Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Privátban a következő kérdéseket kaptam, gondoltam ide válaszolok, mert elég gyakran kapok ilyen, és hasonló kérdéseket:
IdézetA következő kérdésekre szeretnék választ kapni:
1- pl. a mai over lista esetében, minden tippet élőben kell nézni és mi alapján döntöd el, hogy fogadsz rá?
2- vagy a meccs kezdete előtt már szoktál fogadni?
3- milyen szorzónál fogadsz rá és mennyi overre?
4- ha már született gól, akkor is fogadsz még egy 0,5 felettre?
5- az over az nálad mit jelent 1,5 gól felett vagy 2,5 gól felett?
1-Igen, én élőben fogadok, de ha jó oddsokat látsz már előtte az is mehet. Lényeg hogy túl magas határt a valódi értékhez képest ne játsz meg. (ha te úgy érzed hogy azon a meccsen simán 3 gól jön le, de 4 v.5 már necces akkor ne fogadj meccs előtt over 3,5-re. Ez igaz meccs közben is ha beesik 1-2 gól és utána fogadsz,akkor tartsd magad az eredeti elképzeléshez! Hiába emelik a bukik a határt, ki kell várni, vagy hagyni! )
2-ritkán, inkább soha nem fogadok meccs előtt,mert élőben sokkal magasabb oddsokat lehet elcsípni.
3-a lélektani határ is meccsfüggő, mikor látok még vagy már benne értéket, de általánosságban olyan 1,50 a határ aminél már szívesen kattintok a fogadás gombra. A határ is meccs függő, ahogy írtam, ha a meccs kiválasztásakor úgy láttam hogy 2-3 gól a biztos akkor azon a határon belül próbálok jó oddsot elcsípni.
Általánosságban többre értékelek egy mérkőzés over 2,5-et mint egy jó oddsot első félidőre 0,5 overre.
Amit a legjobban szeretek azok a goal line határok, amikor ugye van tétvissza lehetőség is, nem csak nyerek, vagy bukok,ez kisebb odds, de csökkenti a bukás lehetőségét. Ezért amikor lehet már goal line 2-öt akkor inkább azt teszem mint a sima over 2,5et, de ez igaz a goal line 1 és a sima over 1,5-re is.
4-ha már született gól: ugyanaz mint az elözőeknél,attól függ mit vártam a meccstől, és mikor esett a gól.
ha még bőven van idő akkor az eredeti elképzelés határán fogadok. Sőt én szívesebben fogadok olyan meccsre ahol már volt gól mint ami még 0-0. Persze a gól után ki kell várni, mert a bukik olyankor feltolják az over határt.
Itt is érvényes hogy jó odds, jó határral!
5-Már szerintem tudod a választ hogy az over mit jelent nálam: meccsfüggő! Egyértelmű hogy egy izlandi női meccsen a 4,5 over is lehet olyan sima mint egy német bundesligában a 2,5
A kedvencem mint írtam a goal line fogadások. Goal line 1 vagy 2.
Általánosságban még 2 gólnál többre nem szívesen fogadok!

Lau jövök egy sörrel TPV tippedért :)


44'
(0-0) Felett 1.5   Pors Grenland v Jerv 0-1  :noway:
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   19/07/2014   Egyik sem   1.750
Lesz itt még több is!

65'
(0-0) Felett 1.0   Boreham Wood v Arsenal  0-2  :ok:
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   19/07/2014   Egyik sem   1.850
ha nem nyernek az ötödosztályú ellenfelek ellen az már égő, ha még gólt sem rúgnak és 0-0 lesz, az pláne..
69' 0-1

Félidőben
(0-0) Felett 1.0,1.5   Sonderjyske v AaB
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   19/07/2014   Egyik sem   1.875

Rakj az ausztriai meccsre. Ott lesz gól..


félidőben
(0-0) Felett 1.0,1.5   SCR Altach v SK Sturm Graz  1-0 féltét legalább visszajár..
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   19/07/2014   Egyik sem   1.950

Ausztria - U19   Magyarország - U19 v Ausztria - U19
(Játékidő eredménye)   19/07/2014   Egyik sem   2.40

nem szeretek magyarok ellen fogadni, de Bálint elemzése meggyőzőtt hogy nincs esélyünk..
Most 1-3 a 70.percben.Simán lejön,sajnos..

Mai over tétmeccsek:
vietnám
12:00   Becamex Binh Duong   -   An Giang  3-0  :ok:
2 gól a minimum.Az idegenbeli csapat formája miatt lehet gond, de statok alapján over.

svéd
15:00   Falkenbergs FF   -   AIK Fotboll 4-1  :ok:
Az AIK idén nagyon overes, de közepes tipp a hazaiak miatt.
15:00   IFK Göteborg   -   Mjällby AIF  3-1  :ok:
A göteborg örült hektikusan játszik, góltalan meccs után 8 gólosat is tud..A vendég Mjallby tavaly a kedvenc overes csapatom volt a svéd élvonalból, idén nem megy nekik, de nem egy defenzív csapat most sem, ha valaki ellen lehet sok gólt lőni, azok ők. A göteborg most is sok gólos meccset játszhat!

finn3
17:30   FC Futura   -   PK Keski Uusimaa 1-2  :ok:
A vendégek nagyon adok-kapok, hazaiak is overesek.Jó lesz!
norvég3
18:00   Kongsvinger   -   Stromsgodset 2  4-1  :ok:
brutálisan overesek!


felkészülési meccsek(ugyan tegnap jobban jöttek mint a tétmeccsek, de azért óvatosan!)
15:15   Bray Wanderers - Manchester United 1-0  :noway:
Nézzük Van Gaal mit hozz ki elsőre a vörösökből! Szerintem, ha más nem a káosz miatt ami mindig megelőzi a változást, lesz itt gólzápor! Az új edzőnek való megfelelési kényszer szintén jó játékra sarkal mindenkit.

Hát ez már nem tudom akkor melyik United, mert most meg az U21-es csapatot írja..

hát nem tudom melyik csapat játszott, ezért nem is toltam. Jól tettem!



45'
(0-0) Felett 1.0,1.5   IFK Goteborg v Mjallby  3-1  :ok:
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   20/07/2014   Egyik sem   1.550
47' 1-0


Perfekt! Kár hogy pont ma tudtam megállni hogy ne fogadjak szinte mindre, hanem csak egyre...Ma mind jött volna!
Idézetet írta: laudrup Dátum július 20, 2014, 08:25:35
Mai over tétmeccsek:
vietnám
12:00   Becamex Binh Duong   -   An Giang  3-0  :ok:
2 gól a minimum.Az idegenbeli csapat formája miatt lehet gond, de statok alapján over.

svéd
15:00   Falkenbergs FF   -   AIK Fotboll 4-1  :ok:
Az AIK idén nagyon overes, de közepes tipp a hazaiak miatt.
15:00   IFK Göteborg   -   Mjällby AIF  3-1  :ok:
A göteborg örült hektikusan játszik, góltalan meccs után 8 gólosat is tud..A vendég Mjallby tavaly a kedvenc overes csapatom volt a svéd élvonalból, idén nem megy nekik, de nem egy defenzív csapat most sem, ha valaki ellen lehet sok gólt lőni, azok ők. A göteborg most is sok gólos meccset játszhat!

finn3
17:30   FC Futura   -   PK Keski Uusimaa 1-2  :ok:
A vendégek nagyon adok-kapok, hazaiak is overesek.Jó lesz!
norvég3
18:00   Kongsvinger   -   Stromsgodset 2  4-1  :ok:
brutálisan overesek!


Mai over:
dán tartalékos
14:00   Brøndby (R)   -   FC København (R) 2-2  :ok:
norvég3
18:00   Odd Grenland 2   -   IF Birkebeineren 3-0  :ok: