézetet írta: CaeSar Dátum február 22, 2014, 12:09:54
Szia!

2,5 overre melyik meccseket ajánlod? (sajna ifi meccseket unibeten nem tudok rakni, így ha lehet, ne olyat ajánlj!) :)
Tudod mit szoktam válaszolni: mindegyiket az over listámból! Goal line2re válogatom,tehát bármelyiken lejöhet,akkor nézz olyat ami nem ifi!
A német regional és bundesliga meccsekből is van benne,de az osztrák és dán meccset is tudom ajánlani,de lesznek holland és svájci2 meccsek is!  ;)

Idézetet írta: laudrup Dátum február 22, 2014, 12:21:23
Tudod mit szoktam válaszolni: mindegyiket az over listámból! Goal line2re válogatom,tehát bármelyiken lejöhet,akkor nézz olyat ami nem ifi!
A német regional és bundesliga meccsekből is van benne,de az osztrák és dán meccset is tudom ajánlani,de lesznek holland és svájci2 meccsek is!  ;)

;D ;D

Igen, tudom, hogy mindegyik ami beíródott overes. De gondoltam megkérdezem, hiszen az embernek vannak olyan tippjei, amire azt mondja, hogy 'ez biztosan le fog jönni!'. (aztán már kérdés, hogy meccs után mi lesz :D ) Na, én ezekre lettem volna kíváncsi. ;)

Idézetet írta: CaeSar Dátum február 22, 2014, 12:24:08
;D ;D

Igen, tudom, hogy mindegyik ami beíródott overes. De gondoltam megkérdezem, hiszen az embernek vannak olyan tippjei, amire azt mondja, hogy 'ez biztosan le fog jönni!'. (aztán már kérdés, hogy meccs után mi lesz :D ) Na, én ezekre lettem volna kíváncsi. ;)
Az észaír meccsek,az osztrák meccs és a gladbach-hofi ami picit erősebb talán.de mindet erősnek érzem.

Idézetnémet ifi
12:00   Schalke U19   -   Arminia Bielefeld U19
egy gyorsvonatként robogó schalke ifi útjába a legutóbb 0-0át játszó Bielefeld ifjak kerülnek.Mészárlást várok!

38' 3-0, még robognak tovább!  ;)

Idézetet írta: laudrup Dátum február 22, 2014, 12:40:56
Az észaír meccsek,az osztrák meccs és a gladbach-hofi ami picit erősebb talán.de mindet erősnek érzem.

Köszöntem! :)  :ok:

65'
(Jelenlegi állás 2-2) Felett 4.5   BK Frem v Bronshoj BK
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   22/02/2014   Egyik sem   1.425
Nasgur után szabadon. Dánokat alapból csípem. osztálykülönbség is van.Egyetlen aggodalom a bari meccs.
De ahol már volt 4 gól,ott biztos nem a védekezést gyakorolják!  ;)
74'
Felett: 4.5   BK Frem v Bronshoj BK
(Mérkőzés gólok)   22/02/2014   Egyik sem   1.80   
Rátöltök még, tetszik az odds!

78'  2-3

62'
(Jelenlegi állás 3-0) Felett 4.0   Schalke - U19 v Arminia Bielefeld - U19
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   22/02/2014   Egyik sem   1.40
lassított a schalke expressz, felszálok rá, remélem még rákapcsolnak a végére!

69' 4-0! Beindultak, reméljük lesz még!
74' 5-0

27'
Felett 0.5   FC Brno - U19 v Jablonec - U19
(1. félidő gólok)   
22/02/2014   Egyik sem   1.72
cseh ifik is jöhetnek egy góllal szünetig!
34' 1-0

brékvadászat(végre salakon)
Milana Spremo nyeri a(z) 4. játékot   Silvia Chinellato v Milana Spremo
(Következő játék)   22/02/2014   Egyik sem   1.83
első 3 gém brékmentes! Várom a robotmozgást lányok! Lets break!

nike break dance woman

brékvadászat
Federica Arcidiacono nyeri a(z) 2. játékot   Anna Floris v Federica Arcidiacono
(Következő játék)   22/02/2014   Egyik sem   2.75

24'
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.0,1.5   Fortuna Dusseldorf II v Sportfreunde Lotte
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   22/02/2014   Egyik sem   1.50   
Ilyen  hamar,ilyen baráti odds! Valszeg a bukik ellenkezőleg gondolkoznak az ucsó under meccsek miatt, engem pedig erősít hogy volt szakadás, mert előtte folyamatos overes eredmények voltak.

bukiknaz azért többször van igaza mint nem(amugy már bezárhatott volna az összes iroda..)

brékvadászat
Nastassja Burnett nyeri a(z) 1. játékot
   Nastassja Burnett v Kurumi Nara
(Következő játék)   22/02/2014   Egyik sem   2.37


brékvadászat
Alize Cornet nyeri a(z) 3. játékot   Alize Cornet v Venus Williams
(Következő játék)   22/02/2014   Egyik sem   3.00
bekapcsolódunk a néger mama-francia ribi párharcba.