Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


25'
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Taffs Well v Haverfordwest County
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   25/02/2014   Egyik sem   1.80
jöhetnek a walesi gólok is!

22'
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Chorley v Rushall Olympic
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   25/02/2014   Egyik sem   1.75
ucsó ma este,mert amire rámondtam hogy hagyjuk nem lesz,ott már mindegyiken volt..
amit megjátszottam meg sorra mennek el! Ilyenkor kell nagy levegő,és holnap folytatni!

Mai over lista:
AFC cup
10:30   Yangon United   -   Kelantan FA  5-3  :ok: :ok: :ok:
mianmar-maláj páros
12:30   Tampines Rovers   -   Kitchee SC  0-5  :ok: :ok:
szingapúri-hongkongi
13:00   South China AA   -   Vissai Ninh Binh  1-3  :ok: :ok:
hongkongi-vietnámi
hongkong
13:00   Yokohama FC HK   -   Sun Pegasus  1-3  :ok: :ok:
skót ifi
14:00   Aberdeen Youth   -   Motherwell Youth  3-2  :ok: :ok:
uefa ifi liga
15:00   CSKA Moscow Youth   -   Paris SG Youth  1-2  :ok:

17:00   SL Benfica Youth   -   Austria Wien Youth  4-1  :ok: :ok:
18:00   Real Madrid Youth   -   Napoli Youth  2-1  :ok:
ázsiai BL
18:25   Al Hilal Riyadh   -   Al Ahli Dubai  2-2  :ok: :ok:

skót ifi
19:00   Ross C. Youth   -   Inverness CT Youth elhalasztva
20:00   Rangers Youth   -   Hearts Youth 1-1

BL
20:45   Galatasaray SK   -   Chelsea FC  1-1
Könnyen előfordulhat a török katlanban is hasonló mint görögországban.
Annyi hogy én nem érzem annyira együtt a törököket,mindkét csapat fog
gólt szerezni,és nem lesz döntetlen! vagyis az over garantált.

20:45   Schalke 04   -   Real Madrid  1-6  :ok: :ok: :ok:
a schalke tele van sérültekkel, de azért itt mindent egy lapra feltesznek szerintem!
Aztán a real válaszol.Én itt is adok-kapok meccset érzek.

A tegnap esti 5(öt!) piros tipp maximálisan fogadói hiba volt!
Kezdtem két olyan meccsel amit korábban kiszórtam,érthető kiválasztási szabályok miatt.
Ráadásul előtte döntöttem úgy hogy a 3%-os tétről érdemes emelni,és ezek már 5%-os tétekkel mentek,így majdnem dupla annyit buktam.
Azért bekapcsolt a 'drágaszágom' filing és vissza akartam szerezni gyorsba,ezért ment még több meggondolatlan tipp.
Összeségében mégis jobban kezeltem mint korábban.
Nincs más mint menni tovább ahogy előtte, mert nagyon eredményes volt az átgondolt, higgadt tippelgetés!
Tét vissza 3%-ra és lassan jársz tovább érsz üzemmódban folytatom!

Igazából nem értem, miért 3%-al játszol úgy hogy nem emelsz tétet. Mert így mondjuk van 100k-s bankod és abból 3000ftokat kockáztat, egyszerre mondjuk van max 4 fogadásod ami a teljes bankod 12%. Tehát nem értem hogy a maradék 88% minek van a számlán? Mivel tétemelés úgy sincs, úgy érzem teljesen felesleges ennyire kicsi téttel játszani mert nem használod ki a teljes bankod.

Én 15-20%os téteket rakok, igaz elég durva találati arány mellett és kis oddsokra, Te nagyobb oddsokat raksz így akár egy 10es vesztő szériába is belefuthatsz, így a 15-20% sok neked. De úgy gondolom hogy jobban kihasználd a bankod adta lehetőségeket fel lehetne emelni egy 8-10%-os alapra.

Legalábbis én így gondolom.

Sziasztok !

Én értem lau bank taktikáját ami lefordítva ennyi   sokszor bukik az ember szép nagy bankokat  azért mert elszáll a tétekkel akkor óvatos lesz  és ráeszmél  , ha jön a bukó széria nem mindegy ,hogy a bankom 10 -20 %  át viszi el egy tét  hanem csak a 3 % - ot   . A 3% tétel egy fontos dolgot érhetne el a sportfogadók többsége  ...... nem lenne ideges anyázos kedvében mert akkora tétet bukik ami nem veszélyezteti a bank létét   és itt föleg azon bankokra gondolok ami nem a havi egyszeri bármikori befizetésből áll hanem szép lassan felpumpát vagy összegyűjtött pénzről  itt már kerülendő a 10 %  -as tét  . A 3%-os téttel a hosszabb bukósorozat káros következményeit lehet kivédeni  .
Szerintem jól teszed Lau  ,hogy 3% al játszol mert így jelentős lépés tettél a bank csőd ellen .  :great:

Van igazság abban amit mondasz, de ezzel azt is elkerülőd hogy egy jobb napon durvát lendíts a bankon.
Én inkább annak vagyok a híve hogy egy adott bankot minél előbb duplázunk meg, kérjük ki. És alaptétről újra, majd megint kifizetés stb... Mert ha sokáig csak visszük-visszük fel a bankot, ott elég ha egyszer lesz egy rossz napunk és viszünk mindent..

Embere válogatja hogyan szeret játszani... Én pl nem tudok kis tétel/% al játszani mert akkor olyat is megjátszok ami nem 100%. Viszont ha komoly a tét akkor képes vagyok órákig vagy akár napokig is kivárni egy megfelelő tippre.

Idézetet írta: nasgur Dátum február 26, 2014, 09:44:10
Igazából nem értem, miért 3%-al játszol úgy hogy nem emelsz tétet. Mert így mondjuk van 100k-s bankod és abból 3000ftokat kockáztat, egyszerre mondjuk van max 4 fogadásod ami a teljes bankod 12%. Tehát nem értem hogy a maradék 88% minek van a számlán? Mivel tétemelés úgy sincs, úgy érzem teljesen felesleges ennyire kicsi téttel játszani mert nem használod ki a teljes bankod.

Én 15-20%os téteket rakok, igaz elég durva találati arány mellett és kis oddsokra, Te nagyobb oddsokat raksz így akár egy 10es vesztő szériába is belefuthatsz, így a 15-20% sok neked. De úgy gondolom hogy jobban kihasználd a bankod adta lehetőségeket fel lehetne emelni egy 8-10%-os alapra.

Legalábbis én így gondolom.

Élőzés elsődleges célja a nagyobb odds elérése. Gyors reakciók szükségesek, képben kell lenni nagyjából a statokkal is, de a megérzéseket is ugyanúgy bele kell gyúrni az egészbe, tehát lényegesen nagyobb koncentrációval jár.
Épp ezért 15-20%-os tétetekkel ezt a fajta élőzést nem szabad csinálni. Főleg ha egyszerre 2-4-6 mérkőzés fele koncentrál az ember. Ez azt jelenti Nasgur, hogy egy időben neki az egész bankja függőben volna ha 15-20%-al játszana.
Gyakran az ő odds-ai 4-5x-ese a tieidnek, tehát az előre haladás ugyanolyan léptékű lenne.

Én az 5% mellett voksolok, mert én higgadtabb típus vagyok mint Lau.

Szerintem is neki a 3-5% között kell megtalálni a biztonságos élőzést. Esetleg azt tudnám javasolni neki ha volna rá szüksége ( ami nincs), ha csak 1 mérkőzéssel foglalkozik adott pillanatban akkor 5%-al tolja, ha 2-3-al akkor 4%-al, ha pedig 4 vagy többel akkor 3%-al.   :ok:

Dezmop és Bakter jól látja a lényeget:
Én 3%-os tétekkel is meg tudtam tízszerezni a bankom két hét alatt, mert az átlagoddsok 1,80 körül mozognak.
Akkor minek tolnék fel 10-20%-okat, pláne ha egyszerre tényleg több meccsben is "áll a pénz",egy tegnapi ötös
piros nap komplett banknullázást eredményezett volna, így meg "csak" egynegyedét buktam, és túlzott idegeskedés nélkül elkönyveltem hogy pár napi meló eredménye elszállt, de pár nap és ugyanott leszek!
Ha higgadtan tolom tovább nem kell nagyobb tét! A gyors felpumpálásban volt már sokszor részem.
Nem mindig müködik az! Illetve nagyon hirtelen átfordulhat,és ha nem kapcsolsz időben: akkor könnyen jött, könnyen ment!
Meg ott van a mit már korábban említettem: célom hogy sokáig játszhassak, mert ez a hobbim, szeretem csinálni!
Ha kockáztatok és elbukom a bankom,mert gyorsan akarom felnyomni,akkor lehet megint jön pár hónap szünet, vagy megint kezdhetem százforintos tétekkel.
Hülyén hangzik, de biztos van aki megérti: nekem csak másodlagos a profit! Elsődleges a játék!
Az elején írtam, és nem dicsekvésként ismétlem: ha így is fel tudom pumpálni tízszeresére ha odafigyelek, akkor nem kockáztatok, mert nincs értelme! Persze az ilyen gödrök velejárói a sportfogadásnak.
Pont ezt kell megtanulnom jól kezelni, és ennek egyik alapszabálya hogy alacsony tétekkel kell játszanom!
Én is toltam 10-20%-os tétekkel, ahogy írta Dezmop is,az elő is fordult velem, jött egy rossz sorozat, és buktam mindent! Hiába ment meseszerűen hónapokig minden! Mindig jön bukó, már vártam is, készültem rá!
Ez így természetes!

"Én 3%-os tétekkel is meg tudtam tízszerezni a bankom két hét alatt, mert az átlagoddsok 1,80 körül mozognak."

:D


Akkor hajrá, a lényeget látom senki nem érette meg.

Idézetet írta: nasgur Dátum február 26, 2014, 11:29:56
"Én 3%-os tétekkel is meg tudtam tízszerezni a bankom két hét alatt, mert az átlagoddsok 1,80 körül mozognak."

:D


Akkor hajrá, a lényeget látom senki nem érette meg.

Nézd!  A Te tippjeid átlag odds-a 1,20 és tippjeidet előre jól megfontoltan teszed.

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,10578.180.html

Lau a tippjeit nem alapos megfontolás után teszi, hanem gyors reagálásból és kevésbé megfontoltan.

Lau átlag odds-a 2,00 körül mozog azaz 1€ nál Te + 20 centet könyvelhetsz el, míg Lau + 1 €-t. Szóval a nyereménye 5x-öse volna ha ugyanolyan téttel játszanátok. Viszont hogy ő az 1/5-ével játszik mint Te, ezért a nyereményetek egyforma.
Most már csak az a kérdés, kinek a találati aránya a jobb. A megfontolt 15%-os tippeké, vagy a gyors reagálású 3%-osé. Ezt én nem tudom és nem is fogok utána nézni.

Ha 15-20%-al tolna minden tippet, 5 rossz tipp után félév szünet volna ismét sokadjára.  Remélem ezt Te is így látod Nasgur?

Most csak nagyon gyorsan átfutottam a párbeszédet, de két dolgot azért kommentálnék.

1. nasgur: "Tehát nem értem hogy a maradék 88% minek van a számlán?"

A bank ezen rész adja a fogadónak a stabilitást, garantálja a tippeléshez szükséges nyugodt körülményeket. Van annak a pénznek is célja.

2. lau: "Én 3%-os tétekkel is meg tudtam tízszerezni a bankom két hét alatt, mert az átlagoddsok 1,80 körül mozognak."

Ez nagyon brutális. Ha jó volt a beképletezésem, akkor ezt (leghamarabb) 99 jó/ 0 rossz 1,80-as oddsú tippel lehet elérni.

Idézetet írta: Latzka Dátum február 26, 2014, 12:41:00
Most csak nagyon gyorsan átfutottam a párbeszédet, de két dolgot azért kommentálnék.

1. nasgur: "Tehát nem értem hogy a maradék 88% minek van a számlán?"

A bank ezen rész adja a fogadónak a stabilitást, garantálja a tippeléshez szükséges nyugodt körülményeket. Van annak a pénznek is célja.

2. lau: "Én 3%-os tétekkel is meg tudtam tízszerezni a bankom két hét alatt, mert az átlagoddsok 1,80 körül mozognak."

Ez nagyon brutális. Ha jó volt a beképletezésem, akkor ezt (leghamarabb) 99 jó/ 0 rossz 1,80-as oddsú tippel lehet elérni.
napi 25 feletti tippszám is volt. Máris ránézek a bet365 számlára hogy ne hülyeséget írjak tippszámhoz,de 100 felett volt szerintem is!
Megnéztem: 260 tippet raktam meg febr.8 óta. Most nem számolnám meg mennyi volt sikeres, de brutális megindulás volt, tény hogy ezt hosszú távon nem lehet fenntartani.
(ha így lenne máris tolnék százezreket fel,és milliókat utalnék le havonta). A tényhez hozzátartozik hogy 1500ft-ból csináltam több mint 15 ezret.
De az első pár tétet leszámítva mikor még nem tudtam tartani,és még nem is akartam a 3-5%-ot,hamar lenyomtam minimálisra a téteket. Sok kicsi fogadással másztam fel.
Utoljára 3 éve sikerült hasonló. Ezért szeretnék nem elszállni, és ahogy fogalmaztál, biztonságot adó maradék bankkal fogadni az elkerülhetetlen bukó tippek után is.
Mindenesetre ahogy korábban írtam egy bukó tippet akár már a következő nyertes visszahozhat ha az közel 2,00-es oddson rakom meg, ez az amiért nem összehasonlítható az 1,10-1,20-as oddsokat játszók stratégiájával,bankmenedzsmentjével. Nekem nem is fog soha olyan szépen kinézni a naplóm a sok zöld tipptől.
Ez értelemszerű. Leghosszabb sor ilyen oddsokkal azért 14 felett volt. Büszke is vagyok rá!  :)
(azóta sem sikerült megismételni!  ;D  )

Idézetet írta: nasgur Dátum február 26, 2014, 11:29:56
"Én 3%-os tétekkel is meg tudtam tízszerezni a bankom két hét alatt, mert az átlagoddsok 1,80 körül mozognak."

:D


Akkor hajrá, a lényeget látom senki nem érette meg.
Értem hogy egy jó nap után nagyot lendítenék a bankomon, kis pénznél úgy látod érdemes lenne kockáztatnom.
De nem akarok kockáztatni, ez a lényeg,ezért nyomom kis tétekkel!
Írtam: nekem ez játék.
Nem rakok 30ezres téteket, valszeg nem is fogok. Nincs többszázezres bankom(mondjuk ez még lehet).
Máshogy gondolkozom,éppen ezért!
Megértelek téged is, de nem tudok azonosulni a stratégiáddal!

Holnap lesz a szülinapom, ennek ellenére teljesen meglepődtem mikor az emailjeim között találtam egy stargames-től kapottat, benne 3000ft értékű utalványt, mindenféle befizetési kötelezettség nélküli bónuszra.
Persze meg kell forgatnom,de ez náluk 1x-es. Egyedi gesztus,más irodánál,site-nál nem tapasztaltam még ilyet!
Tavaly regeltem náluk, akkor is ingyenes "welcome" bónuszt használva ki.
Elpassziánszoztam, mahjongoztam pénzért. Nem időztem sokáig,mert elég gagyi az oldal, ennek ellenére sok a játékos.(német üzemeltetésű, tele van német,osztrák játékosokkal), hamar átmentem a worldwinnerhez
(szerintem a legigényesebb ilyen valós pénzes játékoldal-nem kaszinó!),meg a gotya.com-ra.
Mindkettőnél más-más játékból tudtam pénzt kiszedni.(wolrdwinneren zumáztam, golya.com-on tetris-eztem).
Mindenesetre a gesztus egyedi, ki is használom,ha sikeresen megforgatom akkor jön át a bet365 számlámra a lové!