Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum június 14, 2014, 16:22:50
A leírhatatlan nevű Crvenogorcevic nem játszik, de szurkolok azért, hogy verjenek párat még az elsőben
29' 1-0 még1et remélem bekaparnak! Na mire beírtam ott is van!! 32.percben 2-0 (fejesgól)  ;)

Csabax:
Én sem várom őket világbajnoknak, és még csak nem is szimpátia miatt raktam rájuk(holland drukker vagyok persze,de nem ez döntött), hanem az hogy az esélytelenebbnek itélt nemzetek közül benük látok leginkább esélyt!
Nálam első számú esélyes Németország.
Nagy meglepetésre a hollandokon kivül még a belgákat látom képesnek, valamint a franciák jó szereplése is meglepetés lenne(nekem nem).
Angliának csak drukkolok, nem lesz könnyű dolguk, ott is fiatalitás volt, megérdemelnének már egy kis sikert!
Ha szurkolás akkor egyértelműen Robenék robbanását szeretném látni!
(de szívesen látnám hogy egy japán csapat huzgálja a nagyok bajszát, vagy Lukakuék elkenik a nagyképű argentinokat, esetleg a bosnyákok ugyanezt még hamarabb, egy jó orosz csapatotnak is tudnék drukkolni!)
Jó kis vb lesz ez!
Sok góllal, még több meglepetéssel!

A kolumbia-görög összecsapás nem gólvadászoknak való meccs lesz. ki is hagyom!
Hangoljunk az urukra!
Meccs előtt 3 fogadást tolok:
Uruguay   Uruguay v Costa Rica
(Játékidő eredménye)   14/06/2014   Egyik sem   1.45
Sima mint Robben kobakja frissen borotválva! (én olyan 1,20-at adnék rá, még jó hogy nincs Laubet,senki nem fogadna nálam!  :)  ) még jó hogy nincs fogadóirodám....

Felett 1.5   Uruguay v Costa Rica
(További összesített gólok)   14/06/2014   Egyik sem   1.40


Uruguay felett 1.5   Uruguay v Costa Rica
(Csapat összesített gólok)   14/06/2014   Egyik sem   1.72
ez nagyon value! Olyan simának kell lennie mint a chile-ausztráliának(sőt elvárásaim szerint simábbnak!)

22' (a tizit megelöző szabadrugás előtt)

(0-0) Felett 1.0,1.5   Uruguay v Costa Rica
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   14/06/2014   Egyik sem   1.400

Várom az angol-olasz derbyt.
Uruguay bemutatkozott... az általam legjobbnak tartott dél-amerikai alakulat olyan bűn rosszul, annyi hibával játszott, hogy még egy formán kivüli NB2-es csapat is vert volna nekik hármat...
félre ne értsetek,nagyon szimpatikus a costa rica-i csapat, és csak mosolyognék Cavaniék botlásán(ha nem fogadtam volna uru győzelmet is-eltérve a gólvadász szabályaimtól..)

Látva a mai meccseket nálam Uruguay a legesélytelenebb aki továbbjut.. De vb-t nem nyer ez is fix.

Az angolok meglepően jók és nagyon lelkesen küzdenek, az olaszok meg a vártnál jobbak. Uruguay eddig harmatgyenge..

Nagyon sajnálni fogom az angolokat, ha nem jutnak tovább  :-\

mobilról toltam az ecuadori gól után:
(0-1) Felett 2.0,2.5   Svájc v Ecuador
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   15/06/2014   Egyik sem   1.575   Nyert

kb. negyed óra után raktam:
(0-0) Felett 1.5,2.0   Franciaország v Honduras
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   15/06/2014   Egyik sem   1.550

64'
3. gól 80:00 előtt   Franciaország v Honduras

(Következő gól ideje)   15/06/2014   Egyik sem   1.90

72'-ben 'Benzin' le is hozta.

14'
(1-0) Felett 1.5   Argentína v Bosznia és Hercegovina
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line) - további piacok)   16/06/2014   Egyik sem   1.575
egy korai gól mindig pörgös félidőt hozz!

A Századik!
Igen, németországról van szó! 100. vb meccsükre készülnek, és a jubileumra kaptak egy végletekre képes luzitán válogatottat! A világ egyik legjobb focistája nemzeti csapata a világ legjobb focistái ellen.
Nem túlzok, minden részlehajlás nélkül a német válogatott rendelkezik most is a legtöbb tehetséges, és elismerten tehetséges focistával. Jellemző rájuk hogy nem a sztárok köré építenek csapatot, hanem csapatot építenek, és ha nem illik bele az adott focista, akkor lehet bármekkora sztár..
Hogy Gomez,Kruse és Kiessling ezért maradt-e ki? Lehet. Nélkülük is olyan kerettel utaztak hogy pirulhat az egész világ, beleértve egy brazíl v. argentin válogatottat is.
Nem titkolom hogy a legesélyesebbnek tartom őket a végső gyözelemre, a helyszín ellenére is!
(minden sorozat megszakad egyszer, és nyer európai csapat is dél-amerikai vb-n, miért ne lehetne most?)
A németek egy nagyon jól szervezett, nagyon egységes, nagyon támadó felfogású csapat, olyan védősorral akik megállják a helyüket a támadások segítésében is. Amolyan régi,klasszikus dél-amerikai stílusú fociként jellemezném.
Egy érdekes adat: a német válogatott az elmúlt 2 évben 2x kapott ki! (egyik sem tétmeccs volt!)
Utoljára az USA ellen egy felkészülési meccsen.(erre sem kell majd alapozni!)
(érdekesség hogy washingtonban játszott Kruse, és gólt is lőtt, most ki sem hozták)
Nem tudom hogy C.Ronaldo játszik-e, ha játszik is még nem 100%-os, persze ki ellen játszana még ilyen állapotban is, ha nem a másik esélyes ellen a csoportból?! Hiba lenne őt kihagyni, biztos összefoltozzák erre a meccsre.
(az más kérdés hogy majd mennyit érnek vele!) Lehet a legnagyobb hiba lesz őt játszatni azon a meccsen ahol szerintem közel sem ők az esélyesek!!
Essen szó a portugálokról is: csak a 2.helyet szerezték meg a vb-selejtező csoportjukban Oroszország mögött.
Pótselejtezőn Ibráékat kapták, otthon 1-0ra nyertek, idegenben pedig 1-0ás vezetés után Ibra kétszer betalált, végül Ronaldo fordított és 3-2 lett a vége. Mindent mondhatunk erre a kijutásra,csak azt nem hogy sima volt!
Veloso, Merreles, Mutinho,Postiga,Hugo Almeida. Azért itt is tudunk ismert neveket felsorolni!
Nem kérdés hogy nagy meccs lesz!
Nálam két opció játszik:
mindkét csapat gólt szerez, és németország nyer! oddsok(bet365)  1,57 és 1,95
ill. 3,50 ha arra fogadunk hogy mindkét csapat gólt szerez, és németország nyer.
A német válogatott bármennyire is a legszervezettebb válogatott, de alapból egy erősen támadó felfogású csapat, és mint ilyen az örök labdarugó igazságra hajt:
nem baj ha gólt kapunk, de legalább eggyel többet rugjunk mint az ellenfél!

Idézetet írta: laudrup Dátum június 16, 2014, 00:15:25

egy korai gól mindig pörgös félidőt hozz!


Lau meleg volt, vagy csak sokat ittál?:D Hányszor buktál már félidő 1,5 overel? Ezek után hogy mondhatsz ilyet, hogy mindig pörgős félidőt hoz?:D

Idézetet írta: nasgur Dátum június 16, 2014, 08:20:19

Lau meleg volt, vagy csak sokat ittál?:D Hányszor buktál már félidő 1,5 overel? Ezek után hogy mondhatsz ilyet, hogy mindig pörgős félidőt hoz?:D
Jogos, de néztem a meccset és nagyon benne volt,egész addig amit meg nem tettem, utána már fogtam a fejem...

még egy adat a portugál-németre: eléggé második félidős mindkét banda! Ronaldóék nagyon,Götze-ék közepesen!
Aki gólra vadászik majd, érdemes kivárni egy jobb oddsért!

Most olvasom: Ronaldo teljes értékű edzést végzett legutóbb. Azért azt jegyezzük meg hogy a combizomsérülés és a térdínhüvely-gyulladás nem gyenge hátrahuzó erő...
De még sehol nem olvastam hogy kezd majd C!
Schweinsteiger is sérülésből felgyógyulva lesz kezdő.

Fő tipp mára:
Németország   Németország v Portugália
(Játékidő eredménye)   16/06/2014   Egyik sem   1.95
arra az esetre ha meglepetés lenne(1/10-es téttel):
Németország - Portugália   Németország v Portugália
(Félidő/játékidő)   16/06/2014   Egyik sem   34.00
Halkan megjegyzem,az eddig lejátszott 11meccsből 5x volt már fordítás!! (igaz nem mindegyik félidő-játékidő)
a brazílok,hollandok,costa rica,elefántok és svájc is hátrányból nyert.
Upsz! Lehet egy németország hátrányból nyert tippet is el kellene helyeznem!!  ;)
(9,00-es oddsa van!)