Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


60'
(0-1) Felett 2.0   Atlantis v FC Futura
(Gólok száma
(goal line) - további piacok)   04/07/2014   Egyik sem   1.525
Az atlantis még nem rugott gólt, és mint írtam, nagyon erősen második félidős a csapat(melesleg esélyesek,otthon játszanak,és meccsenként közel hármas gólátlaguk van csak a rugott gólokat nézve!)
64' 1-1  :)
66' 2-1! ez gyorsan lejött!  ;)

A hűségbónuszom csak feldobtam kimenetelre, ugye meccs előtt igen jó oddsokat adtak a német győzelemre, nem tudtam kihagyni(így utólag, egyenlőre nem bánom, bár még messze a vége, de a németek sokkal jobban jelenleg a pályán mutatott játék alapján) :
Németország   Franciaország v Németország
(Játékidő eredménye)   04/07/2014   Egyik sem   2.80


nézzük az egyenlőre még életben maradt vb előtt megrakott long term fogadásaim:
Németország és Thomas Muller   Világbajnokság
(Győztes és gólkirály)   13/07/2014   Egyik sem   81.00

Németország és Romelu Lukaku   Világbajnokság
(Győztes és gólkirály)   13/07/2014   Egyik sem   251.00
erre egyenlőre úgy tűnik hideg vízet ihatok,de a belgák még versenyben, sosem lehet tudni, lehet Messiéket mattolják pár Lukaku találattal.(egyenlőre ugye egyetlen találata van)

Németország   Világbajnokság
(Végső győztes)   13/07/2014   2 Helyezések
1/2  Szorzó   7.00
Ez azért value mert már a döntőbe jutás esetén is nyerek fél szorzóval.

Hollandia   Világbajnokság
(Végső győztes)   13/07/2014   2 Helyezések
1/2  Szorzó   34.00
a hollandok döntőbe jutása is öröm lenne nekem!

Idézetet írta: laudrup Dátum július 04, 2014, 10:17:07
norvég3
19:00   Kolstad Fotball   -   Sunndal Fotball

na ez brutál lesz! Már párszor megfogadtam hogy nem írok erősséget, mert általában azok nem jönnek!
De itt minden jó kis overt mutat! 3,5 overt lazán bevállalok rá! Elég gyakran tolnak durván overes meccseket is!
7-8 gólos nem is meglepő náluk, de képesek 12 gólt is összehozni! Ráadásul ami nekünk nagyon jó:
mindketten adok-kapok csapat! Nem szoktak nullára nyerni, és nullára kikapni!
Kár hogy a német meccset néztem, mert ez tényleg durva! Már félidőben 5-1!
Igen lazán jött volna "bármilyen" over határral!
84' Már 10:3!!! Atyaúrég mekkora over lett ez!!

Hollandia gólt szerez a 2. félidőben   Hollandia v Costa Rica
(Gólt szerez a 2. félidőben)   05/07/2014   Egyik sem   1.44

védés apróval:
Hollandia hosszabbításban győz   Hollandia v Costa Rica
(Győzelem módja)   05/07/2014   Egyik sem   6.00

Németország   Brazília v Németország  1-7  :ok:
(Játékidő eredménye)   08/07/2014   Egyik sem   2.80
Abban hiszek amiben a naplómat látogatók szavazata is alátámaszt: német-holland döntő!
Tudom, dél-amerika, és mégis két európai csapatot várok a döntőbe.. ez van! Az lenne ugye a "papírforma", de itt már minden lutri! Az hogy hazai pálya, egy elödöntőben már nem szabadna számítani(de valahol mégis számít, mert senki nem mondja nekem hogy egy mexikói bíró a németeknek előny............. megint bosszantó sportszerütlenség,és ez is az oka hogy egy percig sem fogok a sárga-zöldeknek szurkolni ezen a vb-n.. ugye az első ilyen az volt hogy a B csoport utolsó meccsét hamarabb játszották mint a Brazílok az A csoportban az ucsót..)
Nagyon leegyszerűsített megállapítás az hogy Neymar nélkül fogatlan oroszlán Scolari csapata, de van benne valami!
A többiek SEMMI-t nem mutattak ezen a vb-n, és még a brazíl sajtó szerint is minden idők egyik leggyengébb brazíl válogatottja ez..
A németek nem játszottak szépen, igazán jól sem, talán 1-2 meccsen, mégis jóval kevesebb hibával, jóval szervezettebben, kreatívabban tették azt, hiszen a brazíl válogatott eddigi teljesítménye is inkább egy törött szárnyú fióka vergődésére aszociálható..
Az elején meggyözőbb volt a német válogatott, de azóta őket is késztette szenvedésre 1-2 csapat.
Sajnos ezen a vb-n elég sok defenzív csapat volt, és bár a csoportmeccsek nagyon sok góllal örvendeztettek meg minket, a kieséses szakasz ellaposodott a semmit nem kockáztató védekezésre beálló bandák miatt..
Az elödöntős 4 csapat közül bárki odaérhet, én mégis úgy érzem a mai párharc győztese Németország lesz!
Ráadásul olyan sok hosszabításos,tizenegyespárbajos lezárás volt már, hogy az is megszakad, ez most rendes játékidőben eldöl, és közelebb kerülök hozzá hogy a 81-es oddson megjátszott németország világbajnok és Müller gólkirály fogadásom nyerjen!
(ha a mások meccsen hollandia bejut, az meg maga a kánaán lenne mert azon 38-as oddsos fogadásom van, és ugye ha mindketten döntősek,akkor mindkét fogadás nyerhet féltéttel ha csak másodikak lesznek!)

Egy német facebookos ismerős megváltoztatta profilképét a napokban.
A fotó pikantériája hogy saját magáról készített testfestett fotóról van szó:
A mai meccshez erősen kapcsolható  :D

11.perc Müller! ezzel 5 gólos, ugye nekem az is jó lenne ha ő a gólkirály! Hajrá!
23.perc Müller önzetlen, leadja Klose-nak aki így az örökévalóságba írja magát 16.vb-n szerzett góljával!!
25' Kroos 0-3!!!!!!! Atyaúristen! Brazília,good bye...
26' újra Kroos! KO...

Végre a spanyolok után a brazílok is ráébrednek hogy a tilitoli focinak vége... remélem a hollandok is megfelelő útra terelik az argentin focit is holnap!  ;)

29' Khedira 0-5!

Idézetet írta: laudrup Dátum július 08, 2014, 21:59:40
Egy német facebookos ismerős megváltoztatta profilképét a napokban.
A fotó pikantériája hogy saját magáról készített testfestett fotóról van szó:
A mai meccshez erősen kapcsolható  :D
remélem női ismerős :)




Idézetet írta: laudrup Dátum július 08, 2014, 21:08:53
Németország   Brazília v Németország  1-7  :ok:
(Játékidő eredménye)   08/07/2014   Egyik sem   2.80
Abban hiszek amiben a naplómat látogatók szavazata is alátámaszt: német-holland döntő!
Tudom, dél-amerika, és mégis két európai csapatot várok a döntőbe.. ez van! Az lenne ugye a "papírforma", de itt már minden lutri! Az hogy hazai pálya, egy elödöntőben már nem szabadna számítani(de valahol mégis számít, mert senki nem mondja nekem hogy egy mexikói bíró a németeknek előny............. megint bosszantó sportszerütlenség,és ez is az oka hogy egy percig sem fogok a sárga-zöldeknek szurkolni ezen a vb-n.. ugye az első ilyen az volt hogy a B csoport utolsó meccsét hamarabb játszották mint a Brazílok az A csoportban az ucsót..)
Nagyon leegyszerűsített megállapítás az hogy Neymar nélkül fogatlan oroszlán Scolari csapata, de van benne valami!
A többiek SEMMI-t nem mutattak ezen a vb-n, és még a brazíl sajtó szerint is minden idők egyik leggyengébb brazíl válogatottja ez..
A németek nem játszottak szépen, igazán jól sem, talán 1-2 meccsen, mégis jóval kevesebb hibával, jóval szervezettebben, kreatívabban tették azt, hiszen a brazíl válogatott eddigi teljesítménye is inkább egy törött szárnyú fióka vergődésére aszociálható..
Az elején meggyözőbb volt a német válogatott, de azóta őket is késztette szenvedésre 1-2 csapat.
Sajnos ezen a vb-n elég sok defenzív csapat volt, és bár a csoportmeccsek nagyon sok góllal örvendeztettek meg minket, a kieséses szakasz ellaposodott a semmit nem kockáztató védekezésre beálló bandák miatt..
Az elödöntős 4 csapat közül bárki odaérhet, én mégis úgy érzem a mai párharc győztese Németország lesz!
Ráadásul olyan sok hosszabításos,tizenegyespárbajos lezárás volt már, hogy az is megszakad, ez most rendes játékidőben eldöl, és közelebb kerülök hozzá hogy a 81-es oddson megjátszott németország világbajnok és Müller gólkirály fogadásom nyerjen!
(ha a mások meccsen hollandia bejut, az meg maga a kánaán lenne mert azon 38-as oddsos fogadásom van, és ugye ha mindketten döntősek,akkor mindkét fogadás nyerhet féltéttel ha csak másodikak lesznek!)


Szia Lau!
Szeinted a  Hollandia-Argenrina meccsen "bátorság" lenne megtenni :laugh:
Over 4.5
Hollandi megnyeri mindkét félidőt

Idézetet írta: Karesz86 Dátum július 09, 2014, 00:10:22
Szia Lau!
Szeinted a  Hollandia-Argenrina meccsen "bátorság" lenne megtenni :laugh:
Over 4.5
Hollandi megnyeri mindkét félidőt
Bátorság ha azt nagy pénzzel teszed(meg hülyeség is..)
játszós tippnek apróval elfér, elvégre tegnap délután se rakott volna a fogadók 99,99%-a egy forintot sem arra hogy 8 gól lesz a brazíl-németen.

Itt már eltüntek a defenzív, majd kihúzzuk valahogy csapatok.
Játszani kell Messiéknek ,és Robbenéknek is.
Az argentinoknak,akkárcsak a hollandusoknak pont a védekezésre beálló csapatokkal gyűlt meg a baja(kinek nem?)
,egymás ellen viszont simán becsúszhat egy adok-kapok meccs!
Elvégre bármelyikük is szerez vezetést, a másiknak menni kell, sőt egy gólra ráülni egy elődöntőben világbajnok esélyes csapatok ellen szintén botorság lenne bármelyik kapitánytól(nem is fognak ilyet tenni).
Tehát egy korai gól esetén lejöhet durvább over is.
A véleményem ismered, a hollandokat tartom esélyesebbnek a továbbjutásra!
De nem fogadnék arra hogy mindkét félidőt megnyerik! Simán lehet hogy Messiék találnak egy gólt,Robben meg fordít.

,,Hihetetlen, még mindig nem találom a szavakat, nincs mit szépíteni, Németország megtanította Brazíliának, mi a futball. A védelmünkről nem is szeretnék részletesen beszélni, mindenki Neymart hiányolta, szerintem azonban Thiago Silva eltiltása sokkal nagyobb gondot jelentett, ha ő kezd, talán minden máshogy alakult volna. A németek úgy játszottak, ahogy mi szeretünk, le kell ülnünk, és át kell gondolnunk az egészet, ugyanis most már egyértelmű, valami gond van a brazil labdarúgással" – mondta a negyvenszeres válogatott Juninho a FIFA hivatalos honlapjának.
(forrás: ns)

idézek egy hsz-t is a cikket olvasókéból(név nélkül):
"A II. félidő alatt végig ezen gondolkoztam ... VALAMIT a brazilok is nagyon elrontottak ... korábbi önmagukhoz képest elveszítettek valamit, amit a németek (és hollandok) megtaláltak ... a szervezett és látványos futball keverékét ..."