Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Mára a Krasznodar-Szpartak Moszkva és Lilleström-Sarpsborg-gal szemezgetek, szerinted?

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 14, 2014, 11:10:45
Mára a Krasznodar-Szpartak Moszkva és Lilleström-Sarpsborg-gal szemezgetek, szerinted?
ruszkikat nem követem,nekem ők már underesek, svéd1ből pedig nálam egy sem ment át a szitán.
Tehát ha engem kérdezel,én egyikre sem fogadnék. Ha viszont érzed,told,mert a megérzés mindig előrébbvaló!  ;)

Rendben, köszi a segítséget.  :ok:
De a Lilleström-Sarpsborg amúgy norvég csapatok.   :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 14, 2014, 11:19:40
Rendben, köszi a segítséget.  :ok:
De a Lilleström-Sarpsborg amúgy norvég csapatok.   :)
Ja tényleg!  ;D így pláne ne hallgass rám!

Idézetnői bl
17:00   Apollon L. (W) - KI Klaksvik (W)
nem lesz nagy zakó, de az over lejön.(ciprusi csapat nyer 3-0ra szerintem a feröer szigeteki csajok ellen, gyanús hogy a 2.félidőre 35fokban a tüdejüket is kiköpik az "északi jégpáncél szülöttei".
na ennek utána kell néznem,mert a bet365 meg fordítva írja a párosítást...feröer szigeteken is a ciprusiak esélyesek,de ott már neccesebb az over,mert kb. 3 gól van a 2 csapat között szerintem.

Az Apollon meccse Litvániában lesz. Az Apollon gyengült az elmúlt évhez képest,ettől függetlenül jó tipp lehet. A KI-nak nincs esélye továbbmenni, biztosan a cserék játszanak. Ahogy így elnézem, 15-16 éves csajokat is bátran bevetnek, nem lesz jó vége. Over 3.5-ön 1.9 az odds, szerintem jönnie kéne.
Tavalyi Apollon simán behúzná 6-7 góllal, remélem azért ez a csapat is ver vagy 4-et.

Na mire beírtam, már csak 1.825 a 3.5 over

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 14, 2014, 11:31:06
na ennek utána kell néznem,mert a bet365 meg fordítva írja a párosítást...feröer szigeteken is a ciprusiak esélyesek,de ott már neccesebb az over,mert kb. 3 gól van a 2 csapat között szerintem.
az uefa oldala szerint 8 csoportra osztották őket.minden csoportnak van egy házigazdája.
A ciprusi-feröer párosítás ha jól értelmezem litvániában lesz,mert az ő csoportuk házgazdája a litván csapat.

a csoportházigazdák:
Rīgas FS, CFF Olimpia Cluj, WFC Ekonomist, Glasgow City FC, ŽNK Osijek, WFC SFK 2000 Sarajevo, Gintra Universitetas, Clube Atlético Ouriense.
tehát ők játszanak csak szó szerint hazai pályán.Azért kutyulják a különböző oldalak a hazai-vendég felállást...
mert a többieknél ennek nincs jelentősége!

10'
(0-0) Felett 1.0,1.5   KÍ Klaksvík - nők v Apollon Limassol - nők
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   14/08/2014   Egyik sem   1.850
nyitunk egy ilyennel.
Sajnos a lengyel csajok viszont jóformán első támadásból betaláltak,így ott már 4,5 a fi. over határ(!!)
Mondjuk ott benne is van a meccsben akár 10 gól is(az Aland 4-0ra verte a makedónokat,az Alandnak meg sima 7-et rugott a lengyel gárda..persze veszélyes az ilyen hasonlítgatás,de mint írtam az előzetesben, a makedón csapat a nulla  alatti szinten van...)
Upsz 8' a lengyelek már 3-0ra vezetnek...én meg féltem rátolni a fi. 2,5 overt kezdéskor!! ;D

14' na közben a ciprusiak is vezetnek!
19' 1-1  :D

15'
(0-3) Felett 6.0   Zfk Kocani - nők v Medyk Konin - nők
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   14/08/2014   Egyik sem   1.950
7 perce nem volt gól,így merész,de érzésem szerint vállalható határon toltam egy fi.overt.
Kicsit félek hogy a 2.félidőben leállnak ilyen kezdés után, ezért a teljes meccsre a 11 gólt nem merem bevállalni.
35' 0-4 úgy tűnik elsiettem,ill. már visszavettek...

nézzük a jó oldalát: a mérkőzés overt 10,5ről 8,5-re engedték. goal line7-et majd meg is tolom ha addig nem lesz gól..


7 meccses nyerő sorozat szakadt meg. Itt is volt az ideje!

mai over
ausztrál VL
12:30   Bentleigh Greens   -   Port Melbourne Sharks 5-0  :ok:

cseh u19
14:00   Slovacko U19   -   Ceske Budejovice U19 2-0  :noway:

cseh
18:00   Slovan Liberec   -   Dukla Praha 0-0  :noway:
vendégek miatt, nálam a dukla praha elég garancia.

német regional
18:00   Nürnberg II   -   Schweinfurt  1-3  :ok:

osztrák2
18:30   FC Liefering   -   Kapfenberg 3-2  :ok:

18:30   Mattersburg   -   Austria Lustenau 2-0  :noway:
itt azért óvatosan mert amolyan rangadó szagú.

svéd2
18:30   Varbergs BoIS   -   Sirius IK 0-2  :noway:
határeset tipp,jók nagyon a statok,viszont relatíve közel állnak egymáshoz a tabellán.
Ami még a tipp mellett szól, az az overes közös meccs(3-2),valamint enyhe megérzés!

Majd hamarosan folytatom!

A slovaco-ceske budejovice ifi inkább 2.félidős a statok alapján.
Mindkét csapat idei meccsein volt gól a 2.félidőben, az elsőben alig.

over lista 2.rész
német kupa
19:00   A. Waldalgesheim - Bayer Leverkusen0-6  :ok:
oberligás(5.osztályú) ellenfél,még idénykezdet előtt is simának kell lenni.

svéd4
19:00   Ytterby IS   -   Lerums IS 2-2  :ok:
túl szép a stat, ezért óvatosan!

dán
19:30   FC København   -   FC Midtjylland 1-2  :ok:
1. és 2.félidőben is igen gyakran betaláltak tavaly,idei stat még karcsú.
over sima lesz.

holland2 (még csak teszt jelleggel,élesben nem ajánlom mert csak a 2.forduló!)
20:00   FC Den Bosch   -   VVV Venlo
20:00   FC Volendam   -   NEC Nijmegen
ezt hollandus meccs ellenére 2.félidőre ajánlom,de legalábbis kivárásra,nem rögtön tolni!
izlandi2
21:00   BI/Bolungarvik   -   Haukar

43'
Felett: 1.5   Slovacko - U19 v Ceske Budejovice - U19

(Mérkőzés gólok)   15/08/2014   Egyik sem   1.53
eddig kellett várnom a 1,5-es határra amit biztosnak érzek a meccsen.Az első félidő góltalan egyenlőre, ahogy vártam.
50' 1-0  ;)
85' 2-0

35'
(0-0) Felett 1.0   Slovan Liberec v Dukla Praha
(Gólok száma
(goal line) - további piacok)   15/08/2014   Egyik sem   1.375
Tőlem kicsit óvatos fogadás,alacsony oddson, de egyrészt a 2.félidőben várok itt is gólt(gólokat),másrészt a cseh bajnokság pont határon van overes szempontból nálam, itt jobban benne van hogy csak 1 gól lesz,akkor viszont tétvissza a minimum!  ;)

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 15, 2014, 18:38:58
35'
(0-0) Felett 1.0   Slovan Liberec v Dukla Praha
(Gólok száma
(goal line) - további piacok)   15/08/2014   Egyik sem   1.375
Tőlem kicsit óvatos fogadás,alacsony oddson, de egyrészt a 2.félidőben várok itt is gólt(gólokat),másrészt a cseh bajnokság pont határon van overes szempontból nálam, itt jobban benne van hogy csak 1 gól lesz,akkor viszont tétvissza a minimum!  ;)

Én most raktam félidőben! :D jöjjön akkor