Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Nem friss: Van Gaal megtartotta az 1. sajtótájékoztatóját Manchesterben. Idézek pár mondatot:

"Hogy miért nem megyek szabadságra a vébé után? Ilyen lehetőségekre, mint a Manchester United vezetése, az ember nem mond nemet, ez már maga egy nyaralás, örülök neki, hogy dolgozhatok!"

"csak a bajnoki cím lehet a cél. Demokratikus vagyok, de kemény is, a média sokszor mást mutat, mint ami a valóság. Határozott filozófiám van a csapat vezetésével kapcsolatban, ami évről évre igazolja önmagát. Sir Alexnek is egyértelmű elképzelése volt, amely, azt gondolom, kiválóan működött."

Szokásos duma is volt tőle, amit már megszokhattunk, ezt én nem nagyképűségként fogom fel, hanem önbizalomként! Ha valaki vezetőként dolgozik,bárhol, elsősorban önmagában kell hinnie!
Ha magában sem hisz, akkor soha nem lesz sikeres!
"Dolgoztam a Barcelonánál, elsők voltak spanyolországban, dolgoztam az Ajaxnál,elsők voltak hollandiában,dolgoztam a bayernnél, elsők voltak németországban, most itt vagyok Manchesterben, a unitednél(ezt kihangsúlyozta), elsők leszünk Angliában!"

Hozzátette hogy 4. hely az elvárás, de ő szereti a kihívásokat!
Luke Shaw és Ander Herrera lesz az első 2 érkező akit ő igazol a csapathoz.
Távozókról nem beszélt, azt  mondta kell 3-4 hét hogy lássa ki hogy edz,játszik az ő keze alatt, nem az számít eddig hogy játszottak, neki azt kell látni hogy az ő csapat szisztémájában hogyan tudnak teljesíteni.
Azt is megemlítette hogy a teljesítmény és a tapasztalat nem kor függő, elvégre Seedorf 16 évesen érettebb játékra volt képes mint sok 30 éves futbalista.
Nem kérdés hogy az MU utánpótlásához is hozzá fog nyúlni. (ezt nem mondta, ezt én gondolom, mert mindig szeretett fiatalokkal dolgozni, és nagyon jó érzékkel tudta,tudja őket kiválasztani!) Szinte biztos hogy lesz pár felfedezettje aki berobban az angol élvonalba.(barcában Iniestát,a bayernnél Müllert hozta az ifiktől, mindketten igen magas kvalitású emberkékké formálódtak)
Nem vagyok United szurkoló, de Van Gaal által játszatott focit szeretem!
Figyelni érdemes a Unitedre, mert a keze alatt veszélyes csapat lesz bárkire!

Nem bírom statisztikákkal utolérni magam, azért 263 megfogadott meccs benne van az "újkori" stat táblában, külön bajnokságonként és külön hogy fi. over volt vagy mérkőzés over.
Ha csak azokat a bajnokságokat nézem ahol legalább 10 megfogadott meccs volt akkor ez a sorrend az eredményességet nézve:
1.Svéd ifi 95,4%!!
2.dán tartalékos 91,6%
3.izlandi női 91%
4.holland ifi 85%
5.osztrák2 84,6%
6.cseh ifi(U21) 81,8%
7.német ifi  81,8%
8.holland1 81,2%
9.svéd1 80%
10.német regionalligák 77%

összesen minden bajnokságot nézve 76,43%-ban jöttek az over(csak az over) tippek.
Első félidős tippek 73,6 , mérkőzés over tippek külön 81,25%-ban!

Érdekesség hogy top bajnokságok nincsenek benne az első 10-ben(az igazsághoz tartozik hogy a bundesligán kivül nem is nagyon fogadok top bajnokságra overt, de élvonal is csak a holland és a svéd tudott bekerülni.
(na jó az izlandi női élvonal is ott van!)

szeva lau, tegnap jól ki..szott velem a Dundalk. 2.0,2.5 gólon voltam, 45 percben jött a 3. erre 1 perc múlva visszafújtáka  gólt. Én hülye a másodikban nagy lével megraktam a 3. gólt. erre maradt a 2:0 :D

Idézetet írta: hillandkimi Dátum július 21, 2014, 13:25:49
szeva lau, tegnap jól ki..szott velem a Dundalk. 2.0,2.5 gólon voltam, 45 percben jött a 3. erre 1 perc múlva visszafújtáka  gólt. Én hülye a másodikban nagy lével megraktam a 3. gólt. erre maradt a 2:0 :D
Gyorsan visszanéztem,de az nem az én tippem volt! Van így sajnos!
Én ezt toltam most:

(0-1) Felett 2.5   Brondby - tartalékos v FC Copenhagen - tartalékos  2-2
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   21/07/2014   Egyik sem   1.775

Idézetet írta: laudrup Dátum július 21, 2014, 12:13:13
Nem bírom statisztikákkal utolérni magam, azért 263 megfogadott meccs benne van az "újkori" stat táblában, külön bajnokságonként és külön hogy fi. over volt vagy mérkőzés over.
Ha csak azokat a bajnokságokat nézem ahol legalább 10 megfogadott meccs volt akkor ez a sorrend az eredményességet nézve:
1.Svéd ifi 95,4%!!
2.dán tartalékos 91,6%
3.izlandi női 91%
4.holland ifi 85%
5.osztrák2 84,6%
6.cseh ifi(U21) 81,8%
7.német ifi  81,8%
8.holland1 81,2%
9.svéd1 80%
10.német regionalligák 77%

összesen minden bajnokságot nézve 76,43%-ban jöttek az over(csak az over) tippek.
Első félidős tippek 73,6 , mérkőzés over tippek külön 81,25%-ban!

Érdekesség hogy top bajnokságok nincsenek benne az első 10-ben(az igazsághoz tartozik hogy a bundesligán kivül nem is nagyon fogadok top bajnokságra overt, de élvonal is csak a holland és a svéd tudott bekerülni.
(na jó az izlandi női élvonal is ott van!)
Hasznos kis TOP10-es lista:)

Persze, az nem a tiéd volt. Én lőttem túl kicsit a lehetőségeket.

Idézetet írta: laudrup Dátum július 21, 2014, 08:08:15
Mai over:
dán tartalékos
14:00   Brøndby (R)   -   FC København (R) 2-2  :ok:
norvég3
18:00   Odd Grenland 2   -   IF Birkebeineren 3-0  :ok:

A mai nap is perfekt lett! Hétfő ide vagy oda. Tény, nem a mennyiség a lényeg!
Ahogy az aláírásomban is szerepel: a kevesebb mindig több!

56'
(0-0) Felett 1.0   KA Akureyri v Throttur Reykjavik
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   24/07/2014   Egyik sem   1.875
valószínütlen a 0-0ás eredmény.. bepróbáljuk!
90' 0-1

Mai over:
finn3
17:30   SalPa Salo   -   KäPa Helsinki  0-1  :noway:
nagyon sima over 2,5 nálam.
17:30   P-Iirot Rauma   -   ÅIFK Turku 1-0  :noway:
ez is tükörsima over. Már-már túl szép hogy igaz legyen kategória, olyan mennyiségű góleső van a meccseiken.

osztrák2
18:30   Horn   -   Mattersburg
őket még óvatosan mert csak a 2.fordulóban tartanak, de a statok erősek!


Az orosz másodosztályban is láttam egy jó párosítást.
Fk Khimki vs. Solaris. A Khimki tavaly 3. volt az orosz 2. osztályban 32 bajnokin 67 rúgott góllal, míg a Solaris most jutott fel, de eddig nem nagyon megy nekik, 2-3 gólokat kapnak.

Mai over:
cseh ifi
13:00   Banik Ostrava Youth   -   Fotbal Trinec Youth    1-0  :noway:
hazaiak erősen overesek.

13:00   C. Budejovice Youth   -   Hradec Kralove Youth     6-1  :ok:
13:30   Jihlava Youth   -   Sparta Praha Youth   1-1
dán tartalékos
14:00   SønderjyskE (R)   -   OB Odense (R)
itt is a hazaiak fogják hozni az over nagyobbik hányadát.
cseh ifi
17:00   Varnsdorf Youth   -   Pribram Youth  0-0 :noway:
norvég3
18:00   Stromsgodset 2   -   Odd Grenland 2
dán
19:00   Brøndby IF   -   Silkeborg IF
még idénykezdett, de szerintem a vendégek még egy 0-0át nem bírnak lehozni,pláne a brondby otthonában..
ez már over lesz!

+1
svéd ifi
12:00   Jönköpings S. U21   -   GIF Sundsvall U21  2-0

Priviben kaptam pár kérdést(amit most nem keresek elő),de a válaszok önmagukban is beszédesek, hátha más is merít belőle érdemi infót!
"Nálam azok az erősebb tippek, ahol az esélytelenebb csapat is overes, vagyis több gólt szerzett(nem szerzett+kapott) mint ahány forduló már lezajlott.
Elbizonytalanodni gyakran szoktam, de sajna ez benne van, 100%-os kiválasztási rendszer nincs!
Ez amit csinálunk kb. 80%-ot tud, néha kicsit felette,néha alatta.
Azért kellenek a min. 1,50-es oddsok, hogy hosszú távon nyereségesek lehessünk(ez mondjuk min.100 meccs, ami után következtetést lehet levonni. -én már több ezer meccsen vagyok túl.)
- soha nem lehetsz biztos benne hogy jön a magasabb odds! Egy meccsre én is szoktam többször fogadni, de ritkán jön be, ezt hívom én "rátöltéses átoknak"..
-Mindig a meccs dönti el hogy fogadok-e, persze ha már 15percnél kevesebb van hátra akkor csak apróval az izgalom kedvéért, komoly pénzzel ilyenkor már nem szabad.
-nem rakom meg mindenképpen amit kinéztem, főleg ha van stream akkor simán megváltozhat a megitélésem!
Pl. ha egy meccsen szakad az eső, vagy lesérül egy kulcsjátékos, akkor simán lehet under, hiába jók a statok!
-ez a féltéttel ilyen határ,másik féllel másik határ jó is meg nem is. Nem nagyobb a kockázat, de nekem sosem jön be az ilyen..lassan babonából nem fogadok egy meccsre többször. Teszteld magadnak!
-Jók az ötleteid, te dönts el hogy neked melyik szimpatikusabb! Nálam az is szempont hogy mennyit kell a gép előtt ülni a fogadás miatt. Az a legjobb ha látom hogy ok a meccs, megfelelő az odds, és a határ, tolom az egységnyi tétet, aztán felállok és csinálom a dolgomat, amikor vége a meccsnek akkor lecsekkolom hogy nyertem-e.
Ez azért jó mert ha végigkísérem akkor belemegyek hülyeségekbe, fogadok még1x, vagy tolok még1 kis szögletre, esetleg megakad a szemem egy meccsen amit ki sem néztem.. Én hajlamos vagyok eltérni a szabályaimtól.
Nincs két egyforma fogadó! Neked kell kitapasztalnod neked hogy megy a legjobban!
Jól látod a dolgokat, szerintem jó fogadó lesz belőled!  ;)"

27'
Felett 0.5   Banik Ostrava - U21 v Trinec - U21
(1. félidő gólok)
   28/07/2014   Egyik sem   1.66


20'
(0-0) Felett 2.5   Ceske Budejovice - U21 v Hradec Kralove - U21
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   28/07/2014   Egyik sem   1.900
itt a mérkőzés overt érzem bíztosabbnak.
Ezt teljesen jól éreztem, már 2-1,de a 48'-ben esett az első gól, a másik pedig még mindig 0-0, ott nem jött a stat!

Csak féltéttel, de nem hiszem hogy 0-0 marad:
69'
Felett: 0.5   Banik Ostrava - U21 v Trinec - U21
(Mérkőzés gólok)   28/07/2014   Egyik sem   1.53
82' 1-0